Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
24. jún 2011

@utka super dakujem....idem si to pokukať..... 🙂 ....ale už máš väčšiu polovicu za sebou 😉

jacka
24. jún 2011

@aninka29 no nezávidím vám....sa ale nabeháme s detičkami pol lekároch ☹

aj tu lialo ale nie tak velmi...ako píše utka....aspon sa dá dýchať 😉 ......aj ked je blato...ale nie tolko ako u vás 😉

utka
24. jún 2011

@jacka dnes zdrhám skôr. Však je piatok. A som v robote už od 6:06. No len kukni tú zľavu a ak sa ti to oplatí, tak si to kúp...
aninka, a to môže mať ako z hormónov? Potom daj vedieť čo a ako?!

jacka
24. jún 2011

@utka som to kuk..len neviem ako sa dostať k tomu kuponu 😔 ..už asi celkom osprostievam 😝
len zdrhaj......a to z vedomím šefa alebo nie.. 😉 . 🙂 do skoro chodíš do práce..... 😔

utka
24. jún 2011

@jacka no musíš si dať, že kúpiť, potom to uhradiť a na mail by ti to asi malo prísť. Ale asi sa tam musíš zaregistrovať. Ani ja teraz neviem, lebo som cez toto ešte nenakupovala.
No od kedy sa zdrhá s vedomím šéfa? To by už nebolo zdrhanie 😀 . Chodím ráno skôr, aby som mohla poobede odísť skôr. Ale ráno som tam skôr skoro o hodinu a poobede idem skôr o nejakých max. 20 minút 😉

jacka
24. jún 2011

@utka aha....no už sa mi Peťko zobudil tak neviem kedy to kuk tak riadne......
máš pravdu......zdrhá sa bez...vidno že som dávno nebola 😀 😀 ...tak to máš ešte aj nadčasy........to ti asi prepadne ...či sa to ráta ako celá hod....a kedy zdrháš?

jacka
24. jún 2011

idem s nimi trochu von.....aj ked ten vetrisko...neviem neviem... 😝

pekný víkendík.... 😎

utka
24. jún 2011

@jacka mám nadčasy, ale prepadnú...Idem okolo 15:10.
Aj tebe pekný víkendík...

denisenko
24. jún 2011

ahojte....a dakujem..... 😉
@utka dnes som videla ráno v teleráne, že v BA sú cez víkend historické parné vlaky, nejdete? dá sa s nimi aj povoziť na nejakú okružnú jazdu....aj Nisko to videl strááááááášne chcel ísť.... 😠 😀 ...treba zdrhnúť, ked sa dá...to máš super že víkendy volné...... 😵
@jacka ..skor mi to nevychádzalo...ešte mám sezonu na 4 mesiace...ale teraz by som už mohla..... 😀 Denisko po vybratí nemal ani teploty, ani bolesti...nič....možeš mu tam dať Tantum verde ten sprej od bolesti????ozaj, Peťko je už úplne v poriadku, odkedy papká bezlepkovú stravu???

denisenko
24. jún 2011

@letty86 pekný víkend.... 🙂
@aninka29 ja som správy nepozerala, bola som v práci....ale na tom východe je to vždy so všetým najhoršie, ked prší, tak povodne, ked sneží, kalamita, ked je teplo, tak desne teplo.....máte to ťažké? máš aj záhradu? neviem si predstaviť, ako sa človek teší, že si niečo vyperstuje, a potom toto...... 😨

aninka29
24. jún 2011

@denisenko my to také ťažké nemáme....voda nám tu tak nestojí....teda stojí na ceste pred barákom 😝 ...mám problém výjsť z domu....leda tak v gumákoch 😀 ...ale okolité obce..kde sú svahy...ľutujem tých ľudí...a zase prší 😝
my sme mali tú návštevu...Simkinu kámošku zo škôlky....pred chvílkou odišli aj s mamkou......kočky sa vyhrali...celú komplet skriňu so Simkiným oblečením vytiahli a obliekali sa,prezliekali...normálne som nestíhala 😀 ...vymachlili sa,že des 😀 ...ale hlavné je,že sa zabavili.....dievčatko ani domov nechcelo ísť...vraj tu ostáva spať 😀
@utka áno z hormónov......sama som zvedavá čo mi povedia

denisenko
24. jún 2011

@aninka29 zlaté, hlavne že sa zabavili..... 😉 u nás dnes už neprší, ale zase v nedelu má byť asi 35 stupnov...tak ja neviem, z extremu do extremu..... 😝 idem do práce, krásny víkend všetkým.. 😵

utka
24. jún 2011

@denisenko idemeee...príďte aj vy, denisko by bol vo svojom...

utka
24. jún 2011

Dobrú noc!

jacka
25. jún 2011

ahojte....

@denisenko držím silno silno palčeky nech vám to vyjde podla plánov...... 😵 😵 ....................super že Niskovi nič nebolo....Maťko aj túto noc zas behal..nechápe prečo to bolí len v noci....ešte ho aj brucho bolí...........................a kde budeš čakať bábo....to pojdeš bývať na Sk?.......

@aninka29 nezávidím vám to tam.....teda vobec...máš aj ty pocit žeby mala Sabka zväčšené prsia?.......inak máš asi dobru dr. že vás všade posiela...tá moja bývala by sa na to vyp....dla 😝

@utka škoda že je to tak od ruky...boli by sme šli aj my....

ja som včera večer odpadla ako nič 😝

leninka75
25. jún 2011

ahojte!!...fíha samé novinky 🙂

@denisenko...držím palčeky, aby sa podarilo na prvý šup!! 🙂 ....aj mňa zaujíma, ako to budete všetko potom riešiť.....

@jacka ...všetko zlé je n aniečo dobré.....nemusíte na návštevu......nech je maťko rýchlo fit!!!...to už do škôlky nepôjde, že???....

@utka ......dúfam, že sa vám víkend podarí!!!.....

@aninka29 ...a máš už tucha, že kam na dovču??.....

leninka75
25. jún 2011

my dovolenku tento rok nie...ja som na tejto materskej taká spokojnučká, že ani nemám potrebu niekam chodiť 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .......muž by rád išiel, aby si riadne oddýchol, ale Laurička je na cestovanie ešte maličká...možno na rok 😉

leninka75
25. jún 2011

juj poplačem si vám na ramene....muža sme dnes ráno vyprevadili, išiel na 2 týždne do Kórey ☹...tak nám je tu smutno.....Lilka plačká už od rána, že kedy sa tatino vráti ☹ ☹ ☹.........

jacka
25. jún 2011

@leninka75 ....moja......neboj to rýchlo ubehne......ani sa nenazdáte.....určite vám bude chýbať........aspon si budete vzácny....to zvykne takto na cesty???
nie Maťko už nepojde do školky......5.7 zatváraju....ale už včera mi povedal že sa nudí 😠 .....a tá návšteva nás aj tak neminie 😝

jacka
25. jún 2011

@denisenko dala som mu tamtum .....jačal že je to slané 😝 .....a Peťko sa má tak ako sestrin chlapec.....teda tvojej sestry myslím.....ožil a je z neho maličký čertík..ale nech .....radšej takýto ako taký........veru hned na prvý šup...aj ked po tbl. som počula že to trvá dlhšie...ale to je indi vindi 😉 .................aspon ťa budem každy mesiac otravovať 😀 😀 😀 😉

leninka75
25. jún 2011

@jacka .......nie nezvykne cestovať.......je nám smutno, ale doprajem mu to...aspoň uvidí niečo nové a iné než na čo sme zvyknutí tu v európe..........a keďže nejdeme na dovolenku, tak toto bude pre neho taká mini dovolenka 🙂 ........tak peťko už je čertík??.......super!!...máš pravdu, že lepšie nech vymýšľa 😉 ..........tu je dnes totálne aprílové počasie...chvíľu slnko a o ďalšiu chvíľu už prší......bratranec mal dnes birmovku, tak sme boli kuknúť pri kostole, našťastie sme boli zrovna keď bolo pekne, ale domov sme dobehli už s prvými kvapkami 😝........teta ma chcela aj s babami brať na obed do reštiky, ale mám takú smutnú náladu, žeby som im to tam všetkým otrávila ......prídeme ku nim na kávu, keď sa nám tatino vráti......

denisenko
25. jún 2011

fuj, to je hic...a zajtra ešte viac, som chcela ist na kupalisko, ale kedže niekto musí na zajtra navariť, neviem prečo to zas vyšlo na na mna.... 😀 😀 😀
@jacka to som chcela počuť, že je ako čertík...vidíš, ked múúúdri najmúúúdrejší prídu na to, čo tým detičkám je, hned je lepšie.....tfuj, tfuj, tfuj...aby som to nezariekla...... 😵 ...a otravovať kludne možeš, ja si verím, že nie dlho..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 s Deniskom to vyšlo na prvý šup....... 😀 😀 😀
@leninka75 do Kerei? a to sa o neho nebojíš? ja teda neviem či by som pustila...predsa len je to táááák daleko..... ☹ ale čo, ked práca volá, že? ☹ 😉

leninka75
25. jún 2011

@denisenko ...máš zlú vypočítavanku, keď to varenie stále vychádza na teba 😉 .........keby si vedela, ako moc sa bojím, ale snažím sa nemyslieť na nič zlé, aj keď........ ☹ ..................keby to záležalo odo mňa tak nikam nejde.....no povedz nám s jackou ako to bude, keď sa vám narodí bábenko..budete v IT či na SK?.....

utka
25. jún 2011

Ahojte. My už sme doma. Na vláčikoch bolo super, ale toľko peňazí sme minuli...jááááj...
Dám aj fotky, len ich musím stiahnuť.

utka
25. jún 2011

Na FB ich bude viac...

denisenko
25. jún 2011

@leninka75 joj, baby, ved to je ešte daleko...ale ja už isto na SK..... 😉
@utka super......Denisko len nahlas závidí...... 😵
@jacka dovarila som sirup...čierny...len neviem, aký pomer som to dala, ked mi to pustilo 3 dcl čistej šťavy..... 😀

jacka
25. jún 2011

@leninka75 tak to bude mať super dovolenku 😉 ....................ale ved nebud smutná......zajtra bude lepšie 😉 .......aj sa ti ozve ked dorazí?........Lilka bude teraz spinkať s tebou?........veru maličká je malá .....na dovolenku.....ale niekde na sk by ste mohli ísť?.....

@denisenko juj si taká zlatá že ťa možem otravovať 😀 🙂 😉 .......tak tak,.....nezariekni to....takže o 4 týždne budu otázky..... 😉 .aj pred Niskom si brali antibaby?.....v poslednej dobe to varenie tiež stále vychádza len na mna.....nechápem ako je to možné 😀 😀 😀 ......................................čoby daleko.....bude to coby dup...a to by si šla sama?....či ako?.................no men sa ešte luhuje......som nejak nestíhala.....dufam že mu nič nebude 😕 ...............3dcl......fíha 😀 😀

@utka hlavne že mal Viki radosť......pojdem aj tam kuk.......aj zajtra niekam idete?..počasie ste mali aké?...tu strašne fúúúka... 😝

jacka
25. jún 2011

ja vobec netuším čo idem zajtra variť...vy ste na tom ako?

leninka75
25. jún 2011

@utka .....pekné, pekné.....viki sa určite vytešoval!!! 😵 😵

@jacka...hej lilku si nasťahujem do postele a budeme mať babinec 🙂.........s mužom budeme skypovať, zajtra doobeda by sme sa už mali vidieť a počuť.......no veď uvidíme či niekam na SK by sme nešli....ale mne sa nechce 😀 😀.......na zajtra mám naložené mäsko k tomu zemiaky a uhorkový šalát......

leninka75
25. jún 2011

idem decká pomaly začať kúpať.......pa

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre