Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
4. jan 2010

idem hodiť jednu fotočku z chaty 😉 ...prosím vás nevšímajte si to čo je na stole 😉 ...to sme len tak akože dali pred naše detičky,aby bola sranda 😀

jacka
4. jan 2010

len hod ..... 😵

jacka
4. jan 2010

jaj brr...kosa je riadna....ale vyzerá to dnes na slniečko 😎 😎

aninka29
4. jan 2010

už je to tam...fotky sú blbé..ale to je tým, že tam bolo málo svetla 😝

jacka
4. jan 2010

čoby blbé..romanické..... 😉 ......a tooooolko darčekov.....peadáa...a čo dostala Sabínka...nejak mi to ušlo...či čo 😨

jacka
4. jan 2010

to Maťko by tak dlho pod stromčekom nevydržal......aby som ho stihla cvak 😖

aninka29
4. jan 2010

Sabuška dostala hračky a oblečko 🙂
hodím ešte jednú foto so Sabuškou,čo je pod stromčekom...ale nie je moc dobrá...lebo sa malinká furt hýbala...tak sa nedalo dobre cvaknúť

aninka29
4. jan 2010

no idem ja niečo porobiť...a potom skočíme ku kmotruške na kávičku......idem si vybozkávať drobčeka Ninušku.....som ju už tááááááááák dávno nevidela 😵

jacka
4. jan 2010

aninka...krásny anjelik 😵 😵 však je maličká sa musí hýbať 😉

tak si vychutnaj drobčeka 😉

idem ja tiež.....potom pojdem von vymrznuť..... 😝

leninka75
4. jan 2010

ahojte!!!.............my sme si dnes zasa trošku potiahli 🙂 🙂 .........tatino v robote, tak máme babský deň 😉 .........tiež u nás riadna kosa -12, bŕŕŕ´.................premýšľam, že kedy von...............polievočka sa varí..........decko zatiaľ kľudné,klop,klop....................utka držím palčeky!!! 🙂 🙂 🙂

leninka75
4. jan 2010

nikto nikde?? 😕 .............urobila som new album!!!............konečne som sa posnažila 😉

letty86
4. jan 2010

ahojte, mamky 🙂
juuuj, som pozerala fotky, aninka, leninka, ste ma potesili 😀 Lilka, Sabinka a Simonka, zlatucke, veeelmi 😉 jacka, hod aj ty svojich krasavcov, aj ty utka 😉
aninka, ty si sikovna, ze si to odsoferovala a Sabuska je teda poklad na pohladanie, o takom spokojnom babatku hadam ani neviem, nech jej to vydrzi
ja dnes idem na urad, sa teda tesim ☹

aninka29
4. jan 2010

kuk kuk 🙂
leni,krásna je Lilka.....a tie šatičky ...nádherné 😵 😵

letty,jacka...šup aj vy sem nejaké new foto 🙂

jacka
4. jan 2010

ja som už túúúúú 😉 ...brrr...kosa riadna....... 😝 aj slniečko sa kdesi schovalo....tak je nepríjemne 😒

leni super fotočky...však nevyzerá žeby bola čertica......taký peknučký anjleik

letty a kedy ty hodíš foto........ 😕 😉

daj vedieť ako na urade.....a ozaj ako ste sa snažilkovali ..... 😵

jacka
4. jan 2010

ani...čo si ma zase predbehla 😠

jacka
4. jan 2010

ja mám foto len vo fotáku.....takže z toho nič...ale jednu Maťkovu možem ...ked bol sniežiť..... 😉

leninka75
4. jan 2010

dakujem!!!............veru to aj ja hovorim anjelska tvaricka, ale pritom je to maly tyran 😀 😀 ............my sa chystame von poobede, ale moc s ami nechce ....................teraz sa hrame na popolušku 🙂

jacka
4. jan 2010

už sú tam.....

leni...a kto je popoluška 😉

aninka29
4. jan 2010

ja už som videla 😵 😵 😵 kráááááááááásne 🙂 ....Maťuldo je aký pomocníček,keď aj Peťulka pokočíkuje 🙂 😉 ...či to bola len póza 😉 🙂

aninka29
4. jan 2010

jacka to vy takú veľkú záhradisko máte???...tak teda....to sa musíte namakať......postavte tam velikánsky bazénisko...prídeme na dovču 😉 🙂

jacka
4. jan 2010

dakujem 😵

len prídi..ale najrv musíš prísť vykopať...a potom sa kupať 😀 😀 😀

jacka
4. jan 2010

nie póza.....kde som nie v dosahu.....tak hopsa pokial neprídem 😉 😵 😵

leninka75
4. jan 2010

veru jacka, riadny kus zeme!! 🙂 🙂 ............obaja chlapci si tam domy môžu postaviť a ešte aj zostane!!!........popoluška je cica ja som všetkoostatné 😀 😀 😀 .........

jacka
4. jan 2010

čosi...tu?....nedovolím aby stavali..... 😀 😀 😉 ........sa teším už teraz ked odtialto niekdy vypadneme 😅 .............tak ty si zlá macocha? 😀 😀 😀 😉

aninka29
4. jan 2010

u nás hrozná zimisko je...ešte aj snežiť začalo 😝 ...Vianoce sú už za nami,tak nech je už teplo

jacka
4. jan 2010

aj tu je kosa.....veru..už aby jar prišla....... 😒

jacka
4. jan 2010

halooo..kde ste...kto.... 😅

letty86
4. jan 2010

ahojte, mamule, uz som tu...na urade nic nove ☹ tatik ma hodil autom a moja akcna Vikuska isla so mnou, tak si s tetou uradnickou pokecala 😀
kocky, veeeal fotiek mam na fb, aj nove, tak tu nedavam
jacka, zahradisko riadne a Matko je teda starostlivy bracek
snazilkuje, ale citim, ze dostanem, tak teraz z toho nic 😒

letty86
4. jan 2010

tu som tu som a vy ste kde????
vikinka pred pol hodkou zaspala

jacka
4. jan 2010

tuuuu som......idem kuk

no soms a musela vzdialiť lebo Peťko sa zobudil po 5minutách spánku..ale chvalbohu ešte zaspal

teraz zaspala?.....no fíha ha...a dokedy zvykne potiahnuť 😅

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre