Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
31. mar 2010

aj puding som urobila....už ani nie je 😀 😀 😀 ...pažravé sme dnes 😀

aninka29
31. mar 2010

bože..teraz som kukla,že čevapči 😀 😀 😀 😀 😀 ....čevapčiči..pardooooon 😀

mamky...nechce sa mi písať čo sa stalo..kto ma nasral...ale verte,že veľmi 😝 .....zajtra máme stretko...tak to hneď vyriešim 😀 ...nasrala ma spolužiačka...lebo si obtiera hubu o mňa a ešte o jednu moju spolužiačku......... 😝 ...zajtra bude shooooooow 😀 😀 😀 .....a ešte keď si dám nejaké frťana....možno aj bitka bude 😀 😀 😀 😀

jacka
31. mar 2010

aninka........tak sa nezdáš....nedaj sa... 😀 😀 .to už je zajtra?....a s kým necháš doma detičky?......či je muž doma?...

tieto večere........normálne odpadávam únavou 😝

jacka
31. mar 2010

no idem sa vyvaliť.......ešte ked Maťko odpane ........tak možem aj ja 😀 😀

krásnu dobru nocku 😔 😔

jacka
1. apr 2010

dobré ránko................ 😎 😎

aninka29
1. apr 2010

dobré dobré 🙂 🙂 🙂 🙂 ...jacka u vás svieti slnko????....u nás zamračené 😝

s deťmi zostane babka chvílu...manža dorazí domov cca o jedenástej večer 😉

aninka29
1. apr 2010

ideme za chvílinku do mesta......mama niečo potrebuje vybaviť..tak idem s ňou....a samoška,beriem aj deti 🙂 .....potom šup späť domov.....a ku kozmetičke......jáááj,dnes mám nabitý program 😀 😝

aninka29
1. apr 2010

jacka moja...nebuď lachvata 😀 ...a pošli aj nám kúsok slniečka 😉 😉 😉 😉

jacka
1. apr 2010

ee....iba moje..................... 😎 😎 😎 😀 😀

jacka
1. apr 2010

tak budeš mať super .den ....aspon ti rýchlo ubehne 😉

čo je to lachtva? 😉

jacka
1. apr 2010

a ešte som to aj zle napísala 😠 😠 😠

aninka29
1. apr 2010

skúpa jacka...skúpa 😀

jacka
1. apr 2010

tak potom som...lebo nedáááám 😀 😀 😀

jacka
1. apr 2010

Peťko spinká idem spraviť polievočku....a dnes už nerobím nič 😀 😀

aninka29
1. apr 2010

😝 😝 😝 ....tak nedaj 😀 ....dá druhá 😀 😀 😀 😀 😀

idem sa chystať pomaly.......neskôr sa ozvem žienky.....zatím pá pá 🙂

jacka
1. apr 2010

trhli sme svetoví rekord........už je vyspatý 😠

pa aninka....ozvi 😉

leninka75
1. apr 2010

ahojte!!! 🙂 ......no ja som už na dnes dorobila 😀 😀 😀 .........zasa ma vytočili takí dva smradi 😠 😠 😠 ......
deni keď dorazím dom, kuknem receptík a napíšem 🙂 .....
aninka a riadne to tej osobe večer "nandej" 😀 😀 😀 😀 .......
jacka, koľko to spal tentokrát....10 min??? ☹ .....

včera som dostala úžasnú pochvalu od mojej dcéry!!!! 🙂 ......"maminka, ty si taká dobrá kuchárka!!!" 😵 😵 😵 😵 😵 😵

letty86
1. apr 2010

ahojte
aninka, dnes bude niekomu veselo 😀
jacka, vy sa nezdáte, keď rekordy trháte 😔
leni, nedaj sa, vytoč aj ty ich 😎 , na receptík sa teším aj ja, nie som veľmi na pečenie, ale bolo by dobré v mojom veku aj začať, že 😀 😝
leni, to aj moja ma tak vie pochváliť, hlavne halušky chváli odušu, tie ľúbi najviac 🙂
idem doupratovať, cica sľúbila, že mi pomôže upratať jej izbu, tak sto sme raz dva hotové 😅

leninka75
1. apr 2010

letty, juuj ti závidím pomocníčku!!!! ☹ ......moja aj začne ........a veľmi rýchlo aj skončí!!!! 😠 .....

aninka29
1. apr 2010

huuu huu huuuuuuuuuu 😀

už sme doma.........som vyvoskovaná,namachlená 😀 .....už nech je večer 😀

aninka29
1. apr 2010

joj,žienky...aj moja Simonka je na vychvaľovanie do nebies expert......dnes mi povedala u kozmetičky.....Maminka,ty si najklajšia na svete 😵 😵 😵 😵 ...a inak chváli každého......hlavne ženy....:aké máš klásne náušnice....máš klásne tličko.....máš klásne vlasy...atď.......a tí dotyční sú hotoví z toľkej chvály 😀

aninka29
1. apr 2010

Sabuška spí...deti som vyhodila von...ja vypijem kafčo a idem niečo porobiť

leninka75
1. apr 2010

to aj moja tak o dušu vychvaľuje 😀 😀 😀 .......aninka, mi nehovor, že si bola so všetkými troma babami u kozmetičky!!!!!! 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 ..........tak nech nám dobre padne kávička ani!!! 🙂 ....tiež mi tu rozvoniava 😵 .....

pochválim sa vám, práve som dostala veľkú bombišku orieškový sen, od takých dvoch študákov, ktorým som minulý piatok robila konzultačné cviko!!!!.........zlatí, sa tu s tým dopratali!!!!!..........

jacka
1. apr 2010

leninka....no mnami 🙂 🙂 daj si aj za mna..... 🙂

aj moj Peťko odfukuje v kočíku....Matko nechce dnu tak papal vonku.....aspon všetučko zjedol.....ale pojdeme dnu ked sa zobudí ...fuka severák..ktovie kto poslal zo "severu" 😨 😉

jacka
1. apr 2010

leni...ty piješ kávu?......či som nejak mimo obraz? 🙄

leninka75
1. apr 2010

ano jacka, jednu alebo si dam inku ako mam chut 😉 ..........inak by som bola grogy....... 😔

aninka29
1. apr 2010

lani...áno bola som s deťmi 😀 ...došla tam aj kmotruška so svojou maličkou.....no čo vám poviem 😀

jacka ja viem,že si dobrá duša......už aj nám vykuklo slniečko 😎 ...nám tu nefúka...... 😝

aninka29
1. apr 2010

ja mám za sebou.....kávy tri 😕 😀 ....a do večera ďaleko.....to si dám ešte zo dve....ale len také mini pici

leninka75
1. apr 2010

bože aninka, to by mi už "srdco" vyskočilo z hrude 😀 😀 😀..........

u nás sa tiež urobilo tak krásne vonku 😎......ja som sa spoľahla na predpoveď počasia, že bude podobne ako včera, tak som sa teplejšie obliekla.......a teraz sa tu potím....... 😒

denisenko
1. apr 2010

a my máme kosu a dážd 😝 aspon na niečo je to dobré...šefka ma poslala domov.... 😀 idem urobiť šišky, cestíčko už kysne, pračka pere, polievočka varí.......denisko je ešte na výlete u Heidy a ja mám kusok času.... 😀
inak, včera som sa dotrepala z práce o pol desiatej večer.......bolo po polnoci ked sme išli spať.....a ráno o piatej denisko urobil budíček......vraj ma večer čakal....... ☹ zlaté moje..... 😉
leni, díky už dopredu.....pošli
aninka, ty si aj bitkárka???????????? 😀 😀
jacka, to sa mu aj oplatí zaspať???ked hned zase vstáva......by sa mi nechcelo..... 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre