Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
10. nov 2009

oproti včerajšku riadny rozdiel!!! 😖 😖 😖 😖 😢 😢 😢 😢 ..............prišla výplata, tak rozmýšľam, kde ju idem minúť 😉 ............muž si zaželal repráky k PC, tak asi tam niečo pôjde............tým pádom je vybavený s darčekom 🙂 🙂 ............jacka, čo dostane tvoj muž???...........večeru a pusu na líce??? 😉 😉

aninka29
10. nov 2009

ahojte 🙂 ..aj my sme už doma ....a nezmokli sme 🙂 ....Sabinka je ešte vonku a Simonka sa hrajka 🙂 .......mamky ja dnes nemám čo na práci...navarené mám...upratovala som včera...akurát som hodila do práčky 🙂 .....jaj a ešte musím žehliť....ale furt to nejak odkladám už tretí deň 😝

leninka75
10. nov 2009

aninka, ja ti čosi nájdem!! 🙂 .............šupom na vlak a poobede ťa čakám!!! 😀 😀 😀 .........a ty čo ideš mužovi na vianoce??

aninka29
10. nov 2009

leni tak ďaleko sa mi nechce cestovať 🙂 ...pošli lietadlo radšej,to bude pohodlnejšie 😀

my si s manžom chceme na vianoce kúpiť spoločný darček....plazmu 😉 .....dúfam, že sa nám to podarí 🙂

leninka75
10. nov 2009

jasné, že sa podarí.........ja som neskutočne oťapená z toho počasia!! 😔 😔 ..............tu leje ako z krhly.......a to som pobede chcela ísť trošku do mesta.............

jacka
10. nov 2009

leni.... 😀 😀 .................si to vystihla.......akk tomu taku najmenšiu varechu 😀 😀

my tu máme na dvore také blato že sa tam už nedá ani chodiť.....takže poobede asi budeme čašať doma..... 😝 😝 .................

čo si chcela v meste?....či už darčeaky.....nuž som zvedavá kedy mne dorazí vypalta 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
10. nov 2009

tebe večer jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........no my máte tiež dvor katastrofálny 😖 😖 😖 .........preto by sme na jar chceli urobiť terasu pre takéto prípady, aby sa aspoň trošku dalo byť vonku............v meste potrebujem nutrolin pre lilku a moja mamina otravuje, že aby som už kúpila niečo čo dá lilke na vianoce.............tak som myslela, že by som niečo pozrela............

jacka
10. nov 2009

leni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...len aby dorazila 😀 😀 😀

nutrilon....to jej ešte dávaš?....................tááááááááááááketo kupovanie darčekov zbožnujééééééééééééééééém 😠

no nám sa dá byť na dovre...schováme sa pod striešku a je to...lenže toho čerta udržím tak max 5sek....a už je hned v blate...berie vedierko a lopatku a naberá....a mna ide poraziť 😠

leninka75
10. nov 2009

jacka, nutrolin - probiotikum, ...................nie mlieko nutrilon😉 😉 😉 😉 ..............neva to je tým počasím 😖 😖

jacka
10. nov 2009

no táááááááák ma zabi....... 😝 😝 😝

jacka
10. nov 2009

juj som už na nervy s tohoto počasia............. 😝 😝 ...ako bolo včera pekne tak dnes je blééééé 🙄 😖 😠 😒

aninka29
10. nov 2009

ježiši mne tak pomaly ťahá ten koň, že nemám nervy na to 😝 😝 😝

idem uvariť puding....Simuška mi bude asistovať,tak to bude vyzerať celá kuchyňa 😀 😀 😀

jacka
10. nov 2009

leni dokedy si v práci...... 🙂

jacka
10. nov 2009

aj mne..ide ako slimák... 😝 😝

ja som robila v nedelu.....a Matko zjedol aj moj...tak ani neviem....ako chutil 😕 🤐

jacka
10. nov 2009

aký ideš robiť...... 😉

aninka29
10. nov 2009

čokoládový s piškotkami 🙂

jacka
10. nov 2009

teda niela počasie ma vytáča...ale aj tento kon 😠 😠

dajte si aj za mna 😵

jacka
10. nov 2009

nikot...tak pojdem aj ja.....

leninka75
10. nov 2009

nechoďte, budem plakať 😢 😢 😢 ....................už mi ide fest na nervy tá zbíjačka nad hlavou 😠 😠 😠 😠

utka
10. nov 2009

Ahojte! My sme mali doobeda navštevu, potom som upratovala, napapali sme sa a teraz už mám chvíľu čas kuk...ale asi tu už nie ste...
leni, ten tlak neviem z čoho...a aj dnes ráno som mala vysoký...

jacka
10. nov 2009

kuk....

kde ste kto...zmohlo vás počasie?

aninka29
10. nov 2009

tu som 🙂 ....veru jacka zmohlo 😝 ...by som drichmala....sa len váľam dnes 😀 .....napúšťala som si plnú vaňu, že si dám relax kúpeľ 😉 ....no len čo som sa tam vyvalila...už bola pri mne Simka s holou riťou, že sa ide kúpať so mnou 😠 🙂 ...takže bolo po relaxe 😀

utka a ako sa má Viki? čo povedala dokina?

utka
10. nov 2009

Jáááj, to som zabudla...
No vraj ešte nemá úplne čisté dýchanie. Má byť doma, najskôr vo štvrtok môžeme ísť von, ale len na pol hoďku. A do škôlky môže ísť až v stredu 18.11.

aninka29
10. nov 2009

hlavne že sa to zlepšuje 🙂 ....dúfam, že sa Vikimu bude chcieť ísť bez problémov do škôlky...keďže je už dlhšie doma 😒

utka
10. nov 2009

aninka, myslím,že sa mu bude chcieť,lebo už ju dennodenne spomína. Už mu chýba a aj detičky...Už sa tam teší.

aninka29
10. nov 2009

tak to je dobre utka,že sa teší 🙂 ...lebo veľa detičiek,keď sú dlhšie doma,tak sa im potom moc do škôlky nechce 🙂
aaaaaaaaaaale Viki je šikulko rozumný veliký 😵

utka
10. nov 2009

Trafí ma šľak...moje decko sa počúralo na sedačke v obývačke...nemá čas sa pýtať cikať!!! 😠

aninka29
10. nov 2009

jejda.....do akého programu bol Viki zahľadený, že nemal čas 😉 ...no máš prácičku na večer 😒 ....čistiť sedačku

aninka29
10. nov 2009

mamušky idem 🙂

dobrú nocku 🙂

jacka
10. nov 2009

ja som nejak bez slov.....

dobru noc... 😔

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre