Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
25. jún 2010

@utka ahooj....tak to je super,že je malý v poriadku...určite aj výsledky z krvičky budú v pohode 🙂

lúčim sa ...zatím papapapapapa

leninka75
25. jún 2010

@utka 😵 😵 😵 😵 ...........držkajte sa!!

@aninka29 my budeme mať 29.6. koncoročnú akadémiu......my máme MŠ spojenú so ZŠ, tak budú vystupovať škôlkari aj školáci........ale vysvečko u nás dostávajú len predškoláci.........tak dobre pomíňaj!! 😉 ..pa

leninka75
25. jún 2010

aj u vás je také nemožné uspávacie počasie 😔 😔 😔 ........ja už neviem čo so sebou.......a muž príde pre mňa až po štvrtej 😝 😝 😝 ............čo robíte??

letty86
25. jún 2010

aninka, krásny darček ste vybrali 😉 a dobre nakúpte..
ja neviem o žiadnom vysvedčku a párty majú predškoláci, mamky mali napiecť a zavolať aj babky a dedkov...
leni, ja som mala včera taký deň, o 12tej som zaľahla, nespala som síce, ale musela som si poležať so zatvorenými očami...
ja sa chystám do obchodu, po vikušku, pobudneme trošku von...no ideme sa venovať mužovi, dnes je doma, tak nech niečo zo mňa má 😀 😀
pa

leninka75
25. jún 2010

letty, ako to robíš, že sa ešte aj mužovi vládzeš venovať?? 😉 😉 ......pekný dníček pa, pa 🙂

jacka
25. jún 2010

letty je z východu .....tam su superženy 🙂 🙂

jacka
25. jún 2010

leni však nech príde skor 😉 ........možno vám urobí prevkapko 🙂

jacka
25. jún 2010

ja ani tehotná nemusím byť...a tiež by som len spala....my máme posledné noci nejaká uplakané 😝

jacka
25. jún 2010

utka aj ja držím palčeky.....silno silno 🙂 😵

jacka
25. jún 2010

ja sa vobec neteším na tento víkend 😝

s mužom sme si skočili do usmevu...a k strige mrche ideme......no čo viac si možem priať 😝

jacka
25. jún 2010

fíha ha nejak som sa rozpísala.........

ak by som s vami nebola ......tak krásny víkend sa praje 😵 😵

leninka75
25. jún 2010

@jacka juj som úplne zabudla, že letty je východniarka!! 😉 ........tak nech ten víkend letíííííííííí !!!! 🙂

aj ja sa lúčim.........ozvem sa až v utorok.......nedeľu a pondelok sme v BA.....robíme si výletík do ZOO a do Ikea........krásny víkend.....pa, pa herečky 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
25. jún 2010

ahojte 😉
joj, včera som totálne nestíhala.z roboty behom domov, navavriť obed,potom na kupalisko a z kupaliska rovno do roboty.........a dnes som ja dva zbité psy.... 😠 a denisko je v poslednej dobe taký zlý, že už aj teta Heidi sa sťažovala...že aj jej robí len samé prieky.... 😖 tatinko povedal, že asi preto lebo je stále sám-jedináčik......no dúfam, že sa to už polepší, lebo od pondelka začína školka atam má kamarátov habadej.... 😀
idem si počítať, čo je nové... 😀

denisenko
25. jún 2010

@leninka75 dodatočne blahoželám, šikulka si .... 😉 a to tvoje drobčiatko nech sa tiež umúdri a nehambí sa.... 😀 nech vieme, čo je zač...ale hlavne zdravé, že??? 😉

@jacka to miáš za trest, tú strigu???? 😠 fuj, my tu máme stále horúčavy, ale nemožeme každý den tvrdnúť na kupku, potom nemáme kedy čas spať po obede, tak sa asi uvaríííííme.... 😠

aninka, nová fotečka?????herečky......a hned tri pokope......fešandy ste.... 🙂
s tou školkou...my sme nedávali učkam nič, ale asi na slovensku by sme dali kvetinku a dezertík..... 😉

jacka
25. jún 2010

@aninka29 ...krásna fotečka..len maličku najmešiu tam nejak nevidím dobre....asi slepnem 😔 😅 ..

@letty86 ..nakupene......povenovane.....všetko tak ako má byť..... 🙂

@leninka75 .....tak ty sa nám ideš tárať po BA.......a dokonca medzi zvery?.... 😉 🙂

@denisenko ....veru mám za trest...........to neviem ako jej poviem aby nám konečne po roku prezliekla periny.......inak si ich vyzlečiem a berem domov oprať.......fuj

idem ja sa psychicky a fyzicky pripraviť na víkend.......pa pa..... 😉

aninka29
26. jún 2010

dobré ránko vtáčatká...dnes tu asi nikto nezavíta ☹ ...ja som už hore od šiestej 😝 .......
jacka moja,prajem Ti veľa síl..preží v zdraví a v pokoji víkend 😉 ...budem na teba myslieť

denisenko
27. jún 2010

@jacka periny????tak to fakt za trest...to ti dá vždy tie istééé?????
@aninka29 veru pravdu máš, skapal pes....fuj, my sme mali už druhý den 34 stupnov......sa moc neškerte, aj vás to čaká, videla som v telke predpoved počasia 😀 😀

zas sme boli s Niskom na kupku, a stále som neopálená...ja už fakt neviem,čo sa deje 😖
😖 a tento týžden nemám ani volno, sa na to všetko možem vys..ť.....vyspať????? 😀 😀

utka
27. jún 2010

Ahojte!
Dnes sme prišli zo ZV až o 22-ej...fuuu...som normálne unavená.
Viki bol v piatok celkom ok, len začal kašlať a sopliť. V sobotu sme boli aj vonku, že pohodička a večer mal zase trošku zvýšenú teplotu. Dnes skoro celý deň preležal a okolo piatej mal už teplotu 38, tak sme šli zase na pohotovosť a vyfasovel ATB. Tak sa mi ťažko od neho odchádzalo, ale čo už? Nedá sa inak urobiť. Však tie dni tak rýchlo letia, že hneď je piatok 😉. Tak dobrú nôcku.

jacka
28. jún 2010

dobré ránko....

ja som včera už nestíhala......dezinfekcia a tak 😉
@denisenko ..tie isté periny........a neboli prezlečené minimálne rok... 😠 ............a o tom žeby ich mala vyvetrať možem len snívať......... 😝

konečne sa aj tu oteplí....ved to bol des 😠 😠

Peťkovi dala super hračku........lentilky...trvalo chvilu a otvoril ich a šup do pusy 😠 ...............ani na sekundu dieta opustiť........ale už som domka 🙂 😵

@utka ...chuda malé ☹ .....to čo mu je...že takto teplotuje? ☹ .....ste dosť neskoro prišli........ 😉 .. v piatok idete za ním?

aninka29
28. jún 2010

ahojte ženy.......
@jacka lentilky???.....noo...však vieme 😝 .....
@utka ...chjáj....nech to Vikiho rýchlo prejde.....

jacka
28. jún 2010

@aninka29 .....lentilky........možem byť rada že to....a nie tic tac 😉

bazen napustený......už len hodiť rybičku 😉

jacka
28. jún 2010

susedka mi dala cuketu....tak uvarím z nej niečo aj Peťkovi.....som zvedavá ne tie ho ksichtíky 🙂

aninka29
28. jún 2010

ahoj jacka......jej,vy sa idete kúpať....u nás tiež svieti slniečko,ale na kúpanie to nie je...fučí vetrisko...ja mám pre Sabušku špenát.....jáj a idú nám naraz štyri zúbky 😵 😵 😵 .....zubadlo moje
mamky,tak ja som hľadala po nete nejaký darček pre deti,a nakoniec som sa rozhodla,že im kúpim jeden spoločný...ten plastový domček...v lete bude vonku,v zime vo vnútri...a Simke už iba nejaké oblečko a obe budú mať torty a Sabuške ešte nejakú drobnosť.....a ten bicyklík dostane...takže ja som vybavená...juchúú
tento som im objednala
http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...

aninka29
28. jún 2010

Simonka sa už nevie dočkať.....vraj sa tam nasťahuje...ale že večer príde spinkať k nám 😀 😀 ...a že keď budem dobrá,tak ma aj pozve na kávičku 😀

jacka
28. jún 2010

@aninka29 ...zlatá je Simka.... 😵 😵 ...tak posluchaj.... 😀

krásny domček...mne to muž zamietol hned na prvýkrát 😠

aninka29
28. jún 2010

budem budem poslúchať.......taká kávička od dcérky je najlepšia na svete 😵 😵 😀 ..to by bolo,že by vlastnú mať nepustila do svojho príbytku 😀

aninka29
28. jún 2010

vidíš,ja mám tú výhodu,že manža je mimo domu.......takto mu všetko už iba oznamujem 😀 😀

jacka
28. jún 2010

@aninka29 ..tak to som aj aj mala tak spraviť......drahý mužíček oznamujem ti.....naval prachy 😀 😀

aby si nebola prekvapená kde nebudeš dobrá ...a kávička nebude 😀 😀

aninka29
28. jún 2010

@jacka no veru mala si to urobiť tak 😀
juj,budem sa snažiť poslúchať......len aby mi potom nezavrela dvere pred nosom 😀 .....dirigentka malá 😀 😀

jacka
28. jún 2010

@aninka29 .....aby si sa nedožila....ked ti povie ...maminka chod domov 😀 😀 😉

juj veru mala mala 😝 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre