Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
6. sep 2009

aninka to mali už v auguste 😠 ...som ostala zhrozená 😝

jasne že dám vediet...dufam že tam neudu už jarne veci 😀 😀

začala som hladat aj sviečky na hroby 😀 😀 😀 😠 😉

ideme sa pomaly chystat..pokial sa vymotkáme tak bude zas večer 😝 😀

utka
6. sep 2009

No bojím sa, to hej...kto by sa nebál. Síce to bude laparoskopicky, ale aj tak...narkóza a tak...
Aj ja veľa nakupujem cez internet a som spokojná 😉.

aninka29
6. sep 2009

jacka 😀 😀 😀 😀 .............len sa vymotkávajte 🙂 .......až budeš mať deti dve,tak sa budete vymotkávať už deň pred plánovaným odchodom 😀 😀 😀

veru,utka,kto by sa nebál ☹ ...........chjoj,budem ti silno držať pršteky 😔

aninka29
6. sep 2009

mamky idem aj ja................ale ja ešte prídem 😵
mojkovia už došli domov 🙂 ...........joj,veeeeeeeeeeeeeeeeľmi dlho boli 😝 😀

idem obaliť rezne 😝 kým ešte Sabi spinká 😉

manža zajtra ráno cestuje ☹ ,a my ideme trošku pobehať po doktoroch 😝 ,tak aby som mala na zajtra nachystané 😉

utka
6. sep 2009

Tak ahojte... aj my pôjdeme o chvíľu von.

siwike25
autor
6. sep 2009

Awojky babulky,ako sa tu mate???Nič nestiham,pracujem ,upratujem.......a aj simonkovi sa venujem.
Skolke plačeme ceeeeeeeeeeeeeeeeeeely den 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ale v piatok to bolo už lepšie no uvidime zajtra ☹ .Chuda moje male,až mne je doplaču ked ho vidim ☹
Aninka mala je zlatučka 😉 😉 😉
Utka nebol budeš okej 😵 😵 😵 😵
Nestihla som vas prečitat ,ma tu nieko niečo nove?????????????????
Pekny dnik paaaaaaaaaaa 😉 😉 😉 😉

denisenko
6. sep 2009

😉 Halo, už všetci vypadli von?
aninka, ty máš stráááášne dobre detičky, že ti ostáva čas aj na net 😉
vlastne zabudla som, superžena...asi prídem na školenie, ja furt nestíham, a to mám len jedno 😝 😀
tatinko vymýšla s robotou, tak možno pojdeme aj skor domov, sa teším....... 🙂 🙂 🙂 🙂
jacka, deniskovi nerobí problém zaspať o 7, ani ked ho zobudím o 6-tej., tak je zvyknutý, do dvoch rokov chodil spať cez den 2x, a to som ho budila, vstávaj...najesť,okupať, umyť zuby a spinkať, a on vždy zaspal 😀
zlaté dieťa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
6. sep 2009

My už sme tuuuu...totižto je už som tu.

jacka
6. sep 2009

ahoj deni....tak máš super dieta.....moje má zo spánkom problémy od narodenia 😝 ......tak dufam že toto druhe bude iňo ňuňo 😀 😀
ved aninka je šikulka....som zvedava ako často sem budem chodit ja...lebo muža budem mat v práci...tak sa teším 😠

sice aj aninka už bude sama....ani a kamže ide drahý 😕

a v tecu maju koooopec krásnych vecí..ale len pre dievčatá 😠 😠 😠 tak som sa nas...la...že moj muž robí len chlapcov a na nich nejdem nič dostat 😠 😠

jacka
6. sep 2009

no dobre mamičky....noc boal desná tak si to idem dobehnut 😉

dobru noc 😔

utka
6. sep 2009

jacka, to aj mňa s..e, že v tescu majú väčšinou dievčenské veci ☹...
a dobrúúúúú...

jacka
7. sep 2009

dobre ránko.......... 🙂

leninka75
7. sep 2009

ránečko žubrienky!! 😉 .............ahoj jacka!! 🙂 ...........no ukážte sa čo ste preberali 😉 😉

jacka
7. sep 2009

ahoj leni..... 😵 ...už pracuješ?
utka ....veru s tým nakupovaním to je na zlost 😠 ......

baby ako ste šli ráno do školky ☹

utka
7. sep 2009

Dobré ránko!
No my sme šli ako vždy bez plaču, ale čo tam robí teraz, to neviem ☹. Ale dúfam, že sa pekne hrá a neplačká...chúďatko moje malé 😢 .

jacka
7. sep 2009

neboj...určite je spokojný..treab mysliet len na to najlepšie 😉

leninka75
7. sep 2009

mne Tesco vyhovuje :- 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...................no babule dnes išla s lilkou 1x babka, plačkala, už aj doma, že nechce ísť a potom keď sa s babkou lúčili............ja som povedala, že lilka bude plakať asi aj keď pôjde na strednú.............inak poviem vám, že je to riadna úľava, že ju tam vodí babka!!!...........lebo je iné keď mi povie do telefónu, že lilka mrnčala (jasné, že ma to trápi), ako keď som to mala pred očami ☹ ☹ ☹ ☹ ..........prečo je to také ťažké???!!! 😉 😉 😉 ..........ja by som bola najradšej s ňou doma stále!!!!.........fakt nechápem tie baby, čo sa tešia, že decko ide do škôlky 😠 😠 😠 😠

utka, dnes je tam viki na koľko???.........aj niečo dokážeš robiť alebo si nervózna a nevieš sa na nič sústrediť????

jacka, koľko vážiš???.........kukala som fotečku a veru bandero riadne!!!!........nevieš koľko malý váži???

ja som už v robote a je tu už riadne živo!!!........študáci majú zápis, prišli nám noví doktorandi, skončili ľuďom dovolenky...........už tu nebudeme strašiť 5 ako cez prázniny!!! 😉 😉 ...........a fuj dnes mi začína aj anglina!! 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
7. sep 2009

leni 😠 ...tak ja by som tesco zrušila 😠 😠 😠 😀 😉

pribrala som zatial 9kg...a neveim sa dočkat kedy si oblečiem normálne veci...zo všetkého mi je vidno brucho 😠 ...neviem kolko váži...ked mi robili naposledy sono tak mi vraveli že sa konečne otočil....a ja celá happy...som sa zabudla popýtat...ved nabudúce 😉

máš pravdu..je to ine ked ju vidíš ako ked ti to niekto povie 😉 ..........jednu poznám čo sa teší ked sa zbaví decka...tak celkom nechápem prečo ho mala ked sa ho zbaví 😠 s radostou 😠 😝

som si vyriadila cely dom...ale na rodenie nevyzerám 😝

leninka75
7. sep 2009

už vydrž jacka, týždeň hore dole!!! 😀 😀 ...........to si ani veľa nepribrala............prečo ti je zo všetkého vidno brucho???? 😨 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .............ozaj a ako máte poriešené spávanie????.........obe deti s vami v spálni, či maťko má izbičku???...........

jacka
7. sep 2009

vraj hore dole...čo si zabudla ked si bola tehotná?...rýchlo porodit 😝

kdeže spávanie....Matko nemá vlastnu izbu,je to tu tak blbo poriešene....že by sme museli urobiť izbu na podkrový 😝 ....a to skor porodím 10 deti ako sa to stane 😝 😀

moja ja som nabrala kilečka do zadku a do stehien 😝

leninka75
7. sep 2009

mne bolo dobre tehotnej.........ja som nechcela ísť rodiť!!!...........my by sme už tiež pomaly potrebovali poriešiť lilke izbu, aspoň na spratanie hračiek lebo ich máme všade 😠 😠 😠 😠 .........už dlho sa chystám hrkálky a hračky s ktorými sa nehrá dať do jednej veľkej krabice a odložiť do pivnice.........mám to kade tade postrkané a to isté mám s topánkami........a chcem aj radikálne vyhádzať šatník, lebo stále odkladám veci, že veď znosím na doma 😅 😅 😅..........to isto!!!!.........len mi to stále pribúda a nič sa nederie........ty to ako riešiš???.......na drzáka do koša???.........u nás v dedine pindajú, že popolnice sú len na popol a bio odpad!!! 😖 😖 😖 😖..........minule som mala chúťky, že všetko nanosím na kopu za dom polejem benzínom a zapálim 😀 😀 😀.........len to by som nesmela mať doma svokrovcov 😒 😒 😒 😒

jacka
7. sep 2009

😀 😀 😀 ....aby ta zas susedia neudali že páliš odpad 😀 😀 😀

ja som na to tak ako ty....doma znosím......a skrine mi praskali...ael kedže som upratovala hniezdo...bez milosti to letelo...ved aj tak to nenosím tak čo 😝

nech sa susedia staraju do svojich kuka nádob......ja som to povyhadzovala tam.....no a čo 😅 😝

a hračiek zas tolko nemá..ale kde som chcela čosi poakzené vyhodit tak len ked spal..lebo on sa pohrá zo všetkým 😀

jacka
7. sep 2009

Matkove veci s ktorých vyrástol som dala sestre....a ona mi ich teraz vracia tak fakt neviem kde ich popchám...ach jaj..... 😒

leninka75
7. sep 2009

len popchaj, šak čo bude nosiť tých 10 detí čo sa chystáš porodiť 😀 😀 😀 😀 😀 ...........a ako to máš dohodnuté s mužom???........keby ťa teraz čapli bolesti voláš mu a on príde, pustia ho z práce???........mala by si to tak tréningovo skúsiť 😉 😉 😉

jacka
7. sep 2009

ten trenig som chcela vyskušat...len sa bojím že kde to príde tak mi neuverí a porodím doma 😀 😀 😀

on sa musí sám pustit...je živnostník tak robota nerobota šup po mna...viac sa bojím že ma to zdrapne v noci...nechcem aby sa Matko budil ☹ ..ešte sa musíme dohodnut....len neviem kedy...ešte ani meno nemáme na 100% isté 😝

aninka29
7. sep 2009

ahojky mamky 🙂 .............som vás dočítala 🙂

boli s malinkou na kontrole s uškami a kĺbikmi...všetko je v poriadku 😵 😵 😵 .............zajtra ideme na očkovanie,chjoj to bude plaču ☹

jacka až budeš plánovať tretie,požičiam Ti mojho muža,on je zase expert na dievčatá 😀 ...........ale berem za neho veľa prachov 😀 😀 😀 .......však musím speňažiť všetko 😀 😀 😀

mamky a mne sa zase zdá, že v tescu majú väčší výber pre chalanov 😝 ............ale veď furt aspoň nejaké tričulo kúpime 😉

o handrách mi ani nehovorte,ja už neviem čo s tým mám robiť 😠 ...........kopia sa mi moje veci, Simonkine veci a teraz sa začnú aj Sabinkine 😝 ..............ale ešte pred porodom som si robila poriadok vo svojej skrini a povyhadzovala som jedno vrece vecí 😝 .......teda nevyhodila som ich,ale manža to odniesol jednej rodine s 50 000 deťmi 🙂 ..........nech si to preberú a holky ponosia 😉

aninka29
7. sep 2009

😕 jacka to fakt ešte nemáte istého Danielka???????????...............no ja som zvedavá aké meno nahlási tvoj manža na matrike 😀 on to má určite dobre premyslené beťár jeden 😀

aninka29
7. sep 2009

mamky ja za to nemožem, že mám také dobré detičky 😵 😵 .........aj teraz Sabinka spinká,Simonka si tu pri mne kreslí 😵 .....ja pijem kávičku,trošku relaxujem a čumím na net,však nebudem len tak sedieť 🙂

upratané mám,uvarené tiež.........akurát som hodila do práčky.................takže tak 😉

jacka
7. sep 2009

aninka ahoj 😉

jacka
7. sep 2009

u nás nie je nič iste...ešte sa po...m od smiechu ak to bude baba 😀 😀

prečo tebe peniaze...ja ich dám radšej tvojmu mužovi.....a možno ani nebude chciet 😀 😀 😀 ...po šestonedelí sa mu ozvem 😀 😀

ja som ako siwi.....každy den periem.....a žehlenie ma nebaví lebo ma teraz všetko bolí

juj aj ja chcem dobre diet....len aby jej to vydržalo....ešte sa to može zmenit 😉 😵 🙂

len dufam že neda meno po sebe...lebo ho 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre