Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
22. sep 2009

kde si sa túlala jacka???...........boli ste vonku???

jacka
22. sep 2009

riadila som..a potom sme boli von...a teraz je už na dvore...idem za ním 😉

a ty ako v práci?..dokedy makáš 😀 😉

utka
22. sep 2009

No už som tuuuu...Uffff...nestíham si dnes pospinkať ☹.

bubba
22. sep 2009

ivanecka ja odpadnem tvoj maly sa narodil doma??to bolo take rychle alebo si s ito nejako vybavila??je mojim snom porodit doma (samozrejme za asistencie odbornikov ale u nas sa to nerobi)

samozrejme ze chcem pit ved ja chodim na MK len koli tomu aby som mohla zapijat život!!! 😀 😀

aninka29
22. sep 2009

kuk 🙂

ivanečka ahoj 🙂 🙂 🙂 no dúfam, že na nás budeš kukenzi častejšie 😉 .........a ako práca?

očkovanie bolo rýchle.......Sabínka ani neplakala 😵 ....iba keď ju pichli tak raz zamrnkala 😵 ....doktorka sa jej pýtala "a to je všetko,ty plakať nebudeš?" 😀 😀 😀 Sabinka ju mala na háku a spala ďalej 😵 ..........do pliecka sa očkuje proti tuberkuloze 😒

aninka29
22. sep 2009

kde ste žienky ?????? 🙂

stále keď mám možnosť písať,po vás ani chýru ani slychu 😝 😝 ...........si normálne začnem namýšľať,že predo mnou utekáte 😝 😝 😝

dnes ani zajtra nesmiem Sabku kúpať,takže mám normálne kopu času 😀 😀 😀 .....normálne neviem do čoho mám pichnúť 😀

jacka
22. sep 2009

kuk...

jacka
22. sep 2009

ani..ja sa tiež s každou mínam.... 😀 😀

aninka29
22. sep 2009

kuk jacka 🙂

sa míňame ako naschvál, že?
už ste po večeri?................Simka do seba tlačí šišky 🙂 ....začala fest sopliť ☹ v kuse kýcha,má červené očká ☹ ....chjoj ☹

aninka29
22. sep 2009

jacka ty už choď...............dnes sa narodilo novembrovčiatko malinké drobunké 🙂

jacka
22. sep 2009

Simka?....a kde to chytila?...no len aby nenakazila Sabínku...

jacka
22. sep 2009

novembrové????..no teda...všetci ma predbiehaju..ale to maličke malo isto ešte veeela času

aninka29
22. sep 2009

veď aj Sabka soplikuje,ale len trošinku už asi tretí deň 😒 odsávam,dávam kvapky,ale nejak to nezaberá 😒 .....počkám ešte zajtra a ak ju to neprejde tak pojdeme k doktorke

ja Ti poviem,kde to Simka chytila...jej je stále teplo 😠 tá by najradšej furt chodila s holou fuňou,bosými nohami 😠 ..........ja ju furt obliekam,ona sa furt vyzlieka 😠

aninka29
22. sep 2009

no malo 😒 ....ale vraj je v poriadku 🙂 ....tej mamičke sa aj prvé bábo narodilo tak skoro 😒

aninka29
22. sep 2009

Danielko si dáva načas 🙂 ...............a fakt.......bude to Danielko,alebo je zase zmena???????? 😉

jacka
22. sep 2009

tak sa rýchlo vyliečte....všetky... 😉

no na novembrove je skoro...chudatenko ☹

dáva...však si robí čo chce..ešte nie je ani medzi nami 😝 ...a meno??...zamietnuté..ja fakt neviem ako sa bude volať 😠

jacka
22. sep 2009

juj..ani nevieš aká som s toho podráždená..ak neporodím tak si ma tam zachvilu nechaju...a to mi tiež nebude jedno...fakt neviem na čo čaká.... ☹ ..dufam že je všetko o.k.

jacka
22. sep 2009

a moju druhu nevstičku ešte kojíš?...a ako spinká v noci?...niečo som s tebou chcela..len teraz si neviem spomenuť 😝

utka
22. sep 2009

Ahojte.
My už sme domka, napapaní. Ešte do vane a spinkať. Len sa ešte hrá drobec, keď celý deň nie je so svojími hračkami 😉.
Dnes to vraj bolo úplne bez plaču, tak sa teším...
jacka, neboj, určite je všetko OK, len sa mu nechce na tento poondiaty svet...
Počuli ste o tom zvyšovaní rodičáku? No úžas. Zase to raz niekto múdry dokafral!!!

aninka29
22. sep 2009

utka čo čo????????neviem nič 😒 ....daj info 🙂

jacka no dúfam, že porodíš,lebo to čakanie v nemocke je otras 😝 ,a hlavne keď sa s tebou nič nedeje aj napriek tomu, že ťa dopujú všeličím ☹ ........viem podľa seba 😝

Sabi spinká dobré.....večer zaspí o osmej,potom sa budí o pol jednej a potom o pol piatej 🙂 a potom chrní do osmej deviatej 🙂 .akurát dnes kuvíkala už o pol osmej 😉

aninka29
22. sep 2009

jacka už vieš čo si chcela???????? 😉

kojím máááááááááááálo.....viac dokrmujem ako kojím 😒

aninka29
22. sep 2009

jacka tak ani Danielko neprešiel????????............no ja som fakt zvedavá ako sa bude princ volať 😕 😕

aninka29
22. sep 2009

no idem vyutierať Sabinku,keď sa už kupkať nesmieme....oblečiem do pyžamka,nadundá sa a dobrúúúúúúúúúúú 🙂 🙂 🙂 ............Simku som len rýchlovka vysprchovala 😒má aj zvýšenú teplotku babulka.....chjoj....dúfam, že to nebude nič 😒

jacka
22. sep 2009

juj ani..tak sa rýchlo vyliečte.... ☹

utka veru podaj info..ja nič neviem...čo sa deje vo svete 😕

inak som na meno zvedavá aj ja...to bude prekvapko čo zo mna vyliezie ked sa spýtaju na meno 😀 😀

jacka
22. sep 2009

idem ..maličký si robí z mojho bruška futbalové ihrisko.... 😉

dobru noc...pa zajtra 😔

utka
22. sep 2009

Od septembra ho zvyšujú na 165€(asi necelých) a od nového roku by mali na 265€, ale nie pre všetky maminy. Je to len do dvoch rokov dieťaťa a len pre matku, ktorá pred RD robila 2 roky. takže taká mamina, ktorá ide z RD na druhú RD dostane len tých 165€. Ale vraj to ešte nie je schválené, tak dúfam, že to ani tak múdro neschvália...

aninka29
22. sep 2009

tak nech idú do riti 😠 😠 😠 a nech si tie prachy zožerú 😠 😠 😠

moje detičky už spinkajú...a ja si idem ľahnúť tiež 🙂 .........Simka má teplotu 37,5.v noci ju budem musieť chodiť kontrolovať 😒 ..k sebe do spálne ju nechcem brať,aby ju Sabi nebudila 😒 ..........no čo............tak ťahám nočnú 😀

dobrú nocku mamky 😔

utka
22. sep 2009

aninka, dobrú noc a nech sa Simi rýchlo vylieči...
Ja som kúpila Vikimu ten imunoglobulín a medovkový čajík 😉

leninka75
23. sep 2009

Ránečko!!! 🙂 🙂 ................juuuj aninka, rýchlo sa vyliečte!!!.........aká bola noc?? ........
jacka, ešte si tu???? 😀 😀 😀 ............kedy máš najbližšiu poradňu??............
utka, viki sa krásne zlepšuje v škôlke, to je super!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ..............som zvedavá ako budeš spokojná s tým imunoglukánom...........

utka
23. sep 2009

Ahojte!!!
leninka, všetko naj,naj, naj k narodeninkám 😉. Veľa zdravíčka, šťastíčka a hlavne lásky 🙂 .
No veru, Viki sa zlepšuje v škôlke, ale dnes mi vraví, že prečo tam nemôžem byť s ním...ale ináč pohoda. Ideme pomaly.
jacka, už si v pôrodnici???

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre