Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
19. máj 2011

Ahojte. No som vyvolená,ale Viki už nespí tak dlho ako spával...už je niekedy hore cez víkend aj po pol ôsmej...a to je pre nás skoro.
Zajtra ideme k našim a budeme tam do pondelka...supiš!!!A má byť pekne, teplo 😉

utka
19. máj 2011

Ešte som zabudla...Viki má nejakú alergickú reakciu,ale neviem na čo...Má chúďatko celé červené líčka. Včera ich mal aj trošku pripuchnuté. A múdra doktorka, že máme porozmýšľať, čo papal...
Včera ráno boli na imunoalergológii s manželom na krvičku...hrdina môj!!!

leninka75
20. máj 2011

ahojte!!!!.............to bol deň včera 😝 .......najskôr jedna ručala pre slnečné okulky a večer zasa druhá asi pre bruško ☹ ............

jacka...............to je vyznanie!!!! 😵 😵 😵 😵 .........zlatíčko........a pomáha diéta??

denisenko.....a neboli ste s tým nosíkom u dr.?

utka.....aj mu to niečim natieraš?

jacka
20. máj 2011

ahojtééé 😎 😎

@denisenko včera po mesiaci negrkal...ale ráno niečo vyplul ale velmi málinko....dufam že sa to ukludnuje 😉 ..aj ked je stále mrzutko......dufam že mu to prejde

@leninka75......že....som ho vybozkávala...ako som len mohla...a on že už stačííí 😀 😀

jacka
20. máj 2011

@utka tak si víkend užite......to fakt možeš rozmýšlať že čo zjedol...chudatko ☹

jacka
20. máj 2011

@leninka75 ..som zabudla..vy ste máte pekáren na chlebík?.....aj my sme kupili ...urobil sme Peťkovi chlebík....a ak máš nejký fajný aj ty mohla by si mi napísať receptík?.. 🙂 prosím 🙂 😉

utka
20. máj 2011

Ahojte. leni, nenatieram, doktorka povedala, že nemám...
jacka...a hlavne čo jedol v škôlke...
Ale myslím, že to môže mať z melóna...

letty86
20. máj 2011

ahoj, maminky 😉
nestíham 😝 je tak krásne vonku, doma niečo urobím a už je večer 😕 máme sa celkom fajn, matko má už druhý zúbok, len sa nechce veľmi pretáčať...dnes sme mali vybavovačky a boli sem na nákupoch a zvládol to hrdinsky, moj malinký, pri vikinke by to bolo všetko v mega rýchlom tempe 😀
vikinka má zas alergické reakcie 😒 mudra mi vravela, že aj napriek tomu, že berie xyzal a vakcínu, môže mať takéto príznaky ako minulý rok....vraj až po 2-3 rokoch liečby sa to môže upraviť....červenajú jej očká a minule u svokry mala až bordové fľaky na tvári 😔 najhoršie jej robí čerstvo pokosená tráva
pekný víkend, kočky 😵

leninka75
20. máj 2011

@jacka .......super, že sa to už peťkovi lepší!! 🙂 ......tfuj, tfuj len to nezakríknuť!!!................akú ste kúpili pekáreň??.....popozerám čo mám a pošlem ti 😉 ......ak môžem odporučiť tak výborné sú lidlové hotové zmesi na chlebík......

pekný víkend dievčatá 🙂 🙂 🙂

jacka
20. máj 2011

@leninka75 jééj dakujem.....vidíš tam ma nenapadlo kuk......ale sme vyskušali z normálnej hl.muky...a je celkom fajn......ja teraz ešte kuk aj bezlepkové......som kupila v kauflande.....upiekli a šup do mrazáku pre Peťka.... 😉

detičky hajuškaju.......idem si vegetiť aj ja.......pekný víkedník 😎 😎 😎

jacka
21. máj 2011

ahojtéééé.... 😎 😎 😎

letty86
21. máj 2011

@jacka ahooooj 😵 ...ako sa má petulko?
ja cakám, kedy sa drobec zobudí a ideme k mamke, vikinka je tam už od včera...tatik pracuje, mám tu také ticho 😀

utka
21. máj 2011

Ahojte. Sme u našich a je tu búrka a lejak ☹...

jacka
21. máj 2011

@utka my sme tu mali včera aj s krupami.... 😝 ..teraz tu všade naokolo hrmí.... 😝

@letty86 som ťava....dala som Peťkovi zo tri lyžičky jogurtu.....a ......vygrckal všetko ☹ 😔 .................to sa ešte načakáte že o 2-3 roky....dakujem pekne...... 😔...a Marcelko sa má ako?

denisenko
21. máj 2011

ahojte.... 😉 žienky moje, nejaká som v poslednej dobe unavená a stále v strese, už ani spávať nemožem...... ☹
@jacka tak jogurt sa neosvedčil...hm, a nemá intoleranciu na laktozu?????inak, jogurty sú pre bezlepkáčov len niektoré....aj puding...... 😝 Denisko má už v školke pustenú vodnú pumpu, tak si viete predstaviť aký chodíme domov....a dneska mi doniesol celé tričko od čerešní..... 😝 ako ved mamina opere......... 😖
@utka aj my sme mali búrku včera v noci, ale dnes je zas 30 stupnov...fuj také teplo, asi chodím taká zničená aj z toho..... 😝 idem variť na zajtra, sme si vymysleli že ražniči...tak sa idem pomaly bavkať, lebo večer zas musím do práce...... 😝

jacka
22. máj 2011

ahojté.....

Peťko mi zas začal grackať.....ja som s toho už totálne na cucky......vyzerá ako starý malý muž...len kožka mi visí -...ked ho umývam tak je s do plaču......nemám ho už začo ani chytiť...len kostičky.....som to s tým jogurtom pohnojila......

@denisenko nevieš ktoré sú to jogurty?.....

my sme podla všetkého od čerešní.....pomrzli......ale deni ty si šikulka.....operieš,že? 😉

aj tu nás strašia horučavou.......len mne je to na figu...Peťko nechce chodiť von...len ležká 😔

čo ste robili cez víkend?......

jacka
23. máj 2011

ahojtéééé 😎 😎 😎 😎

leninka75
23. máj 2011

ahoooooooooooooooj!! 🙂 😀 😀 😀 .............

@jacka .....juj moja, zasa ??!! ☹ .............chúďatko malé......výsledky zatiaľ nič??.......super, že sa chlebík podaril!!!!.......aké si dávala kvasnice??............čerstvé či práškové?

@denisenko .....mňam vy už máte čerešne!!!!!!!!!!!!!!............

@letty86 ......aký bol víkendík??.....oddýchla si si?....mamina pobavila? 😉

leninka75
23. máj 2011

my sme včera vytiahli bazén a tatino s Lilkou sa čľapotali skoro celý deň 🙂 .....najmenšia slečna len nožky močila 😵 ......a včera som našla prvý žub!!! 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
23. máj 2011

@leninka75 zase 😔 😢

dávame čerstvé droždie.....po polke....a vy?

vy ste sa už kupali?:......dobrééé....hod foto

ideme trošku von..aj ked dlho tam nevydrží...opica malá

jacka
23. máj 2011

@leninka75 blahoželám k žúúúúúúbku 😵 😵 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂

aninka29
23. máj 2011

ahojte mamulky...sto rokov som tu nebola 😝 ...nemám nejak čas.....manža je odcestovaný ďááááááleko ako vždy...zo Sabinky sa stal malý zlobrík 😀 neskutočné je to dieťa...Simuška bola aj je taká jemnučká,citlivučká...a Sabka.....to je sto čertov 😀
a večne behám so Simkou po lekároch po vyšetreniach...budú jej vyberať nosné mandličky a natrhávať blanku v ušku,pretože ten zápal v ušku má odvtedy ešte stále....žiadne zlepšenie ☹ ....a beháme tiež na alergo na testy....lebo vraj má abnormálne veliké uzliny......proste des.....
@jacka som rada,že ste s Peťulkom doma 🙂 ....prečítam si ako ste na tom
mamulky,majte sa krásne...posielam pusiny detičkám......musím si už nájsť čas kuk na albumy...cmuuuuuuuuuuuuuk 😵 😵 😵

leninka75
23. máj 2011

@jacka .....ďakujeme!! 🙂 🙂 .....ja som zatiaľ dávala sušené a možno preto som chlebík mala vždy v strede prepadnutý a zdal sa mi nedopečený.......toto sa mi stalo asi 3x....som sa naštvala, že plytvám, tak teraz robievam z hotových zmesí, ale snáď si zasa skúsim namiešať.....celkom sa mi vydarili bagetky...mám celkom dobrý recept na pizzové cesto a sladkú briošku...tá je dobrá ako vianočka s medom alebo džemom....chystám sa ti to poslať len teraz dobieham upratovacie resty ☹ ..........ale myslím na teba 😉

jacka
23. máj 2011

@leninka75 len pekne mysli 🙂 ....ale to si už piekla v rure..nie?......tie bagety?...a aku máte?...my sme kupili ETU.......a tiež nejak nedopeká 😝 😝 😝

@aninka29 tak aj vy máte trápenie.....škoda že nechodíš častejšie 😔

jacka
23. máj 2011

tu už dve hodky hrmí..a stále nič 😝

kde sú ostatné žienky,....??????

jacka
23. máj 2011

nikto nikde???..tak mizím aj ja......

utka
23. máj 2011

Ahojte. My sme dnes dorazili domov. Viki zase kašle, manžel je celý deň nejaký chorý a večer už mal aj horúčku a mňa bolí celý deň hlava...takže tak...

jacka
24. máj 2011

ahojte....

@utka no pekne ☹ ....prajem skoré uzdravenie 😎

leninka75
24. máj 2011

ahojte!!! 😎 😎 😎 😎 😎 .....................zasa bude teplúčko 🙂 🙂 🙂

@jacka ..............bagetky pečiem v pekárni.......ten zázrak vymiesi cesto, vykysne....vyberiem ho vyšulkám bagety, strčím do formičiek a zasa do pekárne a pečiem 😉 ......ja mám moulinex 🙂 🙂 🙂 ........dávaš aj trošku octu?......ako sa má peťko?

leninka75
24. máj 2011

@utka ...............juj to je mrzuté!!!............rýchlo sa všetci dajte do poriadku!

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre