Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
26. jún 2009

dnes je tu pusto 😒

siwi len na prechádzke....s bicyklom

jacka
26. jún 2009

hlaven že si všetko sprvila..tak teraz možeš byt 😀 😀

ideš aj do práce?

siwike25
autor
26. jún 2009

Jacka dnes nejdem,pojde mucko.Dojde pobede kamoška .A večer budeme glilovat v segrinej zahrade,nakupila som same zdrave dobrotky,slaninku,parky a masko kuracie.xxxixiixixixiixi.Jaj a maleho bavi bicyklovanie?????
Simonko dostane novy bicykel na narodky .Ale budeme kupovat 16 velkost,lebo 12 mu je akurat 😀 😀 😀
Idem spinkat zo Simonkom,potom nakuknem................. 😉 😉

utka
26. jún 2009

Ahojte. Konečne som sa sem dostala...Idem pošpióniť a napíšem vám...

jacka
26. jún 2009

siwi tak si oddýchni aj za mna...Matko mi už nespinká tak u mna je to len večer 😝

jacka
26. jún 2009

ahoj utka..len chod...a popíš 😉

utka
26. jún 2009

predstavuje sa Vám náš ďalší krásavec, volá sa Tobiáško, narodil sa 25.6. o 20:22 a miery sú opäť chlapské 4350g a 52cm. ivela

utka
26. jún 2009

Takže ivelle gratulujeme a Tobiáškovi prajeme veľa zdravíčka 😉

aninka29
26. jún 2009

jacka si predstav......bola som odniesť papier na sociálku a tam mi povedali, že ja nemám nárok na materskú,lebo som nezamestnaná 😝 ..vraj až sa mi narodí bábo,tak mám ísť na urad práce a tam si nárokovať na rodičovský príspevok 😒 .............takže som toho dilko,ale nevadí......................mamina sesterka pracuje na UP,tak zavolá a všetko presne zistí,aby som náhodou neprišla o nejaké korunky.............lebo ja sa v tom vobec nevyznám 😖

aninka29
26. jún 2009

utka ďakujeme za info 😉 Ty naša špionka 😵
ivellke aj Tobiaškovi prajeme veľa zdravíčka 😵 😵 😵

jacka
26. jún 2009

ivelle gratulujem...prajema aj ja vela štastíčka a zdravia 😉

utka
26. jún 2009

A ešte toto som našla: Babulky tak uz mam 2 fotecky od Ivell
je rozkosnyyyy
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

jacka
26. jún 2009

ani no to mi ani nevrav.....ja som dost nervna kam odniest pn a ty ešte toto...

aninka29
26. jún 2009

mamky ja mám dnes upratovací deň 🙂 takže všetko luxujem,čistím,periem 😉 ..........ráno sa tade prehnala búrka ale chvíľu nato,zase dusnota 😝

utka
26. jún 2009

Ja krásny a naozaj riadny valibuk 😉

jacka
26. jún 2009

zlatulinky je...nevieš či rodila normálne..takeho chlapiska??

jacka
26. jún 2009

ani ja som myslela že u vás doma sa prehnala.... 😀 😀 😀

a ty to máš s prácou ako?...nedržia ti miesto? 😅 😕

aninka29
26. jún 2009

jééééééééééj,krásne chlapčiatko 😵 😵 😵

jacka noooooooooooooooo 😖

jacka
26. jún 2009

aha....ešte že ti má kto poradit...ja mám v hlave hokej 😝

jacka
26. jún 2009

aninka a teraz máš RD...po skončení ideš hned na MD...a to ti bude kto platit?
ja viem..som zvedavá 😅 😉

aninka29
26. jún 2009

jacka ja keď som otehotnela so Simkou,tak som zostala doma na pnke..........a moja milá pani šéfová 😝 bola taká vychcaná,že nám dávala zmluvy na dobu určitú........takže ja som mala každé tri mesiace novú pracovnú zmluvu 😒 .............začiatkom decembra som dostala novú zmluvu.....od šiesteho som zostala na pnke a vo februári mi končila.......takže odvtedy som nezamestnaná 😝

aninka29
26. jún 2009

jacka ja sa v tom vobec fakt nevyznám.........pochopila som akurát to, že na MD nemám nárok ale možem si nárokovať RD 😉

aninka29
26. jún 2009

takže od začiatku budem na RD 🙂 ................asi

jacka
26. jún 2009

aha..no ja sa tomu tiež velmi nerozumiem..španielska dedina..ale to ti mohla skončit vypoved aj ked si bola na PN alebo na MD?

tak ti ideš rovno na RD...to je to čo mi vravela na urade kde som tam bola.....ja len dufam že s tohoto všetkeho neošediviem...nejak sa mi to kopí na seba 😝

utka
26. jún 2009

ivella rodila normálne, nie CR

jacka
26. jún 2009

no chuda...mala čo robit ☹

aninka29
26. jún 2009

no keď som mala zmluvu na dobu určitú tak áno........a samoška že ďalšiu mi už krava nedala..snáď by mi neplatila,a ja si ležím doma na riti 😉 ....... ona je dilipuk origoš..............som ležala v nemocke a ona mi volá a hovorí.."no,týždeň budeš asi ešte v nemocke,potom ešte týždeň doma, takže o dva týždne ťa čakám"

aninka29
26. jún 2009

idem mamky doupratovať 🙂 mám toho ešte pomerne dosť 😝

jacka
26. jún 2009

teda aninka.....ty máš orišoš nápady...vraj dilipuk 😀 😀 😀 😀 😀
a nie je ona trochu vadná???

tak si pozistuj a daj vediet čo ste vybavili 😉

utka
26. jún 2009

Ja som dnes mala tiež upratovací deň. Budeme mať návštevu. Prídu moji rodičia, dovezú mi neterku na prázdniny a odvezú mužíčka. Idú prerábať kúpelku, tak im ide pomáhať...
A dnes sme vstávali výnimočne o 7:50. Som nechápala, ale vyhovovalo mi to 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre