Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

mirrinka
5. aug 2009

aninka tak ako? ešte si doma? 😉 držím prsty aj ja...
baby,podla mna je jacka už v pôrodnici - uvidíte,ozve sa za pár dní,že už je s dávidkom doma 😉
...dnes už Lianka teplotu nemala - tak som rada...dúfam,že aj noc bude pokojná,lebo sme samé doma,manžel išiel na nočnú 😉
tak dobru nocku....

utka
5. aug 2009

mirri, žeby? No nechajme sa prekvapiť 😉.
a dobrú nôcku...

aninka29
6. aug 2009

dobré ráno 🙂

mamky ja ešte stále nič 😝 😝 a tak som sa tešila, že už pojdem 😝 .............no nič.........tak čakám ............zajtra mám poradňu v nemocke 😉

mirri,to by bolo skoro 😕 ................ale ak náhodou,tak držím jacke a babatenku prsty 😵 😵 .......ale podľa mňa by nám dala vedieť jej sestra,keby bola jacka už v porodke 😒 ...............a nebude to Davidko ale Danielko 🙂 🙂 🙂

utka
6. aug 2009

Dobré ránko!!!
aninka, tak nič? ☹ No škoda, ja už som sa tešila, že keď sem dnes nakuknem, že už tu bude správa, že je babulka na svete...
Ale je to divné, to s tou jackou... 😕

aninka29
6. aug 2009

ahoj utka 🙂 ...................joj veru divné 😕 ...............ale ja si myslím, že sú v poriadku 🙂 ............len niekam šli a jacka sa s nami nerozlúčila 😠 .........a my tu teraz prežívame strachy 😒

aninka29
6. aug 2009

my sme už po obede 😉 ...........ešte sa chvilinku pohráme a ideme do hajan 😵

utka
6. aug 2009

Aj my sme po obede.Zbehneme autom na trh a chcela by som,aby si pospal,ale neviem...
Ale jacka je PN,tak nemohla ísť ďaleko ☹

utka
6. aug 2009

No Viki zase nespí 😒

aninka29
6. aug 2009

utka fakt,však jacka je PN 😖 ...........chjoj,no dúfam, že sú v poriadku............jacka haloooooooooooooooo...........určite sa ti štikúta 😒

my sme si pospinkali dve hodky 😵

ženy vy kde ste všetky???????????? 😝

utka už ste zbalení???????? 😉 juuuuuuuuuuuj,sa vám to kráti 😵

utka
6. aug 2009

aninka, no dúfajme, že sú OK...
Áno, sme zbalení. manžel už aj ponosil do auta, aby som nemusela zajtra ja. A poobede pojdeme po neho do práce a fičíme k našim. A v sobotu večer fujáz do Chorvátska. veru, kráti sa nám to a už sa neviem dočkať...Ale aj tebe sa to už kráti 😉. Tak ešte raz-držím päste a nech všetko hladko a dobre dopadne 🙂.

aninka29
6. aug 2009

tak to už zajtra budeš aj ty off ☹ .......prajem vám šťastnú cestu a krásne si oddýchnite 😵 😵 😵

ja mám zajtra poradňu,normálne budem šťastná prešťastná,keď mi doktor povie, že ostávam 🙂 🙂 🙂 ......už to chcem mať za sebou....tie posledné dni sú najhoršie 😝

aninka29
6. aug 2009

dobrú noc mamky 😔

utka
6. aug 2009

No ja sem ešte zajtra nakuknem, až okolo 14-tej odchádzame...
Ale ak už zostaneš v nemocke, tak sa tu už nestretneme...
tak veľa šťastia a dík...

bubba
6. aug 2009

kukuk 😎

aninka29
7. aug 2009

dobré ráno 🙄 ............je mi blééééééééé 😝 ............bolí ma bruško ☹ .....o chvilu idem do nemocky..........som zvedavá čo mi poviedia 😒 dúfam, to, že už ostávam 😉

utka
7. aug 2009

Ahojte!
bubbka, kukukuk 😉
aninka, držím prsty a myslím na teba 😉!!!

mirrinka
7. aug 2009

aninka drž sa 😉 a daj o sebe vedieť....

aninka29
7. aug 2009

ahojky mamky 🙂 ...............nič nové 😝 ak neporodím cez víkend,tak v pondelok na ďalšiu kontrolu 😝 .........vraj je všetko tak ako má byť.......aspoň to 😉 ...............no čo už.............tak čakám 😝 čo iné mi ostáva 😉

už som aj trávnik pokosila 😀 ........ideme sa naobedovať,oddýchneme si a zase pojdem do niečoho pichnúť,aby sa to pohlo 😉

bubba
7. aug 2009

po schodoch po schodoch...poznavam poschodia.... 😀

utka
7. aug 2009

aninka, takže si ťa tam nenechali???
No po schodoch to mne nezabralo. Bola som týždeň pred pôrodom v nemocke na 10 poschodí a každý deň, keď prišiel na návštevu manžel sme šli dola po schodoch a zase hore na desiatku a nišč ☹

utka
7. aug 2009

Bože, píšem ako maďar...

utka
7. aug 2009

Oki. Tak ja sa lúčim mamky...hneď ako to bude možné, tak sem prídem.Paaaa

siwike25
autor
7. aug 2009

Awojky cicušky,mam čas???????????????makam makam v robote aby som išla s karou na viplatu domou,heheeh.O tyžden tu mame ga trhy musim zarobit Simonkovy na kolotoče 😀 😀 😀
Aninka ty si ešte celaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa???????????????????????????chuda moje,držim palčeky.cmuky
Mirrinka aj Simonko mal to iste,už je jej lepšie???
Jacka kde sa tulaš???
Utka awoj moja ako?? 😉 😉
Bubba heloooouky 😉

bubba
7. aug 2009

ahojky chodim vas pravidelne pozerat teda ze ako trpitelky prezivate a ako to s vami vyzera kua a ta jacka to je uz hrozne aninka ti napsiem cislo do ip a ma budes kotaktvat aby som mohla dat vediet dalej ze secko okey(teda ak ho tu este nikto nema..sak staci ked ho ma jedna herecka..)aby sme sa takto trapili ako koli jacke?kua normalne sa bojim...kde siiiiiiiiiiiii jackaaaaaaaaaaaaaaa 😅

bubba
7. aug 2009

siwke cica ahoj sto rokov som ta nevidela ako sa mate???booooze ten cas ale leti.uz mal simi narodky?aku mal tortu?vlastne uz som davno nevidela ziadne fotky od teba...

mirrinka
7. aug 2009

čaute krasotinky 🙂
aninka,ty tu ešte oxiduješ? 😀 a ja že už to máš za sebou 😀 😉 😉 😉 😉 júúúúj,normálne aj ja som z toho celá potento...celý deň na vás myslím aj na teba aj na jacku.... a nie že nás necháš v takom napätí ako jacka..... 😠

bubbka,sa mi páči tvoje slovíčko že "kotaktvat" 😀 😀 😀 😀 😀
idem hajky hajky tak dobru nocku 🙂

kde siiiiiiiiiiiii jackaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😅 😀 🙂 🙂 🙂

bubba
8. aug 2009

mirri...hééééééééš 😀 😀 😀 potvorka ale som sa aj ja pobavila na tej schomolenine 😀

aninka29
8. aug 2009

čafte mamky 🙂

ešte som 2v1 😝 😝 😝 ...........na porazenie už 😠 .............každý večer si hovorím, že už to príde, a niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiič 😠 😠 😠 si už pripadám jak debilko................v noci sa zobudím na bolesť,celá natešená, že sa začali kontrakcie 🙂 ,kukám poloslepá na hodinky, že si idem stopovať intervaly a je po bolesti 😠 😠 😠
dokedy tu budem oxidovať,neviem 😝 😝 😝

bubba pošli číselko................sme si vymenili s utkou,ale tá bude na dovči,takže info nepodá 😉

ideme von 😎

bubba
8. aug 2009

no.....dufam ze som ti ho stihla poslat 😅

denisenko
8. aug 2009

halo, halo....nejako ste sa odmlčali...tehulky máte sa?
čo je s jackou? ja som mala vypadnutý net na dva dni, ale aj tak nmám vela času, mali sme moju maminu na návšteve, tak sme sa spoplu vytešovali.... 😉
denisko už skončil školku, aj párty mali...ale teraz dostal nejaké horúčky skoro4O, už od včera, žeby úúúpal?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre