Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
24. nov 2010

Dobrú noc.
Posledná...ak nepríde jacka 😉

jacka
25. nov 2010

ahojte...... 🙂

prvááááá....😉

aninka29
25. nov 2010

ahojte 🙂 ...dnes je celkom pekne slnečno 😎 ...ale čerstvo...brrr............ráno som si musela privstať,aby som vyčistila okná na aute od mrazu 😝
ja som sa už tiež konečne pohla s darčekmi...mám vybavených rodičov,svokrovcov aj sestru 🙂 ....aspoň niečo mám z krku

aninka29
25. nov 2010

kde ste mamule???
dnes som mala ísť so Sabkou na to očkovanie....ale znovu sa to prekladá,lebo Sabinka od včera soplíkuje.......asi to budú zúbky...dnes som objavila ďalší 🙂

aninka29
25. nov 2010

@jacka ja som si až teraz všimla fotečky.....krásni sú chlapci 😵 😵 ...neskutočne sa na seba podobajú 🙂 🙂 🙂 🙂 ...Peťulko je už aký veliký 🙂 🙂 🙂

jacka
25. nov 2010

@aninka29 ...dakujem....robím čo možem 🙂 😉 ...veru veliký...taký ako vy.....letííííííí čas 😔

tak si ma nechala samú s darčekmi???.... 😠 😠 😉 😉

aj tu je sem a tam .....slniekčo...ale vetriskooooo 😠

jacka
25. nov 2010

sa toho očkovania ani nedočkáte.... 😉

aninka29
25. nov 2010

@jacka ja som aj celkom rada,že nejdeme....nebudem hisáčiť...ale na druhej strane..bolo by lepšie,keby sme to mali za sebou 😝
ale nie veľmi som ťa nechala v štichu.......pre detičky nemám skoro nič 😒

aninka29
25. nov 2010

zajtra pôjdem pre Simonku skôr do škôlky.....budú voľby či čo...tak musia vypratať škôlku 😝 😝 😝

utka
25. nov 2010

Ahojte...ja zase ako vždy nestíham...

jacka
25. nov 2010

@aninka29 ..veru čím skor to budete mať za sebou lepšie pre vás......len treba dufam že nebude plačakt....velmi....a pri ostaných plakala....však záchvat mala len pri poslednoum ..........či sa mýlim 😅 😅 😔

@utka tak večer kuk.... 😉

denisenko
25. nov 2010

@jacka jej,aký je už Peťko velký...... 😅 frajeri su obaja...... 😀
@leninka75 také nákupy máme stále....Denisko len zavadzia.....teraz sme v Topolčanoch, boli sme u zubárky....ale ten sneh som si v stredu zažila aporiadny...inak v sobotu som spiatky v Rajci, takže teraz pendlujem ako s nasoleným zadkom... 😀 😀

teta zubárka Deniska vychválila, som sa pýtala na pasty, lebo flouridové ho vraj štípu...tak ked ich nechce, nemám mu dávať....a ešte som chcela vedieť, že mi chodí zo zubnej pasty potajomky odjedať do kupelky....a že: ahá, tak to preto má také pekné zdravé zúbky....pokým nezje celú tubu tak sa mu nič nestane.... 😀 😀

jacka
25. nov 2010

@denisenko ...veru už sú velký........niekdy by som chcela zastaviť čas.......inokedy zase posunuť 😔

tak ste super zvládli zubára......... 🙂 ................tak vy stále niekam cestujete...... 🙂

utka
25. nov 2010

Tak dobú noc dievčence!!!

jacka
26. nov 2010

ahojtééééé.....

aninka29
26. nov 2010

ahojte 🙂
@jacka ako mám rozumieť tvojmu ahojtééééé? 🙂 znamená to,že si vytešená,alebo uponáhľaná? 😉 🙂 🙂
@denisenko Simonka tiež zbožňuje pastu...keď si ide umyť zúbky...tak prvú dávku najprv vycucá a až potom si druhou dávkou umyje zúbky 😀 ...a aké pasty mamky používajú vaše detičky??....my elmex,pre obe
Simonku som dnes nakoniec ani nedala do škôlky.....konečne sa jej spustili sopliská 😵 ...taká som rada,že až až 🙂 🙂
vonku je fajny mrázik..brrr.....pôjdeme za chvílu trošku von...chcem si ísť dokúpiť nejaké nové ozdoby na stromček...a objednať si ikebanu na stôl ....nech ladí so stromčekom

aninka29
26. nov 2010

@mirrinka ty máš dnes svoj deň 3D 🙂 🙂 🙂 .....nezabudni sa nám pochváliť,ako to dopadlo 🙂 🙂 🙂

leninka75
26. nov 2010

ahojte!!............. včera som nejako nestíhala...pol dňa u mňa sedela babka...potom na obed prišla Lilka zo škôlky a už sa potom nedalo nič 😔 ........................

@jacka .............zlatučkí sú fešáci!!!.............skoro ako dvojičky nebyť toho vekového rozdielu...riadne sa podobajú!!!

@denisenko ...............teda nezávidím také behanie hore dolu!!!...............a akú pastu vám teda mudra odporučila???......Lilka má tak striedavo elmex, vademecum a ešte niečo čo si nespomeniem 😀

@aninka29 .............v akej farbe budeš mať vianočnú výzdobu??......my sme včera boli na tuju a zajtra vyrobíme adventný veniec......to mám rada,lebo potom už pomaličky vyťahujeme vianočné ozboby a ten adventný čas má svoje čaro...začnem piecť koláčiky....tá vôňa všade!!!! 😵 😵 😵 😵 😵...............

aninka29
26. nov 2010

@leninka75 ahoj.....budem mať strieborno zelený....ako minulý rok.....možno tam doladím ešte nejakú farbu....uvidím,nechám si poradiť 🙂 ..a Vy,akú budete mať výzdobu??..........aj ja sa už teším na tú vianočnú atmošku 😵 😵 😵 ...tú vôňu ihličia a všetkého 😵 😵 .....my tiež so Simonkou budeme vyrábať adventný veniec.....koláčiky ja piecť nebudem...napečie nám svokra......ja urobím maximálne jeden druh....ale medovníky,tak tie určite piecť budeme....Simonka sa už nevie dočkať..a ja tiež 😵 😵

aninka29
26. nov 2010

no ideme my...nechce sa mi moc do tej zimy......ale trošku prechádzky nám neuškodí 🙂

jacka
26. nov 2010

@aninka29 .......vytešená velmi.nie...ale chápavá si to áno..... 🙂 😉

@leninka75 ...dakujem....však aj tvoje sa budu určite podobať....... 😵

jacka
26. nov 2010

pojdeme aj my von....som čakala pokial zmizne hmla.......ale to neviem či bude dnes.....

tak vy už aj stromčeky riešite?:....pekne 🙂

leninka75
26. nov 2010

@aninka29 ......my klasika farba..červeno-zlatá + tento rok pridávam medenú 🙂 🙂 🙂 ...............ja sa tak teším na vianoce... 😵 😵

@jacka ...........no uvidíme či sa budú podobať......Lilka je celá do mužovej rodiny a Laura sa skôr podobá na mňa 😉

denisenko
26. nov 2010

ahojte... 😉
práve sme spolu s Deniskom dopiekli medovníky...... 😅 trvalo nám to akosi dlhšie ako inokedy, žeby preto, že som mala super pomocníka?????? 😀 😀 😀 ale nezhoreli a už sú hotové, niektoré aj zjedené....mladý pán mal akože ranajky...... 😀 😀 😀

@aninka29 ani ja tento rok nebudem vypekať, len medovníčky, čo sú moja špecialitka......inak si kúpim zopár zákuskov, tu v Topolčanoch je perfektná pekáren.....mnam, tečú mi sliny až na klávesnicu... 😀 a kedže ozdoby kupujem prvý rok na komplet, tak stromček bude strieborno- červený...... 😉
@jacka nezmrzli ste? aj tu je kosa, ale volalal som so starkou, a bolo len -3 😀 a vraj na streche sú tak 3 cm snehu....no asi pobalím Niskovi overal 😠
@aninka29 a som zabudla, ako to stíhaš, ked si dokážeš zapamatať aj to že Mirrinka ma dnes 3D????fakt bosorka.... 😉 😉 😉 ....v dobrom...... 🙂

denisenko
26. nov 2010

a som to zabudla dopísať....ked dojdu zákusky, zbehnem ku svokre....tá pečie každý rok milion... 😀 😀 😀 😀

aninka29
26. nov 2010

@jacka takže uponáhľaná.......dnes mi to asi páli 😀
@leninka75 ja pridám bielu...
ozdôbky dokúpené,ikebana objednaná..bože,také krásne veci má v tom obchode...som si nevedela vybrať 😝 .......už by som aj stromček zdobila 😀

aninka29
26. nov 2010

@denisenko veď píšem,že dnes mi to nejak páli 😀 😀 😀 😀 ..............ja ani neviem....ma to napadlo samo do seba 🙂 ..deni a aké pečieš medovníčky?..také čo sú hneď mäkké,alebo tie čo musia postáť?

denisenko
26. nov 2010

@aninka29 také, čo musia postáť...alebo tam dáš medzi ne makkky chlebík a zmaknu.....ak vydržia dovtedy.. 😀 😀 ale ja dobre schovávam....včera som vyrábala aj salonky pre Deniska ...bez čokolády..vybrala som originál salonku a napchala tam klasickú krowku...taká dolepená som už dávno nebola....ale čo neurobíš, aby aj dieťa mohlo potajomky odjedať zo stromčeka,že??? 😀 😀 😀 😀 ale iné čoko figúrky radšej nekupujem....bolo by mi ho velmi luto.... ☹

denisenko
26. nov 2010

a nezačali tento rok tie predvianočné nálady nejako skoro????? 😕

leninka75
26. nov 2010

@denisenko ................myslíš deni???............veď už bude 1. adventná nedeľa a to už sú skoro ako vianoce 😀 😀 😀 ............inak si šikuľka..............ja zatiaľ len rozmýšľan nad medovníčkami 😉 ..............v jednote majú dnes práškový cukor za cca 20,- sk tak nakúpim matroš na koláčiky.............

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre