Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
3. máj 2009

no ani ako ti je? dávaj si pozor na seba aj na Sabinku 😉

a s bicyklom si daj pokoj 😉

siwike25
autor
3. máj 2009

Awojkyyyyyyy,nemam moc času.Boly sme u švagra dal nam farby ,modru,oranžovu a červenu.V piatok budeme malovat a v sobotu davat parketi do izby,tatinko sa trošku napracuje.hehehehe.Ale nevadi budeme mat kraaaaaaaaasnu novu izbičku a čačanu..... 😀 😀 V pondelok ide ocino už do nemocnici a v utorok rano ho budu už operovat,mamina vybavila dobry tim,takže tam budu včetci len prinom a ti najlkepši lekari,dufam že všetko dobre dopadne,Zajtra som tuuuuuuuuu paaaaaaaaa

aninka29
3. máj 2009

ahoj siwi 🙂 takže idete čačať izbičku?????? 🙂 🙂 ........potom nezabudni na foto 😉

jacka už sa cítim lepšie 😉 .som si pospala so Simonkou,bolesť prešla 🙂
bože,vonku je teplo a ja chodím v hrubých ponožkách a v tričku s dlhým rukávom 😝 ........mne je furt zima 😝

jacka
3. máj 2009

super že ti je lepšie 🙂 🙂

ja dnu tiež tak chodim...ale von sa musim povyzliekat 😀 😀

jacka
3. máj 2009

sme boli na námesti tak same deti tak sa Matko vybláznil...a ked som videla tie mlade mamičky a maju normálne gate tak som sa citila ako slon...a všade som hladala dáku tehošku a nikde nič... 😠 ale som si spomenula na aniku že nie som sama 😀 😀 😀

aninka29
3. máj 2009

😀 😀 jacka,zato ja keď idem po meste,tak mám pocit, že všetky ženy sú tehotné 😀 😀 😀 ............aspoň sa necítim ako slon 😀

jacka
3. máj 2009

ani ved aj ja stále hladám tehulky pre pokoj duše ale dnes...no des a jedna hruza...a to som len v 5mes.čo budem robit v 9M???? 😅 😅

to bude tým že mám asi dnes den na ho..o a tak dajko mi je smutno..a ešte aj s depkou ...tak asi mi rozumieš 😝 😝

aninka29
3. máj 2009

jacka rozumiem 😒 .....mňa dnes dvakrát chytil hisák poriadny 😖
práve si udobrujem mužíčka 😉 lebo som naňho moc nakričala 😒 ............ale môžem ja za to, že som taká šibi, keď som tehu 😀

aninka29
3. máj 2009

idem off...chcem trošku pokukať lets dance
jacka dobrú nocku 🙂 .........zajtra budeš mať určite dobrý dníček 😵 😵 😵

jacka
3. máj 2009

idem aj ja kuk...ale aj tak repriza to istí.....

no to dufam....že zajtra bude lepšie.... 😅

dobru aninka..... 😔

jacka
4. máj 2009

dobre ránko....

to bola noc 😠 najskor som bola dve hodky hore vyspatá ...ked som zaspala tak Matko vstával že je ráno(5H!!!) a išiel vytiahnut roletky 😠 😠 ..

leni ahoj 🙂

leninka75
4. máj 2009

Ránečko!!!.........ahoj jacka!!! 🙂 😉 ......... nie si sama aj my sme v noci strašili....po dĺĺĺĺhokanskej dobe!!! ...najskôr o 2:00 sa lilka zobudila s revom, že ona tam nechce kuba (to je kocúr), potom trošku trvalo kým zaspala a potom zasa 2x o 3:30, zasa rev ale to už som ju zobrala ku nám do postele.........jasné, že potom sa jej nechcelo vstávať do jaslí!!! 😖

aninka29
4. máj 2009

ahojte mamky 🙂
ja som spala dobre, až na to chodenie na záchod 😝 ..............Simka spala ako dudok 😉
dnes mám zase deň,kedy sa mi níííííííííííííííííííííííč nechce 😖 .....v poslednej dobe je to u mňa pravidelnosť 😀

jacka
4. máj 2009

konečne som si poriadila...som mrtva 😠 ...teraz rýchlo von....

ani sme na tom rovnako ....tiež mám tuleniu nemoc 😀 😀 😀 ...len asi starnem nevládzem tak rýchlo ako kedysi 😀 😀 a ešte aj ten pupčok mi zavadzia.... 😉 😉

no letim von ...zatial pa 🙂 😎

leninka75
4. máj 2009

zostala som sama, ja chudinka opustená!!! 😢 ☹ ☹

siwike25
autor
4. máj 2009

Dobreeee ranko,mi balime zo Simonkom plišakou a triedime,aby sme nemali na piatok toho vela.Mi sme boli do 01-00 hore,volali sme susedke zachranku a simi nechcel spat 😠 😠 😠
Aninka nooooooooooo budeme malovat 😉 😉 😉 aspon sa nebudem nudit,heheh 😀
Leninka jaaaaaaaaaaaaa som tuuuuuuuuuuuuuu 😀

leninka75
4. máj 2009

jeeej, hura siwi, si moja záchrana!!!! 🙂 🙂 🙂 .......čo idete robiť s plyšákmi a čo bolo susedke???? ☹

siwike25
autor
4. máj 2009

Leninka zabalime lebo budeme v piatok malovat,tak si pomali chistam aby toho nebolo vela v piatok.
Susedke???došlo jej zle ani lekar nevedel povedat čo jej je,dali jej inekciu a odišli, 😒

leninka75
4. máj 2009

jaj, ja som myslela, že idete niekomu dať hračky s ktorými sa už drobec nehrá 😎 ..... a to idete maľovať jeho izbu??

siwike25
autor
4. máj 2009

Nie,my byvyme u našich a mame jednu izbu kde sme len my,tak tuuu budeme malovat 😀 😀 😀

leninka75
4. máj 2009

tak to máte skoro ako garsónku!!! 😉 ......a čo ako to budete riešiť ďalej?

aninka29
4. máj 2009

holá holá, práca volá 🙂
musím variť,lebo včera sme všetko požerkali 😀,hodila som do práčky a hodím ešte asi tak trikrát 🙂
Simonka je vonku v záhrade,polieva kvetinky 😉..................vonku je nádherne 😎

jacka
4. máj 2009

ani no vy ste rodinka pažravých 😀 😀 😀 😀 😉

moj Matko už spinká 😕 bodaj by nie ved takto buntošit 😝

no to chcem vidiet ako vyzera ked polieva 😀 😀

leni ako v práci..... 🙂

leninka75
4. máj 2009

ahoj ani!!!.........tak var veeeeeľa, keď ste takí žrútikovia!!!! 😉 😉 .......čo máš dobré na pláne??? ...ja som dnes mala výnimočne fazuľkový prívarok!! 😝 .....normálne boli klíčky a to ja moc nemusím!! 😖 ..........aj tu je ták teplúčko a krááásne, ale čítala som, že sa to má na 3 dni pokaziť ☹ ☹ ☹

leninka75
4. máj 2009

jacka, horúco....ale som pilná ako včielka 🙂 .....dorazila som teoretickú časť dizertačky!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
4. máj 2009

leni ani nestraš s počasím....radšej nech prši v noci a cez den slniečko 😉

to ty si čo objednávaš na obed?...ved sa napapaj 😉

aninka29
4. máj 2009

robila som stroganov 🙂 ............a včera sme mali fajnučké mäsko so zelenou fazuľkou 😉
aj my dnes pôjdeme spinkať,počkám kým Simka pozrie rozprávku a ideme 🙂
stále keď sa najem,na mňa príde taký útlm,hneď by som zaspala

leninka75
4. máj 2009

jacka, keď mne cez deň moc nechutí, ale potom doma a hlavne večer!!! 😀 😝 ......aninka, ja sa ani najesť nemusím a mám útlm!!! 😠 😠 ☹

siwike25
autor
4. máj 2009

Naaaam sa podaril dneska suprovy obed,mnaaaaaaaaaamky.Simonko už spinkaa ked sa zobudi tak pojdeme na noweeeeeeeee ihrisko a potom kuknut deda do nemocki nech ho vidi ešte Simonko. 😀 😀 .Je tu nieeekto???? 😀

utka
4. máj 2009

Ahojte!!!
Už som tuuuu. Cez víkend som nejako nestíhala...
Bolo nám super a vo štvrtok ideme zase ku svokrovcom.
Ja pečiem kuracie krídelká s ryžou -). Mňamky.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre