Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
4. dec 2009

jacka jasné, že chápem 😉 🙂

výskumy....samé debiliny to sú 😝

aninka29
4. dec 2009

letty aj ja som chcela päťročný rozdiel...a aha ho 😀

jacka
4. dec 2009

som sa pýtala dr. na žiarlivosť tak 95% detí žiarli......nám ked sa niečo také stane ...že sa chce niekto kuk..tak hned....to nie je tvoje....to je moja bába aj maminkina aj ockova....a ťahá ma kade lahšie 😠

letty86
4. dec 2009

3rocny je tiez super 🙂
aninka, tak ty mas aky poklad doma, Simonka je uzasna, ked neziarli, ja som uz take historky pocula o ziarlivosti, ze mam strach uz teraz

jacka
4. dec 2009

letty...veru len začni......te.... 😀 😀 .......ja som nikdy nechcela velký rozdiel...už teraz mám pocit že 3roky je už velký........nuž a teraz som v takom stave...že som na deti stará a nervná

jacka
4. dec 2009

viete čo ....už ma tento kon s....e....je ako lekvár.....spomalený

veru aninka má doma anjelikov a ja čertov........anjelici su ked spinkaju...vtedy ich ľúúúúúúbim najviac na svete.....

letty86
4. dec 2009

blbne mi kon ☹
ty mas, aninka, hotovy pokladik, Simonka je uzasna, ze neziarli
jacka, to fakt? no ja si mensi vekovy rozdiel neviem predstavit a obdivujem mamky, ktore po roku zas otehotneli, ved na rok bola Vikinka neskutocne ziva, si neviem predstavit, kde by som brala energiu a hormony by so mnou plieskali 😀

letty86
4. dec 2009

😀 jacka, sa konovi asi nechce
zacni...te... az teraz som pochopila, ze co si tym chcela povedat, nó dlho som uz doma 😀
aninka, co davas detom papat 😀 ze su obe take anjelikovite 🙂

jacka
4. dec 2009

no kdeže....by som si ani vo sne nedovolia otehotnieť pri Maťkovi ked bolo taký aký bol....ja mám so sestrami rozdiel 1,5 roka......a obdivujem maminu ako to zvládala....teraz ...čo má Matko roky tak moja mamina už čakala tretie........... 😅

aninka29
4. dec 2009

som telefonovala s manžom 🙂

už sa vám venujem

jacka
4. dec 2009

ved preto aninka......ale zachvilu padám aj ja..uspať &maťka...dufam že tam zase nezaspím 😝

jacka
4. dec 2009

ale prídem....... 😀 😀 😀

aninka29
4. dec 2009

no ja neviem mamky....Simi by chcela ukázať asi celému svetu svoju sestričku 😀 😀 😀

ale čo ja viem....aj medzi bratrancovými synmi je dvojročný rozdiel...a tiež žiadna žiarlivosť u nich nebola 😵

my sme asi iná krv,alebo ja neviem mamky 😀 😀 😀

aninka29
4. dec 2009

priď jacka 🙂

letty86
4. dec 2009

ake ste mali mena pripravene, pre opacne pohlavie, ak by ste mali?
ja dodnes neviem, ako by sa nas chalpcek volal 😉
teraz mozno tomasko, alebo martinko, alebo neviem 🙂

aninka29
4. dec 2009

ja som chcela Tobiasa alebo Róberta po manžovi 😉

aninka29
4. dec 2009

pýtaj sa jacky...tá mala pre druhorodeného každý deň iné meno 🙂 ..a nakoniec nás prekvapila...a dala úplne iné...to na zozname nebolo 🙂 😉

letty86
4. dec 2009

aj mne sa paci tobias, ale neviem, ci by to preslo pri manzelovi, inac mas krasne priezviska, tak pekne to zneje, pouzivas obidve, lebo to znie pekne, aj s krstnym menom 🙂

aninka29
4. dec 2009

nepoužívam obe 🙂 ... to prvé je rodné priezvisko...používam len to druhéééééééé 😉 po manželíkovi 😵

aninka29
4. dec 2009

ani môj manža nebol moc nadšený tým menom....ale ja by som aj tak vyhrala 🙂 🙂 🙂 ......mne sa ešte veľmi páči Filip 🙂

aninka29
4. dec 2009

no mamky...zajtra mám asi očistný deň...dnes som toho toľko požrala, že idem prasknúť.....ešte aj teraz do seba pchám pizzu 😝

letty86
4. dec 2009

ved aj ja som objedena neskutocne, az mi je ble 😉 no Filip by u nas rozhodne nepresiel, poznal par psov s takym menom, tak v ziadnom pripade 😀 😀

letty86
4. dec 2009

manzel poznal

jacka
4. dec 2009

už...som sa dobre rozdriemala 😔

aninka29
4. dec 2009

u nás sa polovica psov volá Hugo...a známa aj tak dala také meno synovi 😕

letty86
4. dec 2009

mamky, idem ulozit Vikusku, mi hovori, ze je veeelmi unavena,pokladik 🙂
dobre sa mi s vami pisalo 🙂
snad sa mi zajtra podari aspon na chvilu prist 🙂
dobru nocku 😔

letty86
4. dec 2009

pre mna je Hugo dost tvrde 😉
papa

aninka29
4. dec 2009

dobrú nocku letty...a sladké sníčky Vikinke 😵

my ideme do hajan o osmej.....dnes čítam rozprávky...Simonka už aj nachystala knihu 😵

jacka
4. dec 2009

tak dobru...vám obom

utka
4. dec 2009

Ahojte!
No ja teda neviem kedy vás prečítam. Poprosím o súhrn v skratke. Ďakujeeeem 😉.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre