Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
10. dec 2009

pa pa letty 🙂

jacka
10. dec 2009

nie nejdem dávam......

jacka
10. dec 2009

zbytočne ho nechať očkovať proti kadečomu.........a kiahne ma do dorazili...zachvilu budu očkovať aj proti nádche....a potom sa všetci čuduju že su kadejake nove vírusy.......

aninka29
10. dec 2009

veď to...neviem čo mám robiť 😖 ...no proti kiahňam by som očkovať určite nedala.........len čítam o tých rotavírusoch ...prenášajú sa asi zovšadiaľ 😝 ..no moja dokina je tiež proti zbytočnému očkovaniu...a keby chcela tak silou mocou očkovať...tak by to spomenula,si myslím....ale tak zavolám...vypočujem si jej názor

jacka
10. dec 2009

soráš za príspevok..ale som taká nasratá..Petko sa zobudil a vrešíííííí 😠 😠 😠

aninka29
10. dec 2009

jacka za aký???...veď si nič nenapísala 🙂
joj...môj zlatučký...to čo to?...jáj jacka....sa nedívim, že si jeden nerv ☹ ...ja by som tiež bola

aninka29
10. dec 2009

idem si ja mamky farbiť vlasy...nechce sa mi moc 😝

dobrú nocku 🙂

leninka75
10. dec 2009

spachtošky!! 🙂 🙂 🙂 .............ja som mala dnes pokračko.ešte sme zasa mali radu školy a starosta ulieval becherku 😝 😝 😝 ......................úžasný deň dnes!!..........samý chlast!!! 😀 😀 😀 😀
jacka, neboj stihneš kúpiť...............a muž nepotrebuje..............šak má taký poklad!! 😉 😉
aninka, tak budeš ešte väčšia kočica ako si!! 🙂 🙂
letty, len sa povenuj...........nezabudni september!!! 😉 😉 😉
dobrú nôcku!!! 😔

leninka75
11. dec 2009

ránečko!!!! 🙂 🙂 🙂 ..............fuj u nás je hnusne dážď so snehom 😝 😝

jacka
11. dec 2009

dobré ránko..... 🙂

tak tu len pršííííí 😝

leninka75
11. dec 2009

tak to este na tom lepšie 😀 😀 😀 😀 ............predpokladám , že aninka s letty majú slniečko!! 😝 😝 😝

aninka29
11. dec 2009

dobré ránko 🙂

nemáme slniečko ☹ ...ale zatiaľ ani neprší ani nesneží.....ale kosno je vonku..brrrrrr

mamky mám doma muža 😵 😵 😵 ...a už mi ide na ..... 😀 😀 😀

aninka29
11. dec 2009

leni...komu bolo včera lepšie ako tebe 😀

jacka ako? 🙂 ...posielam ti energy,keď už je tak hnusne u vás 🙂

aninka29
11. dec 2009

mamky ideme von..kým neprší.....sa zastavíme aj u niekoho na kávičku,ešte neviem u koho 😀 🙂

leninka75
11. dec 2009

aninka, a čože, čože mužíček ??? 😉 😉 😉

leninka75
11. dec 2009

idem ja dnes skor z roboty, mala som si ist urobit radost ku gyndosovi, 😀....... ale volala jeho sestricka, ze ma teplotu a neprisiel ...........idem aj tak, sak mamina ta stempel aspon si vybavim veci v banke.........uz sa tam chystam asi mesiac 😀 😀 😀 ...........tak pa

letty86
11. dec 2009

ahojte
juj, leni, tak vcera bol vydareny den 😀
mamky, moju Vikusku som zas doma nechala, soplisko ma riadny a vcera bola ok. jujj,. ved tento tyzden bola len v pondelok doobeda v skolke a vcera. minuly tyzden len v piatok, hroza, viac je doma ako v skolke ☹ Neviem si predstavit, ak by som chodila do roboty, ved by ma aj hned vyrazili 😠 vo stvrtok maju mat besiedku, ale ucitelka spominala, ze sa este uvidi, lebo deticky su chorlave....tak ci z toho nieco bude a som sa tesilaaa.
aninka, takze vlasky nafarbene, mne ich farby kamoska, susedka, mne sa nechce a mam rada, ked sa mi niekto babre s vlasmi. Minule mi Vikinka cesala vlasy, ale to bolo skor utrpenie ako pozitok 😲 😀

letty86
11. dec 2009

jacka, kde si???

jacka
11. dec 2009

tu som....... 😉

ukuludnujem sa od včera večera........a už som bola teraz relatívne v pohode...a Maťko hodil hysák.....tak som vynervovaná na sto rokov..... 😝 😅...... 😉

leni prečo na gyndu?.....náhodou nám niečo netajíš?? 😕 😉

aninka.....velmi vela energie......večer zaspal Peťko pekne o pol 7...o 7h.bol už vyspatý.......a zaspla prosím pekne o 9večer.......ja vyrevaná.....tak si to zlízol muž......však nietko musel 😀 😀 😀

jacka
11. dec 2009

nikto?.......

táááák dobréééééé........

aninka29
11. dec 2009

tu som tu som 🙂 🙂 🙂

jacka šak hovorím...duracelko 🙂 ...mu stačí pol hodina spánku

zato moja je ako medvedík 😀 😀 😀

aninka29
11. dec 2009

mamky ja som už dnes nalepila do okien obrázky 🙂 ...ja viem,viem...ešte je skoro 😉 ...ale,keď ja sa už táááááááák teším na vianove 😵

aninka29
11. dec 2009

čakám na muža kedy sa mu uráči dojsť domov....aby som mohla ísť vonku so Sabuškou...a on nech sa pekne krásne venuje Simuške 😵

mamky on je ako moje tretie dieťa 😠 ...všetko mu musím strčiť pred nos....nič si nevie zobrať,urobiť sám 😠 ....ja nechápem ako on môže fungovať...keď je mimo domu 😝 .....ale ja mu dáááááááááááám 😀 ...mamky aj vaši chlapi sú takí????...či to len ja mám takého rozmaznanca doma? 😀

aninka29
11. dec 2009

no kde ste???????????

leni neboľká ťa hlavička???...od toľkého pitia? 😀 😀 😀

jacka ešte u vás prší?...u nás nieeeee....ale vonku je dosť zima

aninka29
11. dec 2009

letty....ajmne zvykne česať vlasy Simonka...a presne ako u teba...utrpenie!!!

ja zas nemám rada,keď sa mi niekto hrabe vo vlasoch...neviem...vadí mi to 😖

aninka29
11. dec 2009

koľko ešte príspevkov mám napísať....aby sme boli na ďalšej strane?? 😀 😀 😀

veľa???

jacka
11. dec 2009

vela.... 😀 😀 😀 😀

jacka
11. dec 2009

ani..ty sa vieš ták krásne pokecat sama so sebou 😵 😵 😉

jacka
11. dec 2009

ja mám tiež už vianice na oknách...včera sme s maťkom sprejovali 🙂 🙂 🙂

letty86
11. dec 2009

uz aj som tu 🙂
ani, mojho som vycvicila, ze si musi poradit sam 😀 ale keby ste poculi, aky je niekédy uhundrany 😠 tak by som ho vtedy najradsej vymenila 😀 ale iba na chvilku...by mi smutno bolo, my sme casto spolu, tak to ma aj nevyhodu, ze sa sem tam pochytime, na blbovinach, klasika 😉
jacka, tvoj Petulko je vytrvalec, asi sa boji, ze mu spankom nieco ujde ☹ a Sabuska to ma krasne na haku, ved vie, ze jej nic dolezite neujde 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre