Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
21. feb 2011

dobré ránko... 😉
tak a Denisko šiel do školky....to bolo ráno rečí, že on nejde.......ja neviem, čo začal v poslednej dobe vymýšlať.. 😒
povedala som učke, že prídem na obed a tak na mna zazrela.....som je musela vysvetliť, že dnes len na pol dna, ak to vydrží, tak zajtra ostane normálne....ešte stále býva unavený..... 😔
@aninka29 to ste si dali dobre dlhú prestávku zo školky, nebude mať potom Simoka problém zas tam ísť? 😕
@utka no povedz mi,kam na to tie deti chodia?aj ten náš, ked zapotí, tak to stojí za to..... 😠
@leninka75 som včera rozmýšlala nad tou svokrou.....jej to fakt nedošlo?????? 😕 😠

jacka
21. feb 2011

@aninka29 ..v školke je...sa nevedel dočkať.............a každy den rátame kolko krát sa ešte vyspí a bude mať meniny.....zlaté detské časy 🙂

@denisenko ja už na učky nemám slov......... 😝

jacka
21. feb 2011

@denisenko ako je u vás?.....tu akurát dosnežilo... 😝 ..ak máte slniečko tak vieš čo.........pošli 😉

denisenko
21. feb 2011

@jacka no..mi hovor.... 😖 ....aký darček dostane, ked sa už tak teší? 😵

denisenko
21. feb 2011

@jacka u nás nesneží..... 😵 počkaj, kuknem...či sa už slniečku podarilo cez tú hmlu vystrčiť nohu.......lebo ráno bolo tak hmlisto a vlhko...Denisko si obul gumáčiky.... 😀 a je chladno......včera sme boli dve hodiny na ihrisku, skoro som odmrzla...fakt sa schladilo....a ked nenosíš zimnú bundu a len tenisky, tak dve hodiny je dosť.... 😀

denisenko
21. feb 2011

@jacka aaa....svieti....len za hmlou.....ešte asi polhodinku musíme počkať 😅 ...pošlem,pošlem....... 😵

denisenko
21. feb 2011

......idem variť.....včera som si navarila viac zemiakov, takže dnes budú šúlance... 😀

jacka
21. feb 2011

@denisenko ..dufam že dorazí 😵 😉 .................chceme mu kupiť bicykel 😉 ........................

a šulance z čím?.....makom?...... 🙂

jacka
21. feb 2011

pojdeme aspon na chviločku von....zas začal kašlať.....sa tej jari asi nedočkám.... 😠 😝

jacka
21. feb 2011

@denisenko ...ako dopadlo stretko zo šéfkou?....

denisenko
21. feb 2011

@jacka bicykel????super darček....aký? máte niečo vybraté? 😉 my sme kupovali Niskovi minulý rok 16-tku 😵
šulance budú len s opraženou strúhankou s cukrom.....mak už došiel..... 😀 šééééfka...vraj nastupujeme skor....asi 14.marca......tak neviem, či sa mám tešiť alebo nadávať 😀

denisenko
21. feb 2011

@jacka inak, aj my sme zas začali kašlať....ale dva krát inhaloval a je to lepšie.....len včera sme zabudli...to treba tak tri dni.....ale aj tak nám došli tie lieky do toho....... 😠 zas nechám v lekárni...... ☹

leninka75
21. feb 2011

ahojte!!!....................som dnes svokre povedala, že sa na ňu hnevám za to, že nám tu doniesla bacily..............mi na to povedala, že na koho sa má ona hnevať ........ťapa......len zabudla, že mi ide o deti a nie o seba 😠 😠 😠

@jacka ...........super darčer!!!! 😵 ..........maťko sa poteší!!............ktorý začal kašľať?? ☹

@denisenko .............normálne si mala kedy nastúpiť?................

@aninka29...............koľko je už simka doma??.........3 týždne?.........a sabi ako??..........aj teplotovala??.........neboj jazvičky nezostanú, má mladučkú kožu, to sa spraví 😉

@utka...ty máš teda šibala!!! 🙂

denisenko
21. feb 2011

@leninka75 tvoja svokra je tuším aká, ako sa hovorí, že svokry majú byť....... 😠 ..myslíte, že aj my budeme také?...ozaj a prečo sa nehovoria vtipy aj o svokroch ale len o svokrách????????čo nás čaká, že????? 😀

jacka
21. feb 2011

@leninka75 ..dufam že sa poteší.......... 🙂 vlastne kašlu obaja......ale boli sme včera na zmrzke...tak to Maťkovi prešlo 😀 .........som mala dilemu či ho to nedorazí....ale nie 😉

@denisenko no vidíš a bála si sa.......len s teš.....alebo radšej nie.....nebudeš stíhať koníka 😉

denisenko
21. feb 2011

@jacka to veru stíhať nebudem..... ☹ ....niekedy tá zmrzka robí zázraky..... 😀 ...hlavne ked ju velmi chcú.... 😀 ...my sme boli včera v cukrárni...ale večer to išlo von 😝 😔 ...tak možno neskor.... 😎
už som si myslela že sa nám pokazila práčka....naložím, zapnem....a nejde, len bliká.....znovu som všetko poskúšala,a nič.....ešte keby som tak poriadne dvierka zavrela, tak si ušetrím dalsí šedivý vlas..... 😀

jacka
21. feb 2011

@denisenko ...jasné že budeme dobré svokry.......hádam si si nemyslela niečo iné 😀 😀 😉 ................ty más dobru svokru?

jacka
21. feb 2011

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
21. feb 2011

@leninka75 ako hrdlo?.........

jacka
21. feb 2011

ten čerstvý vzduch ma vyhladoval .-........ideme sa najesť...a šup spinkať..... 🙂

aninka29
21. feb 2011

@denisenko nemyslím si,že bude mať zase problém nastúpiť do škôlky.....ona sa teší...najradšej by šla už dnes......ale má ešte po telíčku pár fliačikov od chrastičiek,tak ju tam ešte nechcem trepať.......alebo mám???...neviem...a zase o týždeň sú prázdniny.......asi zavolám dokine mudrej,nech povie ona....aj tak už dopredu viem,že povie,nech ju ešte nechám doma 😝 😝
@leninka75 Simi je už doma mesiac 😖 .....Sabka je už ako tak v pohode.....tie prvé dni boli najhoršie....teplotovala štyri dni....teraz už má po telíčku chrastičky....som rada.....už aj pekne papká...lebo celý týždeň odmietala stravu...ani mliečko nechcela....proste vôbec nič...iba vodičku pila na hektolitre
@jacka to je super,že sa Maťko tak teší do škôlky 🙂 🙂 ....až ťa to niekedy mrzí,že....poznám 😉 .........super darček k meninkám 😵
mamky chcem sa vás opýtať akú veľkosť nôžky majú vaše deťúrence....lebo mne sa zdá,že Simi má lode....... 😀

denisenko
21. feb 2011

@aninka29 to je aká velkosť....lode?a kolko meria? 😅
my sme už doma zo školky, prešlo to bez ujmy na zdraví, učka povedala, že aj obedoval....ale taký špinavý prišiel, akoby tm bol pol roka nonstop.......maloval...mikinka, tepláky....dúfam, že to zíde..... 😝

leninka75
21. feb 2011

@jacka ................hrdlo??? 😝 😝 😝 ...............a ešte sa pridala aj nádcha 😝 😝 😝 ...............u nás vyšlo slniečko, ale je pod nulou........nechce sa mi von.....................

@aninka29 ..............lilka má tak cca 27...akú má simi??

@denisenko ..............takže zasa práčka bude v akcii??..........len nezabudni pritlačiť dvierka 😉 😉 😉

denisenko
21. feb 2011

@leninka75 ......ja už neperem.....jedna bunda vísí, druhá je v práčke a tretia špinavá....sa na to možem...pojde zajtra taký špinavý....trochu to utrem vlhkou utierkou..... 😝 😝 😝
aj Denisko má 27 alebo 28 ....ako ktoré........ 😉

leninka75
21. feb 2011

to pranie!! 😝 ............ja periem každý druhý deň....to ešte ujde...ale to žehlenie potom 😝 😝 😝

jacka
21. feb 2011

@aninka29 ..mrzí..... 😔 aj teraz bol tri doma a chyba mi...ale ked mu je tam lepšie.......tu sa nemá s kým tak pohrať... 😝 ...my máme 28-29........vy?....,......................akú ste mali vysoku teplotu...?.....aj ja by som chcela už kiahne...... 😔 nech máme už po.........to fakt nepapala?....no si si užila 😔 ...aj ti mamina prišla pomocť?...

jacka
21. feb 2011

@leninka75 čo si dávaš?.......ty toho vela nemožeš pokial kojíš......že,....? 😔 .................ach to žehlenie....fuj 😲 ...veru práčka operie....skoda že aj žehlička sama nežehlí 😀 😀

slniečko...aj tu čosi kdesi kuká......ale nechcem zarieknuť 🤐 🤐

jacka
21. feb 2011

@denisenko ...ja zvyknem kefovať........pokial sa dá.....ale tiež máme náhradné.....inak by som nerobila nič len zapínala pračku 😝 ...............aký dnes prišiel...............

leninka75
21. feb 2011

@jacka .............šalvia a slaná voda na hrdlo a ešte stopangin,......a do nosa olynth............už aby sombola fit......ani písať sa mi nechce len by som 😔 😔 😔 ................ale pri dvoch opičkách sa nedá...

jacka
21. feb 2011

@leninka75 ....sa skoro uzdrav...... ☹ 😉 ..........som myslela že Likla je v školke?..........veru nedá ......poznáme ☹ .....................

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre