Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
13. sep 2010

@leninka75 ....ale ...nestresuj......... 🙂 ..maličká ti dáva vedieť že je brušku...kedy ideš na kontrolu...

tak fajnotku.....napíš prosím ešte ten recept.....aj ja to urobím 😉

spinká......už 40min..... 😅

jacka
13. sep 2010

len som to dopísala už sa zobudil........žeby som ho tým zobudlia?.....nabuduce budem písať potichu že tak dlho spinká...... 😉

jacka
13. sep 2010

ideme trochu von......... 🙂 len škoda že dnes nie je 😎 😎 😎

leninka75
13. sep 2010

@jacka ....budúci pondelok 20.9. mám poradňu a už mi vypíše aj MD........juj a tak mi poslednú dobu malá tlačí na močový mechúr, že riadne precvičujem zvierače 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ........

ten recept sa volá, že SEDLIACKE FONDUE: suroviny (napíšem množstvo ako som ja použila) 4 žemle, 1 kyslá smotana, 2 180 g karičky v črievku, 5 plátkov oravskej slaninky, 1 červená paprika, cca 100 g šunky, mleté čierne korenie (alebo biele korenie), postup: slaninku nakrájať na drobné kocky, popražiť a nechať vychladnúť, zo žemlí zrezať vršok a vnútro vydlabať, kyslá smotana sa vymieša s taveným syrom, pokrájanou šunkou a paprikou, so slaninkou a podľa chuti sa pridá korenie, vnútro žemlí vytrieť vytopenou masťou zo slaninky, naplniť smotanovo - syrovou zmesou, zakryť zrezaným vrškom a pri 200 st. do chrumkava zapekať 5-7 min.

utka
13. sep 2010

leni, mňam...to musím vyskúšať.
Viki už celkom dobre. Dnes a zajtra ´je s ním doma manžel, v stredu je sviatok a potom uvi´díme, či vo štvrtok už pôjde do škôlky, alebo štvrtok,piatok si vezmem dovolenku ja. Ale našťastie už nemá teploty a od včera obeda, ako sa vygrckal, tak je v pohode! 😉 KLOP-KLOP
U nás svieti slniečko a zdá sa aj dosť teplo...

leninka75
13. sep 2010

len vyskúšaj utka, dobrotka 😵 😵 😵 😵 😵 ................žeby to mal viki nejakú virózu 😨 .........u mudry ste asi neboli, že?.....

leninka75
13. sep 2010

aninka nám absentuje!!! 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

jacka
13. sep 2010

@leninka75 ..veru tak...ktovie čo je s nou....... 😅

aj ja vyskušam.....pokupim si suroviny.......a niekdy to spravím 😉

ideme zase spinkať...a potom pomaličky pre Matejka.....😵

jacka
13. sep 2010

spinkáme......pssssst.... 😉

leninka75
13. sep 2010

aký pekný deň dnes.........najskôr ma prišli kuk dve kamošky.......to bolo pol dňa kecania 😀 .........máme máriu, tak sme potom boli vinšovať......a teraz ešte hoďku a utekám domov 🙂 ......a ešte aj počasie je celkom fajn 😵

@jacka .......ešte hajkáte???

utka
13. sep 2010

leni, tá červená paprika ja klasická, nie mletá,že?
Nie, neboli sme u doktorky s ním...
Idem aj ja pomaly domkpv. Tak paaaaa....

denisenko
13. sep 2010

@leninka75 joj aký fajnový recept, už mi sliny tečú na klávesnicu...... 😀
tak .....už aj my máme prvý den školkársky za nami....ale vobec ma nepotešili..... 😠 Denisko je tá neskoršia skupina, čiže až od 7.45 a prísť pre neho až o 14.45......ja mám byť v robote 7.45 a potom nanho 15 minút čakať každý den.... 😠 a ešte okrem toho, tento týžden sú len do 12-tej, nikto mi to ráno nepovedal....o 12.45 už telefonovali, že či si aj prídeme pre dieťa....my obaja v robote.....tak parááááda.... 😝 😝 😝 😝 rýchlo som prenho bežala, ešteže je školka o ulicu nižšie...ale aj tak, ráno mi to mali láskavo povedať.... 😝 😝 😝 😝 motovidlá....... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
13. sep 2010

ach jááááj, už som aj navarila......aj sa dožrala......a tu stále nik ☹ a ja už musím pomaly do práce...ešte dva mesiace a fertig.....hurrááááá...teším sa 😀 Denisko práve vylial malinový sirup do špenátovej polievky....asi je to tak chutnejšie....a zajedá to cornfleksami.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

bubba
13. sep 2010

@leninka75 robot mi sadla ako riť na šerbel takže som spokojná a vyzerá že aj šéf s mojou prácou,horšie to je so stabilitou firmy 😅 😅 😅 tak ale som sa nasrala že až ma prepustia idem ihneď sa dať opeliť 🙂)) 😀

utka
13. sep 2010

deni, a čo dobrého si varila? Tak to sú teda motáci, že ti to nepovedali ráno.
bubba, aj ja som tak povedala, že ak prídem o robotu, idem na materskú 😉...

leninka75
14. sep 2010

ránečko!!! 🙂 🙂 🙂 ...........nejaká som dnes na dve veci ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

@denisenko .....a to som myslela, že len na SK sa utajujú informácie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..........nisko má parádne chute 😝 😅

@bubba @utka .......babule, aby to teraz nebolo just naopak...firmy pofrčia a MD bude v nedohľadne 😀 😀 😀

@utka..hej, hej do toho receptu ide čerstvá paprika 😉....

jacka
14. sep 2010

dobré ránko...... 🙂

@leninka75 ...čo sa stalo....moja 😕 😕 .......nebud smutnučká 😉

jacka
14. sep 2010

@utka ....a ty tam kolko už robíš?...........a už by si aj mohla mať dieťatko? 🙂

jacka
14. sep 2010

@denisenko ....no pekne......to je na infarkt.....to ja by som vybuchla 😠 😠 😀 😉 ..........................kolko budete domka?

leninka75
14. sep 2010

@jacka ....aaaale nejaká som nervná, bez nálady, lilka ma trápi lebo síce neplače v škôlke, ale zato každý deň si potrebuje poplakať doma 😢 .....len tak z ničoho nič spustí plač.........včera ma poštípala osa, bolí to ešte aj teraz.....večer si muž zmyslel, že ide lilku učiť zaspávať bezo mňa, tak ju len zbytočne rozreval a taká uplakaná chúďatko zaspala......ach, ach už nech skončí toto obdobie........

a ty ako včera???.......cesta do škôlky v pohode?? 🙂.....

jacka
14. sep 2010

čo je s aninkou....už by sa tu mohla ukázať?

tento moj malý tuláčik by sa dnes len tulil 😵 😵

oza 😵 j....dnes mi Maťko povedal že tam dnes nechce ísť..mylsím školku....už som čakala kedy sa rozplače......ale nie.....som mu slubila že v obchodíku mu kupil zmrzku..tak sa ukludnil......že dobre 🙂 ...ešteže zajtra je sviatok..... 😀 😀

leninka75
14. sep 2010

@jacka .....fuha, žeby prichádzala na maťka kríza??? ☹ .........aninka asi opravuje tú strechu 😉

jacka
14. sep 2010

@leninka75 ....... ☹ ...no fíha pekne ☹ ....aj ti to nejak opuchlo?.......juj a tá Lilka 😢 ☹ ☹ .......ona je zvyknutá ked ide spinkať len na teba?......moj Maťko by s mužom nešiel....ani z izby by bezomna nevyšiel čo sa týka spania ☹ ...a niekdy by mi bodla keby chod aj s ním.-.......

no včera som sa vyklepala......by mi bodli aj dva fernetíky.....nejaký debil krepý sprostý.........nezastal na stopke....preletel ako vietor......no a čo že ja na hlavnej......ešteže si chodím pekne 50 som stihla ubrzdiť...ale ..nebolo mi to jedno.......

mna už od včera bolí hlava 😝 😝

jacka
14. sep 2010

@leninka75 ..dufam že to bola len jednorázovka..................................pokým si tu ja píšem tak si Peťko vzal papriku a obžúva ju.....vyzerá ako sysel 😵 😀 😀 😀

utka
14. sep 2010

Ahojte.
jacka, v novembri bude len rok, čo pracujem, takže ešte nieeee...
Dnes asi urobím na večeru tú mňamku 😉...
My sa s manželom striedame pri uspávaní. Ale najlepšie by bolo, keby už krpec zaspával sám...

leninka75
14. sep 2010

@jacka ........no veru ja na mňa zvyknutá a muž včera, že musí aj s ním a basta!!!......to je tá mužská logika, decko pred spaním vynervačiť 😠 😠 😠 ...........pánečku!!!... ja by som si asi aj cvrkla od strachu!!.......to bol riadny magor!!!......vidíš a takýchto poliši nelapnú!! ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ........chutí peťkovi paprika?? 🙂

jacka
14. sep 2010

@leninka75 ---fíha odvážny je ten tvoj muž.......ten moj by to rýchlo vzdal........ 😝 ....vlastne Maťko by ho ani nechcel 😀 .....tak tak..takých debilov veru nechytia...ale ja by som ho..... 😠 😠 😠 😠..z chuti by sa mi ulavilo 😀 😀 😉......................................Peťko papriku len obžul ako žuvačku a potom ju vyplul...😀..😉

@utka aj ten moj by už mohol sám zaspávať....ale zas na druhej strane...nebude to večne trvať........ešte mi to bude aj chybať... 😵 😉

jacka
14. sep 2010

tak sme už vyspinkaný ideme trochu von............pokial je pekne 😎 😎 😎

jacka
14. sep 2010

teda neviem čím to je ...ale dnes mi je nejak smutno 😕 ☹

aninka29
14. sep 2010

ahojte mamulky 🙂
včera nebol čas kuk 😝 .....bolo tááák krásne vonku 😎 😎 😎 😎 ...a dnes je zase nejak kosno 😝
dnes Simuška v škôlke plakala ☹ ...ráno šla pekne v pohode,len keď sme sa mali lúčiť,tak sa rozplakala ☹ ☹ ☹ že jej budem veľmi chýbať....potom som odišla a ona na okne vycapená a máva mi a plače......ženy ja som sa vrátila,vybozkala som ju,ukludnila a už bolo dobre......inak vôbec sa mi nepáči,že nechajú deti visieť na okne..však to pre nich musí byť hrozné,keď vidia rodiča odchádzať...a tak isto je to hrozné pre rodiča,keď si tam vidí dieťa za tým oknom....čisto ako vo väzení ☹ ☹ ☹ ☹ ....blbo mi z toho bolo 😖
ale to je tak..videla v triede plakať jedno dievčatko,k nej sa pridali ďalšie dve deti...tak sa rozplakala aj Simuška,no a potom spustila celá trieda,okrem jedného chlapčeka 😖
dnes pre ňu idem skôr...ešte pred nástupom do škôlky som sa s ňou dohodla,že niektorý deň pre ňu prídem skôr....ale že si nebude ona rozkazovať ktorý......prídem vtedy,keď poviem............tak nevyjednáva...aj keď má stále reči,že tá a ten šli domov skôr,prečo nejde aj ona..a tak
a už neviem čo som chcela

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre