Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
30. aug 2010

a už mám aj uteráčik......ešte mená popísať......a štvrok može prísť...ale radšej nie 😅 😉

denisenko
30. aug 2010

ahojte, maminky... 😉
akosi nestíham, kooopa roboty a ked nie je, som taká unavená, že až....a okrem toho mi štrajkuje net...parom aby to... 😝
ale ako čítam, udialo sa toho dosť 😉 aninka, gratulujeme sabuške ku kročikom 🙂

@jacka super že si už ok 😉 a školky sa neboj, to nie je strašidlo, Maťko sa bude mať fajn..... 😉

a my už sme bez sádry...konečne...... 😎 ale podla rtg snímky, ešte by mal dávať velký pozor, má to také chatrné....takže radšej žiaden bicykel ešte asi mesiac.....školka začne o dva týždne, tak dúfam, že to nezlomí nanovo 😠

a mirrinka že je tehoška???? 😅

utka
30. aug 2010

Ahojte!
Ja som dnes doma s Vikim. boli sme na alergológii na kontrolu. cely deň len varím a makám. Viki sa chúďa už nudil, ale už sa hráme...

leninka75
30. aug 2010

hurá už to ide!!! 🙂 🙂 🙂 ..............

@jacka ..............neboj nejako bude 😉 .........

@denisenko ............moc roboty v penzióne???............

@utka ..............ako ste dopadli u dr.?

dobrú nôcku 😔

aninka29
30. aug 2010

ahojte mamulienočky....nebol dnes čas kuk...a to som vlastne dokopy nič nerobila 😝

@jacka zlatko....vieš čo...ja by som už mala asi hodenú mašlu na tvojom mieste...alebo v tom lepšom prípade,by som sa ožrala jak prasa....... 😝 .....nejak si pod zlým vplyvom hviezd,či ako ☹ 😠 už by toho serkania sa všetkého aj stačilo
v štvrtok sa budeme obe utešovať navzájom ,dobre 😉 ....

@denisenko super,že je sadra dole....veru,veru...nech si dáva Nisko pozor.....to by bolo,keby sa mu stal ďalši úraz...tak nech na neho láskavo tie učky tam dávaju pozor...že im odkazujem ja 😉

@leninka75 aj ja by som chcela vidieť brušulo.....daj,nech sa pokocháme 😵 😵 😵

a včera som si na seba nekúpila nič....na nevy....som si nič nevedela vybrať....ale tak,aspoň som kúpila niečo deťom..naprázdno sme neodišli 🙂
Sabuška mi začala poobede ako sa zobudila teplotovať ☹ 38,8...ja neviem z čoho...ani nesoplí,ani nekašle...tak snáď to nie je ticho pred búrkou.....a nebude babula chorá......dúfam,že sú to zuby...aj keď nič nové nevidím,necítim...ach jáj...dnes ťahám nočnú ako sa poznám...budem ju kontrolovať každú chvílu.......nie je ani nervná,ani nič....spinkať šla v pohode.....chjáááj ☹ ☹ ☹

@utka ja neviem,ale asi mi niečo ušlo...prečo chodíte na alergologiu???...sa neviem rozpamätať,či o tom niečo viem,alebo nie

dobrú nocku dievčatá 😔

utka
30. aug 2010

aninka, asi ti ušlo 😉...chodíme na alergológiu, totižto na imunoalergológiu. Vikimu predpísala dr. zase tabletky na imunitu+kvapky do nosa proti alergii+sirup proti alergii...Vraj mal hraničné hodnoty, keď mu robili odbery. teraz sa vraj budeme venovať hlavne imunite a keď pôjdeme na kontrolu, tak nám dá termím na ďalší odber a ak budú tie hodnoty alergie na hranici, tak mu urobí aj testy...
Takže asi tak. Zatiaľ je v pohode, len mám pocit, že nejako kýcha a trošku mu tečie z nosa, ale naozaj len trošku. Tak dúfam, že bude OK a bude môcť ísť vo štvrtok do škôlky. Už teraz sa desím tých chorôb ☹.
Dobrú nôcku.

jacka
31. aug 2010

ahojte.......

super počasie...idem zakuriť..no a čo že je august 😝
@denisenko .....no nie je strašidlo.....ja viem že mu bude dobre.......potrebuje medzi detičky........len horšie to bude somou.....4 roky v kuse spolu.......a zarazu .......raz to musí prísť......dufam že pri Peťkovi to budem lepšie znášať

super že ste sadru dali dole.........takže teraz len bacha dávať.....nezávidím.,,,,,,,,....to má také chatrné kosti z tej zlomeniny?

@leninka75 ...že aká stručná....kde si sa ponáhlala? 😉

@aninka29 ......budeme si posielať energiu......ale asi viac ty mne ako aj tebe...... 😀 😀
a ako výsledky od dr.?......čo je so Sabínkou.....chudatenko.....aká bola noc?.......nejdeš volať dr.?....popýtať sa ....že len tak z ničho

zato moji boli včera podráždený...najprv jeden .....potom druhý.....dnes je vraj záťaž na 5 tak sa teším ..nech je už večer 😔

aninka29
31. aug 2010

dobré ránko.......leje 😠 ....to dnes bude stráááášne dlhý deň 😝 ....ešte aj Sabka má furt zvýšenú teplotu.....v noci spinkala dobre..vôbec sa nebudila,nemrvila....tak som ju nechala .....a teraz ráno som jej merala...má 37,9......myslíš jacka,že mám ísť k dokine....ja som ešte chcela počkať.........výsledky z krvi ešte neviem....až dnes sa dočkám.....ale určite keby boli zlé,tak už niekto niečo volá...sa utešujem

@utka aha aha aha....som zase múdrejšia......a to ste moja začali chodiť ,keď nastúpil Viki do škôlky,alebo už skôr????

@jacka len zakúr......aj ja by som,len mám všetko povypínané...a do plynu sa ja radšej nemontujem... 😝 ...

letty86
31. aug 2010

ahojte 😉
konečne som tu, už sme doma od nedele, ale až dnes som sa sem prepracovala, nestíham 😕
aj nám tu parádne prší 😢
@jacka ako dobre, že si o.k. a oko je v poriadku 😉 ....držím palce, aby ste s Maťkom zvládli škôlku čo najlepšie...my do škôlky potrebujeme uterák, aj vlastný vankúš, paplón, obliečky a náhradne oblečko je v skrinke...
@denisenko jaaj, deni, menej pracuj 😉 a Nisko sa musí tešiť, že je rúčka konečne voľná...
@aninka29 dúfam, že ste mali dobú noc a Sabínka je v poriadku......ja som sa na noc fajne najedla a v noci som nemohla spať, čo ma tak pobolieval žalúdok ☹

mojej vikinke sa do škôlky veľmi nechce, ale bude mať trošku predĺžené prázdniny, pôjde do škôlky vo štvrtok a potom ideme k svokre na týždeň. ale potom už bude pekne zarezávať 😀

jacka
31. aug 2010

@aninka29 ....ja by som brnkla......však ked má aj ráno.......bude možno aj poobede........

@letty86 ..vdaka .......ty sa ako máš?..bruško poslucha? 😵

letty86
31. aug 2010

@jacka poslúcha, musí 😵 , minule som sa stretla so susedkou, myslela si, že rodím v decembri, podľa veľkosti bruška, ale mne sa zdá, že som už riadna guľka, veď hodím foto...neskôr 😀

leninka75
31. aug 2010

ránečko!! 🙂 ..................juj hnusný dážď a zima!! 😝 😝 😝 .....................

@jacka ...............aaale včera už dieťa stepovalo, že chce ísť do vane, tak preto len tak stručne 😉................ja si ani zakúriť nemôžem, tu to kontrolujú svokrovci 😠 😠 😠 😠..................ale možno v krbe 🙂 🙂 🙂..............kuknem či mám na balkóne nejaké drevo ........

@aninka29 .................možno je to len nejaká 2 dňová viróza........uvidíš ako bude dnes.....

@letty86 ...............aj tebe najlepšie chutí jesť večer??? 😀 😀 😀 ................na mňa chodí vlčí hlad tak okolo 23:00 a vtedy je aj drobátko najaktívnejšie...................

dnes ma čaká to sono...................beeeeeeeeeeee sa mi nechce do toho počasia ☹ ☹ ☹ ..............autobusom 😝 😝

jacka
31. aug 2010

@letty86 ....už teraz sa teším na foto....som zvedavá ktorá dá skor bruško.... 😉 ...........už máš všetko pochystané.....

jacka
31. aug 2010

@leninka75 ....tak držím palčeky na sone....a potom šup na koníka.....čo nového ma Laurinka 😵 ....opýtam sa aj teba....už máš všetko pochystané? 😉

aninka29
31. aug 2010

@letty86 ahoj...dlho si tu nebola.......veru,hoď foto aj ty...ako s maličkým rastiete 🙂 🙂 🙂 🙂

@leninka75 aj ty ahoj......len samé dobre správy prines od dokiho 🙂 🙂

@jacka zavolám.....ale podla mňa doktorka tiež nebude vedieť čo to je...to už vidím,počujem.....Sabuška inak vyzerá,ako keby jej nič nebolo....beží tu maratón po dome....trhá všetko čo jej príde pod ruku..aj moju mamu časopis,čo mi včera došiel......už som dočítala...aj katalog s oblečkom..už som objednala.....Simonku ide roztrhnúť....furt ju ťahá,šklbe...ach nooo

leninka75
31. aug 2010

@jacka ...............ani plienku ☹ 😀 ...............nejako sa mi do toho nechce 😒 ............ale najskôr musím vyprázdniť jednu lilkinu skrinku............už sa nebude slečinka rozťahovať 😀 😀 😀

letty86
31. aug 2010

@jacka pre malého asi všetko, teda plienky ešte nemám 😀 , postielku poskladáme asi až začiatkom októbra....a seba musím pomaličky baliť, nech mám dušu na mieste, ak by to prišlo skôr 😉
@leninka75 áno, večer mi chutí 😅a asi aj Maťkovi 🙂
@aninka29 máte veselo 😉
hodím jedno foto, je z konca júla, náš vlakový výlet do Prešova, svoj ksicht odstrihnem, no nič moc na tej fotke 😀

jacka
31. aug 2010

@aninka29 .... 😀 😀 ..máš doma veselo 😉 ..........................škoda mne dr vždy aj cez telefon poradila

@leninka75 že slečinka 😵 ...sa bude musieť už podeliť 😉 .......tak si dobrá ked ešte nič..... 😉

jacka
31. aug 2010

@letty86 ..škoda že ti nevidno tváričku 🙂 ....bambulka je chutnučká..... 😵 ako sa jej dobre spinká na brušku 😵

leni ber si príklad 😀 😀 😀 ..... 😉

jacka
31. aug 2010

@letty86 ......peknučká fotečka...... 😵 😵 ....len bruško nejak velmi nevidno 😉

letty86
31. aug 2010

@jacka no, trošku ho vidno 😅 musí ma muž pofotiť, už sa musím lepšie naštelovať 😉
jaaj, žienky, Vikinka už rozložila pexeso a domino je ďalšie v poradí, tak idem, poobede kuknem 🙂

leninka75
31. aug 2010

@jacka ................teraz neviem, či si brať príklad z toho, že letty má vecičky pochystané či z tej foto 😀 😀 .......ja som už foto nachystala len potrebujem od muža nejaké úpravy 😉 ........................

@letty86 ..............juj ale bola unavená 🙂 🙂 🙂 ..................mohla si aj tvár 😉

jacka
31. aug 2010

@leninka75 ....obojo 😀 😀 😉
aké upravy?.......aj ty nechceš ukázať tváričku?

@letty86 ..len bež sa pekne hrajkať...ked bude malé na svete pojde to horšie

aninka29
31. aug 2010

@letty86 pekná fotečka 🙂 ...ale to sa kocháme z Bambulky 😵 😵 ...aj teba chceme vidieť detailnejšie...takže si prosíme fotečku celého tela...včetne tváričky...a bruško si našteluj.....tak aby ho bolo vidieť poriadne...veď vieš......manža nech bere foťák,a ty rob manekýnu 🙂 🙂 🙂 🙂

@leninka75 ty taky tak 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ..............my sme sa tu s jackou cvakali furt.......a vy.......jedna foto...a už máte konec tehu

aninka29
31. aug 2010

idem variť ženy...nechce sa mi...

leninka75
31. aug 2010

@jacka ...................ale čoby.......neviem zmenšiť fotky 😅 😅 😅 😅 😅 .....................polepším sa, možno si ku tým vecičkám zajtra sadnem......dnes budeme asi dlho preč...........

@aninka29 .............a čo dobré varíš???

aninka29
31. aug 2010

@leninka75 fazulkový prívarok a perkelt k tomu..a Simonka si prosí špagety.....tak jej to 🙂

leninka75
31. aug 2010

@aninka29 ................ja musím niečo zajtra, tak hľadám inšpiráciu 😉 ..............mám zemiakové cesto, tak asi urobím lekvárové tašky a posypem orechami alebo makom....................

ja sa zatiaľ lúčim, ideme sa schystať...............a hurá do PB.............pa 🙂

aninka29
31. aug 2010

halo kde ste???
mňa chytilo jesenné upratovanie 😀 ...umyla som si okná...síce ešte nie všade....ale časť mám.......pustila som sa deťom do skríň....odložila letné veci,vytiahla jesenné.....pretriedila,čo je nám už malé.....a som so sebou spokojná.....idem si vypiť kafčo......chcela som ísť s dievčatami von....ale strašne fúka vetrisko....tak radšej ostaneme doma v teple

jacka
31. aug 2010

@aninka29 tu som.....

ty si umývala okná????:........však celý den leje...... 😕

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre