Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

mirrinka
14. okt 2010

gratulujemééééééééééééééééééééééééééé.....veľa zdravíčka obom 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

utka
14. okt 2010

Aj ja gratulujem!!! Nech sú obaja zdraví!!!
leni, tá liečiteľka je pri DT, takže k nej pôjdem zase, keď pôjdeme na víkend do ZV ku svokrovcom...
No dúfam, že tie mastičky a bylinky pomôžu. Vikimu nedala nič, len nechtík, ak by ho bolelo hrdielko...On je podľa nej zdravý a to, že má oslabenú imunitu je podľa nej blbosť!!!

jacka
14. okt 2010

jéééééééééééééééééééééééééééj........srdečne gratulujem... 😵 😵 ..nech su obaja zdravučký...... 😵 😵 😵 ...posielame pusinky 😵 😵 😵

jacka
14. okt 2010

@utka ...tak to je tu nedaleko...... 😉 .......to k nej budete chodiť len ked budete pri svokre,že?....držím silno palčeky 🙂

leninka75
14. okt 2010

@mirrinka .............ahoj!!..........a ty sa ako máš???............bruško rastie?? 🙂 .........

leninka75
14. okt 2010

@utka ...... a tie zdravotné problémy čo má viki sú podľa nej čo???......len bežné prechladnutia???.......a vedela by niečo urobiť aj s tým hrudníkom??....

@jacka ...počuj, neprovokuj s vianočným upratovaním!!!!! 😖

jacka
14. okt 2010

aj aninka sa pripája ku gratulácii......praje vela zdravíčka 😵 😵 ...............................stále jej nejde net....nevie kedy sa uráči prísť opraviť.....to mi niečo hovorí 😠

@leninka75 ..neprovokujem......to je realita........a to najhoršie si nechávam na koniec 😔

jacka
14. okt 2010

@denisenko ....odporučila ma logopedička........bola v školke......tá naša obvodná stojí za .....ked som jej to povedala tak vraj má ešte čas....ťava 😝 .....v utorok ideme prvý krát.......ja ked ho opravím tak potom už nechce zopakovať...... 😅

jacka
14. okt 2010

tak Peťula spinká......aj slniečko sa prediera.-.......dnes riadna kosa........som už dala zimnu bundičku Peťkovi...no a .....3 st je zima brrr 😝

leninka75
14. okt 2010

@jacka ..to máte fakt kosu......u nás 10, a slniečko zubaté ☹

utka
14. okt 2010

leni, tie zdravotné problémy sú z toho, že mal pod posteľou to, čo tam nesmie byť...to mu berie energiu, ráno je unavený, nevyspatý a z toho je náchylný na choroby.
A za hrudník som sa nespýtala...to na budúce.
jacka, veru, budeme k nej chodiť len keď budeme vo ZV.

jacka
14. okt 2010

@leninka75 ...ale už je nejakých 7....krásne je 😎 😎 ....ale citiť že je ešte chladno 😒

@utka ..to bude stačiť....tak málo....?

leninka75
14. okt 2010

@utka .............som zvedavá, ako budete napredovať.......nezabudni podávať infošky 😉 ......a ako v novej škôlke??

dávate už detičkám do škôlky pančušky?????

utka
14. okt 2010

jacka, bude musieť stačiť..
leni, v škôlke dobre. Má už kamošov a kamošky. Vie veľa nových básničiek a pesničiek. Tam majú viac času sa im venovať, keď ich je málo. Ja dávam pančušky už dávno...

leninka75
14. okt 2010

@utka .............takže si celkom dobre zvykol!! 🙂 🙂 🙂 🙂................a čo to cvičenie na hrudník???...........robíte to ja doma??

ja som minulý týždeň ešte nedávala, ale už asi začnem................a dnes som vybrala už aj zimné bundy, čiapky, šály a rukavice...................fuj, keď si predstavím tie prechodné obdobia a čľapkanice ☹ ☹ ☹ ☹ ....................

na dnes sa lúčim...............pa,pa 🙂

denisenko
14. okt 2010

jej, aké príjemné prekvapko......aj my gratulujeme.....letty, držte sa... a hlavne zdravíčko aby poslúchalo 😉
@leninka75 si na rade....... 🙂

my dnes máme slniečko.....ale ked nesvieti, je tiež kosa.....čo už, tričká možem odložiť... 😀
@jacka prídeš aj mne potom pomocť s vianočným upratovaním?????superžena...... 😉

denisenko
14. okt 2010

a zas som tu sama..... ☹ aj by som sa rozplakala, ale prišla som na to, že sa nám už minuli papierové vreckovky..... 😠
ešte tu budem...ak niekto príde.... 😉

utka
14. okt 2010

Ja som tuuuu...
leni, v škôlke cvičia každý deň, ale doma už necvičíme...

jacka
15. okt 2010

ahojte..... 😎 😎 😎

@denisenko ..prídem prídem.........ale superžena je tu aninka..... 😉 🙂 ......potešila si ma 😉

tak dufam že dnes ja nebudem vreckovky 😉

utka
15. okt 2010

Ahojte!
Ja som dnes doma...bola som u lekárky, lebo mi bolo v noci nejako zle...Ale vraj je všetko OK. Tak som si vzala dovolenku a idem oddychovať!

leninka75
15. okt 2010

ahojte!!!...................
@denisenko ..............veru blíži sa to, ale ešte vás trošku ponaťahujem 😉 😉 😉 😉

@utka ...................tak príjemnú dovolenku..........jej a to máš vlastne taký predĺžený víkend 😵 😵 😵 😵 😵

@jacka ...............čo dnes robíš?? 🙂

aninka29
15. okt 2010

ahooooooooooooooooooojte ženušky moje krásne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .......konečne som tu po dlhom, predlhom absťáku 😝 😀
v prvom rade chcem ešte raz pogratulovať letty k bábatenku 😵 😵 😵 😵 prajem veľa veľa zdravíčka 😵 😵 😵 😵 .....leninka moja...hoď mi prosím Ťa do ip číslo na letty,lebo sme spolu niečo riešili a nedoriešili sme ...a zabudli sme si vymeniť čísla...ďakujem 🙂
mamušky toľko sa mi toho prihodilo za tú dobu,že až až......nemám teraz moc času,prišla som vás len pozdraviť.....ale snáď poobede alebo večer popíšem a hlavne...prečítam si vás 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

aninka29
15. okt 2010

a ešte som chcela
@mirrinka moj tušák je,že budeš mať holku.....tak dúfam,že mi to tentokrát nevyjde,lebo viem,že by si chcela chalana 😉 🙂

mirrinka
15. okt 2010

ahojte .....ani,aj môj tušák je taký 😀 mne je to vlastne jedno čo to bude....ked sa ma niekto pýta,že čo by ste viac chceli,chlapčeka či dievčatko? tak odpovedám "bábätko" 😀 😀 😀

leninka75
15. okt 2010

@aninka29 .......no hurá moja!!!..........a už ste zdravučké??? 🙂 ...............len popíš pekne čo sa ti prihodilo, veď vieš, že sme zvedavky 😉 😉 😉 😉................

@mirrinka ............pekná odpoveď 🙂 🙂 🙂 .............mňa vytáča keď mi väčšina ľudí na odpoveď, že budeme mať dievča povie, no čo už, nevadí!!!! 😠 😠 😠 😠 😠.........

jacka
15. okt 2010

@leninka75 ..dnes zatial nič.....len som stihla navariť a rýchlo von........poobede ešte čosi porobím......ak sa mi bude chcieť 😝 😔 😀

@aninka29 ....vitaj moja......len pekne popíš už teraz horím zvedavosťou..... 😉

@leninka75 ..toto aj mna vytáčalo.......vraj čo už 😠 😠 😠 .........tak to tretice. 😠 😠 😠 😠 ....len neviem kto im povedal že chcem dievča.......ja som od testu vedela že to bude chlapec.....vobec som si nepripušťala žeby opačne........ 🙂

jacka
15. okt 2010

idem spinkať........dobrúúúúú 😉 🙂

utka
15. okt 2010

leni, dík...som spala a môj drahý manžel ma zobudil mobilom...že som si ho ja blbá nenechala niekde ďalej, aby som ho nepočula vybrovať... 😝
Nooo, asi všetci berú za ideál mať doma párik-detičky. Ale aj mne by to bolo jedno. Ale ja som tiež hneď vedela, že to bude chlapec a viem, že ak bude niekedy druhé, bude to dievča. Tá liečiteľka mi povedala, že mám v osude ešte jedno dieťa, ale že si 4 roky počkám 🙂 .

aninka29
15. okt 2010

som tu na chvílku 🙂 .....Sabuška zaspala.....Simuška šla s tatom na flákačky.......v noci došiel domov,tak nech si ju užije ..lebo v utorok už pádi späť ☹
už sme našťastie zdravučké..to bol nekonečný príbeh.....dnes sme boli ešte so Simkou na krčnom..ale všetko je v poho,akurát jej mám vyplachovať noštek morskou vodou........takže hurááááá,v pondelok ide do škôlky....neskutočne sa teší....a ja tiež 😉 🙂
ešte stále som vás neprečítala,takže nič neviem..ako sa mi máte a tak...ale však ja vás raz dočítam......leni,už aj tebe sa to kráti.....juuuuj 😵 😵 😵 .......mne sa minule snívalo,že som zase bola tehu 😕 .....čakala som chlapca...však aspoň v sne 😀 lebo podla mňa skutočnosť by bola iná......ale ja už fakt nechcem ďalšie...aj keď manža by aj prijal......nie nie..nediskutujem o tom 😀
ja si teraz lámem hlavu nad darčekmi pre holky...budú mať meniny obe....Simonka by chcela všetko na svete....ale tak dohodli sme sa...že niečo dostane od nás k meninám a niečo napíšeme Ježiškovi.....mňa už normálne chytá vianočná nálada.....najradšej by som už zdobila stromček...to bude asi tým počasím..brrrr ...kosno je

denisenko
15. okt 2010

@aninka29 vitaj 😉 😉 😉 😉 🙂 aj ja by som už najradšej v pokoji vianocovala..... 😀 ale to si ešte asi počkááám....dlllho 😝 😔 ale sa určite dočkáme 😀 aj Denisko bude mať meniny a potom zas Ježiška...ale jeho snom sú len vlaky a príslušenstvo.....kolajnice, výhybky, depo, a tak dále.... 😅 nikto nemusí vymýšlať darčeky...... 😀
@utka 4 roky? to od prvého dieťaťaalebo ešte od teraz 4 roky? 😕
@leninka75 tak, tak veru....bábatko....inak ja som nikdy netúžila po páriku......fakt mi to je jedno, keby som mala ešte jedno dieťa, čo to bude......ja som iba chcela prvé mať chlapca a vyšlo.... 😉
@jacka superženy možete byť obe, no nie?????a inak, dnes som si ráno kúpila hned dva velké balíky vreckovciek.....ale radšej píšte, nech ich spotrebuje len Nisko 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre