Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
8. sep 2010

@jacka to si ma potešila.....aj ja poznám dievčatko,čo vie už od dvoch rokov pekne povedať r...a niektoré detičky nevedia ani šesťročné............však sa dočkáme aj my 🙂 ........dúfam,že v tom nebude po tatovi...lebo on nevedela....chodil k logopedičke...tak snáď bude v tomto po mne 😀

aninka29
8. sep 2010

dnes som chcela dať Simonke gumáčiky ..ale prišla som na to,že sa zbehli beťárky jedne....budem jej musieť kúpiť nové............ach jáj

jacka
8. sep 2010

@aninka29 ..no vidíš......určite bude po tebe 🙂 😵 ,,,ved všetko dobré maju po nás......to zlé po ockoch 😀 😀 😉

to jej dávaš gumáčiky do školky?:...aj pršiplášť?

jacka
8. sep 2010

ani..tak super riaditelka 😠 😠 ...........nečakala niečo?.........to už pre Sabušku berieš prihlášku?......nejak skor nie?....

aninka29
8. sep 2010

@jacka keď prší,tak áno..aj pršiplášť...ale dnes brala dáždnik...lebo chcela 😉 ...a gumáky vlastne tiež nebrala,keďže sú jej malé 😀

aninka29
8. sep 2010

@jacka ja jej dám,keď niečo čakala....nič by nedostala,ani nedostane ludra jedna 😠 ...veď o to ide s tou prihláškou..ja viem,že je to skoro....veď takú reakciu čakám aj od nej.....aaaaale ona uvidí čo jej poviem

jacka
8. sep 2010

@aninka29 ..jáj aha tak už chápem.......si na nu riadne nasrdená že?......pekne sa na nu chystáš... 😉

no dufam že ked takot prší tak nepojdu s detmi von ked nemá gumáčiky...sice dáždnik tam má....ale aj tak.... 😝

ozaj....drahý ti kupil autíčko?:.....či si kupil sebe

aninka29
8. sep 2010

@jacka no dúfam aj ja,že po daždi sa s nimi von trepať nebudú.....určite nie,komu by sa chcelo 😀 😀 😀
ešte stále nekúpil 😠 .....furt o tom hučím a ešte furt nič....nemá čas.....ale zato,obzerá všetko.......nevie sa rozhodnúť,či kúpiť sebe nové,alebo mne ojazdené 😝 ...aj ja chcem novéééé..bmw x6 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
8. sep 2010

@aninka29 ..tak to ja som šibnutá..ja chodím aj ked prší...len dnes nie...lebo Peťko ešte nie je celkom fit.....

júúj že jaká skromučká..... 😀 😀 😉 ...ale super výber..tak ked ti ho kupi tak pridi sa pochváliť 😉 🙂

leninka75
8. sep 2010

fíha.....chvíľku tu nie som a už koľko popísané 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

@aninka29 ........potom keď budeš robiť ten cirkus s riaditeľkou, tak nám musíš všetko pekne opísať, aby sme aj my z toho niečo mali 😀 😀 😀 😀 .........my r už vieme 😵 😵 😵 ........keď prší, tiež chodíme v gumáčikoch a v takej nepremokavej súprave namiesto pršiplášťa a v tescu sme kúpili super klobúčik do dažďa 🙂.....z vnútra bavlnená podšívka a z vonka guma.........no a s autíčkom potom zabehni aj na západ 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂.......

takú mám chuť na nejakú mlsnotu 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
8. sep 2010

pekne som zaspala s Peťkom.......len škoda že neťahá dlhšie.......ešte by mi bolo treba 😔 😉

veru.......nech sa aj my pokocháme ......najlepšia radosť škodoradosť 😀 😀 😉

@leninka75 vy ste šikovný ked už viete R 🙂 😵 ......................................a prečo na západ...sice som sa teraz zobudila tak mi to nejak nepáli 😀 😝

jacka
8. sep 2010

na aku mlstnotku?.......idem dať Peťkovi niečo pod zubky....a šup pre Peťka.... 😵

leninka75
8. sep 2010

@jacka .......a koľko ste si schrupli??.............no my sme od vás na západ, tak nech si aj sem aninka urobí výletík.....

leninka75
8. sep 2010

@jacka ......niečo sladké by som si dala.........

jacka
8. sep 2010

@leninka75 ....sladké....koláčik???:........kremešku..alebo dobošku....či niečo lepšie 😉......kokoskový.... 😉

no klasika pol hodka 😒 😖 😔

jacka
8. sep 2010

@leninka75 ....no ja som myslela že ste od nás na sever 😅

aninka29
8. sep 2010

viete ženy,keby ste boli trochen akčnejšie 😀 😀 😀 ..tak už sme mohli mať pár stretiek za sebou 😝 😝 ...a keďže som bosorka a viem,že by sa vám na východ terigať nechcelo...tak to zase ja by som aj na ten západ šla.......lenže zo stretka najbližší rok určite nič nebude,lebo tu sa len tehulkuje a potom rodí 😉 😀 ...a do roka sa bude zase tehulkovať a rodiť...a tak to pôjde až kým nebudeme v menopauze..takže rátam,že stretko bude,keď budeme všetky na dôchodku 😀 😀 😀

aninka29
8. sep 2010

už nech je aspoň pol tretej,nech sa vyterigáme z domu...potrebujem skočiť na poštu,lebo dnes už dávali zo škôlky šeky na platenie 😝 ...aj do obchodu skočíme..a potom pre Simušku 😵 😵 😵

jacka
8. sep 2010

@aninka29 ...svatá pravda 🙂 😀 😀 😀

aninka29
8. sep 2010

@jacka že 😀 😀 😀
idem nás pomaly obliekať a padáme...na pošte bude určite kopisko ľudí..lebo na našej pošte pracujú princezné 😀 😝 ..vedeli ste? 😀

denisenko
8. sep 2010

@aninka29 princezné pracujú nielen na pošte, poznáme..... 😖 😀 k tomu R....Denisko vie povedať, ale sa mu nechce,niektoré slová povie hned a niektoré si musíme spolu opraviť....ale inak bez opravy rozpráva ako talian, nezrozumitelne....ale R hovorí len nemecké, to ráčkované, aj ked sa mi zdá že každým dnom také čistejšie....no počkáme a uvidíme 😵 😵
@leninka75 ešte som neobjednala, ale objednám, rozhodla som...inak, ešte že ten moj chlop súhlasí so všetkým 😀 😀 😀
aj dnes....vyberal mi čižmy a čudujsasvete vybral fajn.....aj sa mi páčia, aj ked nič také výstrednejšie ako som chcela...ale aj dobre sedia, čo o všetkých povedať nemožem, a že sú sexy.....povedal 😀 😀 😀 a stáli kopu penazí a nefrflal...... 😉 😉 😉 😉
@jacka to vážne je tak dobre u vás v školke?????aj ja niekedy v poslednej dobe fičím na brufene.....celkom zaberá 😀 😀 😀

denisenko
8. sep 2010

som bola dneska v banke zaplatiť školku, to len tam poviem, že platím školku, meno dieťaťa a hotovo...žiaden šek, nič....po polhodine sme sa s ujom zhodli na tom že polovica z 58 je asi 29 ale radšej to dal cez kalkulačku 😀 😀 😀 😀 asi bolo skoro ráno, lebo ma presdviedčal že školka na september je polovica, čiže 28,5O..... 😀 😀 asi by sa mal vrátiť do školy, alebo poriadne zobudiť 😀 😀 😀 😀

a tiež asi odcupkám s Niskom do pekárne po zákusky, chute ste my narobili...... 😉 😉 😉 😉 a večer musím aj tak do práce, prosili ma včera celý den..... 😖 ale aspon zaplatia nadčasy a dobre... 😀 😀 😀 😀

leninka75
8. sep 2010

@aninka29 ..ty si číslo!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 ......že v menopauze 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .......

@jacka .....my sme taký sever západného slovenska.......už som zbodla margotku...a veľkúúúúúúúúú 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@denisenko.........to máš teda doma poklad!!! 😉.......

leninka75
8. sep 2010

@denisenko ...a nejaký doklad o zaplatení???........to bol nejaký šikovný ujo, asi chýbal keď sa učilo delenie 😅 😅

denisenko
8. sep 2010

@leninka75 poklady mám, a hned niekolko...... 😀 veru, veru......m oj chlop je dokaz toho, že aj stareho kona prevychováš, ked vvelmi chces....... 😀 😀 😀 😀 😀 a v banke nám doklad vždy dajú aj ked minulý rok sme tiež platili ako si kto spomenul 😀 😀 😀 😀

leninka75
8. sep 2010

@denisenko ....šak jasan, keď je žena šikovná aj chlap sa pri nej čo to naučí 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
8. sep 2010

@leninka75 škoda len, že to neplatí aj na niečie svokry..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
8. sep 2010

@denisenko .....no veru pravdu máš!! 🙂 ......ale ja na tej mojej ešte popracujem 😀 😀 😀 😀 ..........idem už domkov pa, pa 😉

denisenko
8. sep 2010

@leninka75 už ti padla???? 😀 joj, to moje dieťa....spí už od jednej....a banka je len do trištvrte na štyri, ešte som chcela poslať peniažky na účet....no tak asi nekdy jindy 😔 😔 😔 nemám srdce ho zobudiť....... 😵

aninka29
8. sep 2010

kuk kuk sme doma 🙂 ...........joj taká som rada....v škôlke majú možnosť chodiť na krúžky....teda tie krúžky budú priamo v škôlke..nemusíme chodiť nikam......Simuške som vybrala angličtinu a kreatívny krúžok 😉 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre