Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
7. máj 2010

tu som.....boli sme.....von

deni...kojila som Maťka do jeho dvoch rokov......a 2mes......a po 2 mes. som otehotnela s Peťkom.......ja som stará dojka.... 😀 😀

leni..aj tebe krásny víkendík........neboj nič vela nepopíšme...asi nebudme mať s kým 😔 ...aninka sa asi fakt predala

jacka
7. máj 2010

deni ...super kupelna......ale fakt taká pre štihlučké 🙂 ...ja s mojím zadočkom......širokéééé dvere 😀 😀 😀

ozaj však sme boli na tej orotpédii.........tak je všetko o......k............len ked sa stavia tak treba papučky aby mal nožičku pevnú.....aby ju tak nevykrucal.........lebo že inak dlaha...... 😕 ..tak to radšej vyberiem papučky.....a nožky masírovať......vraj sa mu to bude páčiť...aj páčilo ked to robila........tak mu budem aj ja robiť dobre 😉 😀 😀

jacka
7. máj 2010

ked vy ste tu kde ja tu nie som....teraz nemám s kým kecať 😔 ... 😉 ...nevadí..aspon niečo porobím

denisenko
7. máj 2010

Jacka, tak to som rada, že je to ok..... 😉 nožičky ho budú nosiť celý život, tak nech sú ok, no nie? 😀
sme si trochu poklábosili s leninkou, už som aj par krát kukla do kalendára či už nie je sobota,ked tu nikoho....... 😵
jacka, ked sa do tej kupelky zmestí moj starý, tak potom ty určite bez problému....... 😀
dufam, že si aninka dala aspon dobre vysokú cenu, ked už....... 😀 😀 😀
zajtra som tu len na skok.....makám 😝
leninka, fakt by sme sa mohli stretnúť....ale asi tak niekde na polceste.....možno BB?????? 😀

aninka29
7. máj 2010

ahojte žienky.......hlásim dnešný deň v škôlke super,super.....Simuška neplačkala ani ráno,ani vôbec......ani domov sa jej veľmi nechcelo 😵 😵 😵 😵 😵

idem si vás čítať 😉

jacka
7. máj 2010

no deni....však aj tvoj chlap je ako ihla......

aninak dala vysoku cenu...je späť 😵

jacka
7. máj 2010

ja som za BB....... 🙂

aninka29
7. máj 2010

jacka kráááásne detičky 😵 😵 😵 ...tie Peťkove zubadielka 😵 😵 😵 ...nemá chybu 🙂

žienky ja som tiež za stretko....šak to tu spomínam už kolko.....ale nikto ani necekol o tom,tak som sa stiahla....mohlo by sa niečo zorganizovať....kým leni neporodí...tak rozmýšľajte kam,kedy,na ako dlho....mne je to jedno kedy....akurát august mám taký nabitejší 😎 ....

jacka
7. máj 2010

dakujem aninka....... 😵 😵 ..vraj zubadielka.....šelma zubatá...tak ma uhryzol že až do krvi....a do modriny 😝 😠 ...však aj teba čakaju cvaky cvaky 😉

ani a kam idete na dovču......

jacka
7. máj 2010

inak aj letty dala fotečku bábätka..... 🙂 ...zlatučké je 😵 😵 .......normálne by som ešte brala........ 😵 ....

jacka
7. máj 2010

zas nikto?....

aninka29
7. máj 2010

tu sooooooooooooom

aninka29
7. máj 2010

zlatučké je aj od letty...ako sa kryje tou malou rúčkou 😵 😵 😵 .....aj od leninky.....také malé hraškovie ešte 😵 😵 😵

jacka
7. máj 2010

zlaté že?...... 😵 😵

jacka
7. máj 2010

ktovie čo sa tam skrýva....... 🙂 ...... 😉

aninka29
7. máj 2010

podla mňa to bude takto...jedna z nich bude mať kočku,a jedna chalana 🙂 ...len neviem ešte ktorá to bude 🙂 🙂 🙂 🙂

aninka29
7. máj 2010

ale tak tipnem si...možno to vyjde.......šak som bosorka.........letty = chalan....leninka = dievča 🙂 🙂 🙂 🙂 ...

aninka29
7. máj 2010

jacka,ty čo tipuješ???...možno budeš mať pravdu ty....tak to ťa vyhlásime za bosorku roka 😉 🙂

jacka
7. máj 2010

že tipujem naopak...... 🙂

jacka
7. máj 2010

alebo.......ešte obe možu mať chlapcov.....hm................skor si myslím že to bude moj prvý tip.... 😉

aninka29
7. máj 2010

noo...uvidíme ktorá z nás bude mať pravdu......len aby to nebolo tak,že obe budú mať rovnaké pohlavie

aninka29
7. máj 2010

môžu mať obe dievčatá...bola by som tomu rada ja osobne 😀 😀 😀

jacka
7. máj 2010

no kde si moja.....ja zachvilu budem musiť zmiznuť...už tu muž stepuje....že heš 😠

jacka
7. máj 2010

nie nebude to tak...leninka bude mať chlapčeka......a možno aj letty.......ale tá bude mať asi babenku

aninka29
7. máj 2010

ved ja som tuu...či čakáš niekoho iného?????

aninka29
7. máj 2010

však uvidíme........neviem,k leninke mi viac pasuje dievčatko...neviem prečo 🙂 🙂

aninka29
7. máj 2010

lúčim sa aj ja pomaly...hodím sprchu a odpadnem 😝

jacka
7. máj 2010

však som ťa nevidela pre to slnko 😀 😀

jacka
7. máj 2010

mne zas naopak....leninke chlapček....a k letty dievčatko.......však sa necháme prekvapkať 🙂

idem pomaličky...lebo som nervná z muža 😠 😠 😠

dobru nocku..... 😔 😔

aninka29
7. máj 2010

bye-bye 🙂 🙂 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre