Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
21. mar 2011

@leninka75 ...............u koho by si chcela reklamovať?...u muža?? 😀 😀 😀 😀 .................nejdu jej zubky?:.....že je taká mrzutá ☹
celý týžden má byť slniečko???......supéééééér 😎 😎 😎

letty86
21. mar 2011

ahojte 😉

@utka to jedlo vyzerá super, isto niekedy urobím, manža také môže 😅
@denisenko neskutočný frajer je Nisko 😉
@leninka75 naše deti sa asi dohodli 😕 aj maťko je nekustočný, cez deň umrnčaný, asi to bude zúbkami, mudra vravela, že už ma riadne navreté ďasná, stále má ruku v puse, slintá, ach jaj....a v noci je to tiež iné,po polnoci sa budí každú hodku, alebo dve, trošku sa napije a spí.
@jacka tak dúfajme, že bude slniečko 😎

jacka
21. mar 2011

@letty86 ....skus poklapať lyžičkou.....ono sa to má vraj trošku uvolniť........a pojdu skor von....držte sa-.--Vikinka je v školke?
jasné že bude krásne 😎

letty86
21. mar 2011

@jacka normálne po ďasienku? vyskúšam, som to o tom nepočula, skúsim kúpiť ten gélik na zúbky...dnes ideme s maťkom na kontrolu, ešte má trošku soplíky. Vikinka je už zdravučká, išla do škôlky, dúfam, že dlllho nič neprinesie.
Ináč tie nechtíky.....Vikinka to tiež veľmi nemusela, ale vymysleli sme si "hru", nechtíky na ľavej ruke sú chlapci, na pravej dievčatá a pekne krásne sa chodia pravidelne strihať k pani kaderníčke ( ku mne 😅 ), tak to sa jej páči, každý nechtík pochválime, aký je statočný a aký má super zostrih 😀 jaaaj, človek musí stále niečo vymýšľať 😝

letty86
21. mar 2011

@jacka ako sa majú chlapci 😵

jacka
21. mar 2011

@letty86 po dasienku.........sestre to odporučila detská zubárka.......videla že jej pojduvon zubky....tak tam poklepkala a za dva dni tam aj boli 🙂

no nechtíky...včera som Maťkovi dva z 10 ostrihala......aj to je uspech.....som mu asi pred mesiacom slubila že ked budeme strihať všetky nechtíky tak pojdeme na zmrku.......ho tým straším každu nedelu ...že sa bude na nás kukať.......jáj veru stále niečo vymýšlať.....ale ja som sa rozhodla že ho musím nachytať na zmrke......aj aj učky som do toho zapojila....lebo si ich je ked leží v posteli .....som im povedala že nech jedným očkom na neho kuk.....ale vraj si ich v tedy neje....tak ja nechápem kedy to stíha....asi cestou v aute 😝 😉

chlapci.......noooooo....Peťko si začína vydobíjať svoje..........a s MAťkom su v kuse v sebe 😀 😝 ...sa teším ked bude kecať tak riadne....a budu sa aj hádať.....zatial sa háda MAťko sám 😝 ............................Maťko je zas prípad sám o sebe....začal odvrávať.........asi dalšia puberta 😝 .......čo ma teší tak s tých liekov prestal chrápať...... 🙂

jacka
21. mar 2011

ako obliekate deti ?.....už im dávate botasky?...........som mu dala jarnu bundičku.......a topánky má také prechodné......ked neviem či som dobre urobila ....ráno mrzlo..... ☹ ma to teraz mrzí 😔

letty86
21. mar 2011

@jacka tak to bude zaujímavé, aj ja som zvedavá, aké to bude, keď maťko podrastie 😀
vikinka sa začala urážať, stále niečo vymýšľajú tí naši nezbdeníci 😕
idem ja, ale neskôr prídem 😉

leninka75
21. mar 2011

@jacka ......veru u muža som chcela....lebo od maminky tie plače mať nemôže 😀 😀... ...možno to budú zúbky, neviem.....keď sa lauričke podarí uchmatnúť mi prst do pusy, tak ma neskutočne "hryzie" 😉 ......dávam jej aj hryzátka, ale na tie sa po chvíli začne hnevať.............a neskúšala si niečim maťkovi natrieť prsty?

@letty86 ...........veru aj laurička slintá ako divá, stále musí chodiť s podbradníkom......keď jej utriem pusinku, tak okamžite začne zasa slintať.......ty už maťkovi môžeš aj ďasenká potrieť gelom, my sa musíme ešte 2 týždne potrápiť ☹ ............takže sa moc nevyspíš ☹ ......snáď je to len prechodné a keď začnú papať iné ako mliečko, tak aj viac pospinkajú...... čo si dávala maťkovi do nosíka?.....

jacka
21. mar 2011

@leninka75 ..ja som už kvoli nechtíkom skusila......hádam všetko.....som to aj dr. povedala...ked začal len z dvoma....vraj ho mám nechať tak.....že to prejde.....ked som zistila že už nemám čo strihať.....tak mi dala framikoinovú masť....ale to dal hned dole......potom mi vravela že si ho nemám všímať...lebo vraj čím častejšie ho upozornujem tým horšie.....dobre.....ale keby si videla tie nechty.....skoro až do krvi............tak som začala z vyhrážkami....potom pekne......nič....nič ....nič......som zapojila aj učky do toho...tie si nič nevšimli.......že nevedia kedy to robí.......tak som asi pred mesiacom začala zo zmrzkou......a stojím si za tým....už nejdem nič meniť.....lebo to je začarovaný kruh.....aj v mrazničke som mu ukázala.......nanuk čo mu "poslal" ujo zmrzlinár......trochu inšpirácie......a začalo to zabera.....teda si myslím ked už som mu ostrihala dva nechtíky

kludne možeš natrieť malej mastičkou.....len jej tým pomožeš..... 🙂

leninka75
21. mar 2011

@jacka ............tak potom držím palce aby zmrzka zabrala 🙂 .............ešte počkám s gelom......ma napadlo či nie je taká aj preto, že už 6 dní nekakala 😕.............a neviem ako by som jej pomohla.....nevieš poradiť?......skúsila som masírovať, teplomer do ritky a nič....... a k tomu oblečku...lilka nosí zimnú bundu ale takú tenšiu, čižmy, cez deň keď je teplo môže botasky a dnes ráno mala aj rukavice, zmrzlina malá 🙂......

jacka
21. mar 2011

ako je krásne vonku.....sa mi ani nechce veriť.......Peťkovi dám ešte najesť a šup na slniečko 😎 😎 😎 😎

jacka
21. mar 2011

@leninka75 6dnííííí?????:.........no to dosť....si jej sušala dávať rektárnu rúrku?...

leninka75
21. mar 2011

@jacka ....veru aj my pôjdeme 😎 .............len fúka silný vetrisko...aj u vás?

leninka75
21. mar 2011

@jacka ......nie len ten teplomer..

jacka
21. mar 2011

@leninka75 rukavice si aj Maťko pýta 🙂

jacka
21. mar 2011

@leninka75 fúka...ale na dvore sa dá vydržať...sme tu krytý zo všetkých strán?.........

počuj....tak jej vyskušaj dať zo dve lyžičky bieleho jogurtu.....

jacka
21. mar 2011

@leninka75 skus brnkunť dr........ja ako sa poznám už by som volala.... 😔

leninka75
21. mar 2011

@jacka ...mne mudra ešte na začiatku povedala, že je normálne ak kojené dieťa aj týždeň nekaká 😝 .....ale podľa mňa to nie je normálne..........takže jej volať asi nebudem............

jacka
21. mar 2011

@leninka75 ...teda toto aj mne vravela..ale ja som už pri trom dni pomáhala.....hlavne pri Maťkovi.....týžden sa mi zdá vela 🤐 😲

jacka
21. mar 2011

ideme mi trošku na vzduch.......idem ...prídem 🙂

denisenko
21. mar 2011

ahojte... 😉
@jacka jasné že som v práci..... 😝 o tých nechtoch mi ani nehovor, ja už som mu ich minule od jedu namočila do feferoniek...... 😀 pol hodinu ich nemal v puse....... 😠

inak...krásny prvý jarný den vám prajem.... 😵 my máme teplo...17 stupnov, slniečko svieti a ma tak byť celý týžden.....do 20.... 😵 detičky idú v školke malovať vajíčka...dnes sa ma pani učitelka pýtala, či im nemožem prísť pomocť..... 😅 no neviem, či ma šéfka pustí...... 😝

denisenko
21. mar 2011

@leninka75 veru 6 dní bez kakania je dosť.....a potom že je plačko........čo ti muž povedal na reklamáciu???? 😀
@letty86 veru pekne si to vymyslela s tou hrou....ešteže mi prsty na rukách nestriháme.... 😠 a nožičky ofrfle, ale znesie...hlavne ked si nešimne...zabavím ho a vtedy ho zázrakom nič nebolí....... 😠

utka
21. mar 2011

Ahojte.
Ja som dnes zase driemala do 9:15...Potom sme sa napapali a začala som umývať okná. Zvládla som všetks, ale mám dosť. teraz sme boli na hodinku vonku. Aj u nás je slniečko a celkom príjemne...nie je to tých 16 stupňov, čo minulý týždeň, ale dá sa.
Som rada, že Viki si dá nechtíky ostrihať, len občas trochu frfle ako starý chlap 😀 ...
leni, aj moja doktorka mi vždy hovorila, že kojené deti nemusia aj týždeň kakať. Ale Viki bol už po troch dňoch nervózny a nechutilo mu tak papať ako inokedy. Ja som mu pomáhala rektálnou rúrkou. Aj keď ma mnoho mamičiek strašilo,že si na to zvykne. Ale našťastie si nezvykol a pomáhalo to!

aninka29
21. mar 2011

ahojte mamky
mne je ešte stále tak blbo 🙄 .....od rána sa premáham,aby som nespadla z nôh....už sa teším na večer,aby som si ľahla 😔 ............boli sme vonku,pekne je...akurát ten vetrisko nemusel byť 😝
@jacka aj ja už dávam botasky a tenkú vetrovečku a vestu........keď ja som už chorá z toho počasia....... 😝
@leninka75 juuuj,6 dní 😖 .....to je dosť......ani ja neviem poradiť ☹ ....ale mudre by som asi volala tiež..............
moje dievčatá si dávaju strihať nechtíky bez problémov.....so Simonkou sa hráme,že sú to prasiatka.../ona si to vymyslela/a tiež má každé prasiatko svoje meno....a na Sabinku zatiaľ zaberá tá básnička 5 prštekov na rúčke...atď 🙂
Simonka sa bez pomocných ešte bicyklovať nevie....tvrdí,že sa bojí...tak ju ešte do toho moc netlačím.....asi to skúsime,až keď jej kúpime nový väčší bicykel...rovno bez pomocných
dnes som mala ísť cvičiť,ale nejdem...asi by ma priľahli činky 😝

jacka
21. mar 2011

@denisenko ,,,ja som sa mu bála namočiť ruky do niečoho štiplavého....aby ho to zas nepálilo..ked to mal také že fuj....ale dnes mi povedal že si nehrýzol žiadne nechtíky......len efekt ešte nevidno 😔 ...................tak pošli aj sem to teplo......tu je len 8st...ale nemožem sa sťažovať........ 😉

@utka ......dokedy si domka?.............to ste pekne pospinkali...to my sem sa už trepali von 😔 ....však aj Maťko by si dal ostrihať nechty.......ale nemám čo .... 😲

@aninka29 ...sa rýchlo vylieč....aby si sem mohla častejšie kuk 🙂 ............................inak to nie je dobrý nápad že do velkého bicykla bez pomocných...........najprv musí udržať rovnováhu ......Maťko má bicykel 20 a mal s tým problém....ale rýchlo si zvykol 😉 ......aj tak držím palce 🙂 🙂

denisenko
21. mar 2011

@jacka Maťko má už 2O??????my máme len 16-tku...... 😎 aj to má nový...... 😅 ja som sa tiež bála, strčiť mu tam ruky.....ale stratila som nerv 😀 a zrovna vtedy to zabralo....ale pošúchal si aj oči, kedže už bol večer..........a kedže ho nič neštípalo, tak si to asi dobre utrel hned ako som to namočila..... 😀
@aninka29 no hádam by si nechcela ísť cvičiť? len pekne oddychuj, poznáš ešte zo školy, či nie?....14 dní bez TV po chorobe.... 😀 prechádzky možeš..... 😵

ja dávam Deniskovi do školky tenké trčko s dlhým rukávom, tielko, nejakú mikinku, pančušky a tepláky a navrch bundu, ktorá je práve čistá......zimná alebo jarná s vestou....hlavne že nie je špinavá

utka
21. mar 2011

Ahojte. Už asi všetky spinkáte...
Ja som bola so susedami trošku vonku. Ale len na mätový čajík, lebo aj mne to nejko na priedušky prechádza. Asi nepôjdem ani ja zajtra cvičiť, lebo by som tam dušu vyplula...
Tak dobrú nôcku.

aninka29
22. mar 2011

dobré ránko mamky 🙂 ..............od včera večera máme ďalší prírastok v rodine 🙂 bratovi sa narodil syn 😵

dnes idem so Simi na ďalšiu kontrolu k mudre....určite povie,aby som ju nechala do konca týždňa doma 😝 ...keď ja by som chcela,aby už šla do škôlky...čo mám robiť ?? 😖 😖

@jacka asi máš pravdu....uvidíme,vyskúšame..............keď ja ani nemám kedy ju naučiť....muž nikdy nie je doma.....jedine,že si Sabku priviažem o chrbát a ide sa.......keď sme vonku,tak oči musím mať aj na zadku 😀 Sabka ide furt opačným smerom 😀

aninka29
22. mar 2011

@denisenko aj my máme 16tku.......ale v lete už chceme kúpiť 2Otku

jacka
22. mar 2011

ahojtééé 😎 😎

@denisenko ...tak aj tebe prešiel cez rozum.....ja som mu ráno kuk na nechtíky....a on si ich asi fakt prestal hryzkať...klop klop klop klop...........2O sme kupili.....ale je sedalo aj korman úúúplne dole......a včera už pekne aj zišiel z bicykla bez toho aby ho hodil o zem 😉 ....ešte nech sa naučí korčulovať...a je to 🙂

@aninka29 blahoželám k prírastku.... 😵 😵 .,..ako sa volá?...že som taká zvedavá 🙂 ............................ani ju nemusíš učiť....uvidíš že to pojde samo 🙂 ..........to o tých očiach ......dobre poznám 😀 😀 😀 ..........ty si super žena.....ty to dokážeš 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre