Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
21. júl 2010

@jacka ...Dr. zasa blicoval 😠 😠 , ale kukni trošku vyššie písala som 😉 ........no s tým augustom máš pravdu!!......u nás riadna hmla ako na jeseň 😝 😝 😝 ........ale vraj má byť do soboty horúco........kto prederavil bazén?? 😀 😀 ....

denisenko
21. júl 2010

dobré ránko 😉
fuj, u nás je už zas pek 😝 a skoro ráno to tak vyzeralo, že dnes bude predsa len chladnejšie..... 😝
včera tak fajn popršalo, asi hodinku, vypadlo len Magio, našťastie 😀 ale Denisko už aj tak spinkal, takže žiadna tragedia sa nekonala..... 😀
@jacka no priznaj, kto je vinník z bazéna? 🤐

@leninka75 v piatok asi budeme vo vašom kraji, tak pekne tú hmlu odožen preč..... 😀 a prečo ťa ten DR objednáva, ked tam není?????

denisenko
21. júl 2010

tak fajn, výsledky dnes nie súúúúúú......................... 😖

leninka75
21. júl 2010

@denisenko .....posnažím sa!! 😉 😉 😉 .......idete kuknúť domček a svokrovcov?.......no to by som aj ja rada vedela na čo ma objednával!! 😠 😠

leninka75
21. júl 2010

@denisenko a kedy budúúúúúúú????.........

denisenko
21. júl 2010

asi zajtra...... 😖
idem kuknúť čo porába tatinko, ked je sám........mal by dať podlahy, tak som zvedavá na tú moju vysnívanú polárnu 😀
a denisko si už vybral aj koberec do izby, frajer 😅 dnes som mu prvý krát obula kolieskové korčule, dostal od babky na narodky.......som sa už dávno tak nenasmiala, ale snažil sa...... 😀

leninka75
21. júl 2010

@denisenko ......a čo páčili sa mu korčule?? 😉 .....ešte zo 2x to skúsi a bude frajer!!....... má in-line??.....

denisenko
21. júl 2010

@leninka75 joj, páčili...... 😀 šlo mu to ako po masle..... 😀 len sa trochu aj roztopilo na zem.... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
21. júl 2010

a kde sú všetci?????to asi len ja trčím doma 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
21. júl 2010

@denisenko juj musel byť podarený!! 😵 😵 😵 .............ty trčíš doma a ja v robote ☹ ....ale ty si na tom lepšie 😉 ......ostatné babuľky močia nožky v bazéne 🙂 🙂 🙂 ..............utka sa už dlho neozvala......že by už bola v chorvátsku?? 😕 😕 ......

leninka75
21. júl 2010

idem pokukať po obchodoch, svokra bude mať meniny ........pa, pa 🙂

denisenko
21. júl 2010

@leninka75 no neviem, či som na tom lepšie 😎 potom povedz, čo si kúpila, svokrám darček je hádam najťažší výber 😔

aninka29
21. júl 2010

ahojte mamulky 🙂 ................nejak nestíham kuk na vás

@denisenko vitaj doma 😎

vidím,že sa tiež všetky pečiete na slnku...ani nemám moc čo čítať

denisenko
21. júl 2010

@aninka29 asi si budeme musieť kupiť knižky, ked budeme chcieť aj čítať 😀 😀 😀

denisko dnes predčasne oslavoval, kuky:

jacka
21. júl 2010

@denisenko ....no hádam si nemyslíš žeby som ja pokazila bazen...to moj muž 😀 😀 😀 .......je vinný......dal tam šmýkačku a z druhej strany čosi trčalo tak to šlo...že fúúúúúúúúú......... 😀 😀 😀 ....nič tam nedržalo 😝 ...tak mám trošku väčší......

tak Denisko je šikulka.......musím aj aj toho mojho postaviť.......nech zistí že život ja aj na zemi 😉 ....................to už teraz dostal darček či to vlani?

@leninka75 ...jasné že močíme nožičky......fuj v tejto horučave sa nedá žiť bez vody.......ako si na tom s kočíkom?.....aký budete mať?

veru ..utka sa určite už vypeká na pláži....a močí sa v slanej vode 🙂 😵 ..hend by som menila...len škoda že je Peťko maličký.....´možno na rok 😉

@aninka29 .-.musíš sem častejšie kuk.......

a letty je kde?...... 😅

jacka
21. júl 2010

@denisenko .....mnáááááááááám.........tak to by som si dala....... 🙂 a kuk že ty si ako pekne opálená 😵

denisenko
21. júl 2010

@jacka ešte že nerobím v base, bola by som biela..... 😀 tortička bola výborná, orechové cesto a aj plnka, kedže denisko vela vecí nemože......ale mnamky.....a korčule dostal včera 😉

jacka
21. júl 2010

@denisenko ....to máš šťastie.......bola by si ako vápno 😀 😀

dobrá tortička.....? 🙂

jacka
21. júl 2010

tam nemal byť otáznik 😝 😠

denisenko
21. júl 2010

pošlem ti kúsok? možno už dojde, ked sme na SK....... 😀

jacka
21. júl 2010

@denisenko ...pošli pošli.........hlavne teraz večer aby sa cez horučavu nepokazila 😵

denisenko
21. júl 2010

tak chytáááj...ak sa nebojíš, že si pokazíš figúru 😀 😀 😀

jacka
21. júl 2010

@denisenko ..nebojím.....večer najlepšie chutí
no a figura....stiahenm brucho 😀 😀 😀

denisenko
21. júl 2010

alebo...potme to aj tak nik nevidí, že????? 😀

detičky už spia??? 😉

jacka
21. júl 2010

@denisenko ..akože potme vyjedať.....či siahnuť burcho 😀 😀 😀

Peťko už bola dva krát hore.....ale počuje vo vysielačke ako sa mrví tak zachvilu bude hore.........a Maťko už od 20h 😔 😉

jacka
21. júl 2010

no možem padať.....ten má spánok....... 😝 😝
deni príd aj zajtra....pokeciame 😉
dobrú......

denisenko
21. júl 2010

ja som tuuu..................teda asi 😀
dobrúúúú nocku 😉

jacka
22. júl 2010

dobré ránko...... 😎

fuj to je zas teplo ale vraj mám prísť riadne ochladnie 😕 😝

leninka75
22. júl 2010

ránečko!! 🙂 🙂 🙂 ............juj keby ste včera videli našu lilku 😵 😵 😵........zobrala som ju ku kaderníčke pristrihnúť končeky vlasov......dôležito sa tvárila a tie reči čo viedla s kaderníčkou!!!!!! 😀 😀 😀 😀........jak stará "drbna" 😀 😀......kaderníčka jej potom niečo voňavé nastriekala na vlasy a to som musela ovoniavať každú chvíľku ako jej krásne voňajú vlasy a že to jej tak budú asi navždy 😀 😀 😀 😀 😀 ............a doma nám skoro prasklo zrkadlo, čo sa toľko obzerala 😀 😀 😀 .....

@denisenko ......mňam tortička!!! 😵 😵......tá druhá fotka je bombová, nisko ju papkal rovno z podnosu, šak čo sa bude!! 😀 😀 😀 .............krásne si vyopaľovaná!! 🙂

@ jacka.......šikovný mužíček!! 😉.......na noc sa ti sladkého zachcelo??? 😉 ..........ja mám kočík vyriešený, kupovala segra ešte pre svoju dcéru, potom sa v ňom vozila lilka a teraz sa bude laura 🙂........má už síce 12 rokov, ale je
stále pekný, modro - oranžový a hlavne má veľkú vaničku, čo sa mi teraz v zime zíde...........a po lilke mám golfáče, len na nich mi vadí, že nemajú spodný košík a strechu........tak teraz špekulujem či si na jar nekúpim nový športový kočík.....to ešte uvidím....

leninka75
22. júl 2010

@jacka ..zasa na víkend sa má ochladiť 😝 😝 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre