Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
8. nov 2009

veď aj mne to v noci vadilo...tak som to vyriešila 😀 .....cez deň keď mľaská,tak jej palček z pusinky vyberám 🙂

aj ja by som si dala niečo na smotane...musím urobiť cez týždeň niečo....využijem,kým manža nie je doma,lebo on mäso na smotane nemá rád 😝

jacka závidela som 😀 ale neukradla.....inak by u nás nepršalo 😝

aninka29
8. nov 2009

objednala som si dve pulóvriky...no či dojdu neviem....lebo furt keď od nich objednám,tak mi po dvoch týždňoch príde mail, že tovar vypredaný 😠 😝

chceš vidieť?...no skúsim nahodiť 🙂

jacka
8. nov 2009

fiha..budeš kočka 😵 😵 😉 ..........neboj určite prídu 😉

len či slniečko si si niekam neschovala...vieš,,,ked ja nie tak nikto 😀 😀 😀

tie pršteky budem musiet aj ja riešiť.......
čo porábaju detičky..predpokladám že jedna spinká 😔 ..a Simka?

som musela zakuriť...ked sa drobčiak zobudí aby prišiel do tepla......idem ho kuk či dýcha...sa ale nachodím...a to mám stále ešte 4kg naviac 😠 😠 😠 .................a na cvičenie nemám čas......tak neviem ako dole s nimi....ked aj jesť mi chutí 😝 😀 😀

aninka29
8. nov 2009

jacka kilá ani nespomínaj radšej,lebo chytím depku 😝 ....ja som včera prvýkrát dala pár brušákov....joj,ťažko mi bolo 😀 😀 😀
maličkého máš vonku? 🙂 ...Sabuška spinká,no jasné....zobudila sa o pol deviatej,napapala sa....dala som si ju k sebe do kuchyne,aby mi pomohla variť.....no dlho nevydržala...zmohlo ju to varenie 🙂 🙂 🙂 ....a Simuška pozerá rozprávočky 🙂 ...ráno mala hnačku ☹ tak dúfam, že to neveští nič zlé 😖

ja tiež za chvíľku zapnem kúrenie....ale ešte pol hodku prevetrám 🙂

jacka
8. nov 2009

som sa aj ja odhodlala že kupim niečo cez net....Petulovi taký zimny teplučký overal...a prišiel deravy..nech ich šlak trafí

Petulo si vonku odfukuje už asi 2h ...zachviločku sa zobudí........a ja ešte nemám navarené...lebo smotana nedošla 😠

hnačku?...chudatko.....dufam že jej už bude lepšie ☹

ťažko ti bolo 😀 😀 😀 kedy po nich 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
8. nov 2009

jacka aj počas cvičenia aj po 😝 😝 ...som funela ako slonica 😀 😀 😀 😀
ty si s akou váhou začínala,keď si ostala tehu?...ty si pribrala málinko počas tehu, že? 🙂

aninka29
8. nov 2009

ja som zatiaľ mala šťastie na všetko čo som objednala cez net...či pre seba,či pre Simušku 🙂 ....Sabuške som objednávala nedávno prvýkrát cez net súpravičku....a som z nej nadšená 😵 ...krásna je 🙂

jacka a overalik si potom vrátila späť?....oni vracajú peniažky späť, že?....by ma zaujímalo,či vrátia aj poštovné 😒

jacka
8. nov 2009

nevrátila......zbytočne komplikovať život.......som si to peknučko dala zašiť....a ani to nevidno 😉 ......ael vidíš inka ma to nenapadlo.vrátiť.....no čo ja amatér...nabuduce budem vedieť 😉

ja som pribrala 11kg....a nejak tie ostané nejdu dole.........začínala som s 62kg......tak by som ich chcela späť 🙄

jacka
8. nov 2009

ja by som tiež funela...však funím len čo poobliekam deti..... 😀 😀 😀 a vypadneme von...... 😉

aninka29
8. nov 2009

no to máš dobre...jedenásť kíl 🙂 ....ja som tehu začínala s 52kg a skončila som na 70tke...tak čo ti poviem.....a teraz mám 63kg 😝 ...sa riadne namakám kým to zhodím 😝
ale to isté som mala aj pri Simke,tiež som začínala s rovnakou váhou ako pri Sabi...ale pri Simke som skončila na 75ke 😀 .....ale do roka som všeeeeeeeeeetko zhodila 🙂 ...po pol roku som nemala ani náznak brucha 🙂

ale teraz by to mohlo ísť trochu rýchlejšie 😖

aninka29
8. nov 2009

ja už mám mäsko za chvílu hotové 🙂 ...ešte zahustím a je to 😉

aninka29
8. nov 2009

dnes tu ešte nebola utka 😒 ...utka urob na nás kuk kuk 🙂

aninka29
8. nov 2009

idem dať Simuške polievočku....lebo je už hladnááááááá 🙂

dobrú chuť k obedu mamky 🙂

poobede nakuknem 😉

utka
8. nov 2009

Ahojte!
Ja dnes klasika s boľavou hlavou. Zajtra idem k obvodnej, či to nie je chrbtica...
Navarené máme, boli sme konečne trochu vonku. Viki ale stále fufne ☹. No uvidím, čo povie zajtra obvodná, kedy bude môcť ísť do škôlky...
Tak dobrú chuť.

utka
8. nov 2009

...a slniečko sme vám ukradli my...hihihi 😀

jacka
8. nov 2009

aha....už sa zlodejka ohlásila.....a aninka nám poslala dážd....dakujem 😠 😠 😠 .................... 🙄

utka tak sa potom ozvi v pondelok.....čo a ako....

no vidíš aninka...ani cvičiť nemusíš...ja som pri Matkovi šla do minusu.....tak dufam že aj pri Petulovi 🙂

táto jesen mi ide pekne na nervy...viac prší a je hnus ako slniečko 😒

utka
8. nov 2009

jacka, už aj u nás je zamračené...ešteže sme šli doobeda trochu von.
Jasné, že sa ozvem, ale musím ísť aj na gynekológiu, lebo už mám dnes 12.deň menštruáciu.
A moja obvodná robí až poobede, tak sa ozvem asi až večer.

jacka
8. nov 2009

no moje nervy..utka....myslíš že to s tej choroby? ☹

aninka29
8. nov 2009

mamky to je desné počasie 😠 😠 ...sa mi normálne zatvárajú oči 😔

jacka
8. nov 2009

aj mne....tááááááááááááááááááááák by som spala...a Petko velmi zle spinká.... ☹

aninka29
8. nov 2009

zato Sabi spinká v kuse 🙂 ...ale hold,Simka si nechce ísť s mamkou odpočinúť 😝 ......sme sa hrali s domčekom a s bábikami....a moja bábika hovorí/akože ja/ idem si trošku pospať 😀 ....a Simkina bábika,že....nieeeeeeeee,spať pôjdeme až keď bude vonku tma 😀 😀 😀 .........takže mi to nevyšlo 😀 😀 😀

jacka
8. nov 2009

ani Matko nechcel do hajan.....aj muž ho prehováral aj ja...a ništ 😒

ale pekne si to na nu narafičila 🙂

jacka
8. nov 2009

bodaj by už bola jar..... 😝 😅

aninka29
8. nov 2009

narafičila....ale nevyšlo mi to 😝 😀 ....prekuklo ma moje dieťa 🙂

ja sa už teším,keď napadne sneh 🙂 nebude mrznúť...žiadna čľapkanica,všade samá bieloba 😀 .....na to sa teším 🙂 ....a potom môže prísť jar....ale nie upršaná 😝 ...pekná voňavá,príjemná 😀 😵

aninka29
8. nov 2009

už nech je večer...nech idem spať 😝

inak ja celkovo neznášam nedele.....ani neviem prečo....ale neznášam 😝

najradšej mám pondelky a piatky 🙂 ...tiež neviem prečo 😀

jacka
8. nov 2009

mne je teraz jedno čo su za dni......ale asi víkendy..ked si možem trochu odýchnuť......len azs ked sa muž trerpe furtom k mamičke.....tak vlastne mi je to jedno 😝

veru..jar pekna slnečná 😎 😎

ja ti neviem ..nejak sa neteším na tuto zimu....však sa nebudme moct ešte ani sánkovať...len Matko s ocom.....veru nechcem zimu.....len vianoce a dosť 😒

teda Petko spí len 1 apol hodky a už som ho bola asi 5x kočíkovať 😝 ....ja na jeho mieste spíííííím 😔

aninka29
8. nov 2009

ja som to už vymyslela so sánkovaním,keď nebude tato doma....priviažem sane o kočík a ťahám ako kôň 😀

jacka
8. nov 2009

😀 😀 😀 😀 ...............si srandistka........to chcem vidiet 😀 😀 ......

Simka čo robí...ja som si len teraz všimla....hotová fotografistka je z nej 😉 ...ja mna Matko odfotil s Petulom...len sme rozmazaný ☹

aninka29
8. nov 2009

jacka veď aj Simke sa to podarilo na štyridsiatypiaty pokus 😀 😀 😀

Simka sedí tu pri mne....listuje si katalóg z dráčika a píli mi uši čo všetko chce 🙂 ....pri jej skromnosti môžem kľudne do draka nabehnúť a povedať...dajte mi všetko, čo je v tom katalógu 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre