Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
19. júl 2009

no deni tak to počasie vám nezávidím...fuj mne je teplo a vonku 23 😝 ..a tiež hlásia oteplenie..fuj..nech ich 😠
ved práve že chlapi si dávaju na čas...ešte aby som nerodila v oktobry 😠

utka niekde som čitala že tam u vás sa čerti ženili 😝

aninka29
19. júl 2009

deni,tak to ti závidím 😉 ..............ja by som sa chcela konečne normálne vyspať,a nie sa len prehadzovať v posteli z toho tepla 😝

aninka29
19. júl 2009

ja som tiež kukala počasko,a má byť zase 33 stupňov 😠 😠 😠 ............a kde je to ochladenie?????????????????????????? však tu žiadne nie je 😢 😢 😢 ............ja chcem zimuuuuuuuuuuuuu 😠

denisenko
19. júl 2009

ani, tak ja som sa vyspala ☹ denisko mrnčal celú noc kvoli nejakemu bagru, potom mu tieklo z nosas, potom mu ušlo do gatí, ale našťastie matrac ostal suchý a to už bolo takmer ráno a ja mám na 6-tu budík, šla som na 3 hodky do práce, "svieža a vyspatá" 😒
jacka, hadam sa ti chce potiť pár dní navyše? skus mu dohovoriť, nech ešte stihne babie leto v kočíku 😅 😅

jacka
19. júl 2009

ani ja chcem tiež to ochladenie..aj sme včera prievan robili a stále je tu teplo...už mám toho dost..... 😠 😠

deni 😀 ...si musela byt peknučká... 😀 😀 .....to vieš že sa mi chce potit....ale ja tuším že budem zase prenášat 😢 😠 ako každý chlap...je mu tam dobre,kde je 😀

denisenko
19. júl 2009

jacka, mi hovor..... 😖 ten moj išiel po termíne, nasilu na vyvolávačkach na tretí den aj to len preto, že už musel lebo by nemal v čom plávať... 😠
a vieš čo urobil ako prvé? nezaplakal, tichučko sa na mna kukol mimozemskými očiskami a vykakal sa na mna.... 😀 to je postoj k životu...

jacka
19. júl 2009

deni 😀 😀 😀

jacka
19. júl 2009

no sa mám na čo tešít..aby som ešte nerodila na vianoce 😀 😀

denisenko
19. júl 2009

keby som sa mala ešte raz narodiť, tiež by som chcela byť chlap... 😀 ráno vstať, prečítať noviny na WC, isť do len opláchnuť tváričku, isť do roboty a večer, ......pozerať telku 😝

jacka
19. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀..zabudla si ..vyložit nohy na stol 😝

že? ved vravím že chlapy maju jednoduchší život 😠

aninka29
19. júl 2009

deni 😀 😀 😀
Simka už spinká 😵 ..ja ešte dožerkám hrozno a pojdem tiež 😉

denisenko
19. júl 2009

jacka, my tu momentálne stol pred telkou nemáme, tak aspon to sa nerobí... 😀
ani, nemáš s hroznom potom problémy? mna to strasne nadulo asko baloooonisko 😝
my sa teraz napchávame broskynami, tatinko doniesol asi 3O kg, trochu som zavarila a zvyšok zožerem.. 😀

aninka29
19. júl 2009

a o kolko jednoduchší 😝 ......ale huby im furt budú chodiť 😝

jacka
19. júl 2009

a potom z čoho má aninka velke bruško..... 😢 😢

ja som tiež dojdela hrozno....a asi aj odletím..taka som nafúknutá

ani ...a samé ste?

aninka29
19. júl 2009

nemam problem deni 🙂 .....len žerkaj žerkaj deni 😀 aj ja žerkám 😀 ...jacka ty čo žerkáš? 😀

aninka29
19. júl 2009

sme s tatkom,ale zajtra ide a dojde asi v stredu 😒

jacka
19. júl 2009

ani 😀 😀 😀 no z mojho musím tahať infošky inak by som nevedela čo nove 😉 😠

jacka
19. júl 2009

ani dojedla som hrozno a postila som sa do melonu..tak bude fajnova noc 😀

aninka29
19. júl 2009

jacka,ide ti 😀 😀 😀 ber si paplón a vankúš na wecko radšej 😀

denisenko
19. júl 2009

juj, zajtra mám zas volný den, dietatko dám do školky a potom...začali letné výpredaje, tak skasneme tatinka hádam pojdeme mínať 😉

aninka29
19. júl 2009

deni,tak zajtra máš super deň 🙂

jacka
19. júl 2009

však nemám daleko wecko..len to chodenie mi pojde na nervy.....a to ráno musím skoro vstávat.... 😝

deni a čo ideš kupiť?

jacka
19. júl 2009

počuj aninka...ty si si pýtala sama papier na nástup MD..neviem či mám aj ja...lebo by som to potrebovala od1.8...a pochybujem že ma o týžden pozve zase 😀

aninka29
19. júl 2009

hej jacka pýtala som si sama.....lebo inak by som tam tiež musela ísť o pár dní zas 🙂 ....a dala mi v pohode 🙂 ......akurát, že mi bol na prd 😀

jacka
19. júl 2009

ani 😀 😀 😀 😀

lenže ja sa bojím že zabudnem s tou mojou hlavou deravou 😠

denisenko
19. júl 2009

jacka, ideš skoro do poradne?
kupiť...no drobcovi nejaké veci, ved nestačím prať, ked ho musím prezliecť aj trikrát denne....
ale to je len zámienka, určite uvidím niečo hezké aj pre seba.. 😉
a ešte tu máme vyhliadnutú skrinu do spálne , momentálne zlacnelôa z 899 na 599, tak to nekúp..

aninka29
19. júl 2009

neboj nezaudneš 😉 ..........budeš na to určite myslieť,už len kvoli tomu,aby si sa tam nemusela trepať opäť 😉

jacka
19. júl 2009

no ved som sa naposledy musela vracat aby mi vypísal vychádzky,zabudla som zaplatiť za fotku zo sona a vyzdvihnut v lekárni lieky...tak mi teraz povedz..že nezabudnem 😀 😀 😉

aninka29
19. júl 2009

veru deni,len kupuj kupuj 🙂

idem ja mamky off 😉 ..ráno sa ukážem,lebo si tiež musím privstať 😝

jacka,zajtra držím prsty 😵 😵 😵

dobrú nocku mamky 🙂 🙂

jacka
19. júl 2009

deni skoro...aby som bola o 7 už u dr...aby ma stihol drahý milovany 😀 odviest ešte k našim..tam budeme do večera..vypadneme trochu 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre