Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
8. júl 2010

@leninka75 ....myslíš ragáty?...... s tým som prišla z nemocky pri Peťkovi...som kričala ked som kojila 😔 ...radšej nespominať..... 🤐
syry...tak raz do týždna.....už ich musí byť prejedný.....tvrdy vobec...len ten tavený....................kávu muž nepije.......biela káva ...vidíš to ma nenapadlo...to ešte robia?....meltu viem že hej to pijem..ale toto....musím popozerať............................to sme aj my jedávali.......roštek natrhaný v kakau......zlaté časy 😵 😵 ..............už ani krupicu nezje....len vrh kde je čoko postruhaná 😠
tiež nič...len jogurty jedával.....aj to len čokoládový........termix..pribinák......neviem prečo.....ved je to také fajné

maličká čo robí v brušku? 😵 😵

jacka
8. júl 2010

@aninka29 ...božinku ...chudatko maličké ☹ ☹ .....toto som aj ja raz mala...........a tiež spinkal celu noc pri mne 😔
už je jej lepšie...normálne papušká?

prsník....bolí....ale teplota už hádam nie je.......veru.....neskutočná.....už nech je to preč.....heš

aninka29
8. júl 2010

@jacka no dnes vyzerá byť v pohode....aj ráno pekne papala...tak uvidím...aj kmotruška mi vraví,že jej malá sa už druhú noc povrackala...tak neviem či je nejaký vírus,alebo čo ☹ ...a to som mala ísť dnes s malou na očkovanie...ani nejdem,počkám do zajtra,že ako bude
a tie ragády som mala aj ja pri oboch ☹ ...už v nemocke........
Simonka je zase mliekožrút.....tá je schopná vypiť aj liter mlieka denne.....má rada kakavko,ale aj čisté zohriate mliečko....jogurty papá ako na páse...a syry.......tá môže ísť kludne robiť degustátorku niekam 😀 😀 😀 ...miluje syry....všelijaké..akurát tie plesnivé jej nedávam.........na posedenie zje celý balík trojuholníkov....

jacka
8. júl 2010

@aninka29 ....máš super že ti Simonka všetko spušká 😉 ....to spapušá tie syríky s chlebíkom?.....či také samé.....bodaj by aj tento moj
máš pravdu aj mne vraveli že je zase črevný vírus 😝 😝 ...dufam že nás z daleka obíde 😔

ozaj dala si už Sabínke rybu?....ja by so mu zajtra spravila .....len neviem či už možem 😕

leninka75
8. júl 2010

jejda zasa grckavý vírus!! ☹ ☹ ☹ ........to nemám rada,nikdy neviem kedy príde sprcha 😝 😝 😝

@aninka29 dúfam, že sabi už bude OK!! 🙂 .......teda simka je riadny papkáčik 🙂 😵 ........naša je tiež syrová princezná 😉 ......staršie babuľky sa ti pekne prehrajú celý deň??....

@jacka veru ragády, ale až tak po mesiaci kojenia.........neviem či by som si nemala začať nejako masírovať a krémovať prsia??? 😨 😨 😨 .......drobec má práve doobedňajšiu rozcvičku 😵 😵 😵 .........schytávam to do spodku brucha 🙂 🙂 ..........jo ešte ma napadlo, že strukoviny môžu do určitej miery nahrádzať vitamíny z mliečka a tiež banány

jacka
8. júl 2010

@leninka75 ..po mesiaci?.....no pekne 😔 ....čo si si dávala?...........ja som mala pri Petkovi také vzory mastičky.......super vec......ak cheš zistím ti názov.........dala mi ich sestra ..........určite by som si ich kupila .......vobec ma neboleli bradavky ked som kojila druhého.....pohodička 🙂

maličká vyvádza 😵 😵 😵 pokladík..pohladkaj aj za mna..aj ked na dialku 🙂

leninka75
8. júl 2010

@jacka zisti budem rada 😉 .......ja som si dávala len fialovú vodičku na zasušenie ☹ .......a klobúčiky od vtedy....

pohladkám 😉 ........o chvíľočku pôjdem na obed.....bryndzové halušky 😵 ......dobrú chuť všetkým 🙂

jacka
8. júl 2010

@leninka75 ...zistím...napíšem 😉

bryndzové halušky....mnamky mnam 🙂

aninka29
8. júl 2010

@jacka no čo ja viem,tak rybku môžu detičky od 11mesiaca.....také tie naše sladkovodné...
@leninka75 áno,áno..dievčatá sa pekne pohrajú samé..nikoho nepotrebujú...dnes sú od rána v domčeku...tak medzi varením a upratovaním tam chodím na kafíčko 🙂 ..Sabuška sa pred chvílou zobudila,tak sme sa v domčeku pohrali všetky.......a teraz idem dať Sabuške obedík...dievčatá obedovali skôr
mne velmi pomáhal na bradavky bepanthen alebo calciovka.....tú fialovú vodičku som si nedávala...bála som sa.a potierala som si ich materským mliekom...ono sa mi to zahojilo...ale po pár dňoch som to mala zase..a tak dookola

leninka75
8. júl 2010

@aninka29 fíha , že všetky v domčeku 😨 .....a nebolo vám trošku tesno 😉 ......tiež by som potrebovala ku lilke nejakú kamošku, aby som si mohla porobiť čo treba v chalupe ☹ ........

leninka75
8. júl 2010

no babuľky dnes som bola výnimočne pracovitá 😀 😀 😀 ............keby mi toaj domov vydržalo, nepoviem nie 😉 .....pa, pa 🙂

jacka
8. júl 2010

kuk kuk..... 😉

jacka
8. júl 2010

mne už Peťko spinká.......dufam že nočný spánok.......lebo poobede spal až celých 5min..... 😅 .....potom som ho ešte okolo pol5 chcela to už zase on nechcel....ach jáj........a keby ste vedeli ako fajne si zakusol do zapáleného prsníka......som myslela že s kože vyskočím

utka
8. júl 2010

Ahojte!
aninka, nemohla to byť nejaká viróza?
jacka, skús mu kúpiť tie kúzelné slamky, čo je v nich granko. Viki to má veľmi rád a sú rôzne príchute.
Večer bolo super. Boli sme tri baby. Ale sedeli sme len neďaleko náško baraku. A o pol jedenástej som už bola doma. Trošku zmena nezaškodí, nie?

jacka
8. júl 2010

@utka ..aké kuzelné slamky?

aninka29
8. júl 2010

@jacka aj Sabuška už spinká.........dievčatá sú ešte vonku
@utka ahoj....nooo...dúfam,že len viróza.............a tie slamky Simonka tiež zbožňuje 🙂.....
@jacka to je taká hrubá slamka....v tej slamke je granko,rôzne príchute.......piješ mliečko z pohárika....to granko sa ti topí a máš to mlieko s príchuťou

aninka29
8. júl 2010

@utka jááj,ako ti bolo fajne.............aj ja by som to brala.......človek vypne 🙂 🙂 🙂 🙂

utka
8. júl 2010

No volá sa to kúzelná slamky, alebo po čeky kouzelné brčko. Je to slamka, v ktorej je granko a keď dieťa pije cez ňu mlečko, tak má z toho v puse granko.

utka
8. júl 2010

jacka, kuken:

aninka29
8. júl 2010

@utka áno áno....bože aké dobré blbosti vedia vymyslieť,že 😀

jacka
8. júl 2010

@utka ..dobre som pochopila....to je slamka v ktorej je granko?.....to akože normálne predávaju...v obchode?

jacka
8. júl 2010

@aninka29 ....super.....tvoja je riadna spachtoška...... 😵 .....a ostatné pojdu kedy?

jacka
8. júl 2010

nikto nikde...?.......tak ja padám

posledná 😅 😉

utka
8. júl 2010

jacka, správne si to pochopila...

jacka
9. júl 2010

dobré ránko..... 😎 😎 😎

to fakt bude tak horuco.....teda 😔 😝 .....jediny kto sa tu bude tešiť je asi leninka...že? 😉

juj zlá zlá zlá noc... 😔 😔 😔

leninka75
9. júl 2010

ránečko!! 🙂 🙂 ..........tak ,tak jacka 😵 😵 ........už poznáš moje chúťky, že?? 😉 😉 ..........zasa si ťahala nočnú??? ☹ ☹ ☹ .........koľkokrát ste boli hore??.........zápal sa lepší??

jacka
9. júl 2010

@leninka75 ..začalo to okolo 9 večer...pol hodku plakal pre nič....a ked konečne zaspal....tak sa zo spánku smial.....chápeš to?.....a do 11 každu hodku až do 4 a o pol6 definitívne hore...asi mu neberie mliečko z prsníka čo mam zapálený.....

ty ako.... 🙂 maličká spokojná?...v noci ti dá pokoj? 🙂 😵 😵

leninka75
9. júl 2010

@jacka ...plač ......smiech......to je teda striedanie!!! 😒 .........a dlho je v noci hore keď sa prebudí??
v noci je maličká zatiaľ uvedomelá a nechá ma spinkať 😀 😀 😀 ........len či bude taká aj keď sa narodí???!! 😨 ...........lilka ma včera prekvapila......tvrdila mi, že keď si vezmem dovolenku, tak sa dokáže aj sama trošku pohrať 😅 😅 😅 😅 ..........tak strááááášne som zvedavá 🙂 .........

ideš napustiť bazén???.....
juj......aby som zasa nezabudla, pozerala som tú pekárničku, ale nenašla som tam nejaké špeciálne označenie tipu......len, že je na chlieb a bagety.........ak budeš vyberať, tak asi podľa toho čo chceš aby to robilo......

jacka
9. júl 2010

@leninka75 ..ten smiech trval velmi kratučko..... 😖 ...ako kedy...niekdy hned zaspí niekdy do pol hodky....

žeby si mala druhé dobručké ako medík?.....tak ako aninka?.... 😵 ..prajem ti to 🙂

neviem ako to idem vymyslieť...doviezli nám uhlie..a vodu mám teraz za ním....nejak to budem musieť vymyslieť 🙄

letty86
9. júl 2010

ahojte
jacka, tak si mala pernú noc ☹ ,
to ja včera, zobudila som sa o pol štvrtej a už som nespala 😠 a včera som ani nekukla, bolela ma hlava a hrdlo, celý deň som preležala v posteli, ešteže bol manžel doma
dnes mi je už lepšie, cmúľam propolki, tak snáď to rýchlo prejde, chorobu mi teraz netreba ☹ ...a áno, Marcelka volajú Maťko 😵
leni, ja sa pripájam k Laure, alebo k Tamarke 😵 , Karin je nádherné, ale dosť podobné s Karolínkou
a moja vikinka je totálny mliekoholik 😀 , keby tak viac zeleninky a ovocia papala, bola by som rada 😕
aninka, tak máš doma ďalšiu kočku,aspoň sa Simuška vyhraje 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre