Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
19. dec 2009

dobré ránko... 🙂

u nás nie ☹ ...zato riadne mrzne 😝

letty86
19. dec 2009

dobre ranko...ano, aj u nas sneziii...uz nam je lepsie, tak si aspon trosku sniezik uzijeme
aninka, zlatucka fotka 🙂 a Simuska ako sa tesiiiii
vcera som veru pozehlila o kopisku a celkom rychlo, telka ma ako kulisa je fajn, aninka, skoda, ze nejazdim, prisla by som pozehlit 😀

denisenko
19. dec 2009

haloo,herečky........už sme tu! 😉 dnes asi prázdno, no nič, chlapov som uložila spinkať, tak si aspon prečítam, čo nové....
aninka, fotečka....konečne vidím, ako to ide so sánkami a kočíkom 😀 héééééééykýýýýý 😀
ale ty akoby si ani prednendávnom tehotná nebola, herečka....

aninka29
19. dec 2009

ahojte 🙂 ...tu som.......neskutočne unavená 😝 ...a vy ste kde mamky?

letty....veď ja ti doveziem...kopu na žehlenie 😉

deni čaves 🙂 ...už ste doma? 🙂 ...teda na SK 😉

aninka29
19. dec 2009

jacka 😕

letty86
19. dec 2009

ahojte 🙂
juj, aninka, som zabudla, ze ty jazdis, inac by som sa z toho lahko vyvliekla,ze nedaaa sa 😀
vsetko mas nakupene? Verim, ze si unavena ☹ my ideme s manzelikom v pondelok na nakup budem mat pokoj, ked nieco nezabudem kupit, samozrejme 😀
mame uz stromcek, tak som rada,aj Vikuska sa tesi...
jacka by tiez mohla kuk 🙂

aninka29
19. dec 2009

mamky my už spíme 🙂 ...Sabuška už bola umrnčaná,tak som ju okúpala o dosť skôr 🙂

letty polovicu potravín som nekúpila 😝 ...som nemala nervy brodiť sa pomedzi ľudí....niečo hrozné koľko ich tam bolo...každy sa tlačí,trepe s tými vozíkmi...sa ponáhľajú jak blázni...hovorím,my sme j.....ý národ 😝 😠
ale dôležité veci som nakúpila...a to je hlavné 😉

a Simuške som snehule nekúpila....lebo všade mali škaredé 😝 ...ani jedny sa mi nepáčili 😝 .....skočím ešte v pondelok niekam...musím jej ich kúpiť....čižmičky má dvoje,ale do snehu musí mať snehule...a ak náhodou skočíme medzi sviatkami do Tatier,tak by mi tam zamrzla.

jacka, moja ozvi sa.....začínam byť nervná 😖

letty86
19. dec 2009

tak tych blaznivych ludi, co v obchodoch nevedia, co so sebou, sa obavam aj ja 😠 bude to chciet pevne nervy
veru, nakupujeme, ako by koniec sveta mal byt, fakt sme taki 😀 😀
jej, drobcek uz spi, asi ju to nakupovanie zmorilo 😉

aninka29
19. dec 2009

letty a vraj kríza 😝 😀 ...všetkým sa vozíky prehýbali....ale asi je to tak, že každý nakupuje všetko na poslednú chvíľu
joj zmorilo ju to nakupovanie....a keš sme došli domov,tak sa napapala a zase sme šli vonku,potom sme sa zastavili na návšteve...no rušný deň dnes mala Sabuška

aninka29
19. dec 2009

malo tam byť keď 😉

aninka29
19. dec 2009

letty a nezabudni hodiť foto stromčeka 🙂 ...Vikinka ti pomáhala zdobiť?....moju Simonku to bavilo len chvíľku

letty86
19. dec 2009

no, veru, kriza 🙂
pomahala 🙂 , aj kamoske sme vcera pomahali, tak bola navnadena

aninka29
19. dec 2009

noo...šikovnica 😵 ........darčeky už máš pobalené?....ja ešte nie....ja ani neviem kam všade som ich poskrývala 😲 😀

letty86
19. dec 2009

vcera som balila, ale nemam este vsetko, este musim dokupit papier, na ten domisko 🙂 , ostatne Vikuskine veci su v ozdobnych taskach a este mamke musim zabalit, len dosiel papier...
ja som dnes nasla jeden Vikuskin darcek, na ktory som upne zabudla,dala som ho na ine miesto, ako ostatne, muz sa smial, ze isto najdem nieco aj po Vianociach 😀

aninka29
19. dec 2009

😀 ...veď niečo sa hodí aj po Vianociach 😀 😉

ja som dnes dokúpila baliace papiere...tak dúfam, že to bude stačiť....a kočík dám tiež do veľkej ozdobnej tašky,lebo na tú krabicu by som potrebovala kopisko papiera 🙂

jackaaaaaaaaaaaaaaaaaa

letty86
19. dec 2009

ja som tiez chcela dat dom do tasky, ale aj z velkej dost vycnieva
veru, potesi aj po 🙂
jacka si asi mysli, ze tu nie sme, mohla by kuk

aninka29
19. dec 2009

juuj...jacka vie, že sme tu...som jej písala sms 😒

určite dojde....len uloží Peťulka....viem, že ho dáva hajkať taký čas

jacka
19. dec 2009

kuk..............

jacka
19. dec 2009

teda ste toho popísali...idem čítať

aninka29
19. dec 2009

jacuška Peťulko spinká??? 😔

jacka
19. dec 2009

spinká

idem zachvilu Maťka.....a pošlem muža do metra nech niečo pokupi

aninka29
19. dec 2009

len ho pošli pošli 😉 ...a nech pokúpi všetko...nech máš pokoj

letty86
19. dec 2009

idem, mamusky, dobru nocku 😉

aninka29
19. dec 2009

dobrú nocku letty 🙂

jacka
19. dec 2009

dobru letty.... 😉

aninka29
19. dec 2009

lúčim sa žienky...dobrú noc 😔

jacka
19. dec 2009

idem uložiť Maťula a padám aj ja....som nejaká unavená 😉

dobru aninka

dobru noc 😔 😔

jacka
20. dec 2009

dobré ránko.... 🙂

my máme toooooooľkoooooo veeeeelaaaa snehu 😎 😎 😵 😵 ....... 😉 a takú velku zimu 😠 😝

aninka29
20. dec 2009

dobré ránko 🙂
aj my máme kopu snehu 🙂 😵 ...idem odpratávať sneh kým ešte Sabinka spinká 🙂

letty86
20. dec 2009

dobre ranko
juuuj, je krasne zobudit sa a vidiet toooolko snehu...kiez by aj Vianoce boli take zasnezene 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre