Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
13. mar 2010

aninka mala pravdu...
My sme v Bulharsku neboli, ale chceli by sme niekedy ísť.
aninka, bola u nás totálna zima a vietor, neboj sa 😝 . Boli sme na ihrisku vo vnútri, v Shoppingu.

utka
13. mar 2010

...a dobrú nôcku vám prajem. 😔

jacka
14. mar 2010

dobré ránko...... 🙂

tak som mala skoro pravdu....................a pojdete utka?

ja už mám navarené.......som to ja šikovnica 🙂

aninka29
14. mar 2010

dobré ránnko 🙂

cha...tak som vyhrala ja......sme sa mohli o niečo staviť jacka.... 🙂 😀

pre pána kráľa jacka 😕 😕 😕 😕 ..ty vieš koľko je hodín??????...od koľkej už kuvikuješ,že už máš navarené????? 🙂 😉 .....a čo fajne??? 🙂

aninka29
14. mar 2010

aha utka... potom v poriadku..nehnevám sa 🙂 🙂 😉

jacka
14. mar 2010

ani...muž doniesol zo zabíjačky 😉

kuvikujeme od 5h 😝 😝 😔

jacka
14. mar 2010

ty ideš čo variť............ 😉

aninka29
14. mar 2010

jáj 🙂 🙂 🙂

ja urobím plnenú papriku a klasika polievku....Sabuška bude mať mäsko,zeleninu 🙂

jacka
14. mar 2010

už jej robíš aj cestoviny?.....a papá všetko......nevyberá si?

mnam plnená paprika......tak máš lepší obed ako ja...teda všetky......lebo ja ich stravu nemusím 😝

aninka29
14. mar 2010

cestovinu ešte nie.....spapá všetko čo jej dám...nemá z ničím problém 🙂

jacka
14. mar 2010

kuk.......

pojdeme my von ...aspon na chvilu 🙂

ozaj ani....dávaš Sabku spinkať na bruško?.....som čítala že vraj vtedy deti dlhšie spinkaju.......ked spinká v postielke tak spinká na boku.......dufam že sa jedneho pekneho dna nepretočí na bruško 😅

aninka29
14. mar 2010

ja nedávam Sabušku spinkať na bruško v žiadnom prípade.....cez deň keď zaspáva,tak sa otočí na bruško sama....ale potom ju hneď otočím....na boku spinká tiež...ale len cez deň..večer ju dávam do vaku..tak to sa neotočí 🙂 ,spinká na chrbátiku 🙂

zmena dnešného plánu...poobede príde návšteva...tak idem niečo nachystať

denisenko
14. mar 2010

ahojte, tak ja som šikovnica už po obede....som dovarila, naložila na tanier a ...zožrala......ale mala som takú chuť 😀
tiež som robila kuriatkovu polievočku s rezančekami a kuracie rezančeky v takej takmer akože gulášovej omáčke a cestovinky..... 😀
včera ma ten bubák poriadne vystrašil.....išiel spať o pol tretej poobede a tri krát som ho bola budiť, proste nevstal, že je unavený a spal až do 18.10.....sme sa aj s tatinkom normálne začali báť, že čo sa deje 😝
ja sa nehrám, vy tu už riešite dovolenky 😖 😀 aj ja chceeeeeem...... 😀 ale asi zarezávam až do polovice novembra, tak nehrozíííííííí 😝
a zas to krásne slnečné počasie, pojdeme na ihrisko, ked drobec vstane, lebo už spinká 😉

utka
14. mar 2010

Ahojte. My sme akurát doraňajkovali...idem dať do poriadku dieťa a potom idem dovárať obedík.
Vraj mi pôjdu moji chlapci do lesíka natrhať snežienky. A ja môžem v kľude pracovať 🙂.

denisenko
14. mar 2010

utka, snežienky?... 😉 a vraj su chránené...... 😒

aninka29
14. mar 2010

a nám rastú snežienky v záhrade 🙂

dobrú chuť k obedu mamky 🙂 ....deni Ty si už po...my tiež 😀

aninka29
14. mar 2010

Sabušku som dala hajať vonku.....zalejem si kafčo...a ideme sa so Sabuškou hrať na doktorky 😀

jacka
14. mar 2010

aj my sme už po....

Peťka v kočíku muselo prefukať........ked som ho vyzliekala tak bol studený...chudatko moje ....som tam mala dať igelit na kočík ja ťapa....ešte mi prechladne

už rastu....musím ist aj ja kuk......ale teraz by ma odfuklo

jacka
14. mar 2010

tak a mám po plánoch.....v telke ide formula 😝 😝 ...tak deti pozeraju 😝 😒

utka
14. mar 2010

aninka, asi so Simuškou, nie?
Nooo, sú chránené, ale natrhali mi trošku. Však ich tam je straaaašne veľa.
Veru jacka, formula začala...no to budú zase nedeľné poobedia.

jacka
14. mar 2010

tak tak utka bude zas veselo 😠 😝

utka
14. mar 2010

jacka, v piatok si prídem pre Peťka 😉...

jacka
14. mar 2010

príd 🙂

utka
14. mar 2010

No neviem, neviem, či by si mi ho dala...asi ťažko, člooo???

jacka
14. mar 2010

ale dala......je teraz umrnčaný......aspon si užiješ a ja oddýchnem 😉

jacka
14. mar 2010

keby si videla mojho muža aký je nervný že nemože v klude kuk formulu 😀 😀 😀 ....ešte ja do neho podpichnem.......čakám kedy vybuchne 😀 😀 😀

utka
14. mar 2010

Ty si ale potvora...
A čo je taký umrnčaný? Žeby zuby?

jacka
14. mar 2010

asi.-..neviem...lebo Maťko takýto nebol.........ale zlatý je taká šelma zubatá...dnes ma tak kusol do prsta.......že 😠 😠

Viki pozerá formulu?......Maťko len štart a tým to haslo

utka
14. mar 2010

Viki nieee...on sa hral pri mužovi na notebooku.

utka
14. mar 2010

Viki zapílil, že "Vyhral Honzo", namiesto vyhral Alonzo. A manžel mu hovorí, že: Vidíš, tí čierny, to sú Arabi". A on prišiel ku mne a hovorí: Tí čierny sú jarabí". 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre