Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
8. apr 2011

@leninka75 teším sa 😵 a vikinka vypleštila okáliky, že mala najviac bodov a ja tiež 😅
prvé tri dni som mu dala iba mrkvičku a potom som pridala zemiačik, spapká cca 60 ml
kamoška kojila dcéru 11 mesiacov, potom sa sama odstavila a odvtedy sa vraj veľmi nechce mojkať, kamoška skonštatovala, že je proste taká povaha, že to jednoducho veľmi nepotrebuje, nevyžaduje....má aj synčeka a ten je strašný mojkoš, úplne iná povaha, mamkin chlapček, kojila ho do 2 rokov a tiež sa sám odstavil
ja by som tiež chcela matka do roka, roka a pol...uvidíme, mne často plánovanie veľmi nejde 😀

leninka75
8. apr 2011

@letty86 .............pekne spapká 😵 ...ešte ho potom dokojíš??....

leninka75
8. apr 2011

@letty86 ..........a mixuješ či roztláčaš?

letty86
8. apr 2011

@leninka75 zatiaľ mixujem, potom ho dokojím, vraj sa potom bábu lepšie trávi, ale až tak po 10 minútach

letty86
8. apr 2011

zatepľujú a renovujú nám balkóny, nemám kde vešať prádlo a buchoty tu riadne máme😨 ale vydržím 😀 čo mi iné ostáva, že 😅
kúpili sme kočiarik, chicco golfky, teším sa z neho, najprv manža frflal, na čo ďalší kočiar, ale rozhodla som s, že šporotový nechám u svokry, nech aj tam máme a hlboký je taký malý tank, tak nech mám niečo easy a už som ho aj otestovala, malinký v ňom pekne spinuškal, nedávam ho ešte sadať, tak zatiaľ fajn...

leninka75
8. apr 2011

@letty86 ............inak toto prechodové obdobie nemám moc rada..........stále variť čerstvé tie minimnožstvá......čakať aká bude reakcia...........juj radšej nech už pekne všetko papkajú............idem Lolka je hore..

ak už nestihnem tak pekný víkend všetkým 🙂 ......pa

leninka75
8. apr 2011

@letty86 .......to poteší taký buchot.....a maťko v tom rachote vie spinkať?......nemohla by si ho odfotiť?.....alebo hoď link ak sa dá niekde vidieť......tiež uvažujem o niečom ľahšom, ale zatiaľ nie som rozhodnutá......a už fakt padám...pa 😉

utka
8. apr 2011

Ahojte.
My dmes ideme ku svokrovcom...po 5. týždňoch...
Tak pekný víkendík!!!

letty86
8. apr 2011

@leninka75 spinká v spálni, tam to nie je až tak počuť, tak sa vyspí
mám konkrétne chicco lite way, zelený, stál 119 e, ale nie je k tomu madlo a chcela som ho, tak za tú srandičkusom dala ešte 15e 😒
p://shop.babetkovo.sk/index.php/detske-kociky/a-portova-koa-a-ky/a-portova-golfa-aoee/golfovy-kocik-liteway-chicco-akcia.html

letty86
8. apr 2011

http://shop.babetkovo.sk/index.php/detske-kocik...
celkom dobré recenzie sú naň a dizajnovo je peknučký, tak snáď bude slúžiť....ak by si chcela, tak ti ho môžem odfotiť

letty86
8. apr 2011

@utka aj tebe, utka, oddýchni si 😉
jacka, kde si? 😕

jacka
8. apr 2011

@letty86 tu som... 🙂

jacka
8. apr 2011

@letty86 tu som... 🙂
@letty86 prefektný kočí.....Marcelkovi sa určite bude páčiť 🙂 🙂 🙂

jacka
8. apr 2011

@utka .....si uži návšetvu...
aj vám pekný víkedník 😎 😎

jacka
8. apr 2011

už ste všetky ušli???....

letty86
8. apr 2011

@jacka ja som tu 😉 tak odskakujem...dnes manža ni je doma, tak so aj tu 😀
dakujem, teším sa z kočiara asi viac ako marcelko 😅

jacka
8. apr 2011

@letty86 neboj aj Maťko sa bude vytešovať ked uvidí lepší svet 😵 😵

tiež by už mohlo presatať fúkať 😠

letty86
8. apr 2011

@jacka u nás vyšlo slniečko, ale tiež pofukuje 😒

jacka
8. apr 2011

@letty86 aj tu svieti....ale ten vetrisko..... 😝 😝 😝

čo robí Maťko?....spinká?

jacka
8. apr 2011

dobre...padáme pre Maťka.....zatial pa 🙂

utka
8. apr 2011

Ďakujeeeem!!!

denisenko
8. apr 2011

ahojte žienky, ja dnes nestíham.... 😉 tak len na skok.....tu je stále 27 stupnov, už mi je teplo achodím taká unavená, že až..... 😀
@jacka vidíš, každý máme iný názor....Denisko je nekojený, ja som si len odsávala 3 mesiace a musím povedať, že je naviazaný až až.....až moc.... 😀 😀 😀 😀 😀 ale kolko detí, tolko názorov.... 😵
@letty86 gratulujeme Vikinke, šikulka 😉 ...kúpili ste nové vozidlo????? 😀
pekný víkend...ja sa tu už asi ani nedostanem, máme tie majstrovstvá, tak roboty vyše hlavy 😝 😉

jacka
9. apr 2011

ahojtééé......

sme boli zas na plavárni....ledva žiju moje lásky 🙂 🙂

@denisenko ale máme chlapcov...to su naši maznoškovia.....bolo by keby neboli 😀 😀 .......................ale poznám jedného chlapca....5 rokov.....ide viac za otcom....mamu velmi nemusí......výnimka...

už by mohlo konečne dofukať.....to je hnus 😠 😠

jacka
10. apr 2011

ahojtéééé....... 😎 😎 😎

denisenko
10. apr 2011

@jacka ahoj...poznáš...víkend ...uhorková sezona...my sme boli kuknúť na tie majstrovstvá v cyklistike....horúčava, slnko pieklo a oni lietali po sadoch..... 😝 ale urobili sme pár fotiek v sadoch....takto nejako:

denisenko
10. apr 2011

Denisko trhal ráno kvetinky

utka
10. apr 2011

Ahojte.
Tak ste toho veľa nepopísala...klasika-víkend, čo?
My sme sa mali celkom dobre, len ten vetrisko...fuuuu...

jacka
11. apr 2011

ahojte.... 😎 😎

veru víkend vo velkom..... 😀 😀 ....a na ten vietor nemám slov.....čo bolo fúúúúúúúúúúúúúúj.......

@utka ako si sa mala?...

@denisenko pošli aj sme teplo......tu je 1st 😝 😝

aninka29
11. apr 2011

ahojte mamulky...dlho predlho som tu nebola.....ale nejak nestíham 😝
asi to bude aj tým,že vonku je konečne teplo...tak sme väčšinou na vzduchu...vlastne teraz nie,lebo Simi má zápal stredného ucha ☹ ...už druhý týždeň 😢 ...Sabka bola v pohode,už som sa tešila,že konečne dnes ju pôjdem dať zaočkovať...a od včera horúčkuje ☹ ☹
a zajtra otec nastupuje do nemocky na operáciu,tak sme z toho všetci takí nijakí ☹
@denisenko krásne fotečky 🙂 🙂 ....to teplúčko v dobrom závidím 😎 😎 😎
prajem vám maminky pekný dník 😎 😎

leninka75
11. apr 2011

ahojte!!................juj to bol veterný víkend ☹ ☹ .............a ešte to vraj nekončí 😠 😠 😠 ............autíčko už stojí na dvore, ale do štvrtka ešte máme čas na rozhodnutie, muž ho ide dať skontrolovať a potom sa uvidí 😉 .....

@jacka ......chodíte na plavošku? 🙂 🙂 .......ako sa páči chlapcom? 😉 ....

@denisenko ..........čistá závisť moja!!! 🙂 🙂 🙂 ......krása počasíčko, kvietky, teplúčko......fakt nádhera.....minule si spomenula školu, že naši drobci pomaly aby tašky kupovali 😉 ......vy to ako vyriešite?...SK či IT?

@letty86 .....dobrý výber!!!................nech vám dobre poslúži!! 🙂

@aninka29 ....zasa vás trápia choroby?......rýchlo sa vyzdravte a nech operácia dobre dopadne.... 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre