Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
23. júl 2009

nooooo,vraj sa čaká tak kratúčko teraz ...........dojde mi smska, že si ho možem vyzdvihnúť 😉

však my im doprajeme 🙂 nech si to mamky užijú 😵 ..my si budeme užívať naše malé voňavé batožteky 😵 😵 😵

jacka
23. júl 2009

si to pekne vystihla...len aby si lenika neuživala batôžtek za 9mesiacov... 😉

vyborne,,tak to nás možeš príst pozriet....sadneš a ideš 😉

aninka29
23. júl 2009

však to by bolo fajn 🙂 ................aj utke by sa mohlo zadariť 😵 .............a my skúsené dvojnásobné maminy by sme im radili 🙂
a oni by si sedkali budúce leto doma na riťkách a my pojdeme niekam do diaľav 😀

jacka no jasné že dojdem 🙂 ,keď pozývaš 😉 ......ale na takú cestu sa vydám možno za dva roky 😉

Simka je už v posteli 😵 😵 ........mne je strááááááááááááášne teplo 😝

jacka
23. júl 2009

však im obom prajem..len s utkou je to tažšie ked je chorá.... ved už dávno nepodala info o stave..utka haloooo.....

ani ved po dialnici sa ide super najlepšie 😉 ....ja sa tiež potím...a to som teraz vyšla zo sprchy a šla by som tam zas..to bude noc 😝

no ja neviem či o rok dakde pojdeme k moru 😝 ..ved bude ešte malinky 😢 tak len o dva 😝

pzik ..zmenili sme meno...no dufam že definitívne 😠 ..lebo už nemám nápady 😝

aninka29
23. júl 2009

a ako sa bude chrobáčik volať?????????????? 😕 🙂

jacka
23. júl 2009

dala som ho aj do profilu...aby sa už konečne nemenilo meno..chúdatko maličke ☹ ..Daniel..som zvedava kolko mu vydrží 😒

aninka29
23. júl 2009

jééééééj,Jacka 🙂 ............Danielko je tiež krásne meno 😵 😵 😵 ..........tak snáď už toto meno ostane 😵 ........len aby to nakoniec nebola Danielka 😉

a ja aby som nakoniec nemala Tobíka 😀 týýýýýýý brďo,to by bola fakt sranda,keby sa mi nakoniec narodil chalan 😀 a ja komplet výbava v ružovej farbe 😀

aninka29
23. júl 2009

inak,kámoškina sestra čaká tiež v auguste bábo a celé tehotenstvo jej vraveli, že to bude dievčatko ................a teraz na poslednom sone jej povedali, že je to chalan

jacka
23. júl 2009

ani...ma nestraš...ved ja mám všetko modre 😀 😀 😀 ...ale ved na 100% sa to dozvieme až ked porodíme...pretože sono nie je vždy isté....a mýlit sa je ludské....

ale ja od začiatku viem že to bude chlop...tak by som bola v totálnom šoku....ale inak mám rada prekvapenia 😀 😀 😀

ved aj Danielka je pekné..a mala by som zata...Tobíka 😉

jacka
23. júl 2009

😀 😀 😀 😀 to mi ani nevrav...lebo nebudem ani spat 😀 😀

no ja odpaneme ak si to vymeníme 😉

aninka29
23. júl 2009

a inak si predstavte, že kočky z autoškoly si mysleli, že som v piatom mesiaci tehu 🙂 .......a keď som im povedala, že ja o chvílu rodím,tak neverili 😝 🙂

jacka
23. júl 2009

super..čo neboli nikdy tehotne..či čo?...

aninka29
23. júl 2009

veru jacka všetko je možné 🙂 .......ale to by bol fakt goooooooooooool 😉 ...........ja len dúfam, že to bude dievča,lebo na chalana nie som vobec pripravená 😉

jacka
23. júl 2009

no sa budem musiet rozlučit....ešte stále máme len jeden pc...no ved to neva..zajtra prídem

dobru noc a pekne sny.... 😔

jacka
23. júl 2009

no však ja som tiež pripravena na chlapca........ale velmi mat na výber nebudeme..čo nám daju to si ponesieme domov 😉

aninka29
23. júl 2009

jacka tehotné myslím ešte neboli 😉 ......ale bola tam vyštudovaná zdravotníčka 😉 .......ešte sme sa smiali,že ak náhodou začnem rodiť,tak mi pomože 🙂

aninka29
23. júl 2009

dobrú jacka 🙂
idem aj ja.......manža ma ťahá do postele 😀 akože neviem o čo mu ide 😀 keď z ťuťu muťu nič 😝 😀

dobrú nocku mamky 😵

utka
23. júl 2009

Zase som vás tehuľky nestihla...
No ja bábo mať nemôžem,ale na rok asi tiež k moru nepôjdem...nebudú peniažky(ale možno budú)...
A môj stav? No idem 31.7. na kontrolu, tak uvidím. Ale nezdá sa mi, že sa to zlepšilo, lebo mám zase pár modrín ☹.
A dnes som bola po 9 mesiacoch aj na kontrolu so štítnou žľazou. Ani tam nič nové. Lieky budem asi brať do konca života...

utka
23. júl 2009

Idem uspať krpca.papa a dobrú noc. Žeby posledná???

bubba
23. júl 2009

nooooo uz sa vam to krati fesandyyyyyyyyy :o)))dosla som vas kuknut ci uz ste sa rozsypali ale este mame kopec casu co??utka coby si nemohla neboj,este bude prilezitosti dost 😉

jacka
24. júl 2009

dobré ránko.... 😎

jej ako pekne v noci fukalo 🙂

už ma aj dieta vytočilo...nechcel si obliect veci..že to nie su dobré 😝 😝

leninka75
24. júl 2009

Ránečko!!! 🙂 ...........ahoj jacka!!! 😉 ............ja som tie vetry úspešne prespala, aj traktory mohli padať!!! 😉 .............jacka, asi ma maťko iný vkus ako ty 😀 😀 😀 .........a to ti urobil 1x???..........mne toto cica bežne robí, .......a najlepšie vtedy keď sa ponáhľame 😠

leninka75
24. júl 2009

hm,hm,hm tam Daniel, pekné!!! 😉 ........
aninka, čo bolo v tej posteli???? 😕 ................
utka, aká bola víchrica??? 😒 ..............
aha bubba, čavec!!........ 🙂

jacka
24. júl 2009

leni ..ahoj... 🙂

no čosi prvý krát...stále...akoby bol baba..... 😠 😠

fakt ani..to by aj mna zaujmalo....ved rodit už možeš..tak..... 😕 😵

utka neboj...raz to príde 😵

leni ..no dakujem..som zvedava ked pojdem rodit ako zmeníme ešte meno 😝 ..ako pri Matkovi...žiadna dohoda 😝

aninka29
24. júl 2009

dobré ránko mamky 🙂
aké vetrisko??????????? 😝 však u nás nedalo dýchať 😠 ....som sa zase nevyspala a potila sa ako v saune 😝 😝 😝

mamky,no čo by bolo???????? 😀 ľahli sme a obaja zaspali 😀 😀 😀 .........manža asi skor ako ja 😀 😀 😀 ...............a dnes máme výročie 😵 😵 😵 ........a manža nie je doma ☹

aninka29
24. júl 2009

utka neboj,jasné že peniažky budú 🙂 ...............ja sa moc do toho nerozumiem,ale ty nemožeš ísť na operáciu s tou štítnou žlazou???????alebo ako???????l
mamky my sa dnes vtrepeme k bratrancovi do väčšieho bazéna,lebo dnes je nenormálne horúco 😝 😝 ........a dnes nerobím nič,akurát som hodila do práčky 🙂

jacka
24. júl 2009

ahoj ani...v noci táááky vetrisko že som citila vzduch 😉 ..ale zase začína pripekat..a trochu fúka 🙂

tak blahoželám k vyročiu...nejak toho máte v juli...ešte aj vodičák 😀

mna tak bolí chrbát že každu chvilu ležím... 😝

a musím varit..inak by sme hladovali a zachvilu dopere pračka.....a dnes končím...poobede sa pojdeme člupkat..ak bude mladý pánko chciet 😀

aninka29
24. júl 2009

no veru máme toho v júli dosť 🙂

ja nevarím 🙂 mám ešte plnenú papriku,tak to dojeme 🙂 variť budem zajtra 😝

jacka mňa včera večer tak začali bolieť kríže,že som myslela,že to už začína 😅 ............chjoj,v utorok idem na kontrolu do nemocky,uvidím čo mi povedia 😝

aninka29
24. júl 2009

mamky my ideme 🙂 ........nebudeme dlho 😉

leninka75
24. júl 2009

čo dobré varíš jacka?? 😉 .............aninka, blahoželám!!!! 🙂 ..........a koľké výročie máte??....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre