Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
9. okt 2009

juj ste ma potešili s tým vzdorom....už som začal byť zufalá..tak sa teším kedy ho to prejde...lebo okrem toho že som nevyspatá som taká podráždená žeby som ho predala 😠 😉 ....no nie naozaj 😵

a s tým umývaním vláskov...presne..ručí akoby som ho drala z kože a nechty ked stihám tak veeeelmi bolíííí...zachvilu sa nebude vedieť ani obliecť 😠 😠 ani najesť 😠 😠 ....take nervy ma z neho chytaju že strach 😠 😠

leni....no pomáhal ked je doma...väčšinou fakt príde okolo tej 6-7h večer..aspon okupe Matka...ale sa teším ked príde skor...lebo večer zase nevie čo od dobroty ten druhy....len na rukách ...sa teším ako male decko ked obaja spia 😅 😅

a vianoce fakt neviem ako idem riešit 😝

aninka29
9. okt 2009

ahojte mamky 🙂

chjoj,mňa už dva dni príšerne bolí hlava ☹ ............dnes ráno som aj vracala 😝 ...........manža si zo mňa robí srandy,či nie som tehotná 😠 ............no už len to by mi chýbalo ku šťastiu 😝

mamky,ja sa musím pochváliť,že Simi je dobručká 😵 .....žiadne vzdory ani nič také 🙂 ...........samoška, že raz za čas ju chytí plač,ale len kvoli tomu, že chce to alebo to 😝 ..ale po dohovore je kľud 🙂

aninka29
9. okt 2009

jacka ja som tiež šťastná prešťastná,keď je už večer osem hodín,deti spia a ja sa môžem v kľude rozvaliť na gauč 🙂

aninka29
9. okt 2009

zase ste zdrhli?????????? 😠
tak idem pokračovať v upratovaní 😝 ...........ale kuknem,či náhodou 😉

aninka29
9. okt 2009

kuk 😝

utka
9. okt 2009

aninka, kuk
Viktor už vymýšľa a chce mlieko...No toho sa tak ľahko nedočká...

jacka
9. okt 2009

kuk..... 🙂

jacka
9. okt 2009

sme prišli z vonku...celkom príjemne je tam.... 🙂 ...ja som takáááááááááá hladnááááááá...... 😀

aninka29
9. okt 2009

asi som tu zase sama 😝

jacka u nás celé doobedie pršalo 😠.......teraz síce vyšlo slnko,ale fučí šialený vietor 😠

aninka29
9. okt 2009

nejak na seba nemáme šťastie mamky 😒

snáď nabudúce 🙂 pa pa

jacka
9. okt 2009

tu som-.........

jacka
9. okt 2009

tak nám sa tu zamračilo.... 😝

musela som trochu poriadit..a zatial aninka zdrhla..... 😅

jacka
9. okt 2009

tak dobre..ked nikto .... 😅

utka
9. okt 2009

jacka, ako vravíš, noc na h...o. Viki spal vo svojej izbe, ale každú chvíľu vykrikoval: "mamííííí, kakáááááť"
U nás dnes tiež prší. teraz zíce nie, ale je zima...brrrr...

siwike25
autor
9. okt 2009

Ahojte,aj unas pršalo,nudime sa vnutri. 😉

jacka
9. okt 2009

čo je to nuda 😅 😀

utka ako vám je?...d 😀 😀 dufam že budete mat dobru noc 😵

idem ...zajtra prídem...jééj vlastne je víkend to tu nik zas nebude......moj drahy milovaný si ide kuk mamičku tak budeme samy ☹ ...no čo už ....lepšie ako by som mala isť aj ja 😉

dobru noc 😔

utka
9. okt 2009

My sme boli tiež celý deň doma, len čo sme okolo piatej zbehli do obchodu. Viki od pol desiatej už nekakal...tak dúfam, že už bude dobre...

utka
9. okt 2009

Veru, víkend. My sme doma, tak ja určite napíšem...možno monológ 😀

jacka
10. okt 2009

dobré ránko.... 😉
utka tak budeme dve...čo si budu písať monolog 😀

mirrinka
10. okt 2009

no asi vás sklamem baby,aj ja som tu 😀 😀 😀 😀 😀 😀
pekný víkendík 😉

jacka
10. okt 2009

no mirri..neverím vlastným očiam 😕 😕 😕

ale máme vonku suprové počasíčko 😝 ..pojdem hádam len na pol hodku von.....

utka ...tak tá hnačka bola asi z jedla..nie?? 😅

utka
10. okt 2009

Ahojte!
jacka, neviem z čoho to bolo...Ale už je dobre. Dúfam 😉.
Dnes som bola zase na detskej burze. Tam bolo ľudí...fuuuu. No asi po pol hodine som to vzdala...

jacka
10. okt 2009

a čože si pokupila....

teda vonku pekne leje 😕

aninka29
10. okt 2009

ahojte mamky 🙂

ste tu niekto?????? 🙂

u nás zatial neprší,ale určite bude 😝 ..........som vyšťavená 😝 .............so Simkou som hrala v záhrade futbal.....teda tá má výdrž 😀 ........ale konečne som ju stihla dnu,tak pozerá rozprávky 🙂 ...........Sabinka si sladko odfukuje vonku na teraske,tak mám kľud 😉 ..dnes už nič nerobím 😝

aninka29
10. okt 2009

chcelasom napísať stiahla dnu 😀 ..............pardon...........ja už ani písať neviem 😀

aninka29
10. okt 2009

tam mala byť medzera 😀

jacka
10. okt 2009

jáááááááááá................

aninka29
10. okt 2009

jacka,peknú fotočku máš so synáčikmi 😵 😵 😵 no jasné, že sa podobajú 🙂 .....veď sú obaja po mamičke 😵 😉

aninka29
10. okt 2009

ahooooooooooooooj

aninka29
10. okt 2009

ja odpadnem, že si tu 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre