Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
6. júl 2010

@letty86 krásne brušulko 😵 .....malinké sa mi zdá...nabudúce sa natoč z profilu 😉 ..nech môžme porovnávať 🙂
@jacka no ja ani náhodou ďalšie kolo netočím 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
6. júl 2010

@jacka u vás je pekne??......tu leje ako z krhly!!...taká búrka sa prehnala 😖 ...........pekný darček s tým autom 😀 😀 ...... ani si nám nepovedala čo vlastne maťko dostal od zvyšku rodiny 😨...

@aninka29 super, že ste vybrali!!.....brač je pekný ostrov.....ale súhlasím s tebou, že to chorvátsko moc ee.........bola som raz a stačilo mi........more je síce pekné čistučké ale studené........a ceny tak kadejako.......reštiky nám teda vtedy nehrozili 😒 .............som zvedavá čo nám povieš po dovči 😉 ............a ktorú krajinu si chcela ty???.....a ešte si nám nepovedala, že kedy frčíte??!! 😉 😉 😉 .....a na koľko......

leninka75
6. júl 2010

pomóóóóc!!......hlava začala bolieť!!!..........to bude paráda vydržať do večera ☹ ☹ .......a leje a leje a leje......... 😔 😔 ..........a to musím ísť nakúpiť, lebo po predĺženom víkende zostala prázdna chladnička 😝 😝 .........pa, pa

jacka
6. júl 2010

kuk kuk...... 🙂

kde je deni...... 😅

aninka29
6. júl 2010

@leninka75 ..frčíme 7.8.....teda 6 večer vyrazíme....aby sme tam boli ráno......no uvidím aj ja ako,čo to bude.....skúsime....to som rada,že vravíš,že Brač je pekný ostrov 🙂 ....variť si chceme sami..už len kvôli deťom....čo ja viem ako tam oni varia..tak si radšej uvaríme sami a bude 🙂 ..sem tam si zájdeme aj do reštiky...centrum je kilometer od nás..tak super.....a domček hneď pri pláži......no a moja krajina je Grécko 😵 😵 😵 ...budúci rok,ak sa nič nestane,čo dúfam,že nie...je Kréta moja 😵 😵 ...
zachvílu nám dovezú moju malú sesternicu na prázdniny...tak čakáme a čakáme...Simonka sa nevie dočkať....budeme mať veselo......dúfam,že na ňu nebudem musieť kričať ako naposledy...ale to som bola tehu...teraz už nieeee 😉 🙂

aninka29
6. júl 2010

a u nás teraz začal fúkať vetrisko hnusný...a sem tam aj zaprší....ale brala by som keby tak cez noc popršalo trochen

aninka29
6. júl 2010

@jacka kuk kuk 🙂

jacka
6. júl 2010

@leninka75 ,......u nás nepršalo.......ale piknik sa nedal robiť fukalo........ 😝 ..som vzala motyku....a šup na panské 😀

veru ani prezrad.....

aninka29
6. júl 2010

a viete mamky čo je najlepšie...že moj manža ešte nevie,že ideme toho a toho na dovču 😀 😀 😀 😀 .....poviem mu až večer,že a ide sa 😀 😀 .....akože vie,že niekam ideme,len nevie kedy a kam 😀 😀 😀

jacka
6. júl 2010

@aninka29 ...pokial niečo napíšem tak aninka aj tri krát 😝

jacka
6. júl 2010

@aninka29 ..moje nervy.......si odvážna... 🙂 😉 ......potom rýchlo napíš ako sa zatváril.....čo povedal a tak..

jacka
6. júl 2010

ani......čo má Sabínka nové... 😵

aninka29
6. júl 2010

napíšem 😀 😀 😀 😀 ......ale myslím,že nebude problém 😉 ..poznám svojho mužíčka milovaného 😵 😵 😵 😵 ...on pre nás urobí všetko na svete 😵 😵 😵
@jacka Sabuška ma nové to,že chodí o pomoci rúk....ale furt sa nerváči,lebo chce aby som ju pustila....hrdinka malá....a konečne aj štvornožkuje...ona si to tak vymenila,že najprv chodenie a potom štvornožkovanie 😀 ..a tlačia sa jej von zúbky...6 naraz....ale ako keby nič 😵 ..idú jej horné jednotky,dolné dvojky,horné trojky...a rozpráva ako stará žena na trhu....vie hroziť prstom,robiť ťap ťap ťapušky...ukázať didi...ukázať pipinu,ovoňať nožky a pri tom sa zatvári a vydá zvuk,že fuuu 😀 😀 😀 ...a kade čo....na psa kričí ha /akože Hakim/.a spieva so mnou pesničku....tú jej spievam od narodenia kukulienka....podarená je pri tom 😵 😵 😵

aninka29
6. júl 2010

@jacka a Peťulko????...ako pokrokuje??? 🙂

utka
6. júl 2010

Ahojte...
Byt uprataný, obed na zajtra uvarený. Ešte niečo na večeru, do vane a veget až do rána 😉.
Včera som si pichala sama injekciu...a mám doma ešte ďalšie dve. Celkom pohodička...
No s bábom ešte trošku počkáme. Však musím byť úplne fit!!!

utka
6. júl 2010

Viki sa má už dobre. Už dopapal ATB. Ešte má trošku kašal, ale už je to OK.
Teraz je u našich a budúci týždeň tam budeme spolu...

jacka
6. júl 2010

@utka ..super že je mu dobre....teším sa.....ty si vlastne sama,nie?.......máš buduci už dovolenku?......

@aninka29 ....moj sa naučil hají (náš Hary)...tak dookola nič iné.....stačí ked nejaký pes brechne a hned hají...................musí byť zlatá ked si ovonia nožky.......vie ukázať kde je Maťko...... oco......chodí za jednu ručku...ale ešte tak opito....a ťapušky nechce ..... 😝 .................bohovsky vie tancovať......sedí a ked ide nejaká pekná pesnička......teraz letí tá s MS vo futbale...neviem ako sa to volá ale spieva to nejaký černoch.........tak mrví riťkou 😵 .......a neviem čo ešte.....nenapadá má

zase sa mi zapaluje prsník.......hruza.......tak zas dookola to isté..... 😔

no idem ja...

žeby posledná?..... 😉

utka
6. júl 2010

jacka, veru som sama...aspoň mám trošku času aj pre seba. Tak dobrú nôcku.

jacka
7. júl 2010

dobré ránko.... 🙂

@utka .......v dobrom ti závidím..trochu času pre seba....ja na seba vobec nemám čas........ 😔

aninka29
7. júl 2010

dobré ránko 🙂
@utka super,že je Vikimu lepšie 🙂 ..tak nech už je zdravučký aby si mohol užiť leto 🙂
@jacka výborne 😵 ..Peťulko je šikulka....a fičí na hitoch 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ..máme to my šikovné deti 😵 ..

dnes to u nás vyzerá na celodenný dážď 😝 .....a ja musím ísť do mesta....musím vziať všetky tri holky so sebou

leninka75
7. júl 2010

ránečko!! 🙂 .......si dnes užijeme!!!....prívalové dažde a víchrica!!! ☹ 😠 😖

@aninka29 jeej tak to ideme naraz na dovču!! 🙂 🙂 🙂 .....sesternička bude koľko u vás??....

@aninka29 @jacka ......obe máte šikovných drobčekov!! 😵 😵 😵 .....peťko má dobrý vkus na pesničky!! ......tá futbalová je aj moja srdcovka.......

@utka.....super, že viki je OK!!!. 🙂.........prečo si musíš pichať injekcie??? 😨....na doštičky??.....

leninka75
7. júl 2010

moje decko má úžasné zdôvodnenia!!! 😅 😅 .........priznala sa, že včera v škôlke plakala ☹ ......už zasa!!.. som myslela, že je to za nami ☹ ........a keď som sa pýtala na dôvod.......tak, že aby deti nezabudli, že vie plakať!!! 😀 😀 😀 ........taký malý štupeľ a také rozumy to už má!!! 😵 😵

leninka75
7. júl 2010

@jacka zasa ten hnusný zápal??!! ☹ ☹ ☹ ............mastíš, čo??.....nech ti to rýchlo ustúpi!!...

aninka29
7. júl 2010

@leninka75 hi hi....no super...vy idete tiež na týždeň?.....vy idete do Talianska,že? 🙂
@jacka ten zápal..fuuu...viem čo to je za neskutočná bolesť......ja som pri tom mala 40tky horúčky ☹

jacka
7. júl 2010

@aninka29 .....šikovné máme detičky...celkom sa pomamili 😉 🙂

@leninka75 ...no nemá chybu..........Likla je riadny šibal...dokedy tam bude chodiť......................mastím...a v noci som zjedla 2 praleny 😔

jacka
7. júl 2010

@aninka29 ..čo na dovolenku tvoj muž.....

snažím sa sťahovať teplotu..dufam že to to včas podchytila...keby aspon nebolel.......ale ked v noci papá z neho.....ufff

jacka
7. júl 2010

ale sa fajne schladilo.....to hlásili?

leninka75
7. júl 2010

@aninka29 hej Taliansko na 10 dní......ešte si to užijem lebo najbližšie 2-3 roky bude dovča doma na dvore 😉 .......vy máte ubytko cez cestovku???.......

@jacka lilka chodí ešte dokonca týždňa.....potom už bude doma.......strašne sa teší 😵 ....ani sa nečudujem 😉
veru hlásili takú divočinu ☹ .....nie všade....u nás na považí tie dažde.....a na horehroní a tade víchricu 😖 .......

oči sa mi zatvárajú 😔 ......kolegyňa si berie pol dňa dovolenky, tak si potom schrupnem 😵 😵 .....

aninka29
7. júl 2010

@leninka75 áno cez cestovku....hladala som aj priamo,ale nevyhovejšn ..a na blint by som určite nešla s deťmi.
@jacka manžel trošku pomudroval,aby reč nestála 😀 ...ale v pohode..........myslel si,že zoženieme niečo lepšie....no až taká super žena nie som,že v júli nájdem nejaký super pobyt na začiatok augusta.......

aninka29
7. júl 2010

idem sa mamky nachystať...za chvílu padáme......zatial papapapa

jacka
7. júl 2010

@aninka29 ...pa pa......ešte sem príd kuk 😉

@leninka75 ....na kolko bude doma?....5 týždnov?........čo vraví na sestričku?... 😵

dobre fučí 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre