Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
22. sep 2009

druháááááá... 😝 😉

dobre ránko.....

aninka29
22. sep 2009

dobré ránko mamky 🙂

jacka,ty už asi budeš tehu navždy

aninka29
22. sep 2009

jacka a ak do ďalšej kontroly neporodíš,tak už si ťa nechajú a budú s tebou niečo robiť,alebo ako? 😉

leni kým princezné vyrastú budú mať také veno,že jacka bude mocť porozbíjať všetky svoje taniere 😀 😀

dnes idem so Sabinkou na to očkovanie 😝 .....dúfam, že to zvládne v pohode 🙂 a nebude moc plačlivá potom 😒

aninka29
22. sep 2009

inak na tej los oslavos bolo perfektne 🙂 a koľko papkanice 🙂 🙂 🙂 .....ja milujem,keď sa stretneme celá family 😵 .......to je toľko rehotu 😀 ....my sme fakt švihlá rodina 😀 😀 😀 ................v sobotu sme boli chorí 😀 teda náš tatko 😀 a v nedeľu som ho balila,lebo cestoval ☹

leninka75
22. sep 2009

Ránečko!!!!............ale , ale utka, aninka takto skoro??!! 😅 😅 😅 😅 .............ani, sabka dostane už tú kombinovanú do jednej nôžky, že??...........tam by nemala byť až taká brutal reakcia ako pri tých starých do oboch nožičiek!!!...........si vykopala poklad, že baby budú mať také veno??!! 😀 😀 😀 😀 😀 ............jacka môže normálne vyložiť nohy a deti ju zabezpačia 😀 😀 😀 😀
utka, potom podaj hlásenie ako viki,.................... dúfam, že nebude plačkať!!! 🙂
dávno tu nebola deni..............čo je s ňou??? 😨 .............žeby ju zasypali jablká??? 😀 😀 😀
jacka, uuuuuuuuuuuuuuuuuuž?????????? 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

utka
22. sep 2009

Viki spal v noci na svojej posteli...tak som nevyspatá ☹.
Od pol druhej vymýšľal, tak som tam spala do pol štvrtej, na jednej strane, celá dolámaná, ani pohnúť...júúúúj, kedy si zvykne a bude tam chcieť spať sám???
No ideme pomaly do škôlky. Papa zatiaľ

jacka
22. sep 2009

leni už som myslela že na teba pošlem FBI..kde sa flákaš????

utka neboj nič...ved si zvykne..však pokial nejdeš do práce...pospíš si na obed.....ako v školke?

aninka...malý sa ešte nenarodil a už si robí čo chce 😠 ....na kontrolu idem vo štvrtok..ak neporodím...ale...ja porodím...hádam aj dnes 😀 😀 😀 ........a na to veno sa teším viac ako moje deti 😀 😀
držím palce u dr...potom sa ozvi 😉

aninka29
22. sep 2009

utka,nebojkaj,zvykne si 🙂

leni nás budú pichať do pliecka 😠 až teraz,lebo nám napísali zlý dátum do správy 😠 😠 .mohla to mať dávno za sebou a aha 😠 😠 😠

aninka29
22. sep 2009

jacka cítiš, že porodíš dnes????.......tak to držím prsty 😵

jacka
22. sep 2009

necitím....verííííííííííím..... 😀 😀 😉

jacka
22. sep 2009

ani..a kdeže ti šiel drahý????..na dlho preč 😕

bubba
22. sep 2009

😎 😎 kukam ze kinderko este cele.... 😖 posnaz sa vecer chcem piť 😀 😀

aninka29
22. sep 2009

jacka šiel na týždeň do Rakúska

haaaaaaaaaa bubbka chytá slinu 😀 😀 😀 .........ale pridám sa aj ja 😀

utka
22. sep 2009

jacka, však asi tak...asi si pospím cez obed, ak budem stíhať 😉

leninka75
22. sep 2009

jacka, bola som včera v BA na služobke.............
bože aninka, ja si už vôbec nepamätám tie očkovania 😎 ...........a pritom to nebolo až tak dávno čo som to s lilkou absolvovala.............a kedy sú nožičky???

leninka75
22. sep 2009

utka ty určite budeš behať po byte s handrou a vysávačom............ty veru nepospíš!! 😀 😀 😀 😀

aninka29
22. sep 2009

leni no teraz niekedy by mali byť nožičky asi 😒 ...........ale nám sa to asi posunie kvoli tomu, že Sabi budú očkovať do pliecka neskor 😝 ..........mala byť očkovaná,keď mala dva týždne,ale hold kvoli krave sestričke z nemocky bude až teraz 😠

veru utka,už vidím ako sladko spinkáš 😀

jacka
22. sep 2009

utka len si oddýchni..však riadit možeš hoci kedy 😉

aha..tak už by ste pili...no pekne..len ešte prehovoriť malého nech si dáte na jeho zdravie 😀 😀 ...len aby ste sa dožili 😀 😀 😀

ani to celkom nechápem...ale som tehotná tak sa možem vyhovoriť....aky zlý dátum napísala,prečo ju neočkovali v nemocnici? 😕 😕 😅

utka
22. sep 2009

Jaaaaj baby, ako ma vy už dobre poznáte...
Už som povysávala a pozmývala. Teraz už pozerám Superstar, potom zbehnam do lekárne a do DM-ky a potom chcem ísť do KD, je tam nejaký výpredaj...
Neviete mi poradiť niečo pre krpca na posilnenie imunity? Mám nejaký echinaceový sirup, ale asi to nepomáha...
A nemáte skúsenosť s nejakým homeopatickým alebo iným sirupom na dobrý spánok??? Viki každú noc okolo tej druhej a asi do štvrtej tak zle spí, že to normálne nechápem ☹.

aninka29
22. sep 2009

jacka u nás neočkujú v nemocnici 😠 tiež neviem prečo 😝 ...pri prepustení do správy napíšu dátum,kedy sa máme dostaviť zase do nemocky na očkovanie 😝 .......to aby sme sa nenudili a trepali sa tam s malými deťmi 😠 😠 😠

utka
22. sep 2009

aninka, aj u nás očkujú v nemocnici do pliecka

aninka29
22. sep 2009

oni očkujú skoro všade už v nemocke..........len my na východe sme iní 😝 😝 😝 😝

idem sa chystať mamky,potom sa ozvem 😉

pa pa

utka
22. sep 2009

aninka a neplačkajte...
leninka, ty potvora...ty si bola včera v BA a ani si sa neozvala... 😠

ivanecka321
22. sep 2009

ahojte kocky 🙂
aninka u nas tiez ockuju este v porodnici, len my sme boli vynimka, lebo adamko sa narodil doma a tak v pordnici dostal tetanovku :( ale do pliecka ho ockovali az ked mal rok

ivanecka321
22. sep 2009

vcera sme sli do skoolky s brutalnym revom :( celu cestu sa pokusal mi vytrhnut a vratit sa domov :(
dnes to bolo trocha lepsie, ale obliekali sme sa 15 minut, sa mi stale pokusal ujst :( ked po adamka dojdem, tak povie, ze zajtra pride zas, ale vecer uz vravi, ze uz nikdy nepojde do skolky :(

utka
22. sep 2009

ivanečka, neboj, to prejde...
A ako, že sa narodil doma? Neplánovane doma, či to ste tak chceli???

leninka75
22. sep 2009

utka, nestíhala som nič len ísť na fakultu...............inak by si mi veru mohla dať telefón, ak by som niekedy skončila skôr, tak sa ozvem.................teraz budem chodiť častejšie do BA.............ja dávam lilke od septembra do cca júna imunoglukán, to je z hlivy ustricovej a celkom nám to funguje.........ono chorobe sa úplne nevyhneš, ale keď už lilka ochorie, tak sa rýchlejšie vylieči a aj priebeh choroby je miernejší............a na spinkanie varím medovkový čaj s medom................

čavec ivka!!!............ty si rodila doma???!!!!! 😨 😨 😨 ............to si mala akčný pôrod!!!!...........prečo????..........čo si nestihla do nemocky???...........šak nám o tom popíš!!!! 🙂

babule a čo sa to vlastne očkuje do pliecka???? 😕 ............už som z toho popletená 😝 😝

jacka, ty to už koľko prenášaš???...........skoro 10 dní, že jo??!!..........aj maťka si tak???

ivanecka321
22. sep 2009

ahoj utka 🙂 viem, ze to prejde, ale stracam nervy kazde rano
a narodil sa doma neplanovane, nejak sme to do porodnice nestihli :D

ivanecka321
22. sep 2009

no, idem nieco robit, tak sa tu majte krasne kocky, mozno sa mi podari este dnes sem kuk ")

jacka
22. sep 2009

kuk....

ahoj ivanečka...som nevedela že si doma rodila....teda...popíš viac 😉

leni ..aj Matka som prenášala...s tým že v pondelok som mala nastupiť a v nedelu dostal depku tak sa vypýtal na svet..pokladík... 😵 ....a o očkovaní nemám prehlad...aninka vie viac ...a ja budem mudra o mesiac 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre