Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
9. mar 2011

@denisenko .............no máme, ale radšej keby nebola 😠 .........minulý rok škole vyšiel nejaký projekt, tak sa nakúpila technika aj pre škôlku a nejaký rodič potom kúpil do škôlky CD prehrávač.......tak deti každý deň čumia na bedňu 😠 😠...........inak u nás v škole majú aj interaktívnu tabuľu, čo sa mi zasa nepáči.............podľa mňa by deti na ZŠ mali veľa rozprávať, čítať a písať a nie kukať ako učka behá kurzorom po tabuli 😒................možno som staromódna, ale také vymoženosti patria na strednú školu............

denisenko
9. mar 2011

@leninka75 tak to máte nejakú modernú školku..... 😠 ved pozerať telku možu aj doma.....nie? 😕
jej, volal tatinko...prežil žaludkovú hadičku....... 😀 😀 že zápal slinivky brušnej...paráááááda...... 😔 a došiel mi aj narodeninový darček...... 😉 síce o mesiac skor.....ale aj tak sa z neho teším...... 😵
Denisko sa dnes tvári, že vobec spať nebude.....asi sm mu nemala povedať, že tatinko zajtra príde.....to nepojde spať vobec.....2 dni.... 😠

aninka29
9. mar 2011

ahojte mamky 🙂
tak Sabka je zase na atb ☹ ...má chytené priedušky.....už len čakám,kedy bude chorá Simi.....už dnes ráno začala nejak poťahovať nosom 😠 a to je len pár dní v škôlke.....včera mali karneval....veľmi sa jej páčilo 😵 ...škoda,že to nebolo aj pre rodičov
môj manža tiež neuznáva tie sviatky mdž a podobne.......ale dostali sme od neho všetky tri čokolády 🙂 ...cení sa......a od Simušky som dostala obrázok,ktorý mi nakreslila v škôlke 😵 😵 😵

baby,naša Mirrinka je už druhý týždeň v nemocke ☹ ...musí ležkať,lebo sa už otvára.....je otvorená na 3cm.........podľa doktorov musí vydržať ešte týždeň a potom to môže prísť 🙂 ...inak sú v poriadku obaja....akurát je Mirri veľmi smutno za Liankou ☹ ...veríííím ☹ ☹
dnes to vyzerá na celkom pekný deň vonku............ 😎

aninka29
9. mar 2011

@denisenko aký darček pochváľ sa 😉 ten parfémik?

utka
9. mar 2011

5kg pri mojej váhe nie je nič moc ☹. Držím ju asi dva mesiace, ale nie úplne poctivo...
Cez týždeň si objednávam obedy v robote a cez víkend vymyslíme vždy niečo také, čo môžem aj ja...Napríklad chlapi majú nejaké mäsko so zemiakmi a ja jem len mäsko so zeleninou a tak...

leninka75
9. mar 2011

@denisenko ...................nepríjemné vyšetrenie ☹ ............ten zápal sa mu aj nejako prejavoval?

@aninka29 .......................veru cení sa každá aktivita od mužíčka 😉 ..................juj zasa choroba? ☹ .......nejako sa ti baby stále striedajú v chorobe....... a kedy má mirrinka ofic termín?...........držím palce...povedz jej 😉

ideme konečne von...pa

denisenko
9. mar 2011

@aninka29 juj, tak to máte pestré..... ☹ zase atb, to nie je bohviečo........ ☹ ...pekné od manžu, že na vás myslel, aj ked to neoslavujete....čokoládka vždy poteší...... 😀 pozdrav mirrinku, nech sa drží a všetko dobre dopadne....držíme všetky pršteky 😵 ...veru, ten parfémik prišiel.... 😉 mi ho tatinko kázal cez skype, tak som rada, že prišlo to, čo som si objednala.... 😅
@leninka75 ani nie, len sa stále na niečo sťažoval....a na nič mu neprišli,....tak som ho poslala tam...a teraz neviem, či už má dušu namieste 😔 😕 😝 😀
@utka to je dosť 5 kil za dva mesiace a ked ešte to až tak drasticky nedodržuješ.......len nech ti to pekne vydrží 😵

utka
9. mar 2011

Ste zlaté...ďakujem.
Ako inšpiráciu sa chystám si kúpiť pernamentku do fitka, tam kam chodím cvičiť 😀 ...

denisenko
9. mar 2011

@utka len si kúp...potom, ked sa ti nebude chcieť, si možeš povedať:škoda vyhodených penazí...a radšej pojdeš... 😀

jacka
9. mar 2011

@utka dobrá inšpirácia 🙂 😵 .......pekne si zhodila.... 🙂 to musíš schudnuť kvoli čomu?..tým doštičkám?

jacka
9. mar 2011

@denisenko ...teda ...tvoj muž si "užil" hadičku 😝 ...čo napokon Nisko zaspal?..

jacka
9. mar 2011

@aninka29 no nezávidím vám....sa rýchlo vyliečte....a pozdrav mirrinku...nech sa drží 🙂

jacka
9. mar 2011

@leninka75 ako bolo vonku...Laurinka zas obzerala svet 😵 😵 😵

utka
9. mar 2011

@denisenko však preto si ju chcem kúpiť...
@jacka nieee, to kôli sebe. Som tučná a musím so sebou niečo robiť!
Ja som dnes dostala od mojich chlapov k MDŽ kytičku. Oneskorene, ale predsa 😉 ...

jacka
9. mar 2011

@utka hlavne že nezabudli...ale určite ťa potešila 😵 🙂 ...........................................silno držím palčeky pri chudnutí 😉 🙂 ...aby si vydržala 😉 🙂

denisenko
9. mar 2011

@utka kytička vždy poteší.... 😵 a nepoznám jedinú ženu, ktorá by netvrdila že je tučná....... 😅 🤐
@jacka Nisko si zmyslel, že dnes spať nebude...tak sme boli vonku....na dvoch ihriskách a prejsť sa...bolo krásne teplúčko, tak som aj bola rada že sme sa vytiahli von.......len dúfam, že večer skor zalomí a nebude sto krát vychádzať z postele a skúšať moju trpezlivosť a varechu 😀

utka
9. mar 2011
utka
9. mar 2011

Veru, potešila...to vymyslel Viktorko 😉...zlatúšik môj.
deni, ale ja som naozaj tučná...radšej tu nejdem písať moju váhu ☹...

denisenko
9. mar 2011

@utka 😵
kytica vyzerá skoro ako keby si chcel niečo niekto vyžehliť......... 😀 krááááásna....... 😉

aninka29
9. mar 2011

@utka krásna kytička 😵 😵 😵

mirrinke pozdravy odovzdám 🙂

mamky,mňa už asi šľahne ☹ ...bola som pre Simi v škôlke...dali sme si ešte menšiu prechádzku,dojdeme domov a Simi horúčka ☹ ☹ ....ja už nechááááápem.....ani nekašle,ani nesoplí......kurnik,bola tri dni v škôlke.............uvidím ako bude ráno...myslíte že ju mám dať zajtra do škôlky,keď jej ráno nič nebude????...ja už neviem čo mám robiť ☹ ☹

utka
9. mar 2011

@denisenko no neviem, neviem...ale nemá si čo žehliť 😕

@aninka29 uvidíš aká bude noc ...

denisenko
9. mar 2011

no fajn, jeden z Niskových jedovatých záchvatov za nami.... 😝 ...

denisenko
9. mar 2011

@aninka29 a ani nič ju nebolí? nie je to ten trojdnový horučkový vírus?a kolko mala? tak nech vám noc prejde v pohodicke..... 😉

utka
9. mar 2011

@denisenko zvykne?

denisenko
9. mar 2011

@utka zvykne...tak raz do mesiaca.....potom musí polhodinu chytať dych..... 😠 😔 jednoducho sa rozčúli a nemože prestať..... 😝

denisenko
9. mar 2011

ach jáj...zas nebudem spať....kto pozerá Modré z neba????? 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

utka
9. mar 2011

@denisenko ja ☹...

denisenko
9. mar 2011

@utka ..........................ja nemám slov............................. 😨 😔 ako to nemohli vidieť na sone? ved tam vždy ukazujú ako si bábätko cmula palček........................ 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

denisenko
9. mar 2011

juj......až mám husaciu kožu...................... 😢

utka
9. mar 2011

@denisenko to nechápem ani ja ☹...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre