Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
22. apr 2009

idem aj ja niečo hodiť do práčky 😉

leninka75
22. apr 2009

ani, ja ti prajem, aby bola dobručká.......a dá sa to, vycvičiť, poraď finty na lilku!!! 😖

aninka29
22. apr 2009

leni no ja neviem či sa to dá 😀 😀 😀
Simka bola veľmi dobré bábo...furt len jedla a spala 🙂 ........samozrejme že druhé bábo nebude spať a bude len revať 😠 .....to je zákon schválnosti 😝
a možno bude tiež taký anjelik a ja budem mať čas aj na koňa 😉

leninka75
22. apr 2009

ja som ti mala aninka také naivné predstavy o bábätkách!!!! 😀 😀 😀 ..........myslela som si, že len papajú, spinkájú a občas mrnčia!!!! ....že čo všeličo si porobím, ha, ha, ha 😀 😀 😅 ......moja lilka ma rýchlo vyviedla z tejto naivnej predstavy!!! 😖 😖 😖 .........tak sa toho druhého aj trošku bojím, ak to bude zasa tak vreštavo, tak ma švihne!!!!!!!!!!! ☹

siwike25
autor
22. apr 2009

Aj Simonko bol strašne žive babo,nič som prinom nevedela porobit.Dufam že druhe bude dobručke. 😅 😀 😀
Leninka musim konkurovat ,ne????

leninka75
22. apr 2009

jasné siwi, len ja tu mám potom oslintaný monitor a klávesnicu!!!!!!! 😀 😀 😝 😝 ........ zemiaky si plnila mletým mäskom poduseným, či ako?

keď ja mám zo všetkých mamín pocit ako všetko dobre zvládajú a ja si pripadám nemožná, neschopná, že stále robím nejakú chybu, beeeeeeeeeeeee

aninka29
22. apr 2009

no kočky, ja som si nesťažovala 🙂 ...........Simka bola naozaj dobručká 😅

Leni ten pocit pozná asi každá mamina 😉 ..... Ty ho len pekne rýchlo odplaš heš heš 😉 ...........Ty si pre svoju princezničku najlepšia maminka na svete 😵 😵 😵 ..............a žiadne také že si nemožná a neschopná 😠 😠 😠 ...........Ty si najlepšia 😅

jacka
22. apr 2009

leni ja som na tom tak isto...tiež som sa čudovala ako to všetko zvládaju a ja som bola rada že žijem.Matko v noci vstával akždu 1-2h a to nám dlho trvalo...tak dufam že toto druhe sa zobudi len raz v noci ako sestrine 😀 😀

jacka
22. apr 2009

ani tak druhe bude čertovsky dobré 😀 😀

mne už visí prádlo od ráno tak dufam že večer požehlím 😎

leninka75
22. apr 2009

vďaka babenky!!!..........jacka, ty si dnes nejaká "energy", tak nech ti to vydrží!!!!...........ja som zasa nejaká zaspatá a to už od ráno, rozmýšľam, že večer to zapichnem rovno s lilkou!!! 😔.........aninka, aký gulášik si robila?.....hovädzo - bravčový????........ja mám už tiež dlho naň chuť, len čakám kedy mňj mužíček uvarí vonku kotlíkový, v tom je neprekonateľný!!!!!!!!!!!!!!!!! 😝 😝 😝 😝

aninka29
22. apr 2009

no ja som pred chvíľou hodila do práčky,ale nejak sa slniečko skrýva,dúfam, že nebude pršať 😖
aké je u vás počasie holky?

aninka29
22. apr 2009

leninka varila som sáčkový 😀 😀 😀

a kotlíkový by som si dala aj ja,mňam mňam 😉

bubba
22. apr 2009

caute babence....tento nazov je este tazsie vyhladavatelny ako ten prvy...kto to vymyslel?????vrrrrrrrrrr....
ako sa inak mavate?ja som vcera s malou cely den sadila strasne mi pomahala bola uzasna chrustatko male total vycerpane sme boli a ja mam dnes taku svalovicu ze aaaaaaaaaaaaaau ☹

siwike25
autor
22. apr 2009

Leninka ,zo suroveho zemiaku si viberim vnutrajšok,mam nato tatu vyvrtku.A naplnam mletim masom( Brv maso,mleta paprika,sol,vegeta,ml čierne korenie,všetko premiešam a naplnim).Vymastim si plech a tam to poukladam všetko a zalejem 2 kyslou smotanou a jednou na šlahanie.Posolim a povegetim,zakrijem alobalom a dam piect.Mnaaaaamky mnammm 😀 😀

siwike25
autor
22. apr 2009

Bubbaaaaaa jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀

jacka
22. apr 2009

bubba aj ja mám s tým problem ale zvykneme si 😉

juj taký kotlikovy guláš..mnami hami....ani no ty si šikulka 😀 😀 už sa objavil tvoj drahý 😉

leni nie som akčna ale neznášam kopy prádla na žehlenie....a momentálne sa mi nič nechce 😝

aninka29
22. apr 2009

jacka ešte sa neukázal 😀 ............ale pred chvíľou volal, že nevie kedy príde 😠 ............a ja som chcela ísť poobede kúpiť kvety na balkon 😠 ...........zase nič z toho 😝

leninka75
22. apr 2009

siwi, to vyzerá fakt dobre!!!.........ahoj bubba!! 😉 ........aninka, nemalo by dnes ešte pršať!!!!!........u nás je kráááásne!!!! 🙂 🙂 .....uvidíme zajtra, už hlásili zhoršenie počasia a trošku aj ochladenie ☹

jacka
22. apr 2009

ani tak na tvojho muža treba detektiva 😀 😀 ....no ja až do konca týždna sa nepohnem ...muž bude chodit domov len po 19h 😠

veruzajtra má pršat ale na východe možno už dnes 😀 my tu máme krásne slnečno 😎 😎

jacka
22. apr 2009

včera mi drahy kupil strapec hrozna...stále neviem čo sa mu stalo..ale bol vybornééé 🙂

jacka
22. apr 2009

ani ked máš tu fotku bruška,ha???

aninka29
22. apr 2009

jacka ešte nemám fotoš.............ale bude možno ešte dnes,keď sa manžovi uráči prísť domov 😀
joj hrozno,mňam,dala by som si 😅...........som si chcela dnes kúpiť v obchode,ale samoška že nemali 😝
jacka veď si manžovi povedala novinku,tak si Ťa hýčka 😉

leninka75
22. apr 2009

jacka, šak ta lubi jako kona, neeee!!! 😉 ........tak preto ti kupil hrozienko!!! 🙂 🙂 🙂

jacka
22. apr 2009

ani no novinku velmi nie ja som mu hned povedala ked som zistila že som tehotná že robi samých chlopov 😀 😀

juj ale som ho zjedla na posedenie,ešte že matko ho vypul cele bolo moje 😀 😀 😀

jasne jako kona 😀 😀 😀

leninka75
22. apr 2009

jacka, 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
22. apr 2009

😀 😀 😀 😀

jacka
22. apr 2009

to som ešte nezažila...chodi tu auto a vykrikuje že zemiaky na predaj 😀 😀 😀 zachvilu tu bud aj h.. t predávat 😠

leninka75
22. apr 2009

no moje zlatíčka ja sa lúčim, idem si pre slečinku, pa, pa!! 🙂 🙂 🙂

jacka
22. apr 2009

pa leni 🙂

aninka29
22. apr 2009

ahoj leni 😅

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre