Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
8. jún 2009

Ahojte!
My ešte nespíme...idem skúšať prehovárať. Zatiaľ papa.

siwike25
autor
8. jún 2009

My sme praaaaaaaaaaaaaaaaave zaspali,konečne 😠

leninka75
8. jún 2009

siwi, a ten samko bol krotký??.......lebo ja mám rešpekt pred takými mačičkami 😉 ........rada by som také niečo pohladkala, ale strach je asi silnejší..........

utka
8. jún 2009

siwi, kukla som aj video...supiš!!!
Aj ja tam dávam nejaké foto z PN 😉

leninka75
8. jún 2009

ahoj mirri, u nás v tescu bola, ale mne sa zdala krátka ............

aninka29
8. jún 2009

mirri aj u nás v tescu majú 🙂

sme domka,musím si trošku oddýchnuť lebo na mňa nenormálna únava prišla 😒 a potom pojdeme trošku vonku 🙂

utka
8. jún 2009

No môj drobec nechce spať. Pozerá TV... Som myslela, že zdriemne pri telke, ale furt nič...

leninka75
8. jún 2009

utka, mne sa zdá, že lilka mi o chvíľku prestane spávať nadobro!!! ☹ ....... keď ju niekedy nedám spať, že niekam ideme, tak jej to vôbec nechýba!!!.......síce večer ide trošku skôr, ale celý deň fičí v pohode!!!

leninka75
8. jún 2009

jejda aká prehánka!!!............modrá obloha, kúsok šedého mraku a z toho prší!!!!!!!! 😅

utka
8. jún 2009

leni, aj Viki je na tom podobne. Ale on ani nejde o moc skôr spať...Minule nespal a zaspal až o 23:15 ☹

leninka75
8. jún 2009

tak to má dobrú výdrž!!!!..........lepšiu ako my!!!! 😀 😀 😀

leninka75
8. jún 2009

ja už pomaličky pôjdem......momentálne som nervavá lebo lilka je s mojou maminou.......sú spolu 1x bez nás, tak som zvedavá ako to dopadlo!!!!........pa, pa zlatíčka 🙂

utka
8. jún 2009

leni neboj, zvládnu to 😉. Papa

utka
8. jún 2009

Ideme von. Paaaaaaaaaa

bubba
8. jún 2009

mirri

http://www.itesco.sk/products/detail?webid=9141...

som si dala vyhladat tesco takju maju urcite

jacka
8. jún 2009

ahoj...................................... 😉

ja som už túúúúúúúúúúúúú...idem niečo zbuchat na večeru.....Matka ponahánať po dvore.....a tak..... 😉

mirrinka
8. jún 2009

jéééj,baby nemohli by ste mi ju niektorá kúpiť a poslať? samozrejme,že najprv by som vám poslala peniažky na účet (aj za poštovné) lebo ja už som zúfala,tu u nás poblízku nikde nie je a na nete čo som pozerala tak hrozné ceny...táto v tescu vyzerá byť super a aj cena je dobrá 🙂

http://www.biga.sk/preliezky-smykacky/smoby-smy... našla som jedine niečo také v primeranej cene,ale neviem či nie je až príliš maličká....bubbka mohla by si sa na to pozrieť? a zistiť či aj vaša je taká alebo väčšia? dakujem...cmuk,cmuk,cmuk 😉 😉 😉 😉 😉 😉

mirrinka
8. jún 2009

baby,tak ja objednám tu z toho mojho linku,bubbkina malá má taku istu veľkosť,tak asi nie je až taká malá 😀

aninka29
8. jún 2009

mirri aj my máme takú velkosť a vyhovejšn 🙂 takže kupuj 🙂 a nemáš cestu do KE?veď to nie je ďaleko od vás 😉 ..............božinku,veď to je za chvilinku júl a Lianka začína 😵 😵 .......ja ešte stále neviem čo kúpime Simke k narodkám 😖

bubba
8. jún 2009

my nekupujeme tento rok nist 😝 😝 😝 sak dostala izbu 😀 bude torta a nejake posedko so starkymi a tot vse...

jacka
8. jún 2009

ani....a nie je malá???ja som tiež chcela kupit...mali v metre...ale za 4ooosk.....to sa mi zdalo velmi vela....ale bola velká 😉 😉

to ani ja neviem čo kupime...ale nič take...ved dostal bicykel....a peniaze zatial netlačíme 😀

aninka29
8. jún 2009

jacka inak ďakujem za slniečko 😎 vyšlo aj u nás 🙂 .....sme sa opaľovali vonku na čerešni 🙂 fuuuuuuuuuuuuj ,mne sa už o nich aj sníva 😀 .......zase mám na večer pripravenú velkú misu 🙂
idem okupkať Simku

aninka29
8. jún 2009

jacka nie je malá 🙂 na doma akurát 😀 ......ale 4000 za šmýkalku??????? 😕 😕 😕 v živote nikdy...........my sme kupovali minulý rok v dráčiku,takže Simka si ju užila až až 🙂 už ju ani nebaví moc.Akurát keď príde nejaký drobec na návštevu,tak sa predvádza 😉
ale už sa teším ako jej vytiahneme von trampolínu 🙂 už vidím, že z nej nevylezie do večera 😀 😀

jacka
8. jún 2009

presne toho sa bojím...že ho to prestane bavit... 😝 ..vlastne ako všetky hračky 😝

aspon budeš mat veget...preskáče ti celý den... 😀 😀

idem aj ja kupat škriatka...dnes je s ním na nevydržanie 😝

aninka29
8. jún 2009

my už sme okupkané 🙂 .......Simka ešte do seba tlačí chlebík a ide hajať 😔 .........ja si ešte urobím pár testíkov 😝 ............ráno musím skoro vstávať 😠 dúfam, že nás pustia skor 😒

aninka29
8. jún 2009

dobrú noc mamky 🙂
zajtra sa ukážem neskor,tak neplačkajte 😀

jacka
8. jún 2009

aninka ..dobru noc...hlavne sa ozvi 😀 😀 ..........si nepovedala ako u dr...hm..prečo??? 😠

idema ja teiž..ešte si počkám mužíka...a padám... 😔

dobru noc..........

utka
8. jún 2009

Dobrú noc tehuľky 😉.
Drobček už spinká, huráááá 😀 .

utka
8. jún 2009

Idem spať. Dobrú noc...

jacka
9. jún 2009

dobré ránko.......... 😎 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre