Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
14. máj 2009

jacka a Ty nezabudni povedať manžovi, nech urobí cvak na bruško 😉 a kludne môže aj na tváričku 😉 ........však už bolo dosť toho utajovania 😉 ...............čakám 😵

jacka
14. máj 2009

utka ...asi som aj ja slepá 😵 😵

no akurát prišiel...ale šiel sa kupat s Matkom....tváričku asi len sama...no pokusim sa zajtra niečo vyčarovat 😉

tak ma dorazil malý,že som musela vypadnut z kuplni...inak by som ho...pekne mu vravim odož si pekne tepláčiky na bok..a čo urobil...pekne ich hodil do vani 😠

aninka29
14. máj 2009

😀 😀 asi ich chcel oprať 😉

ešte prší u vás? u nás ešte nezačalo 😒 mohlo by tak fajne celú noc pršať,aby sa mi dobre buvinkalo,lebo v poslednej dobe spím hrozne ☹

aninka29
14. máj 2009

kočendy lúčim sa 🙂

idem uložiť malú,na chvíľu sa hodím k telke,ale predpokladám, že tam aj zaspím 😉

dobrú noc a sladké sny detičky a mamičky 😵

utka
14. máj 2009

Ale tu sooom...ako to,že ma nevidíte??? 😢

utka
14. máj 2009

Tuuuuu sooooom!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

leninka75
14. máj 2009

ha a mám vás!!!!...........no jasné prídem a nikde nikto 😝 😝 😝

leninka75
14. máj 2009

😝 😝 😝 😝 ..........idem žehliť

jacka
14. máj 2009

leninka 😕 😕 😕 ...teda ty si ma šokla 🙂 😉 ..nepomylila si sa? 😉

ĺučim sa aj ja ...muž mi okupuje pc..vraj som tu celý den 😝

dobru noc.... 😔

utka
14. máj 2009

Dobrú jacka 😉
leninka vitaj a príjemné žehlenie 🙂.
Eurovízia je super!!!

utka
14. máj 2009

...normálne mám zimomriavky z tých našich...brrrr

bubba
14. máj 2009

kua sak aj ja som mala a ake .....normalne som si musela obliect zupan 😀 😀 😀 boli fantastickiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

bubba
14. máj 2009

no ale neviem aky je priemer kedze som videla asi 3 spievajucich 😀

utka
14. máj 2009

Ahoooj Bubba.
No podla mna boli dnes jedni z najlepsich 😉

bubba
14. máj 2009

ahoj utka,snazila som sa aspon zbezne precitat co sa tu dialo.........kua ale sak to sa neda ked ta jacka spusti s aninkou tak sme seci v keli 😀 😀
ake auto ste vlastne kupili?ak si to pisala sa ospravedlnujem ale naozaj necitam 90 percent z toho co sa tu popise by ma asi piclo 😀 😀 😀

bubba
14. máj 2009

a u nas konecne zacalo prsaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat asi okolo 5tej,mala sa uz tesi ako zajtra nastartujeme nas plastovy "ohoz"gumaky a hajde do dazda 😀 😀 😀 alebo aspon kaluz....boze dnes som sa dobre modlila aby sm nemusela ist zahradu polievat 😀

utka
14. máj 2009

Kupili sme Fabiu kombi, ale spod ruky...Tak si sa dobre modlila 😉

utka
14. máj 2009

No nepostúpili sme 😢

utka
14. máj 2009

Tak dobrú nôcku! Poslednááááá

jacka
15. máj 2009

dobre ránko........... 🙂

jacka
15. máj 2009

no vidim že ste s snažili...pekne od teba bubba že si sa stavila 😀

leninka75
15. máj 2009

Ránečko!!!........jacka, dnes ste si s Maťkom schrupli?? .....že až tak neskoro!!! 😉

jacka
15. máj 2009

bodaj by ...leninka...vonku stále prší tak som aj ja myslela...ale ee 😝 ...nedalo sa mi odoslat 😠 ..tak som sa na to ... 😝

leninka75
15. máj 2009

aj u nás prší, ale vraj má byť cez deň 24 st...tak som zvedavá!! 😎

aninka29
15. máj 2009

Ahojte 🙂
to nie je možné ,u Vás prší a u nás nič 😒 .........som si myslela, že aspoň v noci trochu sprchne,ale ani kvapka 😝

máme tu síce zamračené dnes,sem tam ale vykukne slniečko 😎

leninka75
15. máj 2009

ahoj ani!!!..........pozerala som tvoje fotečky a simi má úžasnú izbičku!!!...skús pofotiť aj iné kúty a hodiť sem, rada sa kuknem!!! 🙂 🙂 ..... a tvoja tehuľkovská fotka je tiež peknučká!!!.....zdáš sa tam taká akurátna bruchaňa!!! 😉 ....aj keď tebe sa to asi zdá inak!! 😉

jacka
15. máj 2009

tu už prestalo..ale zima ostala 😝 😝 ..a o 😎 možeme len 😔

na tých 24st som aj ja zvedava 😕

veru ani len pofot 🙂

hádam pojdem s Matkom aspon von na hodku..aj ked sa mi nechce 😖

ani ved som ti vraveal že u nás sa vyprší a ku vám to už nedojde 😵

jacka
15. máj 2009

berem spät...ešte prší..taky drobny..som len vonku videla 😉

leninka75
15. máj 2009

neviete kde by som kúpila marcipán??? ........tecso, hypernova, kaufland????????? 😕 😕 😕

aninka29
15. máj 2009

jacka, tak len pekne zostaňte domka........aby ste nezmokli 😉

leni,no jasné že sa mi to zdá inak 🙂 .........však už som nafuknutá ako balón 😠 ..však aha tie ručiská 😝

no izbičku som chcela pofotiť,až keď bude mať Simka nový nábytok 😉 .......teraz tam má komody miesto skríň.Ale však pofotím 😉 ..........len musím prdlinku prehovoriť na pózovanie 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre