Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
4. aug 2009

ahojte mamky 🙂

jackaaaaaaaaaaaa 😕 😕 😕

mirri ☹ ..........už je lepšie Lianke????????? ☹

utka u vás pršííííííííí???????u nás síce fúka vietor,ale teplo je 😝

hlásim,že dnes mi doktor v nemocke urobil ten hemiltonov hmat, či čo to je 😉 ......takže možno dnes aj pojdem 🙂 ..........ale vraj ak do šiestich hodín nedostanem bolesti tak asi nič 😝 .........zatial necítim nič 😝 tak uvidíme 🙂 ............a ak neporodím do piatku,tak sa mám prísť ukázať 😉

utka
4. aug 2009

aninka, tak držím päste, aby sa to rozbehlo už dnes 😉

utka
4. aug 2009

aninka, našla som to na nete...je to Hamiltonov hmat...a mám pocit, že aj mne ho urobila jedna lekárka, keď som rodila a pomaly som sa otvárala...a hrozne to bolelo ☹

aninka29
4. aug 2009

utka mňa to nebolelo 🙂 ....teda,jasné že som niečo cítila,keď sa tam šmátral 😀 ale dalo sa to vydržať 🙂 ...............chlapi sú asi jemnejší v tom 😀
mne doktor povedal, že som pekne otvorená a vlastne už pripravená na porod 🙂 .....tak už len čakať,kedy prídu tie bolesti 😉

utka
4. aug 2009

aninka, tak to máš super!!!A možno keď už si tak pekne otvorená, ani bolesti nebudú až také veľké...
To je pravda, že doktorky sú hrozné...pretp stále chodím ku doktorom gynekológom...ale táto bola tam, keď som rodila a už som mala také bolesti a tlaky, tak som šla za doktorom a ona sa ma spýtala, že aké tlaky a ešte aj tak pekne po slovensky, že či na šťanie a na sranie, tak som jej povedala, že aj. Oona, že aby som šla na vyšetrovňu, že ma pozrie. A keď sa pozrela, strčila do mňa ruku a bolo...auuuuu...a povedala, že bola som otvorenaá na 1 cm a už som na 3 cm takže asi tak...

mirrinka
4. aug 2009

Ahojte 🙂
noc bola v pohode,teplotu už Lianka nemala,len si stále pýtala piť,možno aj 10 krát sa zobudila a pýtala si vodu - ani mlieko nechcela len vodu....ráno okolo deviatej mala 37,1 dala som jej sirup a od vtedy už chvalabohu nič 🙂 🙂 tak dúfam,že už to máme za sebou 😉 neviem z čoho to bolo,možno nejaká viróza....

a kde je jacka? 😕

utka
4. aug 2009

mirri, možno z tepla alebo zo slniečka...
Ale super, že už je Ok 😉.
No jacka sa niekam vytratila, ale nevieme kam 😕

utka
4. aug 2009

aninka, tak ako?nNerodíš ešte???

aninka29
4. aug 2009

utka nerodím 😠 ................stále nič 😝 ............bola som si pošoférovať 😉...boli sme v obchoďáku a potom na detskom ihrisku 🙂

mirri,to je fajn, že je Lilka v poriadku 😵

jacka 😢 😢 😢

aninka29
4. aug 2009

juj,a dnes ráno porodila kámoškina sestra 🙂 ..............mala termín presne v ten deň ako ja,ale nadránom ju chytili bolesti,o šiestej ráno šla do porodky a o deviatej bol malý štvorkilový valibuk na svete 😵 😵 😵 .....ale chudinke sa odtrhlo z placenty ☹ museli ju uspať aby jej to vybrali............po prebratí im v kuse odpadávala ☹ .........tak dúfam, že bude všetko ok 😒

utka
4. aug 2009

aninka, tak škoda, že ty nič...a kamoške držíme päste a malému valibukovi prajeme veľa zdravíčka 😉.

utka
4. aug 2009

jacke, buď nejde internet, alebo už je v pôrodnici...

mirrinka
4. aug 2009

tak to som fakt veľmi zvedavá na jacku 😉 ak je už v pôrodnici,tak držím prsty aby všetko dopadlo ok. 😉

aninka29
4. aug 2009

mamky nestrašte s porodnicou ☹ .............jacka má ešte kopec času 😒 .............tiež si myslím, že jej nejde net,alebo šli niekam na výlet 😎 ...........juuuuuuuuuuuuuuj ☹

u nás pršíííííííííííííí 😵 😵 😵 ......taká som rada 🙂

aninka29
4. aug 2009

mamky dobrú nocku 🙂 ...........tak fajnučko pršíííííííííí,že idem zaľahnúť 😉

mirrinka
4. aug 2009

baby,čo ste si niektorá nepýtali od jacky tel.číslo? aspoň by sme teraz neboli v napätí .....

utka
4. aug 2009

mirri, tak to je dobrý nápad, len škoda, že tak neskoro 😉...
No podľa mňa keby rodila, tak by to tu jej manžel napísal...
Tak teda dobrú nôcku 😔 .

bubba
4. aug 2009

mirrinka netáraj!!!dufam ze nie je v porodnici sak je este len v 35 kua!!!dufam len ze im vypadol internet alebo co...
mirri davaj pozor na vysoke horucky sesterkina mala mala nedavno tiez 40-tky a dostala z toho febrilne krce 😔 radsej si dopredu nastuduj co v takom pripade robit...tusim davaju ditiadhen ci co...

utka
4. aug 2009

bubba, ahojky!!!
No vitaj medzi nami...Že sa aj ukážeš 😉...

bubba
4. aug 2009

utka uz isla spat...takze...bubba je poslednaaaaaaaaaaa?? 😀

aninka29
5. aug 2009

ahojte 🙂 ...........prajem krásne upršané ráno 😵 😵 😵

jacka nikde????????????? 😕

utka
5. aug 2009

Ahojte!!!
U nás svieti slnko 😎 ...
jacka nikde!!! ☹

utka
5. aug 2009

No ideme my von...som zvedavá, koľko popíšete, kým sa vrátime 😉

mirrinka
5. aug 2009

Ahojte.....takže jacka nikde? ☹
bubbka,neboj sa,mám to preštudované - nad 39 už dávam aj diazepam 😉 ten je proti krčom...

utka
5. aug 2009

Ja nechápem, čo sa to deje...to ako odišla leninka...žeby jacka šla s ňou???

utka
5. aug 2009

Ideme von.Paaa

aninka29
5. aug 2009

no teda 😝

mamky začala mi vytekať hlienová zátka 😒 myslíte,už dnes pojdem?????????..........ja s tým nemám skúsenosti,lebo Simka bola vyvolávaná 😒

bubba
5. aug 2009

jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí aninka uz pojde pomalyyyyyyy.....ja neviem mne malu vyvolavali cize sa v tomto neviem vyjarit...ale uuuurcite je to predzvest cohosiiiiiiii 😎 BUDEM TI DRZAT PALCE kuuuujnikk!!!!normlane som zostala v strese!!!hlas sa ! 😉

aninka29
5. aug 2009

bubbka díííííííííííííííííííík 😵 😵 😵

no zatial asi nič 😝 .......akurát ma pichá v podbrušku a mám tvrdé bruško 😒 tak neviem.....čakám 😒 ..........babulka cvičí spartakiádu........ide mi rozstreliť brucho 😖 a o to viac, že je tvrdé 😒

mamky ak náhodou pojdem,tak manža podá správy 😉

akurát som začala stresovať, či sa malá naozaj bude volať Sabínka 😒 .............už mi šibe 😀

utka
5. aug 2009

aninka, tak nech sa to už rozbehne!!! Držím päste!!! 😉
Tá jacka stále nič ☹...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre