Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
12. apr 2010

a je že to len mne mrzne...... 😀
sme mali v noci po polnoci sirénu na celú dedinu, denisko sa chúdatko zobudil, že čo sa deje 😝 a to teraz ked začali kvitnúť jablone, tak ked začina v noci náhodou pri mrzať, tak musia isť zavlažovať, aby neodmrzli kvety...tak sa všetci varovali a zvolávali a my nemožeme spať 😝 to je systéééém 😝 😝

jacka
12. apr 2010

deni no kopec srandy s tou sirenou 😀 😀 😀 ....nuž ale tebe to asi nie je velmi smiešne.....že 😀 😉

denisenko
12. apr 2010

jacka, ty dávaš liečiky len ked je nad 38??????ja viem, že tak sa to má...ale ked on máva 37,9 a potom 4O, tak sa mi to zdá neskoro....
tfuj, tfuj, tfuj, choroby.....denisko si dneska vyčistil v robote zuby kzubnou kefkou čo používam na sprchové akúty a podobné nedostupné miesta....tak čakám, čo sa mu zas objaví v ústach....nebola dezinfikovaná, iba ak nejakou kyselinou 😝 😝 😝

aninka29
12. apr 2010

jacka nedala som jej nič zatiaľ... 🙂

deni to vážne si prepadla???.....neverím......to ja som ženy skoro prepadla z telocviku 🤐 😀 😀 😀 ......som chodila za učiteľom orodovať 😀 😀 😀 ....dilko......som mala furt mrchu 😀 😀 😀 😀 ....matika...to bolo tiež moje......akurát účtovníctvo..bože....som to neznášala,neznášam... 😝

denisenko
12. apr 2010

jacka, ked bývaš na úrovni kostolného zvonu, ktorý zvoní takmer stále...a je len pár metrov od okna, tak nás taká sirena nemože rozhádzať 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
12. apr 2010

nič ešte sme nesadili........ešte treba záhradu zrotorovať.......ale to až ked pojdeme sadiť zemiačky......ja z obchodu velmi ee........hlavne ked teraz kojím ......nemusí to hltať v mliečku

aninka29
12. apr 2010

asi nemyslite,že ja som nejaká panička......aj ja budem makať v záhrade........sme sa ešte k tomu nedokopali.....akurát každý rok je toho miesta na sadenie menej a menej.....furt sa rozširuje trávnik 😀 .....

denisenko
12. apr 2010

aninka, z telocviku som bola oslobodená.... 😀 😀 😀 skoliooooza 😀 😀 😀 ale účtovníctvo vždy len za 1 😉

denisenko
12. apr 2010

baby, to aj vám tak blbne ten kon? alebo skor somárik?

jacka
12. apr 2010

no fuj deni......len dufaj že nič sa mu v puse nevysype.........si mu mala naliať pálenku.....vydenzifikovať 😉

dávam vždy nad 38...ale to bývam velmi málo kedy.....naposledy jedol panadol ked mal 1,5 roka....som sa divila že ešte nie je po záruke...a vobec že som to mala doma 😔

no vidíš čoby vás rozhádzalao 😀 😀 😀 ked už toto nie 😀 😀

jacka
12. apr 2010

aninka asi tak aj u nás.......zachvilu nebude kam kopnuť 😀 😀

že telocvik....ja umriem s teba 😀 😀 😀

veru je to riadni osol spomalený....ako sa volal ten somárik v macko pú?...tak tak nejak 😀 😉

jacka
12. apr 2010

viete čo toto ma fakt nebaví....hodinu čakať

idem ja spať...pokial spinkaju aj detičky..... 😉

dobru nocku 😔

deni príd aj zajtra...aj ty aninka..... 🙂 ...čaute

denisenko
12. apr 2010

jacka, nemám doma žiadnu 😖 😀 len alpu...... 😀
jej, tak to vy bývate zdravučký, ked vám to tak dlho vydrží........my jeme tabletky, lebo z tolkého sirupu niekedy grcká 😔

aninka29
12. apr 2010

bože...ja som mala z účtovníctva štvorky 😝 ...sem tam sa stalo,že som dostala dvoječku.....ale to len vtedy,keď som opisovala od spolusediacich..pred sediacich a za sediacich 😀 😀 😀

denisenko
12. apr 2010

dobrú nocku, jacka 😉
aninka, aj ty už balíš????

aninka29
12. apr 2010

lúčim sa žienky s vami....idem kuk panelák....dobrúúúúúúúúúúúúúú 🙂 😉

denisenko
12. apr 2010

šak nemožeme byť dokonalé, no nie?????čo by si tí chlapi potom s nami počali? 😀

denisenko
12. apr 2010

tak dobrúúúú.......pojdem aj ja ..... 🙂

jacka
13. apr 2010

dobrééééé...upršané ránko 😉

noc hrozná.....hrozný kašel má.....ja neviem čo to je.... 😝 ...ani jesť nemože ......drobček maličký ☹

aninka29
13. apr 2010

dobré ránko 🙂 ..ja som už hore dáááááávno...neviem spať......deti spinkajú...a ja som si džabla farbu na vlasy 😝

jacka ☹ ......ja už nechápem.........zlatíčko maličké ☹ .......určite je z toho mrzutý 😔 ......zájdeš k doke????...................ja neviem či mám ísť so Sabkou.......v noci mala zvýšenú 37,4....tak ja neviem.....poraď jacka

a u nás svieti slniečko.......no ale tak rátam,že nám pošlete dážď

jacka
13. apr 2010

ahoj ani....skus je brnknuť čo ti povie...či máš prísť........no ja nemožem ísť...lebo sa tam nemám ako dosať 😠 😠 ...ale ak ho neprejde tak zajtra budeme musieť.......či sa mužovi bude dať alebo nie 😠 😠

jasné že pošlem ...niekedy poobede aby som nemusela isť von......lebo by ma to ťahalo ale nemožem s Peťkom 😒

si si ráno farbila vlasy?......nooooo...dobrá si...ja ledva držím oči otvorené..a ty šikovníčka si 🙂 😉

aninka29
13. apr 2010

myslíš,že mám zavolať???......teraz som jej merala...a nemá teplotku....tak ja neviem.....ale vieš čo radšej zavolám čo povie premúdrelá 😝
a čo dávaš Peťkovi na kašel???

leninka75
13. apr 2010

ránečko!!!! 🙂 .....aj keď upršané 😉 .............zasa úradujú choroby???? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ..........blbé obdobie.....rýchlučko sa všetci vyliečte 🙂 .....

jacka
13. apr 2010

len zavolaj....budeš sa citiť lepšie že si niečo spravila 😉 ....potom daj vedieť

dávam mu Tussin....mám aj stoptussin baby...ale ten je na figu borovú.........iné nemám..... 😖

ahoj leni.....dakujeme.....................dufam že u vás neúradujú

leninka75
13. apr 2010

jacka a je niekto u vás chorý????.........alebo žeby niečo na Peťka prišlo vzduchom........

jacka
13. apr 2010

leni nikto......a ani nikam nechodíme len tu sme.......takže už len čakám kedy začne kašlať aj Maťko ...si možem hodiť mašlu 😝 ...a ak ochorie moje tretie dieťa......tak....... 😠

aninka29
13. apr 2010

máš pravdu jacka zavolám... 🙂

leni ahoj.....mala si fofry v práci???

jacka
13. apr 2010

ja by som si tááák dala kávu.......juj hroznu chuť som dostala ☹

ešte spinkáte ....mne už spinká len čakám kedy ho kašel zobudí ☹

aninka29
13. apr 2010

ja už pijem druhú 🙂 ...aj za Teba jacka 🙂 .....ale veď capucino si môžeš dať,či???....sesterka kojí a pije capučko...ideme za hvílku von..takže Sabuška bude spinkať v kočíku 🙂
volala som dokine..tak vraj to asi bude od zúbkov,keď ani nekašle,nesoplí...ak náhodou ešte bude mať cez deň teplotu,tak nech prídeme..a ak nie...tak zajtra do poradne....som zvedavá koľko moja mancika váži 😀

aninka29
13. apr 2010

tak neviem či ideme von..lebo moja krásavica si strčila palček do pusy a spííííííí 😵 ...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre