Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
9. júl 2010

ahojte žienky 🙄 ...vidím,že aj vy ste mali rušnú noc...........ja ako som sa večer uložila do postele....tak som aj vstala a celú noc strávila na záchode........noc som miesto spania prevracala ☹ 😝 .som ko......dnes je mi už dobre...len som strašne,ale strašne unavená 😔 😔 😔 😔 ...a bojím sa toho,že je teraz rad na Simonke a Lucke......keďže my to máme zo Sabuškou už za sebou...vraj je nejaký vírus či čo...vraj to trvá jeden deň....vracanie,hnačky.......ach bože...................idem dievčatám napustiť bazén....a to je všetko čo ja dnes urobím...........

leninka75
9. júl 2010

@jacka si zlatá!! 🙂 .....uvidíme v novembri 😉 .........takže vám ešte aj robota prišla na dvor ☹ ......ale zasa v zime bude fajne teplúčko 😵 😵 .......a neskúsiš peťkovi dávať medovkový čajík???.....

@letty86 .... juj babuľky čo to??!!! 😨..........letty rýchlučko sa vylieč!!.... čo to cmúľaš??,....propolki???...čo to je??........no začíname o malinkej hovoriť ako o laure 😉

@aninka29.... ak to je taký chytľavý vírus, tak asi si to všetky odskáčete ☹ ☹ ☹ ☹ ...........zaujímavé, že teba a sabku to chytilo v noci 😨..........dnes veľa oddychuj.....a sabinka už úplne OK?? .....

jacka
9. júl 2010

@aninka29 ..juj aninka.....to mi je luto...dufam že ich to obíde..aj ked .....asi to čaká aj baby.......nemuselo by.........fuj mi sme tuto pliagu tiež mali..... ........hnus 😝 ...držakaj sa a dnes trochu podietuj 😉

@leninka75 ...som aj aj zvedavá na tvoju maličku.....dufam že sa nám nestratiš z dohladu 😉

jacka
9. júl 2010

@letty86 ....som fakt netušila že Marcela volaju MAťko.......učím sa celý život 😉 .............................juj a rýchlo sa vylieč aby bol maličký zdravučký 😉 🙂

letty86
9. júl 2010

aninka, tak dnes sa veru šetri 😉
leni, propolki- pastilky pri bolesti hrdla, zápaloch v ústnej dutine, obsahujú propolis, ja mám aj s príchuťou šípok a malinovej šťavy, je to chutné, tak cmúľam.....a ešte mi muž kúpil taký sprej na hrdlo pre tehuľky(30 ml,10 euro 😕 , tak aj to si striekam....ďakujem, snáď bude už dnes o.k.

leninka75
9. júl 2010

@jacka...... čo si, ja a stratiť sa!! 😅 😅 😅 ........veď kde by mi bolo lepšie!! 😉

@letty86 ..budem pamätať ak by bolo treba 😉 .....

jacka
9. júl 2010

@leninka75 .........no len aby.....zrazu budeš fuč ☹ ......

@letty86 pekne ceny...... 😠 😠

jacka
9. júl 2010

Maťko sa ako teší že bude furikovať........potom hodím foto 😉

ideme do bazena..... 🙂

aninka29
9. júl 2010

žienky dietujem 😀 ......
@leninka75 Sabuška je v pohode...akurát menej papká....ale vodičku vypije na kvantá...aspoň to

no mám sa na čo tešiť,keď to chytí aj herečky ☹

leninka75
9. júl 2010

blíži sa čas obeda 😵 😵 ...........dobrú chuť!!!.....teda kto môže.. 😉

jacka
9. júl 2010

dobrú chuť....... 🙂 🙂

leninka75
9. júl 2010

lilka je dne sposledný deň v škôlke a sľúbila som, že prídem po ňu......tak padám....pa, pa 🙂

letty86
9. júl 2010

ukazuje mi, že mám 100 dní do pôrodu 😵 🙂
boli sme na kontrole, očká už fajn, tak som rada
ideme si zdriemnuť a potom vonku...

denisenko
9. júl 2010

juj, žienky, čo to za vírus???? 😖 hádam zas neskončím s Nisom v nemocnici na infuzkách ako každé leto, ked prídeme k babke......idem poprosiť anjelička do kostola 😉 😉

fuj, to je teplo...... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

včera sme nakúpili....nič moc......len slipky, kraťasky, plavočky a náhradné rukávik y do vody...všetko pre De niska, mamička zas nič.... 😔 😔 tu nepredávajú velkosť XS, a talianske S mi býva v 90 percentách velké.....škooooda 😔
ale také pekné šatičky boli..... 😖

Deniskovi dnes skončil prvý turnus v školke, doniesli sme malované tričká a také papierové gulaté lampy ako luster, tiež malovali........hodím foto, ak sa podarí.....ale až ked sa vyspí, šiel s tým spať 😀

denisenko
9. júl 2010

a zabudla som dodať...varíme špenátikovú polievočku....zááááááás 😠 😠 😠

aninka29
9. júl 2010

@denisenko fajnotku varíš 🙂 ....dala by som si 🙂
Sabuška už spinká......dievčatá vo vani..........idem im nachystať večeru.........a vegeeeeeeeeeeeet...hodím sa na hodinu do vane a budem spať 😀 😀

aninka29
9. júl 2010

@denisenko že XS....kedy sa ja toho dočkám.....plnú skriňu mám takého oblečenia...ale ešte furt sa nenasúkam....teda do niektorých aj hej......ale to vyzerám fakt divne smiešne 😀 😀 😀
aj ja sa chystám nakúpiť si nejaké šatočky ľahučké,tenučké...a šortky.....nech mám čo nosiť na dovči.....

jacka
9. júl 2010

@denisenko ..nejak sa míname v poslednej dobe.... 😒

jacka
9. júl 2010

@aninka29 ...len si pokup ...urob si radosť... 🙂

teda skor som sa zabudal pochváliť...Peťko mi spal v kočíku 1 1/2 hodky........ 😵 😵 ..zlatušik moj......som nevedala čo s časom....... 🙂 😉

@letty86 ...to letí......paráda........ako si si zdriemla.......do chrumkava? 🙂

jacka
9. júl 2010

no a Maťko má po radosti...muž odhadzuje uhlie.....ráno bude smutný ...tak sa tešil...pokazí mu radost....... ☹ .....ešte pri večeri mi varí že ráno skoro vstane..oblečie sa....vezme si furik......a bude pracovať a vyzerať ako prasa 🙂

jacka
9. júl 2010

utka ..ako ste dorazili?.....a čo Viki....bol tešil sa?

tak ja pomaličky odchádzam...už sem asi nikto ani kuk.......tak pa....

krásny 😎 😎 ..víkendík sa praje 🙂 😎 😵

denisenko
10. júl 2010

jej, ja som dnes zase prvááááá....... 😀
fuj, ten hic....čistá sauna, ked otvorím okno.....a vnútri teplomer ukazuje presne 3O.....včera som išla o 18.3O do roboty a ešte stále bolo vonku 32.....ale vraj sa má o 5 stupníkov ochladiť.....sa tešííííme..... 😀

@jacka blahoželám k spinkaniu, ako si to využila????Maťko je pracant, že? a takto mu pokaziť radosť.....no hádam mu tatin ko nejakú malkú kopočku nechal?????? 😉

@aninka29 aj ja chcem ísť na dovču... a kludne aj v XL, len nech je volnoooooo 😅 😅 možno ešte stihnem niečo nakúpiť cez týžden, ale asi mi zas už tak volno nedajú..... 😝

akože ma poriadne nasr.li, tu nekúpim poriadne laktobacilky pre deti....DEnisko zas tak škaredo kaká.....joj, štve ma to, naše slovenské sme už dávno minuli a odvtedy ani poriadne nepapá,m stále sa sťažuje, že ho bolí bruško a to kakanie.....sa nevyjadrujem.... 😝 😝 😝

pekný vííííkendíííík 😉

jacka
10. júl 2010

@denisenko .......druháááá 😀 😀

nie nenechal...... 😠 ...ale mu povedal že nabuduce mu bude pomáhať......ešteže som ho stihla pofotiť......ked sa hral ...bol ako čertík......tak ked bude času tak hodím foto.....

jacka
12. júl 2010

ahojte...... 😎 😎

tak zase horuci den nás čaká 😝

inak sa mi zas zapálil prsník..... 😝 ...už mi to ide na nervy... 😒

leninka75
12. júl 2010

ránečko 🙂 🙂 !!!..........
@jacka .......teeeeeeeda pekne peťko pospinkal 😵 😵 😵.............asi to teplo robí svoje lebo v sobotu aj lilka cez deň zaspala, čo sa už teda dáááááááááávno nestalo 😉 ..............juj zasa zápal??!! ☹ ☹ ...........necapneš si tie kapustové listy do podprsenky???......

@denisenko my sme tiež tak tak nakupovali......tatinovi, lilke a maminke nič ☹ ..........ja som len platila 😀 😀

naše dieťa konečne samé plávalo v kolese!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
12. júl 2010

@leninka75 ....len to spanie bol asi omyl..od vtedy.... ☹ 😢 ..nič ☹
nie listy....len mat a paralen

kde ste boli?.... 🙂

letty86
12. júl 2010

ahojte, krásky
jacka, tak držím place, nech ten zápal prejde ☹
leni, kto sa viac tešil, leilka, alebo ty? 😀
ja som sama doma, miláčikovia včera odisli k svokre, ja idem zajtra na poradňu, tak potom sadnem na bus a frčím za nimi....som myslela, že ostanem doma, ale to by som sa riadne unudila

leninka75
12. júl 2010

@jacka už máš napustený bazén??.....tebe na ten zápal asi ani to teplo nerobí dobre??!! 😨 ......skús tie listy, veľa dobrého som na to čítala...........ani sa nepýtaj kde sme boli!!! 😠......najskôr sme sa cez obed v tej horúčave trepali autom do Trenčína do obchodného centra Laugarício pozrieť egyptskú výstavu.......tam tatino s lilkou aj nakupovali ...... a potom konečne ku našim do bazénu........juj to bolo super!! ......pol dňa po krk vo vode 😵 😵 😵

@letty86 paráda, aký lehároš!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 ........veru by som zo dva dni aj ja také brala 😉 😉 .........dúfam, že zajtra stihneš na nás kuk a povedať nám ako maťko 😉 😉 😉 😉..........kedy sa vrátite od svokruše??........asi som sa z lilkinho plávania ja viac tešila 🙂 🙂 😎 😎

letty86
12. júl 2010

leni, tu vodu by som brala aj ja 😵 , keď prídeme domov, musíme niečo vymyslieť, kde sa pôjdeme osviežiť, u svokruši je malý bazén pre viki, to radšej neskúšam, aby čo to vydržal 😀 😀 😀
zajtra to už nestihnem, idem o jednej k lekárke a potom šup na autobus...ma dnes ráno zobudila a preobjednala z 10tej, ale nevadí....a dúfam, že sa maťko ma fajnúčko 😵 😵 😵 😵
prídeme v sobotu
aj pre mňa je to také nezvyčajné, že som sama 😵, idem si vypratať skriňu, ktorú som len nedávno upratala, asi už pomaly hniezdim 😀

jacka
12. júl 2010

@letty86 ..tak potom nejak daj vedieť ako v poradni... 🙂

mne stále nejde hop hlav ten Marcel....tu teda všetci volaju MArcela Marcel.......nepočuli o tom žeby MAťko......ale to vobec nevadí..... 🙂 🙂

@leninka75 ...jasne bazenik sa vyhrieva..my sme sa boli trochu vyluftovať........už budem len na dvore....člapkať sa..... 😵 .....nemá z kade listy .......zohnať.......ale toto mi pomáha....len neviem či je normálne dav krát do týždna zápa do toho istého 😝
čo bolo na vystave?.............................vaši majú potom obrovský bazen ...že po krk................možem dobehnuť 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre