Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
29. júl 2011

@utka .....už viete čas odletu?..

utka
29. júl 2011

@aninka29 Simonke prajeme všetko najlepšie k narodeninkám. Viki posiela pusinku.
@leninka75 ešte pracujem, ale už som mysľou úplne niekde inde. Čas odletu ešte nevieme, dnes nám majú dať všetko podrobne vedieť...

aninka29
29. júl 2011

ahojte mamulky 🙂 ....ďakujeme za priania 😵 😵 😵 velký cmuk od Simonky 😵 😵 😵
@utka aj ja dodatočne prajem Vikimu k jeho včerajším narodeninám všetko len to najlepšie na svete...hlavne zdravíčko veľa,veľa,veľa..... 😵 😵 😵 😵 😵 😵
bože,aké sú už velké tie naše detváky...fňuk 😢 ..ja by som chcela,aby boli stále miminká
oslavovať budeme až keď nám dojde domkov tatinko.....spojíme všetky tri kočky naraz,keďže neter je ešte stále u nás,a aj ona mala narodky.........ale Simka už dnes dostane nejaký ten darček,aby sa jej to rátalo 🙂 mesiac som si lámala hlavu,čo Simke kúpim...a nakoniec je toho tolko,že to asi budem musieť podeliť 😀
mamky,ja som taká kôpka nervov ....že ak ma ešte niekto nasere,tak fakt končím ...ja sa už od rána teším,kedy bude večer 😝
zatial sa majte....utekám...lebo čertice sú v záhrade.....Sabka úplne mokrá...Simi a Anet sa vadia ako baby na trhu.......horor 😝

aninka29
29. júl 2011

@jacka držím prsty u zubára...nech nebolká...ja som bola pred pár dňami...som myslela,že tam zomre od bolesti...normálne prvýkrát v živote sa mi stalo...že ma napínalo riadne na vracanie,ked mi pichali injekciu....blééé.....

utka
29. júl 2011

@aninka29 Ďakujemeee...a držíme päste, nech si už čo najskôr kľudná a oddýchneš si!

utka
29. júl 2011

Dnes padám o pol tretej! Ale to ide nejako pomaly....

leninka75
30. júl 2011

ahojte!!!.............dnes zatiaľ nik?? 😕 😕 ...čo to??......

@aninka29..a čo sa ti stalo, že si kôpka nervov?.....nepovieš nám??? 😨......

@jacka...ako bolo u zubára??....

jacka
30. júl 2011

@aninka29 dodatočne všetko najlepšie......... 😵 😵 posielame cmuky 🙂 ..budu aj foto?...............................veru strane rýchlo to letí...keby sa to dalo nachvilu zastaviť...zachvilu nám pojdu do školy...... ☹ 😉

@leninka75 u zubára som nechala kopec prachov....to ma ešte poslal na rgt......aj tam...dnes asi pýtaju za všetko aj za vzduch 😠 😠

dalšie moje dieťa je choré 😠 ..............muž má zápal oka.....je na atb.....a asi umiera 😠 😠 ja ked som mala problem s okom som musela fungovať..ten divnie neleží 😠 ...ja sa v druhom živote chcem narodiť ako chlap 😀 😀 😀 😉

jacka
30. júl 2011

@leninka75 aninka nám nepovie je partizán...a ktovie kedy zas príde 😖

to radšej vonku nech leje ako tento vetrisko 😝 😝

jacka
30. júl 2011

dobru...... 🙂

jacka
31. júl 2011

ahojte......

leninka75
31. júl 2011

ahojte!!.........a leje a leje!!

@jacka.....tak mužíček umiera???? 😀 😀 😀..............mi niečo hovor o tom akí sú prepišťaní!!! 😠 😠 😠......veru aninka vždy len zahmlieva a nikdy nám nič nepovie 😒...............čo varíš?

jacka
31. júl 2011

@leninka75 veru ...chlapi nemožný 😝 😀 😀 😠 😠

pečiem mäsko.....zemiakovu kašu...a šalátik uhorkový a ty???

jacka
31. júl 2011

tu naštastie neleje......ale zamračené je..dufam že ani nebude...stačí že fúúúúka

jacka
31. júl 2011

nikto?????

utka
31. júl 2011

Ahojte!
My sme včera super oslávili, počasie nám vyšlo...
Už sme u našich, ale dnes prší ☹...

jacka
31. júl 2011

@utka super že vám vyšlo počasie 🙂

že kedy nepršalo 😠 .....polovica leta v čudu... 😝 ..išla by som sa niekam zohriať 😎

denisenko
1. aug 2011

dobré ránko.... 😉 som prvá????? 😀

denisenko
1. aug 2011

juj, konečne mám svoj notebook...taká som rada, len škoda že musím do práce, inak by som tu sedel celý den.... 😀
@jacka my máme krásne počasie, včera bolo 29, slniečko svieti... 😉 treba sa zohriať pod perinou..... 😀 😀

baby, taká som nešťastná....Denisko stal na Slovensku, aj plakal..ale len trošku....len sa cítim ako krkavčia mama, že som ho tam nechala samého....aj ked viem, že tam mu bude dobre..... ☹

jacka
1. aug 2011

@denisenko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ....blahoželáááám......juj taká som rada.......som na teba myslela že si tu dávno pradávno nebola 😵

denisenko
1. aug 2011

@jacka dakujem.....už len silno držať palce...... 🙂 ..keby som mohla, som tu stále, ale nešlo to.....už sa polepším 😀 😀 idem o chvílku do práce, tak si vás prečítam poobede, ked budem mať viac času..... 😵

jacka
1. aug 2011

@denisenko .....kedy si odišla?.....neboj nič NIsko je v tých najlepších rukách a aj on bude mať pekne prázdniny... 🙂 ..................taká dobrá správa hned z rána........ani dážd mi zatial nevadí 🙂 😉

jacka
1. aug 2011

@denisenko to vieš že budem silno silno držať palčeky......... 😵 😵 😵 .....len sa pekne šetri..neprehánaj to 🙂

denisenko
1. aug 2011

@jacka ja už som šla do Talianska v piatok ráno, ale ostal mu ešte tatinko...ale aj ten je už tu..... 🙂 ..ja viem, že bude v dobrých rukách....len ten mesiac sa mi zdá dlho....ale som si zakázala byť smutná..... 😔 budeme spolu cez skype..... 😉

jacka
1. aug 2011

@denisenko a ako si tam šla???.........tak tak ty teraz nesmieš byť smutná 😉 ....to ubehne ako voda sa nenazdásš budete spolu.....a ešte že existuje skype a niečo podobné,že?...budete v kontakte.....🙂

jacka
1. aug 2011

@denisenko a čo na to drahý a NIkso....a rodina?...

aj nám tu vykuka slniečko.....ktovie na ako dlho 😝

jacka
1. aug 2011

ideme trochu na vzduch pokial je vonku ako tak 😎 😎 😎

letty86
1. aug 2011

ahojte 😉 😉 😵 😵
tak som konečneeeee tu 😅 ,včera sme prišli, boli sme týždeň u mojej babky, len škoda, že nebolo lepšie počasie 😖 veľmi zvláštne leto 😖
predtým sme boli doma, ale vždy keď som sa sem chcela prepracovať, ma niekto potreboval 😝
všetkým oslávencom dodatočne všetko najlepšie 😵 😵 😵
@denisenko jeeej, teším sa, držte sa 😵 😵

utka
1. aug 2011

@denisenko blahoželám a držím silno päste!!! To akože som aj ja krkavčia mama,keď som nechcala Vikiho u rodičov a u svokrovcov? Však a kde ho dať?

@jacka no v sobotu nepršalo...aspoň jeden deň...

jacka
1. aug 2011

čoby ste boli krkavčie....aspon maju krásne prázdniny....a detičky si od vás oddýchnu 😉

@utka fakt nepršalo v sobotu??...nejaké mi je to divné 😀 😀 😉 .....už máš pokupené na dovolenku??

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre