Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

siwike25
autor
27. okt 2009

Ahojte cicušky.
Aninka všetko najlepšie Sabinke k meninkam 😉 😉
Jacka pevne nervy 😉 😀 neboj bude to aj lepšie 😉
Utka avoj cicaaaa ako maly ma aj horučku?? 🙂 😵

aninka29
27. okt 2009

utka no super ☹

siwi ahooooooooooooooooj moja 🙂 .......normálne som hotová, že ťa tu vidím 😵 ...a ďakujeme veeeeeeeeeľmi pekne 🙂

ako sa máte? pochváľ sa ako Simonko v škôlke? 🙂 .....krásne fotečky 🙂

jacka
27. okt 2009

ahoj....siwi.....ja reku že napíše horšie........ako sa sa má ocko

jacka
27. okt 2009

utka bude....verím tomu..... 😵

jacka
27. okt 2009

aninka ...ty mojich synčekov drahocenných nechceš...čo si ty za svokru.... 😀 😀 😀

aninka29
27. okt 2009

jacka chcem...akože by som nechcela 🙂 🙂 🙂 .....ak budú svoju svokrušku počúvať,tak im znesiem aj modré z neba 😀

utka
27. okt 2009

siwi, vitaj...nie, teplotu nemá...

jacka
27. okt 2009

jasné že budúúú..... 😀 😀 😀 ved svokry sú na to aby sa počúvali 😀 😀 😀

siwi zdrhla 😒

aninka29
27. okt 2009

idem uložiť Simču 🙂

utka
27. okt 2009

jacka, veru,veru...Len škoda, že si to len svokry myslia 😉.

jacka
27. okt 2009

veru škoda utka.... 🙂

moje poklady spinkaju...Matulo sa sám pýtal o 19...takže dalšie ráno vstávame o 5 😝 😝

dobru nocku...zajtra prídem 😔

aninka29
27. okt 2009

no jacka neviem neviem či je to tak 😉 😀 😀 😀

idem mamušky trošku kuk tv 🙂

dobrú nocku

utka
27. okt 2009

Dobrú mamulky 😉

leninka75
28. okt 2009

ránečko!! 🙂 🙂 🙂 .............jacka, s tým spánkom to bude asi stále také na prd!!!.........veď vieš podľa maťka........moja lilka tiež stále spáva ako myška..........každý šuch ju zobudí ☹ ☹ ☹ ..........ale je to dobre na nervy!!!..........stále v strese a v napätí, rýchlo postíhať nutné veci,beeeeeeeeeeeeee 😖 😖 😖
aninka, tú kvetinku ani ja nepoznám 😨 ........to chodí na nejakom kanáli taká rozprávka???
utka, boli ste u dokiny???..............ako ti viki papá????
bože včera sme mali rodičko v škôlke a bola tak taká šibnutá matka!!!!..........najskôr sprdla učku, že jej syn chodí domov hladný, ako je to možné, že čo tam tie učky robia........a nakoniec vysvitlo, že milá pani matka dáva synáčikovi každé ráno do skrinky rožok a džusík, malý to tesne pred obedom zje a potom nechce iné...........no bolo by som ju tam niečim švihla, kravu jednu!!! 😠 😠 😠 😠

jacka
28. okt 2009

dobré ránko.... 🙂

juj leni...aspon dáka spriaznená duša čo mi rozumie.....presne si to všetko vystihla

si mala radosť na rodičku...teda...nechápem tu matku....platí za školku astravu a ona nu mapchá rožok.....a to sel bolo len o nej 😕

jacka
28. okt 2009

idem rýchlo zbuchať palacinky...ostalo ešte mlieko....tak využijem 😀

jacka
28. okt 2009

do kelu aj by som toho mojho muža priklincovala.....ráno musel vypit ..ostalo len za šálku.......je ako hotentot 😠 😠 ....juj som sa hned z rána rozčulila....... 😠 😠 😠

leni a Lilka ako v školke...pohodička 😵

leninka75
28. okt 2009

riešili sa choroby, lebo rodičia učkám nadávajú, že majú v škôlke choré deti a potom to ich ochorie, ale nádcha podľa mňa nie je až taká choroba a dieťa si predsa musí vybudovať imunitu.........niektoré dieťa je na choroby náchylnejšie ako iné, s tým treba v kolektíve počítať.............to sú takí zabednenci niektorí!!!!...............a najlepšie je, že takí na rodičko neprídu a do očí všetkým nepovedia 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠..............ale boli tam aj dobré veci na pretrase.........teraz v novembri bude tvorivá dielňa s rodičmi, niekedy poobede sa budú robiť jesenné dekorácie, v decembri bude vianočná besiedka a v máji karneval s opekačkou...........lilka v škôlke OK, len doma je jak satan...........božinku tie scény!!!! 😠 😠 😠...........včera v priebehu necej hodiny som absolvovala dve 😖 😖 😖 😖 😖.........s maťkom tiež zažívaš také niečo ako besnenie a rev a dupot a buch na zem....??? ............máš náhradné riešenie na obed, keď nemáš mlieko????........

jacka
28. okt 2009

leni...a nie su náhodou surodenci???? 😉 ....a to jeho NIE!!!....ani pančušky si nechce obliecť že to "neviééééééééééééééém"....zachvilu zavolaju na mna socialku 😠 😠 .alebo psychiatra 😠 ..aspon as mám s kým vykvákať ked ostane maju doma pokaldy

tak zaujmave programy budu mať v školke

ešte ostali cestoviny so špenátom....ale mala som chuť na sladké 😝

siwike25
autor
28. okt 2009

No včera som už išla spinkat 😀
No my sa mame dobre.Simonko plače už len rano aj to len chvilku kym odidem.Skolku dobre zvlada,dostal velku pochvalu že kraaaasne vie kreslit.No pokom asi je??hehehe 😀 😀 😀 .Minuly tyžden ukazoval na jedno dievča a nakoniec visvitlo že mu roby zle,o rok staršie a o 7ky tašia,neviem načo ich miešaju s takymito detmy.Zle jej vichadzaju roky,ale učitelka jej predomnou vičistila žaludok,takže sa my ulavilo.Aj s rozpravani sme na tom lešie,nadalej chodime logopedičke 😉 snad sa už rozrosprava 😉
V sobotu ideme k prastarkej do banoviec,to bude ale...... 😠 😉 ale aspon sa potulame a ponakupujeme dačo.Simonko sa tešiii do mcdonaldu,nevie sa už dočkat.
Leninka aj Simonko chodi domou ako velžrut hladny do večera len papa a pritom pekne papa v školke(dufam)heheheeh 😀
Uka ty sa maš ako??ideš na tu operaciu???
Jacka neboj jeho to prejde,aj Simi bol taky 😉
Taaaaaaaaaaaaaaaak sa mi nece do roboty,jajjaaaaaaaaaaaaj.Včera nam skoro ukradly 2 kasu 😠 😠 😠 😠 😠 Ale naštastie sa im to nepodarilo 😝 😅 😕

siwike25
autor
28. okt 2009

Zas tu ani jedna neni.ked odidem do roboty tak tu budete 😠 😀

aninka29
28. okt 2009

dobré ránko 🙂

siwi super, že sa Simonkovi v škôlke páči 😵

leni tá rozprávka chodí na minimaxe 🙂

jacka palacinky ani nespomínaj.....v pondelok tu bol švagor,tak som im robila......som dve hodky stála pri sporáku ako debil 😠

leni ja sa strašne teším,keď pôjde Simi do škôlky a budú mať karneval 😵 😵 😵 ...........a tá tvorivá dieľňa s rodičmi je super nápad 🙂

aninka29
28. okt 2009

zachvílinku ideme trošku von...prevetrať sa 🙂 .............a potom sa pustím do tých okien 😝

aninka29
28. okt 2009

idem mamušky....potom prídem 🙂

leninka75
28. okt 2009

tak super siwi!!! 🙂 🙂 ........aspoň niekto sa má dobre 😉 😉 😉 ...........to bolo riadne akčné s tou kasou.......to normálne za bieleho dňa a počas prevádzky??? 😨
veru ani, je to fajn také aktivity v škôlke.........a kľudne by som privítala aj častejšie a som ochotná aj učkám ponáhať 🙂 🙂 🙂 .........lebo verím tomu, že niektoré maminy sa deťom príliš nevenujú a aspoň v tej škôlke by to bolo inak........aha, tak preto nepoznám tú rozprávku, my nemáme minimax 😒

utka
28. okt 2009

Ahojte!
Viki má hnisavú angínu. vyfasoval antibiotikový sirup Penbene(či ako sa volá). Takže do škôlky tak ľahko nepôjde. Ešteže som doma... Dnes som len povysávala, pozmývala a nerobím nič,len oddychujem 😉.
siwi, na operáciu nejdem.
leni, jacka, ja mám doma tiež diablika, len akrát dobre spáva. Ale zlý je ako sto čertov!!! Nedá sa s ním ani po dobrotky, ani krikom, ani bitkou. Včera behal po sedačke v obývačke, tak som ho hrešila, že je chorý, nech nebehá. A on mi povedal, že bude behať koľko bude on chcieť 😠 .
My máme minimax,ale ešte som nevidela tú rozprávku, ale to je asi skôr pre baby.

leninka75
28. okt 2009

jeeej utka, tak viki je o level vyššie, už papuľuje!!! 😀 😀 😀 ...........som zvedavá, kedy to začne aj u nás 😠 😠 ............prajem vikinkovi skoré uzdravenie!!! 🙂

jacka
28. okt 2009

utka.....to ste super vyfasovali ☹ chorobu ☹

aj my papulujeme....len teraz si neviem spomenuť čo mi to včera povedal 😝

a dnes sa strepal do potoka pre jeden posratý papek.....bol mokrý po kolená... 😠 ...ale najprv tam spadol rukami ...tak až po lakte....juj....som nevedela či ho mám "pochváliť".....ale čo.....mi ho bolo luto.....v topánkach voda tak velmi rýchlo domov.....ešteže nie je taká zima...dufam že neprechladol 😅

aninka29
28. okt 2009

moja sa včera hodila do piesku 😝 ....od hlavy po päty špinavá a mokrá 😠 ....ale prenáramná zábava to bola pre ňu 😠

aninka29
28. okt 2009

mamky okná mám umyté,už len povešam záclony a je to 🙂

Sabi sa už pučí v kočíku,tak o chvíľu ideme hamkať 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre