Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
23. jún 2009

aj to na dvore, nie??? 😀 😀 😀 ........to teda riadne dlho......a nebudeš mať potom strach??

utka
23. jún 2009

Aj my sme mali 20 jázd 45 minútových, čiže 10 jázd po hodine a pol...
U nás zase prší ☹. To nie je možné. zase poobede nepôjdeme von ☹...

utka
23. jún 2009

Idem uspať krpca.Prídem 😉

jacka
23. jún 2009

leni 😀 😀 😀
to vieš že budem..neviem kde nazbieram tolko odvahy sadnut za volant s dvoma malými detmi 😒

utka ..asi máš pravdu...my sem mali niekedy aj po 3 hod. s toho som sedela s inštruktorkou bud u jedenj znmej alebo druhej....vraj vrámci šetrenia benzínu....a vysledok...nevedela by som cuvaním zaparkovat...alebo hej..a šup do druhého auta 😀 😀 😀

leninka75
23. jún 2009

idem dnes pre lilku, tak sa s vami lúčim.......a neprežeňte to s písaním!!! 😠 ........pa, pa zlatíčka 🙂 🙂 🙂

jacka
23. jún 2009

pa leni.... 😉

utka len prídi...škoda že ten moj už nespáva 😅

aninka29
23. jún 2009

pre mňa bude v mojom stave aj hodina veľa 😒 ..........no nejak to už zvládnem 😉

leni ahoj 🙂

idem trošku off, lebo práca čaká 😉

jacka
23. jún 2009

konečne som prehovorila Matka aby sme šli na čerešne...a on že budu na nas padat krupy ..chudatko moje....ale som mu ukázala že svieti 😎 ..tak ideme...zatial pa

ale ja sa vrátim 🙂 😉

utka
23. jún 2009

Ja už som tuuuu... Som si trochen podriemala. leni, paaaaa...

denisenko
23. jún 2009

baby poradte ako mám nahovoriť dieťa aby jedlo cestoviny?takú klasiku ako kolienka s kakaom a podobne, ani sa na to nepozrie ☹ ☹ ☹ čo s tým? 😔

aninka29
23. jún 2009

a máme to tu zas 😝 ........búrka s hromom bleskom 😝 😝 😝 ........ešte dobre, že sme stihli byť aspoň chvílonku vonku 🙂 .......sme si kreslili s vodovkami,ani nepíšem ako Simi vyzerá 😀

aninka29
23. jún 2009

deni,ja ti neporadím 😒 moja je všežravec,my nemáme problémy s papaním 🙂 klop klop klop 😵

denisenko
23. jún 2009

no my sme zasa dosť vyberavý, čo už, hádam sa v školke polepší ked uvidí jesť ostatné deti, aj teraz mi tu rozprplal žemlu na malé kusočky a nie aby ju zjedol, čo také deti v afrike, ževšak 😀

denisenko
23. jún 2009

inak to počasie vám nezávidím ,pozerala som v telke, takže máme aj my prehlad.my tu máme teplejšie aj ked sme medzi horami, priamo v krásnych alpách, vraj lepší vzduch, aspon viem z čoho to dieťa rastie 😀 😀 😀

aninka29
23. jún 2009

deni,možno v školke sa to zlepší 🙂 ............ale papá málinko alebo papá dobre,len si vyberá, že čo???????

utka
23. jún 2009

denisenko, ani ja ti neporadím, aj keď Viki je tiež vyberavý v jedle. Ani dnes nechcel obedovať. Spapal zeleninku z polievky a odišiel, že už si neprosí. Tak som ho ešte asi dva krát zavolala, ale nechcel. Tak ja som si nabrala zemiaky a šla som k nemu do obývačky. Spýtala som sa ho, či si prosí, a on, že nie. Tak som povedala, že to všetko zjem ja a on si zrazu prosil a celkom pekne sa napapal 😉.

aninka29
23. jún 2009

mamky idem lebo strašné hromy blesky sú tu 😖 teraz táááááák niekde udrel blesk,že som až ohluchla ☹ .idem všetko vypnúť,lebo bojím bojím ☹ a manža nie je doma

denisenko
23. jún 2009

ja neviem, mne sa zdá že málo,akurát polievku zje vždy, tie miluje, na ranajky len pohár mlieka, potom jogurt, ovocie, ide spať potom polievka, po polievke niečo sladké, potom zas jogurt na olovrant a niekedy donho natlačím pol chlebíka alebo pol žemle, večer zas pohár mlieka, a ked ma žravý den a sú hranolky, alebo pizza, alebo párky tak tomu neodolá. ale ak to nie je tak nemusí okrem mlieka nič, nie je to málo? 😖

utka
23. jún 2009

aninka, papa a nebojkaj sa 😉!!!
denisenko, no je to dosť málo, ale keď mu to stačí. Podľa mňa keby bol hladný, tak si vypýta...
Viki má tiež pár dní v týždni, že sa pekne napapá a pár dní nechce papať ☹.

denisenko
23. jún 2009

sa ti povie, lenže on tolko jedol ked mal niečo vyše roka a furt takmer rovnako, tak nech mi niekto vysvetlí z čoho narástol, meria 1O2 cm a váži, no neviem, naposledy pred polrokom takmer 17 kg. a ja mám 164cm a 48 kg, tatinko 17Ocm a 7O kg, tak fakt to bol asi poštár 😀 😀 😀

utka
23. jún 2009

jaaaj, no tak neviem...Viki papá viac, ale aj tak je to podla mna málo. meria 105cm a vái 16kg.

denisenko
23. jún 2009

no čo, ked su takí velkí aspon nás nik neohovorí že im nedáme jesť, aj ked pravda býva trošku iná 😀 😀 😀
som ukazopvala deiskovi fotky detí z jeho veku, taký bol rád má 😀 😀 😀 má rád detičky, ale ten tvoj frajer je trochu vyšší, máme ešte čo dohánať 😀 😀

utka
23. jún 2009

U nás vykuklo slniečko... 😎 😎 😎 😎 😎 ...Hurááááááá

denisenko
23. jún 2009

pošli ho aj ku nám, aspon kusok, prosíme ☹ ☹ ☹

denisenko
23. jún 2009

idete vonku?

utka
23. jún 2009

Viki ešte spinká, ale ak bude pekne, tak pôjdem von...
Posielam ti ho, chytááááj 🙂.

denisenko
23. jún 2009

diky moc, ale kým prejde tých tisíc kilometrov, nebude už tma? 😀 😀

utka
23. jún 2009

No ja ti neviem ... chichichi 😀

denisenko
23. jún 2009

ale aj tak díky, my ti na oplátku pošleme trochu vysokohorského vzduchu, chceš?

utka
23. jún 2009

Nooo, ten by sa mi tu v BA občas zišiel...Ďakujem, si zlatá. A čo robí teraz tvoj drobec?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre