Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
2. júl 2010

@jacka ďakujem!! 😉 .........ako málo tým našim krpcom stačí ku šťastiu!!..palacinky 😵 😵 😵
nezapchával sa ti nos keď si bola tehoška????.......ja ho mám stále a na noc si musím strieknuť olynth, aby som mohla dýchať 😝 😝 😝

jacka
2. júl 2010

veru stačí im málo...a tolko radosti 😵

tak vraj tu SImonku hodila mater do vody 😔

leninka75
2. júl 2010

useknúť ruky a hodiť tiež!!......to je čo za osobu!!!......že vraj chlascú??....

lúčim sa, krásne pooslavujte.......a užite si víkend babuľky...pa, pa 🙂

denisenko
2. júl 2010

@jacka Maťkovi všetko, najlepšie, nech si ten svoj den poriadne užije......a pripájam sa k vydarenému štartu do školky, ja každé ráno vidím v tejto letnnej školke plakať troch chrústikov......minulý rok bol len jeden plačko-Denisko 😀 a tak si na to každé ránko spomeniem.....chudatká maličké, ja viem, Maťko bude hrdina.... 😉

a čo za Simonku????ja nič neviem, ale je to hroznéééé...že vlastná matka, ....krkavčia by bola lepšia.... 😔

a ako čítam, tuším som vám babule včera všetkým narobila chute na palacinky...dobréééé, aj nabudúúúúce 😀 😀

@leninka75 dávaj pozot, tuším že všetky nosné kvapky sú silne návykové...máme skúsenosti...už sa upchatého nosa nezbavíííííš......aj mne, aj kámoške a aj mojmu chlapovi sa to stalo........najviac 5....max.7 dní......šetri sa 😉

jacka
3. júl 2010

@denisenko ..dakujem 😵

aninka29
3. júl 2010

bré ránko žienky 🙂

aninka29
3. júl 2010

ach....leje 😠 😠 😠

jacka
3. júl 2010

ahoj ani...u nás neleje svieti 😎 😎 ..posielam 😎 😎 ..chytáááj

jacka
3. júl 2010

juj tak už našli maličku utopenu......ja by som jej mater tiež hodila nech sa utopí .....chuda maličké 😢 😢

aninka29
3. júl 2010

@jacka už mám 🙂 ........to len taká búročka bola......

ja sa k tomu radšej nevyjadrujem ☹ 😢 😠 😠 😠 .......také s...e by nemali mať deti

mirrinka
3. júl 2010

@leninka75 nie som si istá,ale bud,26 alebo 27.....asi 😀

denisenko
4. júl 2010

dobré ránko......aspon raz prvá 😉
Denisko kašle už od piatej, des vonku také horúčavy a on pije ladovú vodu z fontánky...pitná voda.....a už zas má chytené hrdlo...... 😖 a ja som konečne chcela ísť niekam na kupalisko, jediný den, ked mám večer volný... 😔
no nič, vraj má byť dnes 37 stupnov, podelím sa...kto chce?????

idem variť obed.....vytiahnem polievku z mrazáčika a strčím lasagne do rúry.....inokedy sa naozaj nedá zapnúť ked sú také teplá 😝 😝 😝 😝

pekný zvyšok víkendu 😉

denisenko
4. júl 2010

kávička dopitá.......idem sa ja len pekne chystať do práce..... 😝 😝 a zobudiť spachtoška 😀 😀

jacka
4. júl 2010

ahoj deni 😉

idem aj ja variť.......sa mi sice nechce ale čo už 😝

jacka
4. júl 2010

@denisenko ...len si nechaj takú horučavu 😉

nNskovi nech sa rýchlo vylieči.......nejak často je choručký.... ☹

aninka29
4. júl 2010

ahojte 🙂
@denisenko ..nech to Deniska rýchlo prejde 🙂 ...príjemný deň v práci želám 😉 ..a také horúčavy nechcem ani ja..už teraz mi je blé z toho tepla 😝
@jacka čo fajné varíš? 🙂

jacka
4. júl 2010

@aninka29 ..ahoj....som mysela že tu dnes nebudeš 🙂

varím ...vlastne pečiem mäsko......s cestovinymi.....a šalátik ......a ty?

aninka29
4. júl 2010

@jacka tu som 🙂 🙂 🙂
ja tiež pečiem mäso...zemiakový knedlík a kapustu 🙂 ...a slepačiu polievku

my sme dnes doma.....možno poobede skočíme pozrieť malého..švagrinu včera pustili domov....a vy ste dnes nemali ísť k vašim?

jacka
4. júl 2010

@aninka29 -----mnam skoro podobný..... 🙂

sme boli včera........to vieš ked k našim tak jeden den...ked k jeho tak "týžden" 😠 😠

ideš pozrieť maličké babo.... 😵 😵 ....super.....tak pomojkať také drobnučké 🙂

jacka
4. júl 2010

Sabínke čo varíš?.....

aninka29
4. júl 2010

@jacka neboli sme nakoniec pozrieť malého...lebo starší Kubko má teploty a začal pokašlievať,tak sme radšej nešli...pre istotu.
Sabuška mala mäsko a zeleninu z polievky a zemiaky k tomu 🙂

aninka29
4. júl 2010

akurát sme boli v meste na nákup...tak sme sa prešli trochu......

denisenko
4. júl 2010

:-žienky moje, ja už fakt z tohto tepla nemožem......ani dýchať sa nedá...... 😝
Denisko si práve strieka kvapky do nosa, chudatko taký kašel má, že skúšal poobede dvakrát zaspať...ale len ho dusilo...tie mandle sa zatial nerozvíjajú...len tri biele kvetinky tam má.....a teplotu má celý den 37,6 alebo 7....može to byť aj z týchto hirúčav, že?????ale tečie mu z nosa jako z vodovodu, určite to už aj jeho otravuje..... 😝

a ja som sa tak dorobila v robote, že už mám zas o pár kíl menej....a kocúr prišiel dobitý, skoro prišiel o oko....čo sa ešte stane???,,,,,

pečené masko som už nejedla dávno, ale dnes sa chystáme niekam von sa najesť,možno si dam niečo grilované....ved si zaslúžim, no nie???????????????

denisenko
4. júl 2010

a prepáčte, že sa stále sťažujem....ja sa nemám komu, ani len bútlava vrba tu nerastie........ 😔

jacka
5. júl 2010

ahojte..... 🙂

dobré ránko......ja rozýmšlam prečo nejde muž do roboty........ 😕 ......som zabudla že je sviatok 😔

@denisenko ....ja sa tu tiež vkuse sťažujem.........nemáme tu tiež vrbu 😔 .....ale dobre to padne 😉

@aninka29 čo ste pokupili?

aninka29
5. júl 2010

dobré ránko žienky 🙂 ...nám tu prší 😝 ...normálne,že im vyšla predpoveď.....že na východe má zrána pršať...tak som zvedavá dokedy 😝

@jacka ..bola som nakúpiť potraviny,nič také......akurát Simonke jedno tričko krásne..otvorili nejaký new butik...
@denisenko len sa sťažuj moja..na to sme tu 😵 😵 😵 ....tie zvýšené teploty podla mňa tiež budú z tých horúčav.....aj synovec teraz teplotuje..a minulý týždeň tiež teplotoval..boli s ním na pohotovosti,tak vraj nič,len nejaká viróza...tak neviem.......určite to prejde a bude to v poriadku 🙂 🙂 🙂 ..a kocúr čo?......pobil sa kvôli nejakej frajerke????

leninka75
5. júl 2010

ránečko!! 🙂 ......dieťa spí, tak využívam voľnú chvíľku 😉

@denisenko juj deni, zasa choroba??? ☹ ☹

@jacka tešil sa maťko zo šmýkalky??...

@aninka29 to celkom rýchlo pustili švagrinku po sekcii!! 🙂

leninka75
5. júl 2010

zlatíčka neuveríte, ale urobila som pre vás album 🙂 🙂 🙂 🙂 ....................tak pokukajte, lebo budem mazať 😉 😉 😉 .....

aninka29
5. júl 2010

@leninka75 ..ahooooj...náááádherné fotečky...tá Lilkina izbička nemá chybu,krásne farby,super...a hurááá jacka dožili sme sa leninkinho bruška......leni pekné bruško...a také akurát....vyzeráš výborne 🙂 🙂 🙂

aninka29
5. júl 2010

@aninka29 šavgriná mala spinál......takže ak nie su žiadne problémy ani nič tak ide domov ako normál rodička 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre