Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

siwike25
autor
24. jún 2009

Utka tu prši zas 😠 😠 😠

utka
24. jún 2009

No asi nahodíme nepremokavé gate, gumáky a hor sa do vody 😉...ahojte zatiaľ.

siwike25
autor
24. jún 2009

Utka awojky 😉

aninka29
24. jún 2009

ahoj siwi 🙂 ....ty si šikulka 🙂

ja pečiem stehná...........a tiež o chvilku nahodíme gumáky a ideme sa člapkať 🙂 .........teda dúfam, že nezačne zas pršať 😝

siwike25
autor
24. jún 2009

Mirrinka 😉 😉 😉 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5078921
Aninka awoj

aninka29
24. jún 2009

siwi pre mirri je táto šmýkalka malá 😉 ..........ona chce dlhšiu 😉 ..............ale presne túto máme my 🙂

denisenko
24. jún 2009

ahojte, my sme akísi opačný, už spíme. dnes vstal o pol šiestej, živý budík 😎 všetky deti chodia na ihrisko a my
rovno spať, paráda, ale ked maminka ja som unavený....... 😝 u nás neprší, hurrá 😀 😀 😀

bubba
24. jún 2009

vacsiu smykalu by som pre decko nechcela mne stacilo ked sa mi mala strepala z tejto malej a rovno na hlavu a odvetdy je padnuta na hlavu 😀 😀 😀 no ale ten sok!aj ona aj ja!!!!neskutocne.samozrejme sa jej nikdy nic nestalo ale keby bola vyssia ,neviem neviem.ono sa to zda,ze mala smykala pre take dieta,ale na druhej strane ked si decko na nu zvykne tak je nepozrone tak ci tak ..ci pri malej ci pri velkej .ja to vidim u nas.a este raz spadne,smykala ide prec 😝

denisenko
24. jún 2009

ahoj bubba, tak to s tým chodením na šmýkaly vysvetli mojmu pokladu, ten berie schodíky zásadne po dva!a dole len po bruchu 😀 😀 😀 😀

aninka29
24. jún 2009

bubba moja reč 😉 ............mne sa tiež Simka viackrát strepala 😒 ale našťastie bez následkov 😀 ..........ona je totiž kaskadér ...........šmýka sa dole hlavou a ani neviem ako ešte sa tam pokrúti 😀

deni buď rada, že Ti Denisko ešte spinká 😵 😵 čo by za to dali ostatné maminky 😉 .............vy pojdete na ihrisko neskor 🙂 a všetky deti tam budú unavené a Denisko plný energy 🙂

jééééééééj,nám vyšlo slniečko 😎 😎 už nech sa dopečie mäso,aby sme mohli ísť von 😉

aninka29
24. jún 2009

moja si ľahne na šmýkalke na chrbát a hlava dole 😕 ............keď sme na nejakom velkom ihrisku kde je dlhokánska šmýkalka a ešte k tomu ďalšia kopa besných detí,tak to len tŕpnem 😖

denisenko
24. jún 2009

kaskadéri su úplne všetci,ževšak? idem, asi si dám aj ja piecť masko, narobila si mi chuť, ani 😝
ale najprv sa pojdem obesiť spolu s opratým prádlom, tak zatial ahojte 😉

leninka75
24. jún 2009

no hej dnes makám.......zasa mikroskop 😀 😀 😀
ahoj siwi!! 😉 ........čo si našla na nete??
ahoj utka!! 🙂 ........no chystaj vesty, kolesá, nafukovačky ak sa dunaj vyleje!! 😀 😀 😀 .....už tam tuším máte 1. stupeň...

aninka29
24. jún 2009

mamky ideme aj my 🙂 aspoň na hodku,nech sa Simi riadne vyčlape 🙂 ....idem brnknúť kmotruši,nech vylezie aj ona von,nech popletkujeme trošku 😀 😀 😀 ...........prídem 🙂

leninka75
24. jún 2009

mne to čudne ukazuje príspevky!!!..........najskôr len tie do 10:00 a naďalší pokus aj tie ostatné 😠 😠 😠 ..........tak ešte dopĺňam:
ahoj deni!!!......opatrne s tým prádlom 😀 😀 a šnúrou 😀 😀 😝
ahoj bubba!!........ 🙂 🙂
my sme zo šmyčky ešte nespadli, dúfam, že ani nespadneme 😉..........lilka už tiež mala také tiky, že po bruchu, ale to som rýchlo zatrhla 😠 😠

leninka75
24. jún 2009

ja mám obednovú pauzu, potom pokračujem, už teraz ma štípu oči ☹ .......idem na tie bryndzáky 😝

leninka75
24. jún 2009

hiiiiiii, že obednovú!!! 😅 😅 😅 ...........obedovú 😉

ivella
24. jún 2009

ahojte,ale ste teda ciperky,ja som estelen po ranajkach....a stale kinderko 😒
jedine co mam tusim iste,je zajtrajsi nastup na vyvolavacku 😉
potom nasa spionka urcite vypatra na stranke junovky,ked porodim,budem pisat dade78 😀 😀
dnes ideme po poslednych navstevach--nech si este kazdy moze rypnut ci sa stale gulam 😠 ,tak sa niekedy ozvem...v priebehu dna.papa

leninka75
24. jún 2009

ahoj ivell!!!.......jój chuďatenko, stále nič... 😉 .........neboj vyšpiónime!!! 😀 😀

utka
24. jún 2009

Ahojte!!!
Už sme doma, lebo Viki tak skákal po vode, že bol za chvíľu celý mokrý. Teraz plastelínuje a neviem ho od tej plastelíny dostať. A už by sa nám patrilo sa aj naobedovať 😉.

leninka75
24. jún 2009

utka a čo pekné robí z plastelíny?? 😉 .........my ju vždy máme po celom dome 😖

aninka29
24. jún 2009

aj my sme už domka 🙂 ............už aj po obede 😉

ivellka 😵 tak sa ešte guľaj 😵 ......ak už náhodou nedojdeš,tak Ti držím pršteky,aby všetko prebehlo v poriadku a ľahko 😵 😵 😵
leninka ťa iste vypátra 🙂

leninka75
24. jún 2009

aninka 😀 😀 😀 ...........počvachtali ste sa???

utka
24. jún 2009

leni, buď takým vytláčatkom robil koláčiky, alebo keď som mu ju rozvaľkala, tak z nej vykrajoval koláčiky 🙂. No je pravda, že ju mal aj na teplákoch, ale dalo sa 😉.
ivella, aj ja ti prajem rýchly a bezbolestný pôrod a bábätku veľa zdravíčka -)

leninka75
24. jún 2009

šikovníček!!! 😉 ........keby to videla moja svokra, už by hovorila:" bude z neho pekár" 😎 .........mňa s týmto tak vytáča!!!!.........podľa nej by mala lilka v budúcnosti tak 30 zamestnaní..........keď behá (ako každé deco!) - bude z nej športovec, keď spieva - bude z nej speváčka, keď čarbe - bude z nej maliarka,.......... a takto na všetko čo robí.......čerti ma z toho berú!!! 😠 😖

utka
24. jún 2009

No vidíš leni, máš nadané dieťa 😉!!!

leninka75
24. jún 2009

po maminke!!! 😀 😀 😀

utka
24. jún 2009

Nooo, ja som myslela, že po svokre 😀 😝

leninka75
24. jún 2009

utka 😅 😅 😅 😅 😅 😅

leninka75
24. jún 2009

ono je to tak, že čo má lilká zlé, tak to je z mojej rodiny a čo dobré z mužovej 😎 ..............podľa svokry 😖

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre