Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
8. jan 2010

idem.....prídem.....bežíme do mesta 🙂

aninka29
8. jan 2010

jacka nakupovať...či len tak? 🙂

letty86
8. jan 2010

😉
netajim, mrcha prisla rano

letty86
8. jan 2010

no kde ste???

jacka
8. jan 2010

túúúúúúúú.... 🙂

jacka
8. jan 2010

aninka......no boli sme kupiť dvd.....bo oprava..."pekne" drahá......sa neoplatilo....... 😝 ....a keby som vedela že bude pršať tak ma s Peťkom do lejaka nik nedostane 😝 😝 😠 😠 ...................ráno krásne sneží a večer "krásne" prší 😠 😠 😠

juj letty......no škoda...tak další mesiac 😉

aninka29
8. jan 2010

aj ja som tuuuu 🙂

jacka
8. jan 2010

muž šiel kupať Peťka......ja tu strážim Maťka......................som si na muža zvykla...a ked pojde do roboty..tak 😝

aninka29
8. jan 2010

bože ja kým napíšem príspevok tak aj ráno bude 😠 ..neviem čo jej s tou klávesnicou 😝 ..píšem píšem..a skoro ku každému písmenku sa pridá dalšie písmeno a musím mazať ako debo 😝 😠 ...joj,už nech príde muž domov

aninka29
8. jan 2010

veru jacka...sa už neoplatí v dnešnej dobe dať niečo opraviť,lebo to vyjde drahšie ako nová vec 😝 ...ja som tak dopadla s práčkou 😝

aninka29
8. jan 2010

no kde ste?????

letty86
8. jan 2010

odkedy som vikuske ukazala rybyk na fb, furt ma s nimi otravuje, krmi ich, cisti im

letty86
8. jan 2010

joooj, mamky, vy ste kedy povedali, ze ste tehu....lebo ja az po tretom mesiaci....hi hi...tak vas budem natahovat 😀 ...muz mi vravi, ze bude lepsie, ked sa babo narodi tak, aby mu roky zle nevychadzali, co keby ze teraz sa podari, tak to tak je....no muuuudry je 😀

aninka29
8. jan 2010

máš ty ale šikovnú dcérku 🙂 🙂 🙂 ....mňa nejak tie hry na1 fb nebavia 😝

ja som svoje ozajstné ryby darovala 😀 😀 😀 ...kooooonečne som sa ich zbavila 😀 😝 ...manža bol trošku smutný....ale no čo už

letty86
8. jan 2010

no, sa pamatam, ze si mala na ne nerv, ale niekoho potesili 🙂

aninka29
8. jan 2010

jááááj letty...vtipálka muža máš 🙂 ..ja som mojmu povedala hned....som mu volala z roboty, nech mi ide kúpiť test 😀
letty ani náhodou nás nesmieš naťahovať...my to musíme vedieť medzi prvými 🙂 😉 ...nechceme byť posledné

aninka29
8. jan 2010

potešili...moju malú sesterničku...jej všetky podochli 😀

letty86
8. jan 2010

no muzovi poviem hned, aj blizkym....ostatnym neskor....a vam teiz skor 😀
hej, hej, vtipalek 🙂

jacka
8. jan 2010

letty.......tak čo.....no ved to nepožeš...ako by povedal Maťko....ved sme kamoši....tak šup s pravdou von 🙂

letty86
8. jan 2010

teraz ozaj nic 🙂

jacka
8. jan 2010

no ja som mužovi tiež kázala kupiť test.......ked sme skladali Maťkovi velku postel....a malu sme rozoberali tak mu vravím ...že aby si pamätal ako to robí bo meškáme.......že asi za 9 mes.bude skladať znovu 😀 😀

jacka
8. jan 2010

máš štastie....teda myslím tým že vravíš pravdu.....dufam 😀 😀

ani ved si ste to mali rovno pod stromček.......ako darček...že?

jacka
8. jan 2010

ani to si sa fakt zbavila mužových rybičiek......ved musel "plakať" ☹

jacka
8. jan 2010

haloooooo....vediem si tu monolog či ako

letty86
8. jan 2010

🙂
ja sa pamatam, ze ked mala Vikinka tri mesiace,´tak mi meskalo hadam desat dni a ja to mam skoro vzdy presne, viete ako som sa zlakla, ze som tehu, pot ma oblial a ked som test ocikavala, srdce som az v krku mala....ale pozor sme davali, ale aj tak som sa zlakla 😀

jacka
8. jan 2010

juj letty....ja som pri prvom tehu revala....triasla sa ....a neviem čo......a ked som si robila test...tak som bola spotená ako myš 😝 ....no a reakcia mojho terajšieho muža..........horšia ako moja 😀 😀

letty86
8. jan 2010

😀 jacka

letty86
8. jan 2010

kocky,druhe ste planovali,teda v tom case, ci tak vyslo 😉

aninka29
8. jan 2010

jacka ja by som do vianoc nevydržala...ani pri jednej ani pri druhej

letty ja som neplánovala 🙂

jacka
8. jan 2010

ani pri prvej mi je to janse..ale Sabínka by bola akurát pod stromček.... 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre