Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

mirrinka
9. jún 2009

jacka,a ja som si myslela,že dnes budem prvá 😠
my o chvíľku odchádzame,ideme aj s kamoškou a jej dvoma deťmi k dalšej kamoške na dedinu...asi tam budeme celý deň,tak ma tu dnes nečakajte.... 😀 😀 😀 😀 😀
pekný dníček prajem 🙂

leninka75
9. jún 2009

ránečko!!!..........ahoj jacka! 😉 ..........mirri, čo sa predbiehaš??!!! 😠

leninka75
9. jún 2009

včera som bola milo prekvapená, lilka poslúchala moju maminu, žiadny záchvat jedu a aj mama si pochvaľovala, že bola dobručká, tak dúfam, že im to vydrží lebo to takto pondelky a utorky u mojej mamy plánujem až do 13. júla!!!!!! 🙂 🙂 🙂 ........veď nech si ju aj druhá babka užije!!!!!!!! 😀 😀 😀 .......dnes sú u nás na škole inžinierske štátnice, všetci tam budú vysedávať, tak plánujem nákupnú "túr" do Maxu!!!!.......dnes môj manželík oslavuje narodky, tak ešte idem niečo dokúpiť 🙂

jacka
9. jún 2009

ahoj leni.......... 🙂

čo si písala o tom spánku...tak asi pomaličky aj my skončime...ho trištrvte hodinu uspávam a spí hodku.....ale sa bojím že ked náhodou niekam vyrazime autom tak podvečer zaspí.....tak ja neviem.... 😝 😝

tak vravíš že bola milučka...tak moj bol včera zlý aj za nu 😀 😀 😀 😀 ...veru len nech si užiju obe babky 😀 😀

manželíkovy všetko najlepšie......aj on je blíženec...ako sa ti s ním nažíva 😀 😀 😀

jacka
9. jún 2009

mirri... 😀 😀 😀 😀 ...hned od rána 😀 😀 😀

jacka
9. jún 2009

ja už máme aj periny prezlečene.........sa pekne vetraju v okne.....aj slnko z toho zašlo 😝 ...dufam že to rýchlo poschne 😕

jacka
9. jún 2009

no dobre....tak my ideme von...dufam že nezmokneme 😔

leninka75
9. jún 2009

si šikulka jacka, ako vždy!!!! 🙂 ...........s tým mojim blížencom je to tak, že sa fajne dopĺňame - keď ja reagujem prudko, on ukľudňuje, lebo on je vždy pokojný 🙂....trošku horšie sa s ním komunikuje, niekedy musím z neho ťahať veci jak z chlpatej deky, ale má každodenný tréning 😀 😀 😀 ......čo ma občas štve, že mi je stále za riťou!!!.......to ešte keď sme kočíkovali lilku, lebo inak cez deň nespala, tak by som si bola rada poobede oddýchla, že pôjde on!!!........zlaté oči!!!...spolu!!! 😀 😀 😀........šak sme už spolu nejaký ten "pátek"!!.....a dúfam, že nám to ešte dlho aj vydrží, aj keď po narodení lilky sa všetko dosť zmenilo.......no veď to poznáš!! 😉 ........nebodaj aj tvoj je blíženec??? 😅 ...........kde sú všetky júlovečky???.....mirrinka je na výlete a zvyšok??? 😕 .......nezmokli ste jacka???.....aj u vás je tak dusno??

tinkaza
9. jún 2009

Ahoj Leni,

pozdravuj odo mňa Maja, a všetko naj k tým narodkám a poriadne oslávte. Pa. 😉

siwike25
autor
9. jún 2009

Awojte baby
Leninka ja som tu,všetko tip-top doma a aj daaaaaaaavno navarene.Ty maš dnes narodky???? 😕 😕 😕 😉

tinkaza
9. jún 2009

siwike - nie Lenka, ale jej drahý 🙂

siwike25
autor
9. jún 2009

Tinkaza jaaaaaaaaaaaaaaaaj,tak neva,tak všetko najlepšie prajeme mangelikovy 😀 😀 😀 😀

tinkaza
9. jún 2009

siwike - 🙂

jacka
9. jún 2009

siwi...ved nepi tolko 😀 😀

jacka
9. jún 2009

leni...nie je..on je májovy býk a ja májovy blíženec...ale to čo si písal na neho sadlo...a niekedy ma tým kludom tak vytáča..že by som ho... 😠 😀 😀

nie nezmokli...ale tak je dusno že normálne chyba kyslík...... 😝 😅

siwike25
autor
9. jún 2009

Unaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas krasne svieti slniečko 😎 😎 😎 😎

utka
9. jún 2009

Ahojte!
my zase pozeráme TV, vraj bude krpec spať v obývačke, tak som zvedavá... 😕
mirri, uži si dník 😉
leni, manželovi všetko naj...

jacka
9. jún 2009

u nás nesvieti.....ha ha 😀 😀 😀

utka ahoj...ja som drobca uspávala hodku... a potom mi zapotil...maminka už je ráno 😠 😅 😀 ..zliezol z posteli a už ho nebolo 😠 😀

leninka75
9. jún 2009

ďakujem vám za mužíčka!!! 😉 .......bola som na tých nákupoch a kúpila som v "gate" mužovi kraťasy za 3 eurače a sebe saténovú blielu blúzku s čiernymi guličkami za 7 eur, normálne dobré ceny, majú výpredaj!!! ...... no a nekúp to!!! 😀 😀

tinka, ty špiónka!!! 😉

aninka29
9. jún 2009

hurááááááááááááááááááá,som doma 🙂

leni,manžovi prajeme všeeeeeeeeetko naj naj 🙂

idem sa najesť,lebo doteraz som sa cmuľkala s mojou princezničkou 😵 😵 😵 táááááááááááááák mi chýbala

leninka75
9. jún 2009

dík aninka! 😉 ........kde si bola??? 😕

utka
9. jún 2009

aninka, nejako rýchlo 😉

tinkaza
9. jún 2009

leni, hej, to som... 😀 😀
ale nie, len som nakukla, že či si tu... 😉

leninka75
9. jún 2009

tinka dnes malo, boli štátnice.........

leninka75
9. jún 2009

tinka na gmaili si off, nekukneš???

aninka29
9. jún 2009

utka ako skoro 😉 ....však som tam sedela od osmej rana do jednej 🙂 ale je pravda, že nás pustil skor,milý pán lektor 😵
leni bola som kurze prvej pomoci 🙂

aninka29
9. jún 2009

utka pekné fotečky 🙂 Vikinko je chutnučký 😵 a tie cestovinky tiež 😉

leninka75
9. jún 2009

jááááj hlava deravá!!!! 😠 ......... a ako aninka, bolo to poučné?? 😀 😀 😀 😀 ...a čo mužíček ako sa v tom svete ďalekom?? 😉

jacka
9. jún 2009

leni..len aby si na seba nezabudla 😀 😀 😀

aninka29
9. jún 2009

leni veeeeeeeeeeeeeeeeeeeľmi poučné 😀
mužík príde asi vo štvrtok 🙂 už nech príde,lebo mi veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeľmi chýba ☹

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre