Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

siwike25
autor
8. jún 2009

Dobre ranko
.jacka ty si užiješ pri malom čertikovy 😀 😀 😀 😀
Aninka awoj
Utka no bolo tam fakt super a aj sa dol pohlatkat maly levik-samko. www.tigre.sk tu su na tejto stranke.
Leninka awoj čo dobre maš na ranajky??? 😉

leninka75
8. jún 2009

ahoj siwi!!.....raňajkuje aninka!!! 🙂 .......ale aj ja som mala fajne raňajky - fernet od šéfina, mal narodky!! 😝 ....super, že tigre!!! 🙂
jacka, a rýchlo prestala tiecť??? 😢....chúďatko!!!....... čo nové???........v piatok v tej KII fajn akcia - veľa súťaží pre deti, dobré jedlo, hudba, páčilo sa mi to........a taký poriadok a upravené trávniky a záhony som už teda dávno nevidela!!! 😉.........sranda bola, že slováci boli oblečení normálne a kórejci mali kia - uniformy (tričká, bundičky alebo monterky), môj muž hovoril, že oni sú na to veľmi hrdí!!!........ v sobotu len doma upratko a tak a v nedeľu sme sa ako hovorí aninka "nažerkali" u maminy na oslave narodiek!!!......som sa radšej dnes ráno ani nevážila 😀 😀 😀........lilka je stále ako aprílové počasie - chvíľu záchvat, chvíľu dobre.....ale prekvapila včera!!.......krásne sa hrala so sestrinou kikou (6,5 r.) a s jej kámoškou erikou (10 r.), normálne ma nepotrebovala!!!!!!!!........som si po dlhej dobe v kľude vypila kávu 😀 😀 😀 😀

jacka
8. jún 2009

kuk..už som tu...Matko ešte lieta po dvore 😀

leni netiekla dlho...ale aspon skrotol...však sa nevedel od rána vtrepat do kože....a teraz zas pokračuje 😠 ..náš havinko v bude a on mu tam vylial vodu..chudák pes...si užije..sa teším ked pojde spat...hádam ho to prejde...a ak bude mat taký dlhý spánok ako včera...tak mna naozaj švihne 😠 😠 😝

tak vravíš že bolo super....aspon si si oddýchla 🙂 ..a tie ranajky...chutilo?????..a čo bude na obed 😀

siwi....neverím že máš doma anjelika 😀 😀

aninka29
8. jún 2009

jacka aj Ty máš doma duracelka????? 😀 ........sme boli vonku a moja princezná sa už stihla pobiť s chalanom 😨 😝 😀
leninka už od rána????????????????? 😀 😀 😀 fajnové raňajky 😀.super, že ste mali pekný deň 😵

siwi ahooooooj 😵ako sa máte so Simonkom,už lepšie? 🙂

jacka
8. jún 2009

juj aninka nevymeniš deti..aspon na.......... rok 😀 😀
ako u dr..... 😕 🙂

vonku bude dnes dost horuco...asi sa strčím do tiena 😀 😝

siwike25
autor
8. jún 2009

Aninka no simi ma ešte soplik a ja už len torška ale za to poriadne kašlem 😠 😠
Simonko ma taaaaaaaaaaaaaak vytočil,jaj skoro som ho roztrhala v zuboch 😠 😠 😠 😠 😠 😀

aninka29
8. jún 2009

ženy vy ale máte čertov doma 😀 😀 😀
jacka k dokimu som objednaná na jednu 😉 .sa ideme napapať teraz a idem sa chystať pomaly 🙂

aké slnko,aký tieň????????????? 😠 však u nás je zamračené 😝 akurát je dusno 😝

siwike25
autor
8. jún 2009

U nas krasne svieti slniečko a straaaaaaaaaaaaašne teplo tu je.
Aninka ani my nehovor,strašne tvrdohlavy ako jeho tatko 😠 😠 ....nemam slova...... 😠

jacka
8. jún 2009

siwi..ako by mali jedneho otca 😀 😀

ani ako to že nemáme vy na vychode slnko...fuj..von je horko 😝 ..chceš trochu ti pošlem.. 😎

leninka75
8. jún 2009

aj tu u nás je slniečko a horúco!!! a zajtra, že má byť tropikuš deň, tak sa teším!!!!..........siwi a čo vyviedol herec?? 😀 ...........to moje dieťa, v sobotu vo vani si hovorí "aká som bola dnes krásnučká!!... aj zajtra taká budem... a aj v jasličkách!!!", neskutočne som sa potešila, že nastávajú hádam lepšie časy............a za 10 min rev lebo ona chce aby som s ňou spinkala ja a nie tatino!!!........na porazenie!!! 😠 .......dnes ráno sa už tiež chystal hysák, ale nejakým spôsobom sa mi ho podarilo zahnať...zasa to bola kravina - lilka nechcela, aby pre ňu prišal ado jaslí krstná, ale moja mamina!!!!!!!........asi som na ňu moc mäkká!!!!! 😀 😀 😀

siwike25
autor
8. jún 2009

No veru ,heheheheheheeheh 😀 😀

leninka75
8. jún 2009

siwi, čo ten tvoj drobec, čo to vyviedol??? 😉

siwike25
autor
8. jún 2009

Zas sa len rozčulim,chcela som pozametal,on mi kriči neeeeeeeeeeee mojeeeeeeeeeeee ,dobre tak som mu to dala nech zameta.Pozametali sme,vitiahla som pom že budem umivat všade dlažku on my kriči neeeeeeeeeeeeeeee mojeeeeeeeeeeee,tak dobre toto trvalo 1 hodinu.Odhodil mop,tak si hovorim idem poumivat dlažku,a zas neeeeeeeeee moje,jaaaaaaaaaaaa,hovorim mu nie lebo už 1 hodinu umyvame dlažku.Umyla som našu izu 30x som to musela pretierat,ataaaaaaaale mi to pošlapal 😠 😠 😠 😠 😠 😠 .Tlak som mala už na 200ke 😠 😠 😠 .A staaaaaaal primne a plakal a kričal jaaaaaaaaaaaa jaaaaaaaaaaaa mojeeeee,a dalšiu dodimku sme umyvali kuchinu,chodbu a spalnu,tak som si vešala pradlo a aj tam kričal ne jaaaaaaaaaaaaa moje 😀 😀 😀 😀 .Strašne ma dneska vitočil čertik 😀 😀 .Konečne som si všade poupratala aby všede bolo tip-top čisto a ako pozeram celaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa izba je hore nohami. 😀 .Ale nebudem sa zas rozčulovat,lebo to škodi mojej krase 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
8. jún 2009

siwi..tak vitaj v dnešnom klube.... 😀 😀 a klud budeš mat vrásky 😀 😀

siwike25
autor
8. jún 2009

😀 😀 😀 jacka no však 😀

jacka
8. jún 2009

siwi.... 😀 😀 ...ideš aj dnes do práce?

siwike25
autor
8. jún 2009

Ano idem o 15-00 do 18-00h aspon si troška odichnem,heheheheh.Dnes dojdu svokrovci,chvala bohu že budem v robote,lebo poslednu dobu nemam na nich vobec chut 😅 😅 ,

jacka
8. jún 2009

no vidíš ..ty aspon vypadneš..ja tu budem s nim do večera...a dufam že ma dovtedy netrafí šlak 😝

siwike25
autor
8. jún 2009

No aspon mam kam vypadnut,aspon na chvilku 😀

jacka
8. jún 2009

veru..... 😉 ......ja by som dnes hádam aj letela keby to bolo možné 😀 😀

siwike25
autor
8. jún 2009

heheheheheheehhhh,ja mam toho dost dneska a kde je ešte večer 😀 😀

siwike25
autor
8. jún 2009

dala som sem par fotiek 😀

leninka75
8. jún 2009

siwi, 😀 😀 😀 😀 😀 .........ako dobre, že nás je viac postihnutých takými deťmi!!!! 😉

bubba
8. jún 2009

baby 😀 😀 😀 ja uz nie som makka dnes bol vyprask aj na verejnosti 😝 nech si nemysli ze na ulici ma moze skusat 😝 😝 jedna hodena po zadku a tolko krikuuuuu urazila som jej velavazenu hrdost 😀 😀 ale inak sa drzi uz davno neboli take brutalne zachvaty..asi tyzden 😀 😀 😀

leninka75
8. jún 2009

gratulujem bubbka!!!! 🙂 🙂 🙂 ....nech to cicuške vydrží čo najdlhšie, viac než týždeň!!! 😉

leninka75
8. jún 2009

siwi, pekné fotečky!!!.tie tygre museli byť úžasné!!! 🙂

siwike25
autor
8. jún 2009

Bubba vitaj v dnešnom klube hercov 😀 😀 😀
Leninka na fb je viac fotiek,bolo tam pekne a aj sme hladkali maleho levika samka 😀 😀

jacka
8. jún 2009

siwi super ....musel mat poriadny zážitok 😵

leni vraj postihnutých 😀 😀 😀 😀

siwike25
autor
8. jún 2009

No aj ho mal ale iba dospeli ho mohli hladkat,lebo ked uvidel levik Simonka tak hned utekal knemu,ale to hranie by asi nedopadlo dobre,že?? 😀

mirrinka
8. jún 2009

Ahojte herečky a herci 🙂
mám na vás jednu prosbu - zhánam malej na narodeniny šmýkalku a nikde nemozem zohnať - viem,že niekedy ich majú v tescu,ale u nás zatiaľ nič také neni a pochybujem,že aj bude 😅 kúpila by som aj "použitú"... neviete o nejakej? alebo neviete či u vás v tescu náhodou nemajú? dakujem vám..... 🙂 (bubbka,presne takú ako máte vy doma - videla som aj dnes na fotke na fb) 😉 😉 😉

siwi,super fotky,ale ešte som nestihla poriadne popozerať,neskor ešte mrknem 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre