Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
26. feb 2010

ahoj deni!! 🙂 ...............videla som vínovočervenú spálňu s tmavohnedým nábytkom a bolo to krásne.............aj nad tým som premýšľala, len my teraz budeme mať znížené stropy, tak neviem ako by to tam vyzeralo 😨............................. či by taká farba ešte nezmenšovala priestor................

no letty, musí sa ten môj posnažiť, aby bolo druhé baby 😉....................och tí chlapi!!!..........a že vraj ženy sú komplikované bytosti!!! 😅

VIKINKO všetko najlepšie na svete prajem!!!!!!!!!!!.................cmuuuuuuuuuuuuuk!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

aninka29
26. feb 2010

kuk 🙂

jéééj....aj ja prajem Vikimu všeeetko len to najlepšie 😵 😵 😵 ....myslím na neho už celý týždeň 😵

ďakujem vám pekne letty,deni 😵 😵 😵

deni,no ja by som asi tiež v kuchyni zvolila takú farbu,aby ladila s krbom 🙂...a vieš čo,som sa inšpirovala...a v spálni dám len jednu tmavú ale že tmavu fialovú,a ostatné biele 🙂...chjáj,už nech maľujem 🙂

letty...áno oranžová je super...ukľudňuje.....ale vraj má aj človek viac chuť na papu papu.....keď je kuchyňa oranž 🙂...ja mám teraz oranžovú kuchyňu....chodbu mám zeleno žltú...takú jemnú......a už ma to všetko omrzelo..tak sa do toho pustím 🙂
letty a kto je tvoja pôrodnička???.....budeš rodiť v starej,či novej nemocke???

leninka.....no ja by som tiež zvolila svetlejšie farby..aby priestor u vás zväčšili a rozjasnili 🙂

a moja pôvodná farba vlasov je špinavý blond 😀 🙂...svetlo hnedé

a zelené vlasy som mala aj ja...teda zelené pramene 😀..normálne melír na hlave...to som mala asi desať rokov cca 😀...bol sme na dovči na Byšte..chodili sme sa kúpa aj do bazénu,aj do rybníka....a z toho tybníka sa mi zafarbili vlasy na zeleno 😝 😀

jacka
26. feb 2010

jééééj...Vikinkovi všetko naj...naj...naj.....zdravú mamičku 😉 😵 😵 🙂

leni....no čosi ...som povedala nášmu psovi aby si to láskavo zadelil že dne už nebude nič 😀 😀

vraj ženy komplikované.......však v chlapoch sa nik nevyzná...........ale leni....na bábo a všetko k tomu treba dvoch 😵 😵 ...tak pekne ťuťu muťu........aby sme sa aj my tešili 😉

aninka29
26. feb 2010

veru veru leni...muži nás budú štvať vždy 😀 😀

jacka
26. feb 2010

kurnk šopa...muž mi prišiel domov......ešte že ma nemá s kým vymáknuť 😀 😀 ...

aninka...kedy budete oslavovať......a čo dostaneš 😉

leninka75
26. feb 2010

aninka to fakt z rybníkovej vody!!!! 😨 .................pekne, to tam musel byť riadny hnus 😝

no babuľky uvidím ako sa bude správať cez víkend!!!! 😉 .........................

som chcela doma robiť langoše a zabudla som, že som si ich dala na dnes v robote 😅 😅 ..............boli fajné cesnakové 🙂 ...............asi predsa urobím aj doma, lebo mi strááááááááááášne zachutili 🙂 🙂 🙂 ..............v poslednej dobe som nejaká pažravá...................

aninka29
26. feb 2010

jacka buď rada,že je doma...však ti pomôže....či nieee??...tiež ťa bude štvať??? 😀 ...nie nie...aj vy sa ťuťu muťkajte 😵 😵

ja budem oslavovať až budúci týždeň....až bude manža doma.....no neviem čo mi kúpi on.....ale od svokry som už dostala krásny izbový kvet..naši tiež neviem čo...ale viem,že kmotruška mi kúpi náušnice,a neviem ešte čo....a už mi tiež dala minule krásny izbový kvet 😵

aninka29
26. feb 2010

leni veď aj bola 😀 😀 ...ale čo ..nám deťom to bolo jedno....sme sa tam riadne zabávali..skákali sme z móla

jacka
26. feb 2010

ani však sa teším....sa nejak milo ku mne správa...neviem či niečo zas nebude chcieť......ale ma bude bolieť hlava...večer 😉

leni však mi nerob chute.....ja mám taku chuť na langoš 😒

no a mne čo kupila baba jaga izbove kvety...všetky mi pokapali......teda....to boli z velkej lásky danéééé 😀 😀 😠

jacka
26. feb 2010

to aj u vás je taký hnus vonku..... 😝

aninka29
26. feb 2010

jacka sa tu rehcem z teba 😀 😀 😀 😀 😀 ..že bude niečo chcieť 😀 😀 ....hlava ťa bude bolieť 😀 😀 😀 😀 ......jacka musíš si nájsť nejakú inú výhovorku.....lebo ti manža príde na to,že sa vyhováraš 😀 😀 😀 ....ale tak noo...veď buď aj ty milá... 😵 😀

aninka29
26. feb 2010

u nás je hnusne tiež...síce vietor nefúka..ale je hmlisto,mrholí a taká tma nejaká 😝

aninka29
26. feb 2010

ideme obedovať...dobrú chuť všetkým 🙂

leninka75
26. feb 2010

kafíčko!!!!................kto sa pridá??? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

teda aninka, toľko darčekov 😵 😵 😵 😵 😵 .........................

jacka, 😀 😀 😀 😀 😀 .....................tak dobre tých chlapov vieme čítať, až je to niekedy nepríjemné!!!!!....... 😉

aninka29
26. feb 2010

jááááááá 🙂 🙂 🙂 .....aspoň nebudem piť sama.... 🙂

letty86
26. feb 2010

ja si veru nedám 😒 nevonia, nevonia 😉
ani, dúfam, že ma tie piškóty a rajec na fb neodhalia, že som tehu 😀 😀 😀 zatiaľ to vedia len vyvolení 😉

aninka29
26. feb 2010

jááááj......pánabeka ...no idem tam ešte niečo dopísať....aby ťa neodhalili 😉 🙂 ....ale však ...nemusí to každého napadnúť..ale pre istotu 🙂

letty86
26. feb 2010

😀 snáď to nikoho nenapadne 😀

leninka75
26. feb 2010

letty a maminy už vedia???.................

jacka
26. feb 2010

letty....ty tajnostkárka........bambulka už viem....čo na to povedala?

leni..veru ....ten moj je prečítaný....ako s knižky aj od zadu 😝

ja kávu ...ee...však ten moj nespavec ..čo by na to povedal 🙄

denisenko
26. feb 2010

jej, babule...u nás prší od rána....a si predstavte, aj ked mrholilo, tatinko bol pre deniska v školke a oni - klasika- boli vonku.....chudák, taký ostal prekvapený... 😀 ja to už poznám, ale on mi asi neveril, ked som to povedala 😀
jacka, aj mna stále bolí hlava.....ale váááážne....už mi povedal že si nájde nejakú na nete 😀 😀 😀 😀
no, šak hlavne že ja budem mať pokoj.....sa zdul 😉
leni, ta vínová nebude tmavá...tiež máme malé pristory, ale s tou bielou podlahou a bieločiernym nábytkom....v katalogu to vyzerá eňo ňuňo....... 😉
ani, ja som sťahovala z čiernej blond, vyšla oranžová, tak som dala na to plavú.....ostala zelená-2 mesiace 😝
to už bolo dáááávno......
baby, vy langošové....čo na nedelu varíte?

jacka
26. feb 2010

juj deni...to ani srnky netušia......ja ked sa opýtam muža že čo asi tak....jeho odpoved...no mäso ,nie?
😠 😠 😠

ale odpoved je to dobrá....... 😀 😀 😀 ....

ostala si zelená..... 😀 😀 😉

letty86
26. feb 2010

deni 😀 na nete si chce hľadať 😀 ale aj mňa často bolí hlava, keď na to príde 😀 😀 😀 joooj, majú tí naši muži dračice 😀 😀
mamky o tom vedia, len môj muž tomu akosi nevie uveriť 😀 😀 😀 je prekvapený, aký je šikovníček a zahlásil,že ty už tehu nebudeš, lebo mi tu len ochkáš, jajkáš 😀
jacka, ja som starý tajnôstkár 🙂 aleeee, zas nechcem riešiť veci cez fb, mám kamošku, ktorá nás sprevádzala celým tehu, ja to nemusím, a hlavne na fb sa nájdu ľudia, ktorí zas nemusia vedieť všetko a hneď 😵

leninka75
26. feb 2010

tiež netuším čo variť..............ja na otázku čo uvariť?...........dostanem odpoveď....niečo dobré!!!!............no nekopneš ho!!!! 😀 😀 😀

letty86
26. feb 2010

jacka, sme jej povedali, že príde bocian, tak že eeee a keď sme jej povedali, či nechce bračeka, tak ánoooo, ale aj sestričku 😵 s tým bocianom jej to už teraz nesedí...na dlhšie debaty ešte máme čas
a vy ste kedy a čo vaveli deťúrencom?

denisenko
26. feb 2010

ok.....mäso... 😒 nepozná sa ten tvoj s mojím? 😀
inak, letty, všetko dopodrobna riešiť cez FB, tiež nemyslím že dobrý nápad....... 😝 ☹
vraj je to aj nebezpečné......
jacka, zelená som každé ráno....... 😀 😀

denisenko
26. feb 2010

ja som deniskovi povedala, že bol v brušku a pán doktor ho odtiať vybral......a viac sa nepýtal 😀
a ked na to príde...tak chlap chlapovi nech vysvetluje 😀 😀 😀 😀
dračice, letty? som mu vravela, ked sme včera pozerali neveru po slovensky, či si to predstavuje tak, ako ich tie ženy vytrestali........ostal radšej ticho 😀 😀 😀

letty86
26. feb 2010

veru, masko je základ aj u môjo muža a malej žienky, no a haluškyyyy 😀
leni, takú odpoveď poznám, alebo, vymysli niečo 😠

denisenko
26. feb 2010

a práve mi došlo, že iba my máme album? 🙄

jacka
26. feb 2010

letty......ja som Maťkovi povedala hned žebudeme mať v brušku malu bábu.......ale som nemohla povedať že čo lebo som to nechcela nikomu.....tak každemu vravel že maminka má v brušku bábu...........a ked sa ma spýtal že ako sa tam dostala..tak som to zahovorila....však aj tak nechápe....len tolko som mu povedala že sa s ockom lubime a preto tam teraz rastie.......a ked som bola v porodnici a prišli nás ku....mi vraví....maminka a ako bábu vybral ujo doktor von 😕 ...............ale jke to zlaté také otázočky 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre