Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
2. feb 2012

detičky už maju plné brušká.......ešte poumývať riad......okupať sa...........do hajan a hurááááá 🙂

jacka
2. feb 2012

@aninka29 ani nie.........ale hovorím čistú pravdu 😀 😀 ................mám ťa nechať v tom samú 😀 😀 😀

utka
2. feb 2012

@aninka29 zacvičím, ale vy zato budete zajtra so mnou trpieť. Už som dlho nebola...
@jacka tak 20min. pešibusom...

jacka
2. feb 2012

@utka tak to nemáš daleko..len tá zima hnusná 😝

aninka29
2. feb 2012

@jacka a počuj.... ked schováš tú dopitú flašu...tak tvoj muž si bude myslieť,že chceš večer romantiku,ked uvidí,že sa ti lesknú oči,šak nepríde na to,že si chytená 😀 😀 😀 😀

jacka
2. feb 2012

@aninka29 počuvam..... 🙂

aninka29
2. feb 2012

@utka potrpíme s tebou 🙂 dáme aj zajtra niečo ostré 😀 a hned ti bude lepšie 🙂 🙂 🙂 🙂 .....dnes sa rozvicíš,trošku pobolí svalstvo a potom už budeš fit... 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
2. feb 2012

@aninka29 ja som s romantiky dávno vytriezvela......moj muž to vie.......daj niečo iné 😀 😀 😀

aninka29
2. feb 2012

@jacka aaaaale....tak to mu musíš urobiť prekvapko 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

jacka
2. feb 2012

@aninka29 počúvaj....tak to radšej ostanem triezva 😀 😀 😀 ...

aninka29
2. feb 2012

@jacka ale máš pravdu...asi všetky sme z tej romantiky vytriezveli 🙂 aaaaj ked snaha tam niekedy je 😉 ...ale už to nie je ako za starých časúúúú 😀 😀

aninka29
2. feb 2012

@jacka ty si teda...neurobíš mužovi radosť....by sa určite potešil 😉 😵

aninka29
2. feb 2012

idem aj ja vykúpať babule.....

jacka
2. feb 2012

@aninka29 jáááj veru kde sú staré časy....... 🙂 ...tak o desať menej ...že 🙂

@aninka29 neurobím mu radosť.....som as rozhodla.....každy podal zásluhy 😀 😀 😀

nechávaš ich samé vo vani?

jacka
2. feb 2012

ahoj deni.............ako bolo?............nezamrzli ste?

aninka29
2. feb 2012

@jacka no tak to áno 🙂 ked si nezaslúži,tak nič nebude 😀 😀 😀
no nechávam ich chvílku samé....medzitým čo sedia a robia potopu,tak ja chystám pyžamka a postele na spanie....a potom ich už jednu po druhej vyberám...a ty?

aninka29
2. feb 2012

@jacka ty kde tu vidíš deni??? 😕

aninka29
2. feb 2012

@jacka ahááá...deni už dočítala,teraz píše...tak čakajme 🙂

aninka29
2. feb 2012

Sabka zaspala 😔 🙂 ....v obyvke pri telke....ešte chvílu počkám a pôjdem ju preložiť...

denisenko
2. feb 2012

ahojte.... 🙂 vás tu človek nechá samé a ahá...jak sa to rozbehne...... 😀 fuj, kosa poriadna, som sa hodinu vyhrievala na tribune na plavárni....... 🙂 že 30 stupnov vzduch...a neberte to, ked je zadara..... 😀 😀 😀
@aninka29 na ten víkend idete kedy?????.....inak, dnes som zistila, že v školke je aj zajtra jedna trieda otvorená.... 🙄 ale Deniska som nenahlásila, takže budeme vegetiť doma...aspon nemusím ráno do tej zimy..... 😀 😀 😀
@jacka že o 10 menej???može byť aj 15...... 😀 ....sa človek dobre nasmial...... 😀 😀 😀 😀 😀

inač, mne na obed tak blbol kon, že som to vypla.....ako v poslednej dobe už fakt nemám slov......včera IB vo VUB, dneska kon.....a to bol ešte u nás ujo reklamák na sedačku a prišiel aj na také závady, čo som ja laik nevidela...ale ma potešil...vraj keby som nereklamovala takú prkotinu, ako poškodené dno, tak by sa mi možno omesiac rozpadla...pretože zrejme niekomu pri nakladaní dobre drísla na zem, alebo čo......no, ja pod čalunenie nevidím.......ale ujo spísal dokument, tak musia celú vymeniť....... 😠

denisenko
2. feb 2012

@aninka29 ako si vedela, že píšem?????????? 😕 ....bosorka...... 😵 😀

denisenko
2. feb 2012

@jacka ...to vyššie platí aj pre teba...... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
2. feb 2012

@aninka29
@jacka už mi došlo....čítam, tak dávam páči sa mi...... 😉 😉 😉 😉 😉

aninka29
2. feb 2012

@denisenko len tak bez ničoho by si tu nenakukla 😉 🙂 ...................no ale celkom dobre to s tou sedačkou dopadlo,ked vám ju vymenia 🙂 ešteže tak.....to musel byť nejaký super profík fušerák 🙂 😉 ..........ideme 10ho 😉 ..prečo?..ideš aj ty?
jáj,to sú zajtra prázdniny....mhm...som zabudla.......

aninka29
2. feb 2012

@denisenko ved aj mne to tak trklo 🙂 ..a ja som si už myslela,že jacka to už asi fakt prehnala s tým fernetom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😵

jacka
2. feb 2012

@denisenko ty si sa na čom smiala????..prezrad............. 😀 😀 😀

aninka29
2. feb 2012

@denisenko a Nisko ako na plávaní??

jacka
2. feb 2012

@aninka29 tiež tak..........potom vyberám po jednom........čítame rozprávku....a šup zhasnsuť a spať....Maťko do 10min...Peťko do hodky 😝

jacka
2. feb 2012

@aninka29 a Sabka sa navečerala?....moja...ako rýchlo zaspinkala......ešte ti nespí na obed?

denisenko
2. feb 2012

@aninka29 no my kým sa dotrepeme zo žiliny, tak to vždy až večer....ešte som dala Niskovi večeru, lebo zjedol od štvrtej len obložený rohlík, velkého brumíka, cukríky a makovolekvárový piroh....tak o šiestej umieral od hladu..... 😀 😀 😀 😀 😀 ..a už som tu....a čííííítam...tu sa pije, a ja nič..... 😔 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre