Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
11. nov 2010

dobrúúúúúúú.......

posledná 😉

utka
11. nov 2010

jacka...nie si...hahaha 😉

jacka
12. nov 2010

ahojtééééé......

@utka ..to čo toto.....ha???? 😠 😉 😉 😉 😉 🙂

denisenko
12. nov 2010

dobré ránko....Denisko v školke, rozlúčková návšteva u šefovcov za mnou, tak si dám kavičku a idem baliť..... 😉

@jacka a aké?????,pochváľ sa..... 😵 😵 určite nie som jediná zvedavá..... 😀

škoda, že nemožem dať nejaké foto.......včera boli tie detičky úžasné..... 😉 išli v sprievode s lampášikmi zo školky pred radnicu, tam mali urobený taký svetelný kruh z dalších lampášikov....stáli okolo a spievali pesničky......také boli zlaté..... 😀 😀 a potom mali asi 1o stolov s čajom, koláčikmi, mufinkami, pizzzou a podobnými drobnosťami.....pekný zvyk a ako sa všetky deti tešili.....a dospelých tam bolo hádam aj 100.....aj carabinieri im zastavili celú premávku, to bol zážitok... 😵 😵

denisenko
12. nov 2010

denisko si ráno pobalil vláčiky aj s dráhou do svojho kufra........no neviem, či tam ešte niečo zmestí...... 😀 20 kusov vreckoviek, plyšový macko a prasiatko a havko-vankúš, to všetko musí ísť bezpodmienečne s nami...... 😀 😀 😀

utka
12. nov 2010

Ahojteeee...
jacka, noooo 😉.
deni, to muselo byť krásne. My máme v utorok tu na jednom ihrisku lampiónový sprievod a potom sa budú vypúšťať lampióny šťastia...Už sa tešíme 😉

denisenko
12. nov 2010

a jééééé......práve som zistila, že není šanca pobaliť sa do jedného kufra....aj ked je velký......možno trak s letnými vecami...ale zimné bundy a topánky...... 😝 ooops, dúfam, že tranzit nemá vela ludí s batožinou..... 😀

denisenko
12. nov 2010

že "trak"..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 celkom iný význam..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 malo to byť "tak" 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
12. nov 2010

ahojte!................juj dnes mám nejaký pomalý net 😠 .................aj u vás je také hnusné počasie?.....prší a fúka hnusný vetrisko.................
jejda ja sa mám teraz tak dobre!!!.............stále niekto ku mne chodí a vždy prinesie nejaké jedlo, takže nemusím variť 😀 😀 😀 😀 😀.....................toto šestonedelie samá výhoda!! 😀 😀 😀 😀 😀...............liluška dnes ráno išla bez plaču, len sa mi zdá, že zasa chytá nádchu ☹ ☹ ☹ ☹.................pomóc, ja nechcem!!!...........

@denisenko ..............kedy cestujetena SK? .............a dokedy sa tu zdržíte???.................to muselo byť fakt pekné tie lampióniky 😵 😵 😵 😵 ................už sa teším na fotos!!

denisenko
12. nov 2010

@leninka75 ideme dnes večer....takže zajtra ak sa ozvem, tak z SK.... 😀 😀 😀 😀 😀 a ostaneme do konca januára...asi...... 😀 😀 😀 😀 tak to ti závidím, že nemusíš variť....... 😉 aj tak máš určite starostí dosť, že??? 🤐
včera som šla busom a vedla mna bol kočík s bábatkom, asi 2 mesiace......požičala by som si veru...aspon na pár dní 😀 😀 😀 ale ešte musím počkať......sme sa s tatinkom rozhodli, že v polovici budúceho roka by sme hádam aj niečo stvorili...... 😀 😀 😀 😀 kto sa pridá?????? 😀 😀 😀

denisenko
12. nov 2010

@leninka75 ozaj a varia ti také, čo možeš aj ty??? 😵

leninka75
12. nov 2010

@denisenko .....tak to si pekne užijete teplo domova 😵 😵 😵 ...a už budete vo svojom?? 🙂 ........pekne ste sa s tatinkom rozhodli, takže zasa bude ďalšia tehoška a potom drobček!! 🙂 .............idem kŕmiť 😉

denisenko
12. nov 2010

@leninka75 len sa dobre nakrmte.....treba 😉 chceli by sme už vo svojom...len nám ešte nedorobili dvere...a to vieš, bez dverí...ani teplo domova není..... 😀

denisenko
13. nov 2010

halo, halo....nikde nik?????? 😔
my sme šťastne docestovali nadránom domov.....konečne... 😉
pekný víkend, herečky 🙂

letty86
13. nov 2010

ahojte...veru, nikto nikde
😕
@denisenko tak super, že ste šťastne došli.....vitaj doma 😉

denisenko
13. nov 2010

@letty86 dakujem...ako sa má maličký drobček? 😉

letty86
13. nov 2010

@denisenko ďakujem, drobček sa má fajn, dnes máme mesiac 😵 😵 , uteká to rýchlo...pár dní ho bolelo bruško, ale prišla som na to, že z čoho...dávala som mu nutriton, to je také "čudo" na zahustenie mliečka, aby menej vrackal....a z toho sa potom nevedel vykakať a riadne sa pučil, tak sme to vysadili a Marcelko je kľudný...niekedy mám pocit, že ma zje 😀 , hladoško môj malý 🙂
Nisko sa teší?
Tak držím palce, aby vám to s bábätkom vyšlo 😉

denisenko
14. nov 2010

@letty86 Denisko povedal že na Slovensku je super..... 😀 to už je mesiac???fakt to letí....ešte pár chvíl a bude Ti chodiť.......niekedy by to nemuselo tak utekať,že? 😠

utka
14. nov 2010

Ahojte.Už sme doma.Boli sme vo ZV.Zajtra do roboty ☹

aninka29
15. nov 2010

ahojte babulky 🙂 ...dnes som prvááá??? 😕
@denisenko tak vitajte doma...užite si Slovensko 🙂 🙂 🙂

aninka29
15. nov 2010

@jacka jeee,super vianočný darček si dostala 🙂 🙂

mirrinka
15. nov 2010

ahojte kočky....
@aninka29 tak tip ti zdá sa nevyšiel 😉 bola som dnes na sono a vyzerá to na chlapčeka....videl tam plávať guľky... ale presne budem vedieť 26-teho na 3D 🙂 🙂 🙂 🙂
ako sa ináč máte?

aninka29
15. nov 2010

@mirrinka juuuj,tak to je super moja 🙂 .....splní sa ti sen 😵 😵 😵 .....keď tam už videl plávať guľky,tak tie už len tak nezmiznú 😉 🙂 .......tak ti prajem nech ti to na tom 3D iba potvrdia...teším sa s tebou 🙂 🙂 🙂 ............no čo už...aj bosorky sa môžu mýliť 😀 😀 😀 😀

mirrinka
15. nov 2010

ďakujem.....ale aj tak neprestávam veriť,že si bosorka 😀 😀 😀 😀

aninka29
15. nov 2010

@mirrinka 😀 😀 😀 😀 ...veď som,som...ale vieš,ako to je...starnem 😀 😀 😀 😀 ....aj keď....nejaké to percento tam ešte stále zostáva..a z guliek bude nakoniec pipina 😉 🙂

mirrinka
15. nov 2010

veď to...aj také prípady poznám....z Timoteja bola nakoniec Timea 😀 ale videla som aj ja tie guličky,tak snád v mojom prípade to už aj tak zostane 😀

aninka29
15. nov 2010

@mirrinka ale áno....dúfam,že ostane 🙂 🙂 ....aj keď,mne pri Sabuške moja dokina povedala,že tam vidí piňdúra a na 3D mi doktor na celú obrazovku ukazal pipinu 😀 🙂 ...................ale to je jedno,čo to bude...len nech je to zdravučké..to je najdôležitejšie 🙂 😵

mirrinka
15. nov 2010

@aninka29 presne tak....hlavne aby bolo zdravunké a aby všetko dobre dopadlo.....aj dievčatku by sme sa stráááášne tešili....len to,že s dievčenskými menami máme trochu problém,tak radšej nech bude ten chlapec 😀 😀 😀

aninka29
15. nov 2010

v sobotu sme boli na oslave krstniatku 😵 ....dávam nejakú tú fotečku 😉

aninka29
15. nov 2010

@mirrinka tak už len vybrať to správne chlapčenské 🙂 🙂 🙂 ...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre